خدمات تعمیرگاه تویوتا کورد

تعمیر و بررسی موتور تویوتا در تعمیرگاه تویوتا کورد

بی شک یکی از تویوتا یکی از بهترین شرکت های خودروسازی در دنیا محسوب می شود،و خودرو های ساخت این ابر شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

این خودرو ها عموما در سال های اولیه استفاده نیاز به تعمیر اساسی ندارند؛ولی با توجه به هزینه های نسبتا بالای تعمیر و نگهداری این خودرو های لوکس،انجام چکاپ های منظم سالانه باعث می شود اگر قسمتی از موتور خودروی شما نیاز به تعمیر داشته باشد،قبل از اینکه این نقص فنی به اصطلاح بیخ پیدا کند و خرج زیادی بردارد،از آن مطلع شوید.تعمیرگاه تویوتا کورد با مهندسین و کارشناسان زبده ای که دارد،همواره تلاش کرده است خدمات بی همتایی را در امر نگهداری و تعمیر خودروهای تویوتا و لکسوس به مشتریان عرضه کند.تعمیرگاه تویوتا کورد با داشتن دو شعبه در تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

چرا تعمیرگاه تویوتا کورد را انتخاب کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که خودروی شخصیتان نیاز به تعمیر داشته باشد.گاهی حتی مجبورید برای چند روز خودروی خود را در تعمیرگاه نگه دارید،ولی بعد از خارج کردن خودرو از تعمیرگاه،متوجه می شوید مشکلات خودروی شما نه تنها حل نشده باقی مانده بلکه مشکلاتی نیز به این مشکلات اضافه شده است؛ مشکلاتی اعم از کار نکردن موتور به صورت صحیح،وجود صداهای نا متعارف در موتور و…. .از آنجا که تعمیر خودروهای لوکس هزینه های زیادی را در بر می گیرد، ممکن است به شما ضرر مالی بزرگی وارد شود.همانطور که گفته شد،برای تعمیر خودروهای خارجی نیاز به دانش تخصصی و روز دنیا در مورد موتور این خودرو ها است. مهندسین و متخصصین تعمیرگاه تویوتا کورد همواره از لحاظ دانش در مورد موتور خودروهای تویوتا و لکسوس به روز بوده و شما می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را به این مجموعه معتبر بسپارید.

تعمیرات تخصصی خودروهای تویوتا و لکسوس در مجموعه تعمیرگاهی تویوتا کورد شامل:

تعمیرگاه تویوتا کورد خدماتی تخصصی در بخش های موتور خودروهای تویوتا و لکسوس را به مشتریان عرضه می کند که،تعمیر اساسی موتور خودروی شما که مشمول رفع روغن سوزی،سوختن واشر سر لیندر و یاتاقان زدن می شود،عیب یابی و تعمیر بد کار کردن موتور و همچنین تعمیر خام سوزی خودرو برای معاینه فنی،تعمیر کردن کاتالیزور،رفع صداهای نامتعارف موتور هنگام استارت زدن و روشن شدن موتور را در بر می گیرد.

همچنین تعمیرگاه لکسوس این مجموعه با به کار گیری دانش روز خدمات ارزنده ای را به مشتریان عرضه می کند.

 از دیگر خدماتی که می توانید از تعمیرگاه تویوتا کورد بگیرید،تعمیر تویوتا بررسی و تعمیرات مورد نیاز در بخش گیربکس است.این تعمیرات شامل تعمیرات اساسی در بخش گیربکس و یا حتی تعویض گیربکس خودروی شما، رفع تقه  ی حین تعویض دنده،تعمیراتی که مربوط به ساعت گیربکس و توربین می شود و رفع گاز هرز خودرو می شود.

 عیب یابی و تعمیرات مربوط به کامپیوتر گیربکس خودرو،یکی دیگر از خدماتی است در بخش گیربکس انجام می شود.

تعمیرگاه تویوتا کورد برای حفظ و یا برگرداندن سلامت به بخش تعلیق خودروی شما خدماتی نظیر شامل

تنظم زاویه­ی چرخ ها ،رفع لاستیک سایی،سرویس کردن جلوبندی خودرو،و رفع کردن مشکل روغن ریزی و تعمیر جعبه فرمان می شود.

عیب یابی و تعمیرات سیم کشی خودرو با مطابقت دادن با نقشه های شرکت سازنده، تعمیرات یونیت و عیب یابی آنها،تعمیرات قسمت سان روف خودرو،تعمیرات کروز،رادار و سنسور های سپر و عیب یابی آنها،تعویض لامپ های زنون،تعمیرات مختص کولر خودرو،تعمیر و از بین بردن کدری چراغ های جلوی خودرو از جمله خدماتی است که توسط کارشناسان تعمیرگاه تویوتا کورد در بخش بخش برق و الکترونیک خودرو به مشتریان عرضه می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا