بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

فاین سافت

انتخاب نرم افزار مناسب بسیار سخت است و حتی پس از کارشناسی های فراوان بازهم شک و تردیدهایی وجود دارند. اطلاعات نرم افزارهای تولید داخل نیز، بسیار پراکنده هستند.

فاین سافت، با گردآوری اطلاعات نرم افزارهای تولید داخل، محیطی را فراهم می آورد تا مطالعه، مقایسه، تصمیم گیری و انتخاب را برای بازار نرم افزار کشور راحت کند.

نرم افزار صحیح را چگونه انتخاب می کنید؟

برنامه نویسان و توسعه دهندگان تاکنون هزاران نرم افزار حسابداری  متنوع برای کاربردهای مختلف طراحی و آماده کرده اند. اما؛

  • شما کدامیک را باید انتخاب و تهیه کنید؟
  • کدامیک با نیازها و بودجه شما تناسب بهتری دارد؟
  • کدام نرم افزار، امکانات لازم برای موسسه، سازمان یا حتی خود شما را بهتر فراهم می کند؟

فرآیند انتخاب یک نرم افزار حسابداری  مناسب برای استفاده در یک سازمان یا موسسه، بسیار سخت و انتخاب دقیقی نیاز دارد. اگر شما در زمینه موارد فنی و تکنیکی سررشته و تخصصی نداشته باشید، این انتخاب به مراتب دشوارتر و سخت تر خواهد بود.

فاین سافت چگونه به شما کمک می کند؟

فاین سافت، به شما کمک می کند تا نیازهای خود را با امکانات ارائه شده در هر نرم افزار بسنجید، نرم افزارهای مختلف را با یکدیگر مقایسه جامع کنید و در نهایت بتوانید به راحتی و با اطمینان کامل نرم افزار مناسب خود را انتخاب کنید و در محیطی امن خرید کنید.

فاین سافت سعی دارد تا در جهت حمایت از کالای ایرانی پلی باشد بین صاحبین مشاغل و تولید کنندگان این نرم افزارها برای گسترش هر چه بیشتر تولید ملی و افزایش بهره وری در صنعت و کسب و کارهای خصوصی.

شاید یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در کشور با آن روبرو هستیم این است که هنوز اصناف کوچک مثل فروشگاه ها،کارگاهها و …  با روشهای قدیمی کار می کنند ! خیلیها یا اصلا از کامپیوتر استفاده نمی کنند یا به صورت دکوری در محل کارشون نگه داری می کنند! غافل از اینکه استفاده از نرم افزار کامپیوتر و نرم افزارهای مخصوص به شغل آنها میتواند کارها را خیلی راحت تر سازماندهی کند،بانک اطلاعات مشتریهایشان را بسازد و در نهایت به درآمد بیشتر و رضایت مشتری ختم شود.در فاین سافت می توان انواع نرم افزار حسابداری , حسابداری مهد کودک , حسابداری مالی , حسابداری انبار و حسابداری آموزشگاه و … را بررسی و خرید کرد.

اگر تولیدکننده نرم افزار هستید؛

تعداد تولید کنندگان نرم افزار در ایران، روز به روز در حال فزونی و افزایش است. از سوی دیگر تعدد نرم افزارها نیز به شدت در حال گسترش است. در چنین فضایی، معرفی محصولات نرم افزاری تولید شده توسط شما به شدت به موفقیت شما گره خورده است.

اینترنت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ارائه مورد استفاده همگان قرار می گیرد ولی آیا نرم افزار شما به درستی معرفی می شود ؟ آیا ویژگی ها و ارزشهای نرم افزار شما تحت تاثیر طراحی ضعیف صفحات وب سایت و یا رتبه پایین سایت در نتایج جستجو قرار گرفته است؟ هر ساله تولید کنندگان نرم افزار هزینه بسیار زیادی را متحمل می شوند تا رتبه سایت خود در موتورهای جستجو و همچنین طراحی سایت خود را بهبود بخشند تا بتوانند به طور موثرتر و بهتر محصولات نرم افزاری خود را عرضه کنند. فاین سافت، با فراهم آوردن محیطی کاملا کاربردی، ساده و یکسان چنین امکاناتی را به صورت کاملا رایگان برای شما فراهم می کند و تا لحظه فروش و بعد از آن نیز با شماست.

فروشگاه اینترنتی فاین سافت : www.finesoft.ir

پایگاه دانش فاین بلاگ : www.finesoft.ir/blog

Rate this post
همچنین بخوانید