ضرورت ثبت نام اصحاب رسانه در سایت جشنواره/ اولویت حضور رسانه‌های اصفهان

اصحاب رسانه در مهلت باقی‌مانده اسامی مورد نظر را در سایت جشنواره ثبت کنند و رسانه‌هایی که دفاتر نمایندگی آنها در اصفهان مستقر هستند، اولویت را برای حضور خبرنگاران خود در استان اصفهان در نظر بگیرند.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام ، محسن دلیلی مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره گفت: با  توجه به مهلت یک روزه تا پایان زمان مقرر برای ثبت نام خبرنگاران، برای حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، از رسانه ها تقاضا داریم نسبت به معرفی و ثبت نماینده‌های خود برای حضور در جشنواره اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: این نکته قابل ذکر است با توجه به سنوات گذشته که نمایندگان رسانه‌ها در دو نوبت جشنواره را پوشش می‌دادند، در دوره سی و دوم تلاش داریم در یک نیمه میزبان رسانه‌های تهران باشیم و رسانه‌هایی که دفاتر نمایندگی آنها در اصفهان مستقر هستند، اولویت را برای حضور کامل خبرنگاران خود در استان اصفهان در نظر بگیرند تا علاوه بر پیشگیری از فعالیت‌های موازی، پوشش بهینه و متمرکزی را شاهد باشیم.

دلیلی با بیان اینکه با توجه به ضرورت و اهمیت انجام پروسه ثبت نام خبرنگاران در سایت جشنواره و همچنین تاکید مدیران جشنواره مبنی بر شفافیت در همه فرایندهای این رویداد، عنوان کرد: یکبار دیگر از خبرنگارانی که مشمول بندهای ذکر شده در فراخوان ما هستند درخواست می کنیم در مهلت باقی‌مانده، علاوه بر بررسی ظرفیت‌های رسانه‌ خود، اسامی مورد نظر را در سامانه ثبت کنند.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، تاکید کرد: اهالی رسانه در نظر داشته باشند به دلیل محدودیت های میزبانی ما در اصفهان، ثبت نام در سامانه، به منزله تایید و حضورشان در جشنواره نیست و پس از بررسی توسط شورایی به همین منظور، اسامی تایید و لیست نهایی در سایت جشنواره منتشر خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم اهالی رسانه همچون دوره‌های پیشین با صعه صدر و رویکرد حرفه‌ای نسبت به انعکاس دیدگاه صاحبان آثار، هنرمندان و اخبار و اطلاعات این جشنواره تلاش کنند و علاوه بر نگاه انتقادی سازنده و مستدل، به وجوه اثرگذار و ابعاد مختلف جشنواره بین المللی فیلم کودک نیز بپردازند، تا شاهد توسعه و اعتلای این رویداد مهم باشیم.

منبع: سوره سینما

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا