بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی + عکس

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، پس از جدایی از همسر اولش «پریچهر قنبری»، برای نخستین بار در 21 شهریور ماه 1401 در کنار همسر دومش «ساناز ارجمند» در اکران مردمی فیلم «شین» حاضر شد که بسیار جنجال آفرین شد! با ما همراه باشید تا بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی را زیر ذره بین ببریم.رونمایی شهاب حسینی از همسر دومش در اکران مردمی فیلم «شین»

 

بیوگرافی ساناز ارجمند

ساناز ارجمند متولد 1369 در شهر مشهد عکاس و فیلم بردار است. چند سالی می شود که همراه خانواده اش به تهران نقل مکان کردند.

وی همچنین در پروژه های عکاسی و آتلیه ای به عنوان مدل نیز فعالیت می کند.

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی + ناگفته هاهمسر اول شهاب حسینی

پریچهر قنبری متولد 4 دی ماه 1359 فارغ التحصیل رشته چهره پردازی از دانشگاه تهران، همسر اول شهاب حسینی است که در دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند و در سال 1374 ازدواج کردند که ثمره این ازدواج دو فرزند به نام های «محمد علی» و «محمد امین » می باشد.

شهاب حسینی در یکی از مصاحبه هایش در مورد سختی های بازیگری و دوری از خانواده اش صحبت کرد و گفت:” بچه های من با مـن خاطرات مشترک زیادی ندارند، انها همیشه از من محروم بوده اند.

واکنش همسر سابق شهاب حسینی به ازدواج وی با یک دختر جوانهمسرم هیچوقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده. مـن پدرم را از دست دادم در حالی‌که سال‌هـای آخر نتوانستم وی را آن ‌طور که باید ببینم.

این‌ها تقصیر سینماست. واقعا تقصیر سینماست اما در ازای این‌ها چه بـه دست آوردم؟”

طلاق شهاب حسینی از همسر اولش

چند سالی می شود که شهاب حسینی و همسر سابقش پریچهر قنبری در هیچ مراسمی با یکدیگر دیده نشدند و عکس های مشترکشان  را نیز از صفحه هایشان پاک کردند، همچنین حلقه شهاب حسینی در دست او دیده نمی شود که همین موارد باعث شد که حدس و گمانه زنی هایی مبنی بر جدایی این زوج در رسانه ها مطرح شود، اگرچه هیچ گاه طلاق خود را به طور رسمی اعلام و تایید نکردند.

پریچهر قنبری در جواب به سوال یکی از فالوور هایش که پرسیده بود :”چرا به سوال ها در مورد زندگی مشترکتان با شهاب حسینی پاسخ نمیدهید؟” گفت:”این صفحه من است و به هر سوالی که دوست داشته باشم پاسخ میدهم!”

واکنش همسر سابق شهاب حسینی به ازدواج او با یک دختر جوان
شهاب حسینی و همسر اولش

ماجرای آشنایی ساناز ارجمند و شهاب حسینی

آشنایی وی با شهاب حسینی به واسطه برنامه «هم رفیق» اتفاق افتاد که ساناز ارجمند در این برنامه به عنوان عکاس و فیلم بردار حضور داشته است و مدتی بعد نیز در شرکت «سون اسکای» که متعلق به شهاب حسینی است به استخدام درآمد.

اختلاف سنی با شهاب حسینی

ساناز ارجمند متولد سال 1369 هم اکنون 32 ساله بوده و شهاب حسینی متولد 1352، 49 سال د ارد که با این حساب این زوج 17 سال اختلاف سنی دارند.

همسر دوم شهاب حسینی + عکس های کمتر دیده شدهبیوگرافی ساناز ارجمند | بیوگرافی ها دات کام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا