بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

حضور فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» در جشنواره بین‌المللی جوانان چین

فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» ساخته محمدمهدی دل‌خواسته دومین حضور خارجی خود را در جشنواره بین‌المللی جوانان چین خواهد داشت.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام به نقل از روابط عمومی فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد»، دومین حضور خارجی این اثر در جشنواره بین‌المللی جوانان چین (YVE) خواهد بود.

جشنواره بین‌المللی فیلم YVE رویدادی است که توسط YVE Culture & Art Communication Ltd جهت کمک به فیلمسازان نسل جوان برگزار می شود. YVE Culture & Art Communication Ltd یک کمپانی رو به رشد است که توسط گروهی از دانشجویان چینی که در سال ۲۰۱۷ در خارج از کشور تحصیل می کنند، تاسیس شده است. فعالیت های اصلی YVE عبارتند از: برگزاری نمایشگاه‌های و جشنواره‌های فیلم، تهیه فیلم در حوزه سینما و تلویزیون، مدیریت رویدادهای فرهنگی و هنری هنرمندان و …

اولین دوره این جشنواره در تابستان ۲۰۱۸ برگزار شده است.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «باران برای تو می‌بارد» آمده است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یک‌دیگر برای فرش کردنِ مسیرت…گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش‌ کرده اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده : عرفان معصومی، مشاور کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، مدیر هنری: کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، موسیقی: بهزاد عبدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، گروه تدوین: سولماز تیرماهی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه‌ای: مرتضی رنجبران،  مدیر تولید: علی حسن زاده، عکاس: امیر فائض، تدارکات: عباس یونسی و با سپاس فراوان از یغما گلرویی.

منبع: سوره سینما

Rate this post
همچنین بخوانید