تزریق چربی به صورت و لب و گونه ها

زیبایی اصل بسیار مهمی برای زندگی آرام است و این در خانم ها بیش از پیش احساس می شود، آن ها به چهره و ظاهر خود به صورت ویژه ای اهمیت می دهند و ترجیحشان این است که از هر خطری بگذرند تا زیبا تر و جوان تر به نظر برسند. برجستگی بخش هایی از صورت می تواند این زیبایی را چند برابر کند، البته به شرطی که درست این کار انجام شده و عمل تزریق چربی توسط پزشک آشنا به این فعالیت و متخصص صورت پذیرد.

در صورتی که تزریق اشتباه چربی می تواند باعث آسیب دیدن پوست و ماهیچه های صورت شود. اگر قصد چنین کاری را دارید اما در موردش اطلاعات کافی ندارید، باید بگوییم که تزریق بافت های چربی این روز ها در قسمت های مختلف صورت و اعضای بدن توسط پزشکان زیبایی و مراکز زیبایی انجام می شود.

اتفاقی که در صورت بسیاری از افراد دیده می شود از بین رفتن چربی زیر پوست بنا به دلایل مختلف از جمله: پیری زودرس، بیماری های سخت و همین طور اتفاقات روزمره مانند استرس است.

موارد استفاده تزریق چربی

در نقاطی از بدن این کار بیش از پیش انجام می شود: صورت، گونه، لب، پیشانی، پر کردن گودی های زیر چشمی، پشت دست و… و تزریق چربی به صورت

در مورد استفاده های دیگر باید گفت که حتما نیاز به مشورت پزشک است، ضمن این که ممکن است در برخی افراد این اتفاق به بدترین شکل رخ دهد و بهتر است پیش از هر موردی، ظاهر صورت و همین طور میزان چربی توسط پزشک بررسی گردد.

البته در مواردی نیز چربی های اضافه بخش های دیگر بدن استفاده شده و به صورت منتقل می شود؛ این روش هم خطر کم تری را در بر دارد و هم باعث می شود که فرد دچار آلرژی های مزمن نشود.

پیوند چربی انجام می شود و قطعا هزینه ی کم تری نیز خواهد داشت.

چرا باید چربی تزریق کنیم؟

همان طور که صورت چاق زیبا نیست و بسیاری ترجیح می دهند به جمع لاغر ها بپیوندند؛ افراد لاغر نیز چنین احساسی را نسبت به خود دارند و اگر بافت های صورت بیش از حد لاغر باشد قطعا آزار دهنده خواهد بود و بهتر است بخش هایی مانند زیر چشم پر شده و یا قسمت های دارای چروک که چربی زیرپوستی ندارند ترمیم گردند.

این روش ماندگاری تزریق چربی بالایی دارد و وقتی شما چربی را به زیرپوست منتقل می کنید، کم تر رخ خواهد داد که از بین برود و مشکلی برای شما ایجاد کند، ضمن این که امکان عفونت نسبت به روش های متفرقه کم تر است و نتیجه ی نهایی که روی صورت به عنوان بخش مهم از بدن شما است طبیعی تر از ژل جلوه خواهد کرد.

انتخاب بهترین مرکز تزریق چربی به صورت

مرکزی که به آن مراجعه می کنید در درجه ی اول باید فعالیتی معتبر و تحت نظر سازمان نظام پزشکی، غذا و دارو داشته باشد و همین طور از سابقه ی خوبی در زمینه تزریقات چربی برخوردار باشد.

جوان سازی چهره به صورت طبیعی یکی از ویژه ترین اتفاقاتی است که پس از تزریق چربی رخ می دهد و باید به خوبی انجام شود. همچنین روشی جدید و مدرن و غیر تهاجمی دیگر برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک ها و افتادگی پوست صورت که اثرات آن توسط محافل پزشکی تایید شده است هایفوتراپی صورت و گردن و شکم و پهلو می باشد که به لیفت صورت و رفع غبغب نیز می شود.

منبع: iranskincenter.com

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا