تاج گل را از کجا بخریم ؟

تاج گل را از کجا بخریم؟
تاج گل را از کجا بخریم؟

تاج گل ترحیم

یکی از روش های ادای احترام به درگذشته و بازماندگان آن مرحوم تهیه تاج گل ترحیم است و باید بگوییم که گل، طراوت و زیبایی اش از دیرباز در فرهنگ ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هر کدام از ما در گلدان هایی که نگه داری می کنیم چند نمونه از آن ها را داریم.

عموما گل های ترحیم از نوع های خاص و گونه هایی هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به: مریم، رز، میخک، داوودی، ژربرا اشاره کرد، چیدمان این گل ها باید بر اساس اصول خاصی انجام شود و قطعا ظاهر آن در صورت استفاده از برگ ها و پر کننده فضا ها بسیار زیبا تر خواهد شد. ضمن این که اندازه این گل ها باید از استاندارد خاصی گذر نکند و یا این که از حدی کوچک تر نباشد، البته با توجه به قیمت سایز این گل ها متفاوت است.

تهیه تاج گل ترحیم

عموما خرید گل با دقت خاصی و در زمان نسبتا طولانی انجام می شود، اما اگر نمونه کار هایی در اختیار شما باشد، قطعا با دست باز تر خرید خود را انجام می دهید، تاج گل را سفارش داده و قطعا انتظار دارید که در موعد مقرر تحویل بگیرید. طراوت و شادابی این گل ها همیشه مهم بوده و نباید پس از چند ساعت حالت پژمردگی به خود بگیرند و برای این کار تکنیک هایی باید توسط گل آرا انجام گردد تا تمامی گل ها مدت زمان بیشتری را در هر شرایط و آب و هوایی دوام آورند.

برخی مدل ها نیز بر روی خودروی حمل متوفی قرار می گیرند که باید چینش محکم تری داشته باشند، ضمن این که برای ادای احترام با استفاده از کارت و یا پلاکارد متنی نوشته و در کنار تاج گل قرار می گیرد. تهیه این متن و نوشتار آن نیز اهمیت ویژه ای دارد.

همین طور خاطر نشاشن شویم که شما با توجه به موقعیت خود که ممکن است مراسم ترحیم خانوادگی و کاری باشد باید سعی کنید در انتخاب خود تفاوت هایی قائل شوید.

خرید تاج گل ترحیم

در صورتی که قصد خرید تاج گل ترحیم را دارد، اولین تجربه شما است و اطلاعات لازم در این باره را کسب نکرده اید باید بگوییم که قرار دادن ترکیب رنگ گل ها در این گونه تاج ها اهمیت ویژه ای دارد، باید هماهنگی و هارمونی خوبی بین رنگ گل ها برقرار باشد.

ضمن این که تاج های گل ترحیم با توجه به ابعاد ممکن است روی چند طبقه کار شوند، البته می توانید مطابق سلیقه خود نوع گل را سفارشی انتخاب کنید و یا این که از ترکیب چند گل استفاده کنید. مسئله مهم تحویل این گل ها در موعد برگزاری مراسم است، زیرا گل ها در این صورت طراوت و تازگی بیشتری خواهند داشت.

البته با توجه به فصل و نزدیک شدن سرما، قیمت تاج های گل کمی متفاوت تر خواهد بود. دسته بندی قیمت ها نیز معمولا تقسیم به رده های ارزان، میان و البته گران قیمت می شود. با مقایسه خدمات و کیفیت کار ها بهترین گزینه را انتخاب کنید هرچند که بهترین گزینه برای خرید تاج گل ترحیم و سبد گل افتتاحیه مراکز اصلی و عمده فروشی های گل هستند .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا