صحبت های ندا سپانلو مجری پیشین گفتگو با رئیس جمهور

صحبت های ندا سپانلو مجری پیشین گفتگو با رئیس جمهور

 

ندا سپانلو, بیوگرافی ندا سپانلو, زندگینامه, زندگینامه ندا سپانلو, سن ندا سپانلو, همسر ندا سپانلو, زندگی ندا سپانلو, تحصیلات ندا سپانلو, شغل ندا سپانلو, مصاحبه با ندا سپانلو, گفتگو با ندا سپانلو, مجری صدا و سیما, مجری پیشین گفتگو با رئیس جمهور, صحبت های ندا سپانلو, زندگی شخصی ندا سپانلو, فیسبوک ندا سپانلو, سایت ندا سپانلو, اطلاعاتی درباره ندا سپانلو, ندا سپانلو کیست؟, بیوگرافی مجریان صدا و سیما, Nada Sepanlou

 

سپانلو تأکید کرد: من فکر می‌کنم هیچ مجری، گوینده و هر کسی که در تلویزیون کار کرده باشد، وجود ندارد که دلش نخواهد در گفت‌وگو با سران سه قوه شرکت کند.

ندا سپانلو با تاکید بر این ‌که همکاری‌اش را با سازمان صداوسیما قطع نکرده است، گفت: سه‌شنبه شب (پانزدهم بهمن) ساعت ۸ شب از طرف دفتر اطلاع‌رسانی نهاد ریاست‌جمهوری با من تماس گرفته شد و از من برای حضور در گفت‌وگو با آقای روحانی دعوت شد و من به دلایل مختلف که مفصلا توضیح داده‌ام به خاطر عدم حضورم عذرخواهی کردم و گفتم که امکان حضورم نیست و حتی صبح روز چهارشنبه هم در تماسی تلفنی مجددا به آقایان اعلام کردم که من برای برنامه گفت‌وگوی تلویزیونی با رئیس‌جمهور نمی‌آیم.

 

ضرغامی موافق مجریان موردنظر رئیس‌جمهور بود

وی تاکید کرد: هر دو باری که به این برنامه دعوت شدم از‌طرف دفتر آقای ضرغامی و حتی خود آقای ضرغامی، با مجریانی که موردنظر نهاد ریاست جمهوری بودند موافقت شده بود.

 

ندا سپانلو در بخش دیگری از گفت‌وگویش با ایسنا درخصوص الزام آزادی عمل صداوسیما در انتخاب مجریانی که با روسای قوا به گفت‌وگو می‌نشینند، دیدگاهش را این‌گونه عنوان کرد: من براساس تجربه‌ای که خودم درخصوص گفت‌وگو با آقای روحانی داشتم، می‌توانم بگویم هر دو باری که مجریان تلویزیون با آقای روحانی گفت‌وگو داشتند، پیشنهادات به صورت نامه از طرف دفتر اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری به سازمان صداوسیما اعلام شد و تا آنجا که من شخصا به شکل رسمی در جریان این اتفاقات بودم تا به حال در مورد حضور خود من در گفت‌وگو با آقای رئیس‌جمهور مخالفتی نشده است و من به عنوان مجری حتی کلامی هم با صداوسیما صحبت نکرده‌ام، بلکه از طرف نهاد ریاست‌جمهوری مرا دعوت کرده بودند که من برای عدم حضورم عذرخواهی کردم.

 

همکاری‌ام با صداوسیما ادامه دارد

مجری پیشین گفت‌وگوی زنده رئیس‌جمهور با مردم، با نادرست خواندن صحبت‌های مطرح شده درخصوص قطع همکاری‌اش با صداوسیما، به ایسنا گفت: بنده لازم است بگویم صحبت‌های مطرح‌شده درخصوص این‌ که اعلام کرده‌اند ندا سپانلو همکاری‌اش را با صداوسیما قطع کرده است، اصلا صحت ندارد. ضمن این ‌که من به عنوان مجری این روزها کاملا مشغول هستم و برنامه‌های مختلفی برای صداوسیما دارم.

 

این مجری در ادامه این مطلب اضافه کرد: قاعدتا با توجه به شناختی که صدا‌و‌سیما نسبت به نیروهایش و همچنین توانایی آنان دارد، لازم است بگویم بهترین بازوی مشورتی سران سه قوه خود صداوسیما می‌تواند باشد، به جهت این‌ که به آنها بگوید چه کسی برای مصاحبه با آنها مناسب‌تر است. حالا اگر خود سران سه قوه هم نظری دارند در یک جلسه مشورتی می‌توان به نتیجه رسید.

 

مجری بدون هماهنگی روی آنتن می‌رفت

سپانلو ادامه داد: من فکر می‌کنم یکی از دلایلی که آقای ضرغامی در این خصوص به شورای نظارت نامه نوشت این باشد که هر بار درست لحظه‌ای که برنامه باید به روی آنتن می‌رفت بینندگان با یک مجری غیرمنتظره بدون این‌ که هماهنگ و اعلام شود، مواجه می‌شدند.

 

او همچنین ادامه داد: من فکر می‌کنم ظاهرا خانم پوریامین قبل از برنامه گفت‌وگو با رئیس‌جمهور بدون اطلاع صداوسیما انتخاب شده‌اند و به نظر من علت نامه آقای ضرغامی بیشتر از این‌که چه کسی مجری را انتخاب کند، این است که چرا بدون مشورت این عمل انجام گرفته است. اگر به واقعیت این قضیه هم فکر کنیم، می‌بینیم سازمانی که کارش این است و همه افراد، حوزه‌ها و توانایی‌هایشان را خوب می‌شناسد اگر به عنوان مشاور قرار نگیرد دیگر چه کسی از بیرون می‌تواند بهتر از استعدادهای آن زیرمجموعه‌اش استفاده کند.

 

اگر هماهنگ با سازمان باشند شرکت می‌کنم

این مجری تلویزیون در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌ که آیا این احتمال وجود دارد که در گفت‌وگوهای بعدی با رئیس‌جمهور شما به عنوان مجری انتخاب شوید؟ خاطرنشان کرد: لازم است بگویم با وجود تمام انتقادها و حرف و سخن‌هایی که بعد از مصاحبه گزارش صد روزه آقای روحانی به‌وجود آمد، اجرای اولین برنامه تلویزیونی گفت‌وگو با رئیس‌جمهور با دو مجری دیگر برایم تجربه فوق‌العاده‌ای بود و من از آن گفت‌وگو چیزهای جالبی دستگیرم شد، ولی جا دارد بگویم درخصوص این‌که باز هم من به عنوان مجری مقابل رئیس‌جمهور قرار بگیرم باید با هماهنگی سازمانی باشد که من در آن کار می‌کنم،چرا که همه ما به عنوان کسانی که زیرمجموعه صداوسیما هستیم برای هر گفت‌وگویی نباید به این شکل به تقابل با سازمان خودمان بیفتیم و این ناهماهنگی‌ها به‌وجود بیاید؛ چرا که به هر حال وقتی یکی از سران سه قوه می‌خواهد در یک برنامه تلویزیونی صحبت کند قطعا از یک هفته قبل خیلی راحت می‌توان برای حضور مجریان به توافق رسید و از طرفی هم فرد مقابل را آماده کرد؛ بنابراین، این پیش طراحی‌ها را می‌توان قبل از برنامه انجام داد که به نظر نمی‌رسد کار سختی باشد.

 

سپانلو در پایان سخنانش تأکید کرد: من فکر می‌کنم هیچ مجری، گوینده و هر کسی که در تلویزیون کار کرده باشد، وجود ندارد که دلش نخواهد در گفت‌وگو با سران سه قوه شرکت کند. به نوعی آخر کار هر کدام از همکاران من می‌تواند اجرای همین برنامه‌ها باشد و به نوعی اجرای این‌گونه برنامه‌ها باعث افتخار هر مجری‌ است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا