اتو تفال – اتو بخار تفال

همه جیز درباره اتو تفال

برند تفال یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین های بازار دنیا است که تمامی محصولات را با کیفیت عالی تحت برند فرانسوی در بازار عرضه می کند. این شرکت محبوب در ایران نیز همواره فروش زیادی را کسب کرده و سبب شده تا اعتماد مردم نسبت به این برند کاملا جلب گردد.

مدل های مختلف اتو های شرکت تفال نیز در بازار موجود هستند که البته هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند، قطعا لازم است که در هر خانه ای اتو بخار وجود داشته باشد، امروزه با پیشرفت تکنولوژی اتو ها از ویژگی های جدید تری استفاده می کنند، آسیبی به البسه نزده و همین طور در یک دما و با فشار متعادل بخار از هر گونه سوختن جلوگیری می کنند. تفال در ایران فروشنده های زیادی دارد اما کم ترین موارد موارد کالا ها را با گارانتی، اصالت و همین طور کیفیت اصلی در اختیار شما قرار می دهند. قطعا مسئله مهم دیگر برای هر ایرانی قیمت یک کالا است، در واقع اولین مسئله سنجش یک کالا احتمالا برای هر کسی در دیگر کشور باشد. این برند از سال 1956 تا کنون موفق به تولید انواع سیستم های برقی، لوازم خانگی و ظروف آشپزخانه شده است.

قیمت اتو تقال

قیمت اتو های تفال نیز متغیر است، در برخی از آن ها از ویژگی های خاص استفاده شده و در رده بالا قرار می گیرند، همین طور اتو ها میان رده نیز برای استفاده های معمول در خانه گزینه ایده آلی هستند. وزن اتو نیز گزینه مهم دیگری است که معمولا کم تر به آن اشاره می شود، اگر خیاط بوده و به صورت  مداوم از اتو ها استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم که اتویی با وزن کم تر را انتخاب کنید، برند تفال سعی کرده وزن اتو ها را تا حد ممکن کم تر کند.

سیستم ضد رسوب نیز در تمامی مدل های اتوی بخار شرکت تفال استفاده شده است، با توجه به این که اتو های بخار نیاز به پر کردن مخزن آب دارند و آب به نقطه جوش و گرمای بالا می رسد تا بخار شود، قطعا جرم اضافه آب شهری اگر مدل مورد نظر ضد رسوب نباشد با مشکلات زیادی شما را مواجه می کند. بخاطر دهی لحظه ای نیز در اتو های بخار مطابق رده و قیمت آن ها متفاوت است و این مورد را نیز می توانید خودتان در حین خرید بررسی فرمائید.

انواع مدل های اتو بخار تفال

محدوده برق مصرفی در اتو های بخار نیز حائز اهمیت بسیاری است، با توجه به این که اتو ها را در رده پرمصرف قرار می دهند، نباید فراموش کنید که صمرف برق و رده انرژی آن ها نیز بسیار مهم است. پس همواره مدلی را انتخاب کنید که در عین کارایی و قدرت کم ترین مصرف را نیز داشته باشد.

جنس کف اتو نیز باید از بهترین مدل باشد، در غیر این صورت چسبندگی آن زیاد شده و عموما نمی تواند گزینه خوبی برای لباس ها با جنس های حساس تر باشد. احتمالا برای شما هم پیش آمده که شاهد سوختن لباس زیر اتو باشید. این مشکل مدت ها است که با تنظیم دمای خودکار و کنترلی در اتو های شرکت تفال حل شده است و حالا با خیال راحت می توانید از اتو به عنوان یک وسیله بی خطر استفاده کنید.

خرید اتو بخار تفال فرانسوی

تمامی کالا هایی که توسط شما خریداری می شود با گارانتی اصالت کالا و بهترین نرخ فروش و قیمت در دسترستان قرار می گیرد. می توانید این اتو ها را با دیگر مدل های بازار مقایسه کرده و پس از اطمینان از خرید خود آن را سفارش دهید.

اما فراموش نکنید که هیچ ارزانی بی دلیل و بی حکمت نیست، مشکل بزرگ در بسیاری از اتو  ها از کار افتادن سیستم تنظیم دما و ضعف در سیم کشی است، اما در مدل های تفال این مراحل تحت نظر تکنسین ها و توسط سیستم های خودکار انجام می گردد. در واقع اتو ها با کیفیت تضمینی و چندین سال کارکرد به شما عزیزان عرضه می شوند. اتو های بخار با مخزن های بزرگ تر و استفاده های طولانی تر نیز توسط شرکت تفال تولید شده و در بازار ایران نیز موجود هستند. مثلا می توانند به مدت 3 ساعت به صورت پیوسته لباس های شما را با بخار فشرده اتو کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا