بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

تجهیز پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری

پس از اجرای طرح موفق نیم بها شدن بلیت در پردیس سینمایی رازی، در اقدامی جدید، این پردیس به سیستم پخش دیجیتال لیزری نیز مجهز شد.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌‌دات‌کام به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، هاشم میرزاخانی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این موسسه با اعلام این خبر گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ص) و با همکاری و مساعدت موسسه سینما شهر، سالن شماره یک پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش (E.cinema) لیزری تجهیز شد.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر تصریح کرد: در راستای اهتمام موسسه تصویر شهر مبنی بر خدمت به شهروندان در اقصی نقاط شهر تهران و فروش نیم بهای بلیت در تمام ایام هفته در این پردیس و در ادامه نوسازی و ارتقای سیستم نمایش، سالن یک پردیس سینمایی رازی مجهز به پیشرفته ترین سیستم پخش دیجیتالی شده تا شهروندان و بینندگان سینما با حداقل قیمت شاهد تماشای آثار سینمایی با بهترین کیفیت پخش باشند.

وی همچنین افزود: از آن جا که پردیس سینمایی رازی پیش از این به دلیل اقبال کم مخاطبان به صورت نیمه تعطیل در آمده بود، موسسه تصویر شهر بر آن شد که برای احیا شدن این مکان فرهنگی، بهای بلیت آن را کاهش دهد که خوشبختانه با همکاری سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش و در حمایت از مخاطبان منطقه ۱۱ شهرداری تهران،این امر ممکن شد و موجب خرسندی است که طی یکماه اخیر در مقایسه با یکماه گذشته شاهد رشد ده برابری مخاطب بوده ایم.

وی در ادامه توضیح داد: با توجه به ماموریت این موسسه، سیستم نوسازی و تجهیز سالن های تحت اختیار همچنان ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش روز گذشته  غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود که فروش بلیت نیم بها در پردیس سینمایی رازی بدلیل موقعیت جغرافیایی و بافت شهری مجاز است.

پردیس سینمایی رازی واقع در میدان گمرک و از سینماهای زیرمجموعه موسسه تصویر شهر است که با دو سالن نمایش و مجموعا ۲۲۰ صندلی به ارائه خدمت شهروندان تهرانی می پردازد .

منبع: سوره سینما

Rate this post
همچنین بخوانید