فیلم کوتاه «مرد جعبه ای» در دومین حضور بین‌المللی خود به جشنواره Action On Film MEGAFEST آمریکا راه یافت.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام ، فیلم کوتاه «مرد جعبه ای» به نویسندگی و کارگردانی منوچهر تیمورزاده و تهیه کنندگی علیرضا برازنده که قبلا نیز در جشنواره «لیفت-آف»LIFT_OFF  انگلستان راه یافته بود و در لس انجلس به نمایش در خواهد آمد در دومین حضور خودش به جشنواره Action On Film MEGAFEST نیز راه یافت و در تاریخ ۳۱ جولای (برابر با چهارشنبه ۹ مرداد) در شهر لاس وگاس به نمایش در خواهد آمد.

تارا اوتادی، بهزاد خلج، حمیدرضا عباسی، دارا حیدریان و حسین نور جهانی در این فیلم کوتاه ایفای نقش می‌کنند.

«مرد جعبه ای» روایتگر زندگی گزارشگر میانسالی است که برای رسیدن به موفقیت در حال ساخت فیلمی از زندگی نوجوانی است که داخل جعبه چوبی زندگی می کند و بر خلاف خواسته مادرش بیرون نمی آید. اما گزارشگر بعد از نزدیک شدن به دنیای نوجوان شگفت زده شده و مجذوب دنیای نوجوان و زندگی جعبه ای می شود.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: منوچهر تیمورزاده، مشاورکارگردان: تارا اوتادی، مدیر فیلمبرداری: محمد عزت خواه، تدوین: سارا آهنی، مدیر تولید و برنامه ریزی: رضا رضایی جعفری ،طراح صحنه و لباس: بابک تحویلی، چهره پردازی : رضا عرب، صداگذاری و میکس: پرویز آبنار، صدابردار: محمود کاشانی، موسیقی: کیا مهراط، طراح پوستر: علیرضا پیربند، پخش بین المللی فیلم: مریم پیربند و تهیه کننده: علیرضا برازنده.

منبع: سوره سینما