مرکز فیلم و سریال «عصر» با تمرکز بر تولید آثار سینمایی و سریال‌های داستانی در مجموعه سازمان هنری رسانه ای اوج راه‌اندازی شد.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، پس از تجربه موفق مرکز فیلم و سریال سازمان اوج در حوزه تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، دومین مرکز فیلم و سریال سازمان اوج با نام «عصر» کار خود را آغاز کرد.

مسئولیت این مرکز بر عهده دکتر سید محمد هاشمی است. قابل ذکر است وی پیش از این معاونِ «توانمندسازی و امور استان‌های» سازمان اوج بوده است.

با توجه به ماموریت سازمان هنری رسانه ای اوج و ظرفیتی که در تولید فیلم و سریال وجود دارد و همچنین اقبال هنرمندان و مخاطبین از آثار گذشته‌ی اوج، این سازمان تصمیم به راه اندازی دومین مرکز فیلم و سریال گرفت.

مهم‌ترین وظیفه‌ی مرکز فیلم و سریال «عصر» تقویت و تکمیل زنجیره‌ی ایده و سناریوپردازی، تولید، توزیع و پخش آثار سینمایی در داخل و خارج از کشور است. در تقویت این زنجیره به مقوله پخش و درآمدزایی آثار سینمایی از طریق پخش سینمایی، نمایش خانگی،  وی اُ دی‌ها و شبکه‌های تلویزیونی داخلی و خارجی توجه ویژه خواهد شد.