بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

دلنوشته احمد مهرانفر بازیگر پایتخت برای هموطنان

دلنوشته احمد مهرانفر بازیگر پایتخت برای هموطنان

 

دلنوشته احمد مهرانفر بازیگر پایتخت برای هموطنان

 

من اصولا آدم اینترنتی نیستم شاید تنبلم و زیاد اهل اینکه بشینم پشت لب تاپ و کامپیوتر و … و هی از اینور دنیای مجازی برم اونورش نیستم ولی خوب هر از گاهی هستم و میام و سر می زنم

البته بماند که سرعت اینترنت و اینکه هر بار بخواهم بیام فیس بوک همه دوستان و نزدیکانم رو خسته می کنم که چطور این پروکسی کار میکنه و چجوری باید وی *پی *ان بگیرم و … که هفت خوان رستم گمان کنم از این راحت تر باشه ولی خب این یه دفعه رو باید می اومدم که از همه دوستان و عزیزان دیده و نادیده تشکر کنم.

 

پایتخت ۳ هم تموم شد و من کماکان شرمنده محبت تک تک هموطنان عزیزم هستم عزیزانی که اگر نبود حمایت و تشویق آنها نه این مجموعه و نه هیچ کدام از کارهای من به سرانجام نمی رسید.

 

یک تشکر ویژه هم باید از همه هموطنان عزیز مازنی ام بالاخص از عزیزانم در علی آباد بکنم هموطنان هنردوست و فهیم و گرانمایه ای که صبوری شان تا آخر مجموعه و اینکه دیدند نه توهینی در کار بود و نه خدای ناکرده اهانتی به آن خطه که هر چه بوده و هر چه است تا به امروز مازندران پر است از قهرمانان نامور و هنرمندان عزیز و محیط بانان گمنام و سلحشور که بی شک این مجموعه باید به همه آنها تقدیم می شد.

 

در خاتمه هیچ ندارم جز اینکه مخلص تک تکتان هستم و بقول ارسطو سربازتون هستم مازنی های عزیز. راستی سیزده به درتان هم مبارک.

Rate this post
همچنین بخوانید