بیوگرافی سید علی خامنه ای + عکس

بیوگرافی سید علی خامنه ای + عکس

 سید علی خامنه ای, بیوگرافی رهبر, بیوگرافی خامنه ای, زندگینامه رهبر انقلاب, زندگینامه علی خامنه ای, همسر خامنه ای, سن خامنه ای, تحصیلات خامنه ای, فرزندان خامنه ای, عکسهای رهبر, عکسهای سید علی خامنه ای, منصوره خجسته باقرزاده, پدر خامنه ای, مادر خامنه ای, آیت الله خامنه ای, کتاب های سید علی خامنه ای, khamenei.ir, سایت رهبر, سایت خامنه ای, سایت لیدر, اصلیت رهبر, اصلیت آقای خامنه ای, سید علی خامنه, Sayed Ali Khamenei, biography Sayed Ali Khamenei, والپیپر علی خامنه ای

سید علی حسینی خامنه‌ معروف به سید علی خامنه‌ای (زادهٔ ۲۴ تیر ۱۳۱۸، مشهد) رهبر کنونی و دومین رهبر جمهوری اسلامی ایران است.

نام کامل: سید علی حسینی خامنه

معروف به : خامنه‌ای، آیت‌الله خامنه‌ای

زادروز : ۲۴ تیر ۱۳۱۸

زادگاه : مشهد، ایران

همسر : منصوره خجسته باقرزاده

فرزندان : مجتبی، بشری، هدی، مصطفی، مسعود و میثم

خویشاوندان سرشناس : پدر: سید جواد خامنه‌ای

برادران: محمد، هادی، حسن

خواهر: بدری (همسر شیخ علی تهرانی)

دین : اسلام، شیعه

حزب سیاسی : حزب جمهوری اسلامی

دومین رهبر جمهوری اسلامی پس از سید روح‌الله خمینی

سومین رئیس جمهور ایران :

پیش از : علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی

پس از : محمدعلی رجایی

سومین امام جمعه تهران پس از حسینعلی منتظری

سایت رسمی : khamenei.ir

سید علی حسینی خامنه‌ معروف به سید علی خامنه‌ای (زادهٔ ۲۴ تیر ۱۳۱۸، مشهد) رهبر کنونی و دومین رهبر جمهوری اسلامی ایران است. او به عنوان رهبر، ولی مطلقه فقیه، رئیس حکومت و عالی ترین مقام جمهوری اسلامی ایران و فرمانده کل قوای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است. وی سومین رئیس‌جمهور ایران از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۸ در دو دوره پیاپی بود.

او تا ۱۹ سالگی تحصیلاتی در حوزه علمیه مشهد و حوزه علمیه نجف فرا گرفت و سپس برای تحصیلات عالی به حوزه علمیه قم رفت. وی در این حوزه با روح‌الله خمینی که از استادان آنجا بود و بعدها بنیان‌گذار حکومت جمهوری اسلامی ایران شد آشنا شد و بر سر درس‌های او نشست. در جوانی با جنبش‌های مخالف حکومت پادشاهی پهلوی همراه شد و نخستین بار پس از حادثه ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ دستگیر و به زندان انداخته شد. او چندین بار دیگر نیز در طی دوران حکومت شاهنشاهی توسط ساواک دستگیر شد و این دستگیری‌ها به آشنایی او با چندین انقلابی معروف از جمله آیت‌الله حسینعلی منتظری انجامید. با اوج‌گیری اعتراضات مردمی در سال ۱۳۵۷ و آزادسازی تعدادی از زندانیان سیاسی از سوی حکومت به منظور بازتر کردن فضای سیاسی، خامنه‌ای پس از واپسین دوره تبعید خود به زادگاهش مشهد بازگشت.

به دنبال پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن همان سال، خامنه‌ای عضوی از شورای انقلاب شد و در سال ۱۳۵۹ به نمایندگی مردم تهران در نخستین مجلس شورای اسلامی رسید. یک سال بعد او توانست از یک سوءقصد که توسط هواداران گروه فرقان طراحی شده بود جان سالم به در برد. از آن پس، خامنه‌ای سمت ۲ دور پیاپی ریاست جمهوری ایران را میان سال‌های ۱۳۶۸–۱۳۶۰ بر دوش داشت. وی پس از مرگ آیت‌الله خمینی در سال ۱۳۶۸ به عنوان دومین ولی فقیه به رهبری ایران رسید و از آن هنگام تاکنون بر این مسند است. او امام جمعهٔ تهران و رئیس بنیاد دائرةالمعارف اسلامی (منتشر کنندهٔ دانشنامه جهان اسلام) نیز می‌باشد.

زادروز

سید علی خامنه‌ای در سال ۱۳۱۸ در مشهد به دنیا آمده‌است. در شناسنامه، تاریخ تولد وی ۲۴ تیرماه ۱۳۱۸ ثبت شده‌است که با ۱۶ژوئیهٔ ۱۹۳۹ برابر است، اما خود زادروز صحیحش را در فروردین ماه می‌داند.

خانواده

پدر سید علی خامنه‌ای، سید جواد و پدربزرگ پدریش سید حسین از روحانیان آذری مقیم نجف بودند و نیایش اهل تفرش که به آذربایجان هجرت کرده‌بود. مادرش خدیجه میردامادی که متولد سال ۱۲۹۱ بود در سال ۱۳۶۸،تنها دو ماه بعد از شروع رهبری او درگذشت. وی دربارهٔ مادرش چنین گفته‌است: «مادرم خانمی بود بسیار فهمیده، باسواد، کتابخوان، دارای ذوق شعری و هنری، حافظشناس –البته نه به معنای علمی، بلکه به معنای مأنوس بودن با دیوان حافظ–، با قرآن کاملاً آشنا بود». او دختر آیت‌الله هاشم میردامادی بود که اصالتاً اصفهانی و مقیم مشهد بود.

پدر بزرگ مادری رهبر ایران، زاده و بزرگ‌شدهٔ نجف و دانش‌آموختهٔ حوزهٔ علمیهٔ نجف البته از سادات میردامادی اصفهانی و مشخصاً نجف‌آبادی بود. او حدوداً در ۴۰ سالگی به ایران مهاجرت کرد و در مشهد به تبلیغات مذهبی و تحصیل و تدریس و نوشتن کتاب‌های اسلامی مشغول بود. او در زمان کشف حجاب در حکومت رضاشاه در مسجد گوهرشاد مشهد مبارزاتی کرد و پس از مخالفت با این طرح به سمنان تبعید شد و در مسجد جامع گوهرشاد سالیان بسیار امام جماعت بود و تفسیر قرآن می‌کرد و کتاب تفسیر قرآن خلاصةالبیان را نوشت.شوهرعمه‌اش شیخ محمد خیابانی بود.

سید علی خامنه‌ای متأهل و دارای ۶ فرزند است. همسر وی «خجسته» نام دارد. نام دخترانش بشری و هدی، و پسرانش مصطفی و مجتبی و مسعود (محسن) و میثم است. بشری همسر محمدجواد گلپایگانی فرزند محمدی گلپایگانی رئیس‌دفتر رهبری است. هدی، همسر مصباح‌الهدی باقری کنی فرزند محمدباقر باقری کنی است.مجتبی با دختر غلامعلی حداد عادل ازدواج کرده‌است. مصطفی با دختر عزیزالله خوشوقت ازدواج کرده‌است و مسعود نیز با فرزند محسن خرازی و خواهر صادق خرازی. میثم داماد محمود لولاچیان از بازاریان مذهبی تهران است.

سید محمد برادر بزرگتر او، عضو مجلس خبرگان قانون اساسی بوده و در حال حاضر ریاست بنیاد حکمت اسلامی صدرا را بر عهده دارد. برادر کوچکترش سید هادی خامنه‌ای|سید هادی نیز روحانی و فعال سیاسی عضو مجمع روحانیون مبارز است، که در سال ۱۳۷۹ روزنامهٔ حیات نو را منتشر کرد که بعداً به دستور دادگاه ویژهٔ روحانیت توقیف شد. یکی از خواهران وی به نام بدری همسر شیخ علی تهرانی بود. علی تهرانی روحانی فعّال در دوران انقلاب بود که به مجاهدین خلق گرایید و به عراق پناهنده گشت. او در سال ۱۳۷۴ به همراه خانواده‌اش به ایران بازگشت. بدری در ایران درگذشت. برادر کوچکتر او، سید حسن، مسئول هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت و نمایندهٔ وزیر نفت در این هیئت، و عضو شورای پروانه نمایش است.

دوران کودکی و تحصیل

او از دوران کودکی در خانواده‌ای فقیر پرورش یافت و از چهار سالگی به همراه برادر بزرگش سید محمد به مکتبخانه و پس از مدتی به دبستانی اسلامی به نام دارالتعلیم دیانتی رفت و تحصیلش را تا اخذ مدرک دیپلم ادامه داد. در دورهٔ دبیرستان، خواندن جامع المقدمات و صرف و نحو را آغاز کرد. سپس از مدرسهٔ جدید وارد حوزهٔ علمیهٔ مشهد شد و نزد پدر و دیگر استادان وقت ادبیات و مقدمات را خواند.

وی کتب ادبی از قبیل جامع المقدمات، سیوطی، مغنی را نزد مدرّسان مدرسهٔ سلیمان خان و نوّاب خواند. پدر نیز بر درس فرزندانش نظارت می‌کرد. کتاب معالم را نیز در همان دوره خواند. سپس شرایع الاسلام و شرح لمعه را مشترکاً نزد پدر و آقا میرزا مدرس یزدی آموخت و رسائل و مکاسب را در حضور شیخ هاشم قزوینی. بقیهٔ دروس سطح فقه و اصول را نزد خود پدر خواند و دورهٔ مقدمات و سطح را در پنج سال و نیم به اتمام رساند.

 همچنین ببینید : روغن خراطین

همچنین ببینید : کیک و شیرینی

تحصیلات حوزوی

سید علی خامنه‌ای از سن هجده‌سالگی در مشهد درس خارج فقه و اصول را نزد آیت‌الله میلانی از مراجع وقت آغاز کرد. در سال ۱۳۳۶ به قصد زیارت عازم نجف شد. در مدت اقامت کوتاه خود از دروس سید محسن حکیم و ابوالقاسم خویی و محمد شاهرودی بهره برد. او با مشاهدهٔ وضعیت تحقیق و تدریس در نجف تصمیم به تحصیل در آن شهر گرفت، ولی به دلیل مخالفت پدر پس از هفت ماه به ایران بازگشت.

پس از آن از سال ۱۳۳۷ تا ۱۳۴۳ در حوزهٔ علمیهٔ قم به تحصیلات عالی در فقه و اصول و فلسفه مشغول شد. او سر درس آیت‌الله بروجردی و مرتضی حائری یزدی و علامه طباطبایی حاضر شد و نیز پای درس فقه و اصول سید روح‌الله خمینی شرکت کرد.

در سال ۱۳۴۳ یک چشم پدرش براثر بیماری آب مروارید نابینا شد. پس از آن به‌رغم علاقه‌اش به تحصیل در قم، برای مراقبت از پدر به مشهد بازگشت و تا سال ۱۳۴۷ همانجا درس‌آموزی خود را با شرکت در دروس استادانی چون آیت‌الله میلانی ادامه داد. در کنار آن به کتاب‌های فقه و اصول و معارف دینی به طلاب و دانشجویان می‌آموخت.

کتاب‌شناسی

تالیف‌ها و پژوهش‌ها

    طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن

    از ژرفای نماز

    گفتاری در باب صبر

    چهار کتاب اصلی علم رجال

    ولایت

    پیشوای صادق

    وحدت و تحزّب

    هنر از دیدگاه آیت‌الله خامنه‌ای

    اجوبة الاستفتائات

    درست فهمیدن دین

    عنصر مبارزه در زندگی ائمه

    روح توحید نفی عبودیت غیر خدا

    ضرورت بازگشت به قرآن

    سیره امام سجاد

    امام رضا و ولایتعهدی

    تهاجم فرهنگی

    حدیث ولایت

ترجمه‌ها

        صلح امام حسن، تألیف راضی آل یاسین.

        آینده در قلمرو اسلام، تألیف سید قطب.

        مسلمانان در نهضت آزادی هندوستان، تألیف عبدالمنعم نمری نصری.

        ادعانامه علیه تمدّن غرب، تألیف سید قطب.

 سید علی خامنه ای, بیوگرافی رهبر, بیوگرافی خامنه ای, زندگینامه رهبر انقلاب, زندگینامه علی خامنه ای, همسر خامنه ای, سن خامنه ای, تحصیلات خامنه ای, فرزندان خامنه ای, عکسهای رهبر, عکسهای سید علی خامنه ای, منصوره خجسته باقرزاده, پدر خامنه ای, مادر خامنه ای, آیت الله خامنه ای, کتاب های سید علی خامنه ای, khamenei.ir, سایت رهبر, سایت خامنه ای, سایت لیدر, اصلیت رهبر, اصلیت آقای خامنه ای, سید علی خامنه, Sayed Ali Khamenei, biography Sayed Ali Khamenei, والپیپر علی خامنه ای

 سید علی خامنه ای, بیوگرافی رهبر, بیوگرافی خامنه ای, زندگینامه رهبر انقلاب, زندگینامه علی خامنه ای, همسر خامنه ای, سن خامنه ای, تحصیلات خامنه ای, فرزندان خامنه ای, عکسهای رهبر, عکسهای سید علی خامنه ای, منصوره خجسته باقرزاده, پدر خامنه ای, مادر خامنه ای, آیت الله خامنه ای, کتاب های سید علی خامنه ای, khamenei.ir, سایت رهبر, سایت خامنه ای, سایت لیدر, اصلیت رهبر, اصلیت آقای خامنه ای, سید علی خامنه, Sayed Ali Khamenei, biography Sayed Ali Khamenei, والپیپر علی خامنه ای

 

 

برچسب ها :

دسته : سیاستمداران مرد ایرانی the_views(); } ?>
اعلانات سایت
کوروش گفته :

Very good

سيدمحمد گفته :

عالي بود

حورا گفته :

Asssssssshhhhhhheghetam be mola,ye doneyi

night fury گفته :

اگه رهبر نبود الان به عنوان فرهیخته ترین آدم ایران ازش یاد میکردن ،،
اما حالا خیلی ها علیه ایشون گارد میگیرن …

تورج گفته :

عشق فقط رهبر عزیزم سید علی خامنه ای
عاشقتم اقا

میرزا گفته :

عاشقشم
سایه ش مستدام
رهبر منی توووو ای سید علی
بدخواهان شما قابل هدایت نیستن ذلیل شن
ایران سرفراز به خاطر رهبر عزیزمونه

سید مرتضی گفته :

لطفا عکسهای بیشتری بگذارید و مطالب بسیار عالی بود تا حداقل کسانیکه ایشان را نمیشناسند کمی در مورد ایشان بدانند متشکرم

علي گفته :

سلام

اي زاده ي فاطمه زهرا اي سيد و سالار ما اي آقاي خوبيها سلام

عاشقتم كاش شود روزي بديدارت بيايم .

انشاالله

معصومه گفته :

عشق من رهبرم رهبر عزیز فدایی داری

سید محمد گفته :

جانم فدای امام خامنه‌ای.
ان شاءالله همیشه سایشون رو سر ما باشه.
به کوری چشم بعضی‌ها.

saeid گفته :

مابا ولایت زنده ایم تا ولایت زنده است ما همه رزمنده ایم

لیلی گفته :

رهبر عزیزم خاک پاتم ……

بیژن گفته :

زمان قدیم بینوایان علی داشتن درحال حاضر علی ما تویی با تمام وجودم حاضربه خدمت دررکابتان هستم ای رهبر کبیر جمهوری اسلامی واقعا کاش میشد ازنزدیک با شما حرف زد امنیت تنها کلمه ای که به ذهنم میرسه که اول خدا بعد ازشما داریم رهبرم خسته نباشس

ناشناس گفته :

زمان قدسم بینوایان علی داشتن در حال حاضر ما هم علی داریم…اصلا از حال بینوایان جامعه خبری ندارن ایشون..نمیدونن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با ماهی 30 هزار تومان چگونه زندگی سر میکنن.چگونه با سیلی صورتشونو سرخ میکنن که زیره باره کارای خلاف نرن و ابرو داری کنن…کاش کمی انسان باشیم..

مجتبی گفته :

رهبر تاج سر همه ملت ایران انشالله همیشه زنده باشن

سیدولی گفته :

انشااله خدا سایه اش را از سر شیعه کم نکند.

سیدجواد گفته :

مرحبا

Atour گفته :

خیلی دوستون دارم، خدا نگهدارتان باشد

خادم ع گفته :

عالی بود /
عشق من رهبرم سید علی

محمد گفته :

تنها امید من در ایران -سایشون مستدام

مهران گفته :

آقا جان نوکرتم 😉

محمد گفته :

از نسل حیدری و فاطمه ای آقام سید علی خامنه ای…

نرگس گفته :

جانم به فدایت باد ای رهبر عشقه

محمد گفته :

سرورو سالار من سید علی

مهسا گفته :

درود بر رهبرمان

h b گفته :

درود بر همه طرفداران اقا

احد گفته :

سبز فقط سبز علی سید فقط سیدعلی

زکیه گفته :

خدا شمارو برامون حفظ کنه دوستون دارم

علیرضا محبی گفته :

جانم فدای رهبرم امام خامنه ای

HTBSN گفته :

شخصیت دوستداشتنیم

شهرام شکورنیا گفته :

سلام و درود به رهبر معظم ایران که وجود ایشان باعث یکپارچگی و همبستگی ملت ایران شده .کسی رو فعلا با این خصوصیات نمیشناسد ؟ خدا حفظت کنه:-)

علیرضا گفته :

آخ خدا جونم,از ته دل آرزو میکنم یک بار فقط و فقط یکبار هم که شده از نزدیک جمال زیبا و نورانی رهبرم رو ببینم.جانم فدای رهبرم آقا جون بیشتر از تمام دنیا دوست دارم و بهتون افتخار میکنم.انشااله سایتون همیشه بالای سرمون باشه..
عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی

علی شمس گفته :

سلام

جان ناقابلم فدای رهبر عزیزم

سید مهدی بهمن راد گفته :

سلام بر رهبر بزرگوارم == در این دنیای وانفسای کنونی که جهان در تب ظلم و جور ستمکاران مسوزد من مردی با عظمت مقام معظم رهبری ندیده ام که مقابل ستمکاران اینقدر با صلابت ایستادگی کند عظمتش مانند علی ابن ابی طالب است منهای معصوم بودن ائمه علیه السلام همانطور با اقتدار و مظلوم == جهان غرب حاضر است قسمت بزرگی از داشته هایش را بدهد تا علی خامنه ای را نبیند اما غرب کور خوانده نماینده گان بحق پیامبر مکرم اسلام و ائمه معصومین هرگز غروب نخواهند کرد همانطور که بعد از نفس روح الهی ! ذوالفقار علی آمد خدایا سایه اش را بر سر جهان اسلام مستدام بدار الهی امین

مهدی گل زاده گفته :

واقعا خیلی شخصیت جالب با سیاست و غیوریه اگه ایشون نبودواقعا وضع ما مردم خراب میشد من که به شخصه مات و مبهوت شخصیت ایشونم ان شا الله خدا نگه دارش باشد

مهدی گفته :

رهبرعزیزم همه هستیمان فدای شما-ازتوبه یک اشاره ازمابه سردویدن

مهدی گفته :

تنهاآرزویم توزندگی دیدن شماست آقا

سیدجواد گفته :

السلام علیکم یاابنا امی یافاطمه الزهرا همه عمرم همه جونوم یاسیدعلی الحسینی الامام خامنه ای

حجت گفته :

سلام.عالیه.فقط آقا اصالتا زادگاهشون خامنه تبریز هستن نه مشهدی.

یگانه گفته :

سلام امیدوارم فقط حکومت رو تقدیم امام زمان کنید و بعد از شما فقط امام زمان حکومت کنند امیدوارم خدا عمری با برکت و پر از نشاط و سلامتی و قدرت بهتون عطا کنه که بعد ااز ظهوره امام زمان باز هم از حکومت بر کنار نشین و یار ایشون باشین الهی آمین.دوستان آمینشو بگین لطفا.

محمدجواد گفته :

کاش با آقا بودم روزی که حضرت مهدی ظهور میکنه و واقعا بتونم سرباز خوبی برای آقا باشم
به ناله های شبانه ام گر کنی نگاه شاید شود تفضلی بر دستان خالیم

ابوالقاسم گفته :

درجوانی ازنزدیک زیارتشان کردم،همان موقع نیزشخصیت ایشان جاذب ودوست داشتنی بودند.ضمناورزشکار ماهری هستند.وجودشان ازکلیه بلیات درپناه خداوند محفوظ باد.انشاالله

محمد گفته :

بسم الله الرحمان الرحيم
خداوندا بحق زهراي پهلو شكسته امام خامنه اي را براي مردم ايران و جهان حفظ كن آآآآآآمين

احمد گفته :

تو تواین 24 سال جز گرانی و تورم چیزی از برکات آقایمان دیدی

فاطمه گفته :

بهتره صحبت هاي دشمنان و دوستان انقلاب رو گوش بدي تا معني بركت رو متوجه بشي

h b گفته :

عالی بود

zahra گفته :

همین که سایه سایه آقامون بالای سرمونه و دشمنان با وجود ایشون جرئت یک نگاه چپ به ما رو ندارن از هرچیزی توی دنیا برتره .
در ضمن برادر ، تورم و گرانی ربطی به فرماده مون نداره .
لبیک یا خامنه ای . یا علی مدد

محمد حسین گفته :

تو نبود اقامون حضرت مهدی ایشون رهبر و پیشوای ما هستن. عشق منی

محمد گفته :

ایشان متولد فروردین هستند
مراجعه به سایت رسمی ایشان

علی گفته :

سلام،مثله اینکه تولد اقا 29 فروردین هستش،تو وبسایت خامنه ایی دات آی آر نوشتع

مهدی عسگری گفته :

اقا دعا کن برای ما. جان ناقابلی دارم و بصیرتی ناچیز که دوست دارد با اشاره ات برای راه جدت حسین ریخته شود. برای تحقق ارزوی ما دعا کن

سید علی علوی گفته :

حضرت آقا امثال من که آرزوی دیدن شمارو دارند چه کنند؟!

سردار گفته :

خیلی اقای….
ما ملت بلوچ همشیه پشت شما تا پای جان ایستادیم.

حسين گفته :

جانم فدايت اي مولاي ما

مولائی گفته :

سایه ات مستدام باد انشاء ا…

neda گفته :

متشکرم

هادی گفته :

سید من مولای من دعا بکن برای من

سیده زهره گفته :

من خیلی دوست دارم رهبرم
یه بار واسه دیدنت رحلت امام اومدم تهران ک سخنرانی میکنی اونجا ببینمت اما من گم کردم راه حرمو تا رسیدم پر شده بود به زور رفتم تو اینقد شلوغ بود ک هیچی نمیشد دید.)):

مریم گفته :

دشمنان بدانند اگر ز سرهامان کوهها بسازند نخواهیم گذاشت فرزندانمان در تاریخ بخوانند خامنه‌ای تنها ماند

حسین گفته :

افرین خیلی زیبا گفتین

علی گفته :

اقای من همیشه گوش بفرمانیم

زهرا م گفته :

ان شاءالله خدا حفظشون کنن تا ظهور امام زمان

علی گفته :

جانم فدای رهبر

زهرا گفته :

خدا حفظتون کنه آقا

اسلام گفته :

از تو به يك اشاره …. ازما به سر دويدن . ارزوي سلامتي براي رهبر عزيزمان

افسر جوان جنگ نرم گفته :

سلام آقای خوبیها
تولدتان مبارک

مصطفی گفته :

خیلی خوب بود

فاطمه گفته :

سلام آقا جان تولدت مبارک ان شاء الله تولد 200سالگیتونو جشن بگیریم

سرباز آقا گفته :

من هفت ماهه که شیعه شدم و علاقه مند شدم به مکتب اهل بیت به خاطر علاقه و ارادتی که به حضرت آقا دارم از ایشون تقلید میکنم و همیشه سخنرانی هاشون رو گوش میدم از افتخاراتم اینه که رهبری مثل ایشون رو دارم و دیدن ایشون از نزدیک و نماز خوتدن پشت سرشون از آرزو های منه آقا جان تا زنده هستم سربازتم.

فدایی رهبر گفته :

جانم فدای رهبر

سالار گفته :

مرحباسربازاسلام

مهدی نوری زاد گفته :

رهبر من
امید قلب عاشقایی
خینی زمان مایی
ارزومه همیشه یاور تو باشم
میون لشگر تو باشم
علی اکبر تو با شم

مهدی نوری زاد گفته :

زمان

سید سعید شریفی گفته :

باسلام,
امیدوارم که سایه سید علی همیشه بالا سرمون باشه و دشمنان این خاک رو خدا ذلیل بکنه…اقا خیلی خیلی دوستت داریم کاش یه روز اتفاقی بیافتد که بتونم از نزدیک ببینمت.

علیرضا عسجری گفته :

خونی که در رگ من است هدیه به رهبر من است جان ناقابلم فدای مولایم سید علی خامنه ای عاشقتم مولا

حسن گفته :

به برکت وجود آقاست که ایران اسلامی ما را میشناسند و لرزه براندام دشمنان اسلام است .سربلند باشی آقا

سالار گفته :

اقاموجب افتخاراسلام وخارچشم دشمنان اسلام ومسلمین است خدایاتمام عمرم فدای یک لحظه عمرش انشاا…

مینا گفته :

جونم فداتون رهبرم

حسین گفته :

حزب فقط حزب علی (ع) رهبر فقط خامنه ای

امیر گفته :

جانم فدای رهبر

نرجس گفته :

چقدر چهره شون نورانیه من واقعا دوستشون دارم

اعظم یگانه گفته :

من با خواندن زندگی نامهء رهبر عزیزمان از شدت عشق و علاقه اشک ها ریختم و خدا را شاکر هستم که رهبری چون آیت الله خامنه ای با صلابت و استوار همواره مدافع حقوق ملت بوده و هست.راهش مستدام و پر رهرو باد!

اراز گفته :

یاشاسین رهبریمیز

طیبه گفته :

خامنه ای جان به فدات
رهبرو مولای منی
سایه تو برسرما
یارو امید ضعفا
خخخخخیییییللللییییی دوستت دارم

محدثه گفته :

زنده باد سید علی ،من ایشونو فقط از تلویزیون دیدم ولی ارادت قلبی بهشون دارم

کامران گفته :

,سلام آقا.من خیلی دوست دارم که شما رو از نزدیک ببینم.آقا باور کنید چند بارنوشتم ولی بازهم ممیتونم ارادتمو نسبت به شما بیان کنم.از لحاظ ظاهری شاید خانوادگی بهمون نخوره ولی در رکاب شماییم و گوش به فرمانتون.عین سربازان نامریی شماییم.بخدا قسم که با پشتیبانی شما از من حقیر یک تنه جلوی غرب تا آخرین نفس خواهم ایستاد.
حذب فقط حذب علی. رهبر فقط سیدعلی
چهره شما و صدای شما به من آرامش درونی میده

شقایق چعبی پور خوزستان گفته :

سلام بابا از خدا یه چیزمیخوام که همیشه سایه رو سرم وسر تمام کشور ایران باشی خدا ایشالله عمرتونو طولانی کنه به حضرت عباس عاشقتم ومن و تمام خونوادم فداتون می شیم تو پدر منی واقعا اگه شما رو تو تلویزیون ببینم جلوی تمام مردم افتخار می کنم و باتمام توانم میگم که هیچ کشور نا مسلمی نمیتونه منو از اوامر شما سرپیچی کنه همیشه وتا اخر عمرم نوکرتون هستم
ومیمونم وخواهم ماند
یه نکته هم وطنای عزیزم قدر کشور و رهبرمون رو بدونید چون اگه خامنه ای نبود الان اسراییل مارو نابود کرده

شقایق چعبی پور خوزستان گفته :

سلام به سید علی خامنه ای به مناسبت اربعین حسینی تسلیت عرض می گم

سعیده عبدالخانی گفته :

سلام واقعا دوستون دارم پدر بزرگوارم

شهرام حسین ناظر گفته :

من حامل پیغامی هستم که به دیدنتان بر زبانم جاری میشود لطفا تعلل نکنید

مهدی گفته :

تا انقلاب مهدی پاینده باد سید علــــــــــــــــــــی

مرتضی گفته :

درود بر ایران و ایرانی و رهبر لایقش

حامدسلامی گفته :

رهبرم ازت تشکر میکنم که با این که میتوانستی از باسوادی مردم جلوگیری کنی ولی با درک بالای شما گذاشتین عموم مردم باسواد شوند و حتی جایی برسیم که انتقاد هم از شما بکنیم د پایان
دوستتان دارم
ای رهبر ازاده اماده ییم اماده
امرله جان وراخ

هما گفته :

من ادم مذهبی نیستم اما دوسش دارم…. خیلی خوب کشور رو اداره کردن و کاری کردن که مملکت دوچار جنگ و خونریزی نشه… ایشون انسان بزرگی هستن کاش خیلی از آدما می دونستن که تو این تحریم ها و توی این خاورمیانه داغون ما چه رهبر دانایی داریم و دوم اینکه اطرافیان ایشان باید خیلی قدرش رو بدونن…. ایشون مرد بزرگی هستن. خدا حفظشون کنه عمرشون پر برکت و راهشون هموار…..

سعید دین داری صبور گفته :

سلام و درود بر رهبر عزیزم که همیشه و هر لحظه به یادتم ودعا میکنم که همیشه سرحال و سلامت باشی و افتخار میکنم که رهبری شجاع و غیور و دلسوز داریم وما باید قدر ایشون رو بدونیم

رباب تمیزی گفته :

سلام اقای خامننه ای امیدوارم همیشه سلامت باشید من شما راخیلی دوست دارم من شماراسرنماز دعامیکنم سلامت باشید

دوست دار فاطمه«س» گفته :

سلام بر آ قای خوبی ها با تمام وجودم دوستت دارم

رها گفته :

ماگوش به فرمان تو هستیم
آقا اصلا تو بگو ما میمیریم

تبریزی گفته :

سلام
والا عالی بود ولی من نگاه کردم عکسهای الناز شاکر دوست بیشتر از عکس آقا هستش به قول دوستمون آقا اون همه عکس داره چرا نمیزارین یعنی الناز مهمتر از آقاست واقعا خودتون قضاوت بکنین

مجتبی گفته :

سلام ولبیک ودرود بر آقای عزیزم امیدوارم سالیان سال زنده باشین فدای رهبرم

من ازکاکان توابع یاسوج فدائی رهبرم هستم

یازهرا درود بر رهبر عزیزم

تورج خسروی گفته :

انشاءالله سایه شما بر سر تمام ملتهای مسلمان بخصوص ایران اسلامی مستدام باشد.

طاهر رحیمی گفته :

دوستتان دارم رهبر عزیزم.ای کاش میشد ما هم از نزدیک با ایشان یک دیداری داشته باشیم و دستش را ببوسم و بگویم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.و بگویم آقا جان ما غیرت داریم هیچوقت شما را تنها نخواهیم گذاشت. یاشا سنی رهبریمیز و اولسینلر
دشمنلریمیز.

eli گفته :

قربونت برم بهترین آقای دنیا. لبخندت به دنیا میارزه.کاش منم تهرانی بودم و ی بار شمارو میدیدم.

فهیمه گفته :

سلام آقا جان انشاالله این انقلاب را به دست آقا امام زمان بدی

امین قدرتی گفته :

جاااانم فدای رهبر
لبیک یا خامنه ای

آناهيتا يه دختر چادرى ١٢ ساله گفته :

آقاجان خيلى دوستت دارم
انشالله هميشه باشى و ما با ديدن شما هميشه انرژى بگيريم…
كاش ميشد يك بار هم كه شده از نزديك ميديدمتون. توى خوابم كه يه بار اومدين ممنونم ولى از نزديك لذت بيشترى داره ديدنتون.
اگر بيام پيشتون دلم ميخواد نصيحتم كنين و من هم هميشه همون كار رو انجام بدم.
***
سيدعلى لب تر كند
جان را فدايش ميكنم

لبيك يا خامنه اى

ایمان گفته :

باآرزوی سلامتی رهبر عزیزم وسرافرازی مردم میهن عزیزم
کاش میشد باآقا دیداری داشتم که هم روی ماهشو ببینم وهم مشکلمو باهاش درمیون میگذاشتم…

آزاده گفته :

از آنجا که ما مسلمان هستیم پس دروغ واقعا ناپسند خواهد بود عشق من فقط خاکم و ایران عزیزم هیچ چیز نمی تواند این خاک و وطنم رو تهدید کنه از چاپلوسی متنفرم.

حسین گفته :

سلام رهبر نورانی وزاده فاطمه وعلی . من دعا میکنم اما دعا تو چیز دیگریست خداوند دعا را اجابت میکند اما دم ونفس شما ندای حیدریست . برای عاقبت بخیری همه جوانان اقا جان دستان مبارکت را سوی خالق بگیر و دعایمان کن .

محمد حسين سروستاني گفته :

جااااااااااااااانم فداي رهبر عاااااشتم سيد علي قلبم براي شما و وطنم ميتپد

حامد گفته :

آقاجون خیییییلی دوستت دارم جونمو فدات میکنم

عاصم گفته :

امديم مولا ببينه شيعه مشتاق جهاد
تا دم اخر ميمونيم پاى همين مكتب
مرده باشه مگه شيعه تنها بشه زينب
فقط منتظر دستوره رهبره عزيز و سرورمون هستيم
اگر دستور بده پرچم زهرا(س) روى كعبه ميزنيم
جانم فداى رهبر

ایرانی گفته :

آقا خودش امام زمان هستش

رضاروئین گفته :

رهبرم نور چشم منی.

قاسم گفته :

آقا خیلی دوستت دارم .خدا پشتو پناهت .نفس کشیدن احساس امنیت .خون غیرت .مردانگی .یعنی سید علی

قاسم گفته :

آقا جان انشالا قسمت بشه از نزدیک دستان شمارو ببوسیم .فدای خندهایت انشالا همیشه چهره شمارو خوشحال ببینیم .جانمان فدایت

sajadviator گفته :

سلام من سجاد هستم عاشق رهبر تو فضای مجازی خیلی به رهبر و اسلام وپاسدار ها ونظامی ها توهین میکنند میخواستم بگم بیایید مشت هایمان را گره کنیم وبکوبیم به دشمنان اسلام ورهبری وهرکس که به ایشان توهین میکنندممنون

سینا گفته :

عشقمی آقاجان

مصطفی گفته :

انشالا سایه تون از سر ما کم نشده.مرگ بر امریکا.درود بررهبر جمهوری اسلامی ایران

کیوان گفته :

عالی بود

Erfan گفته :

انسان شریفی است ،بعد از ۱۴معصوم و اصحاب و امامزادگان پیامبر اسلام صلی ا… .. ایشان به نظر من خیلی خود را می پسندند . مثال
ساخت مرقد نزدیکی‌جمکران برای خود
ساخت حسینیه ای بزرگ برای سخنرانی در حالی ‌که خمینی در حسینیه کوچک جماران سخنرانی می کرد . اوضاع معماری مکان های سخنرانی خمینی ساده بود ولی خامنه ای معماری اسلامی و ایرانی را در محل سخنرانیش ترکیب کرده . انسان بسیار بزرگ و عظیم الشانی است

نیما گفته :

ممنونl

فهیمه شایگان نیا گفته :

جانم فدای رهبر عالم و فرزانه و شجاع و آگاه و دلسوز و مایه عزت و افتخار ایران

امیرحسین گفته :

چه جالب تولد من هم 24تیر هستش

سیدروح الله رضایی دره گفته :

ازنسل فاطمه وحیدره……آقای من سیدعلی خامنه.ان شالله که سایتون سالیان سال روی سر،ما باشه

امیرحسین شفیعی گفته :

سلام
خدا آقا رو نگهداره ان شاءالله تا ظهور مولی اباصالح المهدی
ناز نفسش و دم همتون گرم

مرتضی جبارپور گفته :

تمام عمرم فدات.

نواب گفته :

درود بر رهبر جمهوری اسلامی

الهه گفته :

خدایا به گلوی تیر خورده علی اصغر خوشیهای دشمن امام سید علی خامنه ای که کاریکاتور میکشند و حرف نا مربو ط وزشت میزنند چه ایرانی وچه خارجی خوشیهایشان استخوان مار شود تو گلویشان گیر کند

ناشناس گفته :

ویرایش شد

کامران ایرانی گفته :

سلام
دوست عزیز اگه منبعی بابت سخنانتون دارید قرار بدید

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تبلیغات

اندروید

کاروکاسبی موفق

موضوعات
دلنوشته شما
شبکه های اجتماعی ما
جستجو
Biographyha.com
آرشيو بزرگي از بيوگرافي در اختيارشماست جستجو کنيد ، بخوانيد ، لذت ببريد
تبلیغات متنی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )

اپلیکیشن