اعلام فراخوان مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران

فراخوان شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران در آستانه برگزاری این رویداد اعلام شد.

مسابقه عکاسی

به گزارش زیباترین سایت بیوگرافی به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینما، در آستانه برگزاری پنجمن جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران ،فراخوان شرکت در مسابقه اعلام شد.

متن این فراخوان به این شرح است:

برپائی جشن و مسابقه با هدف ارتقا سطح دانش  فنی ، هنری و تجربی هنرمندان و مورد نقد و قضاوت قرار گرفتن از سوی سایرین و به اگاهی رسیدن در زمینه جایگاه خود در بین دیگران ، برگزار می گردد.

عکس ، عکاس و عکاسی همواره دغدغه و مسئله مان بوده و خواهد بود.

خود باوری ، اعتماد بنفس ، ایمان و اعتقاد به راهی که شروع کرده ایم ، از بزرگترین دستاورهای این جشن و مسابقه می باشد. کمی و کاستیها در بهترین شرایط نیز همواره جلوه می نماید ، اما با همین حداقل ها نیز می توان شرایطی فراهم سازیم تا ارزش ، شان و جایگاه مان حفظ گردد.

۱-شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمامی عکاسان سینما امکان پذیر می باشد.

تبصره : عکس فیلمهای که  توسط عکاسان غیر عضو انجمن عکاسان سینما عکاسی شده  ،و گواهی  فعالیت موقت از سوی انجمن عکاسان برای ایشان صادر نگردیده است ، پذیرفته نخواهد شد .

۲-آثار ارسالی می بایست از فیلم های سینمایی تولید یا اکران شده در فاصله زمانی ۱ فروردین ۹۷ تا ۲۹ اسفند ۹۷  باشند . آثاری که در دوره های قبل ارسال شده باشند ، پذیرفته نخواهد شد.

۳-آثار ارسالی می بایست به صورت مجموعه عکس از هر فیلم سینمائی بصورت پنج عکس صحنه و سه عکس پشت صحنه باشد.

تبصره : هر عکاس می تواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید. الویت بندی عکسها و مجموعه ها بعهده صاحبان آثار بوده و می بایست حتما توسط ایشان  مشخص گردد.

پذیرفته می گردد. حداقل رزولوشن فایلها  JPG4-مجموعه عکسها به صورت فول کادر و فقط با فرمت

۶  مگا پیکسل و ۳۰۰ دی پی آی باشند. مجموعه ها بصورت جداگانه با ذکر مشخصات عکاس و فیلم بر روی لوح فشرده تحویل گرفته خواهد شد .نیازی به چاپ عکسها نمی باشد .

۵- ادیت عکسها تا جائی که اصالت آن را از بین نبرد بلامانع است . ترکیب و کولاژ پذیرفته نمی شود.

۶- شرکت کنندگان با ارسال آثار خود اعلام می دارند که عکسهای ارسالی متعلق به ایشان بوده و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهده فرستنده آثار می باشد. و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست.اما در صورت وقوع چنین امری ، هر گونه عنوان ، جایزه و امتیازی که به ارسال کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.

۷- از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد ، لذا فیلمهایی که دارای چند عکاس می باشند ، با یکدیگر توافق کرده فقط یک نفر را  بعنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند . در نهایت از هر فیلم فقط یک عکاس مجاز به ارسال عکسهای آن فیلم  می باشد

۸- تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر که عضو  انجمن صنفی عکاسان سینما می باشد ، تعلق می گیرد.

۹-لوح تقدیر به مجموعه عکس منتخب هیئت داوران  اهدا خواهد شد .

۱۰-حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی،تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی برای عکاس محفوظ است.

۱۱- فایلهای دریافتی که فاقد فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، باشند ، پذیرفته نخواهند شد.

۱۲-ارسال آثار به منزله پذیرش همه مقررات جشن بوده و تصمیم گیری در خصوص موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده و مورد قبول شرکت کننده می باشد.

۱۳-مهلت ارسال آثار: از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ تا روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۸ و غیر قابل تمدید  می باشد.

دریافت آثار: همانگونه که ذکر گردید ، آثار بر روی لوح فشرده با مشخصات ذکر شده ، به همراه فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس  پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، درون پاکت در بسته که نام شرکت کننده بر روی آن نوشته شده ، تحویل میز کانتر اطلاعات ساختمان شماره یک خانه سینما به ادرس خیابان بهار خیابان سمنان شماره ۲۹  گردد.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره تلفن: ۰۹۱۰۷۸۹۳۶۳۸ تماس حاصل فرمائید.

منبع:سوره سینما

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا