جدیدترین تصاویر اینستاگرامی مونا فرجاد

مونا فرجاد ویکی پدیا

جدیدترین عکس مونا فرجاد 

بخشی از بیوگرافی مونا فرجاد :

مونا فرجاد متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۳ در تهران است ، وی دختر کوچک جلیل فرجاد است و فارغ التحصیل رشته اقتصاد نظری است ، وی علاوه بر بازیگری به کار دوبله نیز می پردازد ، از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران به همراه پدرش بازیگری را آغاز کرد ، بعد از آن در چندین فیلم و سریال نقش بازیگر کودک را ایفا مکرد و بعد از آن یک مدت در کار بازیگری وقف ایجاد کرد تا اینکه در ۱۸ سالگی به طور جدی تری دوباره به این حرفه روی آورد و تا کنون در سریالها و فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته از جمله سریال ساختمان پزشکان و فیلمهای عاشق ، خسته دلان و….

مونا فرجاد در رهایم نکن
مونا فرجاد در رهایم نکن
مونا فرجاد اینستاگرام
مونا فرجاد اینستاگرام

 

مونا فرجاد عکس
مونا فرجاد عکس

مونا: فروردین ماهی هستم و در تهران به دنیا آمده‌ام، فارغ‌التحصیل اقتصاد نظری می‌باشم. فقط یک خواهر دارم و فرزند دوم خانواده هستم. یک خانواده‌سبز هنری دارم که در راس آن پدرم جلیل فرجاد و مادرم قرار دارد و بعد هم مارال و من. پدرم تحصیلکرده رشته کارگردانی است ولی من و خواهرم در رشته‌هایی غیر از بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده‌ایم. مادرم هم حسابدار بوده‌اند و در امور هنری فعالیت ندارند. از سن دو سالگی به همراه پدرم در سریال «بهاران» حضور یافتم که اتفاقا نقش پدرم را هم خود ایشان بازی می‌کردند. بعد از آن هم در کارهای زیادی به عنوان بازیگر کودک حضور داشتم ولی مدتی در کارهایم وقفه افتاد و کار نکردم؛ از ۱۸ سالگی به بعد دوباره فعالیتم را بیشتر کردم و تاکنون در کارهای زیادی به ایفای نقش پرداخته‌ام.

مونا فرجاد بازیگر
مونا فرجاد بازیگر

ضمنا شما میتوانید در مرجع بیوگرافی ایرانیان یعنی بیوگرافی‌ها‌دات‌کام بیوگرافی مارال فرجاد خواهر مونافرجاد را نیز بخوانید

مونا فرجاد ویکی پدیا
مونا فرجاد ویکی پدیا
مونا فرجاد و خواهرش
مونا فرجاد و خواهرش
مارال فرجاد و خواهرش
مارال فرجاد و خواهرش

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا