بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

پخش مینی سریال «آخرین ایست بازرسی» از شبکه چهار سیما

مینی سریال پنج قسمتی «آخرین ایست بازرسی» با موضوع مقاومت مردم لبنان از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
مینی سریال پنج قسمتی «آخرین ایست بازرسی» با موضوع مقاومت مردم لبنان از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

آخرین ایستگاه بازرسی

به گزارش اولین سایت بیوگرافی ایران به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال پنج قسمتی «آخرین ایست بازرسی» پیرامون مقاومت مردم لبنان به کارگردانی محمدهادی ناییجی و تهیه کنندگی سعید سعدی از روز ۹ خرداد ماه هر شب ساعت ۱۲ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

داستان سریال به سال ۱۹۹۰ بازمی گردد و مقاومت مردم لبنان را به تصویر می کشد.

«آخرین ایست بازرسی»، روایتگر زندگی خانواده‌ای است که در سال‌های اشغال جنوب لبنان، درگیر ماجراهایی می‌شوند. مالک، پدر خانواده، توسط مأموران لبنانی که به اسرائیل خدمت می‌کنند؛ دستگیرشده و دخترش لیال برای خبر گرفتن از او به پایگاه نظامی می‌رود. رئیس پایگاه از لیال می‌خواهد تا در قبال آزادی پدرش، یکی نزدیکانش را که از اعضای جبهه مقاومت است به آنان تحویل دهد …

همه بازیگران «آخرین ایست بازرسی» از هنرمندان شاخص لبنان هستند و عوامل پشت دوربین را سینماگران ایرانی تشکیل می‌دهند.

در این سریال آن ماری سلامه، کارمن لبوس، عمار شلق، حسام مراد، مجدی موشموشی، منی کریم، جویل الفرن، عدی رعد، عفیف شیاء، علی کمال الدین، نادر جیبوری، هشام پورسلیمان، ردریک سلیمان، فراسوا میتری، رینه غوش، زنا صبا و سدرالدین غریب بازی کرده اند.

شایان ذکر است هم اکنون سریال امام علی (ع) در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار دارد و آخرین قسمت از این مجموعه به دلیل پخش مراسم شب های قدر روز چهارشنبه ساعت ۱۸ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

منبع: سوره سینما

Rate this post
همچنین بخوانید