بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

معرفی انواع روش های گرفتن پروژه سئو از تهران لرن

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به این معنی است که چگونه می توانید موتورهای جستجو را مجاب کنید تا محتوا یا وب سایت خود را در محبوب ترین موتورهای جستجو رتبه بندی کنید. تکنیک های مختلفی برای سئو وجود دارد که به ما در انجام این کار کمک می کند.

اما اکنون این سوال پیش می آید که چگونه می توانید پروژه های سئو را دریافت کنید. ما نکات محرمانه ای را برای دریافت پروژه های سئو به شما ارائه خواهیم داد.

هر بازاریاب دیجیتال یا برای کسب درآمد بیشتر یا برای افزایش دانش خود به دوره دیجیتال مارکتینگ می پیوندد. و اگر شما یک بازاریاب دیجیتال خبره هستید و به دنبال این هستید که چگونه می توانید از آموزش بازاریابی دیجیتال خود بهره ببرید و می خواهید به صورت پاره وقت روی پروژه ها درآمد کسب کنید، این مطلب برای شما مناسب است. با تهران لرن همراه باشید:

در وب سایت های فریلنسر پیشنهاد دهید.

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای دریافت پروژه‌های سئو این است که در وب‌سایت‌های فریلنسری مختلف ثبت‌نام کنید که پروژه‌های عالی مانند freelancer.com، upwork.com، people per hour.com و غیره را ارائه می‌دهند.

این سایت ها بستر لازم را برای ساختن نمونه کارها در اختیار شما قرار می دهند و به شما کمک می کنند تا پروژه های مناسب را دریافت کنید.

به یاد داشته باشید که نمی توانید یک شبه منتظر نتیجه باشید. اگر نتیجه ای به دست نیاوردید صبور باشید فقط با توانایی های خوب هر چند وقت یکبار پروفایل خود را به روز کنید.

به دست آوردن پروژه های خوب دشوار است، اما زمانی که تجربه کسب کنید و برخی از پروژه ها را به موقع تحویل دهید، به راحتی می توانید از فرصت های دیگر استفاده کنید.

چک کنید کدام سایت ها بهترین نتایج را برای شما به همراه خواهند داشت.

سایت های مختلفی وجود دارند که پروژه های فریلنسری مانند Upwork، Freelancer، Aquent، The Creative Group، Peopleperhour، IFreelance، SimplyHired را ارائه می دهند. مهم است که در کدام سایت ثبت‌نام می‌کنید. فقط با پیوستن به این سایت‌های برتر پروژه‌ها را دریافت نمی‌کنید، اما همچنان کار خود را به روز می‌کنید تا جویندگان کار پروفایل شما را برای استخدام شما را بسیار راحت تر پیدا کنند.

از گوگل ادوردز و PPC به بهترین نحو استفاده کنید.

کمپین های تبلیغاتی را از طریق گوگل ادوردز و یک کمپین موفق ایجاد کنید تا بتوانید چشم تبلیغ کنندگان را به خود جلب کنید تا بتوانند بستری برای فروش محصولات و خدمات خود از طریق شما داشته باشند. و همچنین بهترین راه ممکن برای ارائه خدمات شما به تبلیغ کنندگان است.

مطلب پیشنهادی: سئوی تکنیکال

جایگاهی در بهینه سازی موتورهای جستجو ایجاد کنید.

تصور کنید که چرا کسی باید به دنبال خدمات شما باشد وقتی سایت شما در رتبه اول قرار ندارد. اگر می‌خواهید پروژه‌ها را به صورت آنلاین دریافت کنید، باید خودتان را ثابت کنید، مثال بزنید و فقط شما پروژه‌های آنلاین را دریافت خواهید کرد. حضور خود را نشان دهید. سایت شما باید رتبه بالایی در SERP داشته باشد تا دیگر تبلیغ کنندگان بتوانند به راحتی توسط شما متقاعد شوند.

در پورتال های شغلی دیگر ثبت نام کنید تا بتوانید برای آنها ایمیل ارسال کنید.

این اطمینان حاصل می کند که مشخصات شغلی خود را برای حداکثر استخدام کنندگان ارسال می کنید و آگاهی را گسترش می دهید که برای پروژه های سئو که به طور موثر انجام می دهید در دسترس هستید.

 بهینه سازی نمایه اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی نیز راهی عالی برای جلب توجه صاحبان سایت است. شما باید پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را به رسانه های اجتماعی پیوند دهید تا اعتماد ایجاد کنید و برخی از تماس های صنعتی ایجاد کنیدو کار خود را را حرفه ای نگه دارید. به این شیوه صاحبان سایت باید متقاعد شوند که شما برای کار و پروژه هایی که انجام می دهید ارزش قائل هستید.

اکانت اینستاگرام / فیس بوک

ساخت اکانت اینستاگرام / فیسبوک روشی عالی برای دستیابی به مخاطبان هدفمندتر است. شما می توانید نکات و ترفندها، پیشرفت و محتوای اطلاعاتی خود را پست کنید تا مخاطبان بیشتری شما را دنبال کنند و مطمئناً برخی از آنها در آینده مشتریان بالقوه شما خواهند شد.

ساخت وب سایت برای نمونه کارها

یک وب سایت یک رسانه مناسب برای معرفی کار و نمونه کار به مشتریان است. بعد از اینکه به مشتری نزدیک شدید، آنها مطمئنا از شما می خواهند که کار و دستاوردهای قبلی خود را نشان دهید. در اینجا، وب‌سایت شما می‌تواند کمک کند، می‌توانید آزمایش‌های کاری گذشته را با دستاوردها، مشتریان گذشته و همچنین رضایت مندی آن مشتریان اضافه کنید.

مزیت دیگر داشتن وب سایت این است که می تواند به شما در به دست آوردن سرمایه گذاری ها یا مشتریان بی حد و حصر در سئو کمک کند. چگونه؟

شما می توانید صفحات مدیریتی مانند مدیریت سئو بسازید و موارد قابل توجه و باکیفیت را به آن اضافه کنید

  • محتوای خود را برای سئو تقویت کنید
  • سعی کنید عبارات مرتبط با صنعت را ترکیب کنید
  • سئو داخلی و خارج از صفحه اصلی را انجام دهید.

این تعداد زیاد فعالیت ها به مدیریت شما در رتبه بندی صفحه بندی در فهرست وب کمک می کند.

تبلیغات گوگل / فیسبوک را اجرا کنید.

احتمالات بسیار بالایی وجود دارد که افراد بر روی هر یک از این تبلیغات ضربه بزند و به صفحه ارائه هدایت شوند که در آن مدیر وب سایت، مدیریت ها و نمونه کارهای SEO خود را به تصویر کشیده است. این صفحات به عنوان “Presentation Page” شناخته می شوند که کاملا با هدف تبدیل مهمان به مشتری ساخته شده اند.

با این حال، سناریویی را تصور کنید که در آن وب سایت ندارید. بدون نگرانی، شما می توانید از هر توسعه دهنده وب سایت رایگان مانند Google Sites یا سازندگان صفحه ارائه رایگان مانند ConvertKit و Ucraft استفاده کنید.

از LinkedIn Power استفاده کنید

لینکدین یک پلتفرم رسانه اجتماعی برتر است اما علاوه بر آن به عنوان یک کار مبتنی بر اینترنت از طریق پلتفرم جستجو پر می‌شود. در سال 2002 توسط رید هافمن در ایالات متحده تاسیس شد. در سال 2020، حدود 40 درصد از مشتریان به طور مداوم به دنبال مشاغل و سپردن پروژه های خود در لینکدین بودند. در این راستا، لینکدین یک پلتفرم عالی برای مشاهده پروژه های سئو است.

منبع:

https://tehranlearn.com/8-ways-to-get-an-seo-project/

 

 

 

 

 

Rate this post
همچنین بخوانید