بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

بیوگرافی میلاد عبادی پور – Milad Ebadi Pour

بیوگرافی میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور (متولد ۲۸ مهر ۱۳۷۲ در ارومیه) بازیکن والیبال اهل ایران و عضو تیم ملی زیر ۲۱ سال ایران و تیم ملی والیبال ایران و باشگاه کاله مازندران است.

زاده : ۲۸ مهر ۱۳۷۲ – ۱۷ اکتبر ۱۹۹۳

ارومیه، ایران

قد : ۲٫۰۱ – وزن : ۷۸

پست : دریافت کننده قدرتی

باشگاه کنونی : باشگاه کاله مازندران

عبادی پور سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۱۳ و حضور در تیم ملی جوانان در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را کارنامه خود دارد. عبادی پور با بازی‌های منسجم خود در لیگ برتر ایران، برای لیگ جهانی ۲۰۱۴ برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و اولین بازی ملی خود را مقابل ایتالیا به انجام رساند.

عبادی پور گفت با وجود تأخیرم برای حضور در اردو اما در تمرینات انگیزه زیادی دارم تا در فهرست نهایی نفرات اعزامی به ایتالیا و صربستان باشم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: برای درخشش در لیگ جهانی انگیزه زیادی دارم تا ثابت کنم که والیبال ایران دارای استعدادهای بسیار زیادی است و بازیکنان جوان دیگری هستند که می توانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند.

وی خاطر نشان کرد: روزهایی که در تهران بودم، سعی کردم از نظر بدنی شرایط خود را حفظ کنم و پس از ملحق شدن به تمرینات تیم ملی نیز به تدریج به هماهنگی بیشتری با سایر بازیکنان دست پیدا کنم.

عکس میلاد عبادی پور

بیوگرافی میلاد عبادی پور

بیوگرافی میلاد عبادی پور والیبالیست

بیوگرافی میلاد عبادی پور

عکسهای میلاد عبادی پور والیبالیست ایرانی

بیوگرافی میلاد عبادی پور

گالری عکس میلاد عبادی پور

بیوگرافی میلاد عبادی پور

Rate this post
همچنین بخوانید