مقایسه جالب فروشنده های بک لینک برای خرید بک لینک

خرید بک لینک بی شک تاثیر گذارترین روش در کنار خرید رپورتاژ آگهی برای بهبود رتبه در نتایج گوگل می باشد و در این مطلب به مقایسه سایت های فروشندهبک لینک پرداخته ایم . در این مقایسه به ترتیب نتایج گوگل در جستجوی خرید بک لینک ، از سایت های فروشنده ی بک لینک مورد بررسی قرار می گیرند و همچنین سایت های که در تبلیغات گوگل فعال هستند نیز مورد بررسی قرار میگیرند . این مطلب پاسخی است به اینکه چگونه بک لینک بخریم و از کجا بک لینک بخریم .

بک لینک چیست ؟

به گزارش 3ochi.com اگر بخواهم طوری توضیح بدم که متوجه بشید بک لینک چیست ، باید اینطور تصور کنید ؛

چسباندن اعلامیه و اطلاعیه اگر بک لینک باشد در واقع ارجاع از یک محله یا تابلو به یک مکان دیگر هست و ممکن هست این ارجاع دارای اعتبار بالا باشد .

مثلا یک اطلاعیه برای کسب و کار شما در روی درب استانداری چسبانده شود درواقع اعتبار بسیار بالای به کسب و کار شما می دهد .

حالا بک لینک هم به همین حالت هست که عرض کردم . اگر بک لینک شما یا پیوند ورودی شما در یک مکان(وب سایت) قرار داده شود یک میزان اعتبار به شما داده می شود . میزان این اعتبار به خیلی عوامل پیچیده و سخت بستگی دارد .

مقایسه جالب فروشنده های بک لینک برای خرید بک لینک
مقایسه جالب فروشنده های بک لینک برای خرید بک لینک

دور بک لینک رو با خط قرمز مشخص کردم

بک لینک BackLink از سایت های قوی اگر به سایت شما داده شود ، اعتبار سایت شما خیلی بیشتر بالا می رود تا اینکه بک لینک شما روی یک سایت ضعیف و تازه کار و کم بازدید باشد .

خرید بک لینک از قالب معروف ترین روش تهیه بک لینک در جهان هست و به این شکل هست که سایت مثلا ۳ochi.com به سایت شما در گوشه وبسایت لینک میده ( روی قالب درج میشه و کل صفحه های سایت سئوچی رودر بر میگیره و هرجای سایت ما بروید لینکتون هست ) این می شود بک لینک از روی قالب یا بک لینک از تمام صفحه ها .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا