بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

تیرداد نیوز بهترین پایگاه خبری برای ثبت مشاغل

وب سایت خبری تیرداد نیوز با قرار دادن امکان ثبت نام رایگان برای مشاغل مختلف بهترین امکان را برای قرار گیری برند شما در رتبه های نخست گوگل قرار داده است.

امروزه معرفی کسب و کار و برند خود در فضای مجازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.زیرا استفاده از فضای مجازی به امری اجتناب ناپذیر در زندگی تک تک افراد تبدیل شده است.پایگاه خبری تیرداد نیوز در کنار پوشش اخبار تمام حوزه های خبری،  دارای بخش های تخصصی متنوع جهت معرفی مشاغل و برند ها و همچنین پزشکان و مراکز درمانی سراسر کشور است.

بانک اطلاعات مشاغل تیرداد نیوز به عنوان یکی از کاملترین و بروز ترین بانک های اطلاعات کشور توانسته نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.دسترسی آسان و کامل به اطلاعات هر حوزه در کنار اطمینان از صحت اطلاعات از ویژگی های بارز بخش مختلف این وب سایت بشمار می رود.

سرویس های محتوایی تیرداد نیوز با دسته بندی مرتب محتوای مورد نیاز کاربران در هر حوزه در کنار سرویس های خبری از جمله بخش های دیگر این وب سایت به شمار می روند.بطور مثال سرویس دفتر اسناد رسمی این سایت با گرد آوری اطلاعات کامل تمامی دفاتر اسناد رسمی تهران و شهرهای کشور امکانی را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک امکان دسترسی کاربران به اطلاعات مرتب شده این حوزه را فراهم کند.

در بخش های صنایع و مشاغل این سایت کاربران می توانند با ثبت نام رایگان، فضایی نامحدود برای قرار دادن اطلاعات کامل تماس و نوع فعالیت خود دریافت کنند و براحتی با این پیج ها درتبه های نخست سرچ گوگل قرار داشته باشند.همچنین این امکان برای تمامی پزشکان و مراکز درمانی نیز بطور مجزا فراهم است.

سرویس های عمومی تیرداد نیوز با انتشار مطالبی کاربردی جدید ترین محتوا در بسیاری از حوزه ها را در اختیار قرار داده است.

این مطالب با تایتل مورد هدف در سرچ گوگل در بهتربن جایگاه های نتایج جستجو قرار می گیرند.از جمله این صفحات می توان بطور مثال به سرویس خدمات تاسیسات اشاره کرد.این سرویس با پوشش تمامی مطالب مورد نیاز کاربران در حوزه تاسیسات ساختمان امکان معرفی تمامی شرکت ها و خدمات فعال در این حوزه را قرار داده است.

این پایگاه خبری از سال 1398 و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با شعار دسترسی آسان و سریع به اخبار و اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است و در این مدت کوتاه توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

کاربران می توانند با ورود به وب سایت خبری تیرداد نیوز و کلیک بر روی بخش انتشار ثبت نام براحتی اطلاعات صحیح و مرتبط با کسب ‌و کار خود را در سرویس مورد نظر خود درج نمایند.پشتیبانی تیرداد نیوز در کوتاه ترین زمان اطلاعات کاربران را مورد تایید و انتشار قرار خواهد داد.محتوای شما پس از بررسی بصورت حرفه ای  در دسترس مخاطبان سایت قرار خواهد گرفت.

 

Rate this post
همچنین بخوانید