بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

آشنایی با کتاب ملت عشق

آشنایی با کتاب ملت عشق

آیا تاکنون برای شما این موضوع رخ داده است که حس کنید تبدیل به شخصی شده اید که دیگر نسبت به هیچ چیزی حس خوبی ندارد و مدام فکر می کند که در زندگی درگیر اتفاقاتی روتین و تکراری شده است؟ نظرتان در مورد یک کتاب با ژانر ژرف اندیشی و مضمونی عاشقانه چیست؟ شخصی را در نظر بگیرید که بیش از همسری مادر مهربانی است. شاید این تم برای شما آشنا باشد! اما چه پیش می آید که یک انسان درگیر چنین وضعیتی خواهد شد.

پس کتاب ملت عشق چه می شود؟

دانلود نسخه الکترونیکی ملت عشق  در کتابچین

کتاب صوتی ملت عشق را شما عزیزان می توانید به راحتی و با چند کلیک ساده از فروشگاه آنلاین کتابچین دانلود نمائید.

ممکن است حوصله خواندن متن های طولانی یک کتاب بزرگ را نداشته باشید، بیشتر دوست دارید بشنوید، حالا این امکان فراهم شده است، شما می توانید نسخه الکترونیکی کتاب ها را نیز دانلود کرده و در هر پلیری که می خواهید گوش کنید. خیلی ساده بیان شده است، فرض کنید تکه سنگی بر رودی می اندازید، هیچ تاثیر خاصی در رودن حرکت آب ایجاد نمی شود. اما اگر همین اتفاق برای برکه تنگ و باریک رخ دهد چه؟

داستان تغییر  داستان عشق

پس از خواندن این کتاب به شما قول می دهیم که نگرشتان در مورد زندگی و اتفاقات پیش و روی مسیر موفقیت و شکل گیری شخصیتتان تغییر می کند، مدام سعی تان این است که نشان دهید فردی فرهیخته و دانا هستید؟ پس از آن که این کتاب را خواندید کمی محتاط تر پیش می روید. در نتیجه نگاه شما به روابط انسان ها و آینده نیز متفاوت تر می شود.

حس خوبی که شاید بسیاری از ما خودمان را از آن دریغ کرده باشیم، این بار در قالب کتاب چهل قانون عشق با رختی تازه پیش آمده است.

Rate this post
همچنین بخوانید