مرتضی شایسته: سینما‌ها در شرایط دقیق بهداشتی پذیرای مخاطبان هستند

به گزارش مرجع بیوگرافی ایرانیان ، برنامه سینما معیار با موضوع بررسی اکران‌های جدید سینما و تلویزیون‌های اینترنتی، در ارتباط تلفنی با مرتضی شایسته (پخش‌کننده و تهیه‌کننده سینما) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

مرتضی شایسته در مصاحبه تلفنی با برنامه «سینما معیار» گفت: فیلم‌های جدید حاضر در اکران حساسیت بسیار زیادی را در شرایط اکران به خرج دادند و مدام تاکید می‌کردند که سالن‌های سینما با استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند.

وی افزود: خوشبختانه همه فعالان سینما در عین هماهنگی با یکدیگر توانستند تا پروتکل‌های بهداشتی سالن‌های سینما را در بهترین شکل ممکن رعایت کنند.

این تهیه‌کننده سینما اضافه کرد: تصمیمی که شورای صنفی نمایش در مورد دو فیلم «خوب، بد، جلف ۲» و «شنای پروانه» گرفت، در تاریخ این شورا بی‌نظیر بود.

وی با اشاره به این که کرونا همه کشورها را در شرایط مرگ و زندگی قرار داده است، توضیح داد: تهیه‌کنندگان دو فیلم حاضر در اکران، در شرایط مرگ و زندگی به اکران راضی شدند و قطعا کار بسیار بزرگی را انجام دادند.

مرتضی شایسته ادامه داد: دو فیلم «خوب، بد، جلف ۲» و «شنای پروانه» می‌توانند بنابر سلیقه خودشان در اکران آنلاین هم حضور داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در برنامه «سینما معیار» گفت: در حال حاضر با توجه به نبود نماینده کانون کارگردانان در شورای صنفی نمایش، دبیر این کانون – مرتضی شایسته – فعالیت‌های مختلف را پیش می‌برد.

این پخش‌کننده سینما با اشاره به شرایط اکران جدید، تاکید داشت: با میزان استقبالی که من در سینماها مشاهده کردم، به نظر می‌رسد که فیلم‌های حاضر در چرخه اکران از نظر گیشه وضعیت مطلوبی را تجربه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا