بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

انیمیشن کوتاه «منو ببین» به جشنواره کینولیک‌بز روسیه می‌رود

انیمیشن کوتاه «منو ببین» به کارگردانی رضا مهرانفر با حضور در جشنواره کینولیک‌بز سن‌پترزبورگ برای دومین بار و پس از جشنواره فیلم کوتاه مسکو در ماه جولای به روسیه سفر خواهد کرد.

انیمیشن منو ببین

به گزارش بیوگرافی‌ها‌دات‌کام به نقل از مشاور رسانه‌ای انیمیشن «منو ببین»، این انیمیشن در ادامه حضور بین‌المللی خود در جشنواره­های آکسفور آمریکا، هندیکپ فرانسه، جشنواره Short to The Point رومانی و جشنواره فیلم کوتاه مسکو  از تاریخ سوم تا هفتم جولای به جشنواره کینولیک‌بز (Kinolikbez) شهر سن‌پترزبورگ خواهد رفت.

تمرکز اصلی این جشنواره بر فیلم‌های تجربی مستقل در تمامی فرم‌ها و ژانرها اعم ازداستانی، مستند و انیمیشن خواهد بود. هدف جشنواره کینولیکبز تبادل تجربه، ارزیابی و نقد و بررسی آثار فیلمسازان جوان، فیلمسازان صاحب سبک، بازیگران و فیلمنامه‌نویسان تعریف شده است. گفتنی است که فیلم‌های خارجی در این جشنواره با زیرنویس روسی به نمایش درخواهد آمد.

«منو ببین» درباره پسرکی است که در دنیایی از اضطراب و ترس زندگی می­کند؛ ترسی که برای دیگران معنا ندارد و نادیده گرفته می­شود. جهان عادی در جریان است، اما همه چیز برای او تنهایی و تاریکی.

عوامل انیمیشن «منو ببین» عبارتند از: کارگردان: رضا مهرانفر، نویسنده: مونا شاهى و غلامعلى میکاییلى ، سوپروایزر بخش انیمیشن : اسفندیار حاجى اسدالهى ، مدیر دوبلاژ : یگانه رمضانى ،صداگذار: ارش قاسمی، پخش بین ­المللی: فیدان، مشاور رسانه­­ای: سعیده الله­ دادی.

منبع:سوره سینما

Rate this post
همچنین بخوانید