بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

اهمیت بازسازی ساختمان و نقاشی ساختمان در ایران

بهتر است بدانید بازسازی ساختمان در این سال ها با دو هدف کلی انجام می شود!

 ۱: تغییرات در ظاهر ساختمان و بهبود شرایط  زندگی 

تغییر در ابعاد فضاهای داخلی خانه ( آشپزخانه ٬ هال ٬ اتاق ها و …) شماره۲: هوشمند سازی مدیریت ساختمان به کمک تجهیزات مدرن مثل اتوماتیک شدن سیستم روشنایی که باعث صرفه جویی در مصرف برق است. شماره ۳: جایگزینی سیستم های سرمایشی و گرمایشی جدید و کم مصرف با سیستم های قدیمی و پر مصرف.

۲: ایجاد تغییرات و بهبود در وضعیت کلی و خارجی ساختمان

به عنوان مثال تقویت ریشه ی ساختمان که با بررسی و آنالیز انجام می شود برای مقابله با زلزله و ریزش های احتمالی و یا رفع نم سقف های بخش های مختلف  و یا مرمت بخش های از بین رفته در نمای ساختمان و …

ساختمان

در شرایط بد اقتصادی و افزایش قیمت مسکن در شهرها یکی از بهترین روش ها برای ایجاد تغییرات اساسی استفاده از تکنولوژی بازسازی ساختمان است. که میتواند تغییرات ظاهری روحیه شما را عوض کند و تغییرات اساسی ساختمان شما رو از خطرات احتمالی حفظ کند

آیا میدانید نقاشی ساختمان با کمترین هزینه ٬ بیشترین تغییرات را در فضای داخلی ساختمان ایجاد میکند؟ البته نقاشی ساختمان باید حرفه ای و تخصصی باشد که تغییرات رو عمیقا درک کنید و پشیمان نشوید. روانشناسی رنگ ها در محیط های مختلف یکی از تکنیک های گروه رنگ و نقاشی کاسیان است.

یک پیشنهاد ویژه برای افرادی که دنبال خرید خانه هستند  

آیا میدانید قیمت  خانه های قدیمی و فرسوده بسیار ارزان است؟ با خرید خانه های قدیمی و به کمک علم بازسازی ساختمان و رنگ ساختمان میتوانید با هزینه ای کم بهترین محیط را برای زندگی ایجاد کنید.

محیطی که مالکیت آن برای شما همیشه محفوظ است و به خاطر ایجاد تغییرات در داخل و خارج ازساختمان قدیمی ٬ارزش ملک شما افزایش پیدا کرده است و حالا شما مالک  ساختمانی هستید با قیمت بسیار عالی!

سقف های کاذب جدید – کفپوش های مدرن و استاندارد ویژه منزل بخشی دیگر از خدمات گروه کاسیان است.

با ورود به سایت گروه کاسیان و مشاهده نمونه کارها ٬ متوجه عمق تغییرات خواهید شد….

با شماره 09120203313  تماس حاصل فرمایید  و درخواست مشاوره و بازدید رایگان از گروه کاسیان داشته باشید.

با تشکر

Rate this post
همچنین بخوانید