بیوگرافی پیج تورکو و همسرش بازیگر سریال 100

بیوگرافی پیج تورکو
بیوگرافی پیج تورکو

عکسهای جدید پیج تورکو و بیوگرافی پیج تورکو

جان پیج تورکو (زاده 17 17 مه 1965) یک بازیگر آمریکایی است که به خاطر بازی در آوریل اونیل در لاک پشتهای نینجا نوجوان II: راز اووز و نوجوان جهش نینجا سوم شناخته شده است. از دیگر نقش های قابل توجه می توان به ملانی کورت لند در سریال ABC در سریال ABC All My Children ، تری لاول در سریال CBS The Agency و حضور در فیلم های آمریکایی گوتیک ، NYPD آبی ، حزب پنج نفره و شخص مورد علاقه اشاره کرد. او از سال 2014 تا 2019 در نقش در نقش آلیگیل گریفین در سریال های درام پس از آخرالزمانی با نام “100” بازی کرد. اما جدای از این مطالب علت اینکه بیوگرافی پیج تورکو را در مرجع بیوگرافی ایرانیان نوشتم مشاهده فیلم 100 نفر بود ، چند ماهیست که به پیشنهاد دوستم محمد جواد این فیلم رو نگاه میکنم و یکی از شخصیت های مورد علاقه ام همین بانو پیج تورکو در نقش دکتر گریفین است به تمامی کسانی که به داستان های ماجراجویی علاقه دارند پیشنهاد میکنم فیلم 100 نفر و بازی جالب و حیرت انگیز پیج تورکو را مشاهده کنن ، با بیوگرافی پیج تورکو همراه باشین

وقتی خردسال بود پدرش درگذشت 

تورکو به جویس ژان (جودوئین) و دیوید وینسنت تورکو در بوستون ، ماساچوست متولد شد. در سن یک سالگی ، مادرش پس از درگذشت پدر ، آنها را به اسپرینگفیلد ، ماساچوست منتقل کرد و در آنجا بزرگ شد. وی تبار ایتالیایی ، فرانسوی و انگلیسی است. او به عنوان یک دختر کوچک دروس باله را در پیش گرفت و برنامه داشت که یک بالله کلاسیک شود. او در دانشکده والوت هیل در ناتک ، ماساچوست شرکت کرد و به عنوان نوازنده در کنسرواتوار رقص نیو انگلستان ، شرکت تئاتر باله امهرست و شرکت باله غربی ماساچوست اجرا کرد. آسیب دیدگی مچ پا احتمال باله حرفه ای را به پایان رساند. او بعدا اظهار داشت ، “من حتی نمی توانستم به باله بروم. خیلی دردناک بود.” تورکو فارغ التحصیل کالج Bay Path در لانگ ماین ، ماساچوست (1987) و درام در دانشگاه کنتیکت است. به راستی نه تنها در بیوگرافی پیج تورکو بلکه در اکثر بیوگرافیهای افراد معروف مانند شارلیز ترون شاهد از دست دادن یکی از اعضای خانواده در بچگی هستیم

مهارت ها و حرفه 

پیج تورکو در سال 1987 اولین بازیگری تلویزیونی خود را در سریال CAP Guiding Light به عنوان دینا مارلر انجام داد و در سریال صابون “همه کودکان من” به عنوان ملانیا کورتلند ظاهر شد. او جودیت هوگ را در نقش آوریل اونیل در لاک پشت های نوجوانان جهش یافته دوم: راز اووز (1991) و بعداً در لاکپشت های نینجا III (1993) جایگزین کرد. او سپس در تعدادی از فیلم های کوچک بازی کرد و با ایفای نقش در صابون پریمیتای کوتاه مدت NBC 1994 ، جاده Winnetka ، روبرو کاترین هیکس به تلویزیون بازگشت. فصل بعد ، تورکو در سریال کوتاه مدت دیگری ، Gothic آمریکایی CBS بازی کرد. او بعداً در NYPD Blue به عنوان مأمور ابی الی سالیوان و در حزب Five به عنوان آنی موت ، مادری مجرد که مشروبات الکلی نیز در حال بهبودی بود ، در برنامه های مکرر تکرار کرده بود.

تورکو در سالهای 2001 تا 2003 در سریال درام CBS آژانس به عنوان گرافیست تری لاول ، بازیگر نقش اول مرد را بازی کرد. او در فصل سوم Rescue Me به عنوان معلم علوم خانم نل توروئوی نقش مکرر داشت و در سال 2007 عضو بازیگر معمولی در سری های ABC Big Shots ، به تصویر کشیدن لیسبت ، همسر سابق شخصیت دیلن مک ددرت ، دونکان کالینزورث ، مدیرعامل شرکت آرایشی و بهداشتی. تورکو همچنین در فیلم 2006 شکست ناپذیر ، با بازی کارول ورمیل ، همسر دیک ورمیل ظاهر شد ، و همچنین در تصویر والت دیزنی The Game Plan (2007) بازی کرد. او در قسمت های مختلف خسارات ظاهر شد و در سریال The همسر خوب ، خون های آبی و قانون و نظم: واحد ویژه قربانیان ، ستاره مهمان شد.  او همچنین در نقش مکرر در نقش شخص علاقه به عنوان زو مورگان ظاهر شد.

در مارس 2014 ، Turco شروع به بازیگری به عنوان یک سریال معمولی در سریالهای درام پس از آخرالزمانی CW با نام 100 کرد.  در همان سال ، او همچنین به عنوان همسر شخصیت اصلی در CBS در NCIS: نیواورلئان بازیگر شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا