اختتامیه خانه خوبان با اجرای بهرام رادان در پردیس ملت برگزار شد

مراسم اختتامیه و فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان خانه خوبان به نفع آسیب دیدگان سیل با اجرای بهرام رادان در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، این مراسم با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، محسن سلیمانی دبیر رویداد خانه خوبان، مهرالله رخشانی‌مهر رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما، پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرشته طائرپور تهیه‌کننده و جمعی از مجموعه دارها در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

اجرای این مراسم را بهرام رادان بر عهده داشت، وی در سخنانی درباره هدف از برگزاری این مراسم یادآور شد: عید  امسال عید تلخی بود و اخبار و تصاویری که از وقوع سیل در مناطق غرب و شمال کشورمان شاهد بودیم، باعث شد که بهار ما زیبا آغاز نشود، امیدوارم که با جمع شدن عیدی از این مراسم و اهدای آن به مردم سیل زده کشورمان، اندکی از غم روی شانه های آنها کاسته شود.

در این نمایشگاه ۱۲۷ اثر از ۸۴ هنرمند برجسته از جمله کامبیز درمبخش، فخر‌الدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، محمد احصایی، معصومه مظفری و… به نمایش گذاشته شده بود که از این میان تعداد ۷۹ اثر با مبلغ بیش از ۸۰۰ میلیون تومان توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور و برخی از مجموعه دارها خریداری شد.

در نمایشگاه خانه خوبان آثار از ۲ تا ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده بودند که قرار بود هنرمندان بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب دیدگان سیل اهدا کنند.

یادآوری می شود که نمایشگاه فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان «خانه خوبان» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان از ۲۴ تا ۳۱ خردادماه در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

منبع:سوره سینما

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا