بیوگرافی کامل جاناتان زبینا + عکس

بیوگرافی کامل جاناتان زبینا + عکس

 

 

جاناتان زبینا (به فرانسوی: Jonathan Zebina)‏ (متولد ۱۹ جولای سال ۱۹۷۸ در پاریس بازیکن فوتبال بود.

زادروز : ۱۹ ژوئیهٔ ۱۹۷۸

زادگاه : پاریس، فرانسه

پُست : مدافع

 

زندگی

مادرش مارتینه و پدرش دنیس هستند. یک برادر به نام الکسیس و خواهری به نام جولیا دارد که دانش اموز است. او از معدود بازیکنان یوونتوس است که همچنان از مجرد بودن احساس خوشبختی می‌کند و ازدواج نکرده است.

 

تفریحات

جاناتان عاشق واقعی هنر است، شاید او را یکی از بینندگان و شرکت کنندگان ثابت گالری های هنر شهر میلان باشد ! موسیقی و فیلم و سینما از دیگر علاقات این بازیکن محسوب می‌شوند. موسیقی جاز، پاپ، راپ را گوش می‌دهد. به معنایی موسیقی هایی که گوش می‌کند توجه دارد و گوش دادن موسقی از برنامه‌های روزانه او است. فیلم و هنرپیشه‌های زیادی را دوست دارد و عاشق فیلم های متعدد زیادی است.

غذای مورد علاقه او چه می‌تواند باشد ؟ او تنها زندگی می‌کند بنابر این هرچه که امکان دارد را می پسندد و می‌خورد، به شراب علاقه دارد اما مشروباتی که الکل بالایی داشته باشند را نمی نوشد.

به چهره و ظاهر خود توجه دارد، البسه‌ای را می پوشد که با روحیات او هماهنگی داشته باشد، به ساعت مچی و انگشتر و گوشواره علاقه دارد و این وسایل را با احتیاط فراوان نگاه می‌دارد.

سایر ورزش ها را دنبال نمی‌کند، اما به فرم ایده ال و فیزیک بدنی خود اهمیت زیادی می‌دهد. محمد کلی را دوست دارد.

 

زندگی ورزشی

۷ سالگی سالی است که او فوتبال را شروع کرد،به تیمی به نام پالاسو در پاریس پیوست و از زمانی که به یاد دارد در پست دفاع بازی کرده است.

خاطره زیبای او همراه بیانکونری پیروزی ۳ بر صفر یوونتوس برابر برشا در سال ۲۰۰۴ بود و جشن باشکوهی که برگزار شد. او ارزو دارد هر روز فوتبالش بهتر و بهتر شود.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا