بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

دستگاه های سرمایشی دست دوم

در این مطلب قصد داریم برای شما اطلاعاتی در مورد دستگاه های سرمایشی دست دوم که چگونه از اصالت این دستگاه اطلاع داشته و بدانید که این دستگاه خراب نباشد .

در هنگام خرید کولرگازی دست دوم به موارد زیر توجه کنید.

  • حتما چک کنید که دستگاه گاز داشته باشد.همچنین کلیه بسط ها و پیچ و مهره ها را برای چک کردن عدم نشتی گاز کنترل نمایید.
  • از سالم بودن کندانسور و کمپرسور مطمئن شوید.
  • از فروشنده مهلت تست کالا بگیرید.
  • درخواست ارائه فاکتور نمایید.
  • برای کنترل موارد فوق از متخصصین زبده استفاده کنید.

یکی از بهترین روش های خرید هر کالایی خرید کالاهای دست دوم و کارکرده ولی با کیفیت است.محصولات نو همواره با قیمت های بالا و مشخصی به فروش می رسند.همین که کالا از کارتون خود خارج و نصب شده در زمره کالاهای دست دوم قرار می گیرد و فرق نمی کند که کالا یک هفته کارکرده باشد و یا یک سال .این کالا دست دوم و کارکرده محسوب می شود و در صورتی که صاحب کالا قصد فروش آن را داشته باشد باید به عنوان کالای دست دوم به فروش برساند.

صاحبان کالا به دلایل مختلف کالای دست دوم خود را به فروش می رسانند مثلا به دلیل خرید کالای جدید ،خرید کالای بزرگتر ،عدم استفاده کالا و…. . کولرگازی دیواری از جمله کالاهایی هستند که انواع دست دوم و کارکرده آن به وفور در بازار یافت می شود.دقت داشته باشید که این دستگاه ها در صورت خراب شدن می تواند هزینه های نسبتا سنگینی بر دوش شما بگذارد پس در صورتی که تمایل به خرید کولرگازی ایستاده دست دوم دارید بایستی سعی در خرید این دستگاه سالم و کم کارکردی داشته باشید که مدت زمان کمی کارکرده باشد.

امیدواریم مطلب دستگاه های سرمایشی دست دوم برای شما مفید باشد .

همچنین بخوانید