تبلیغات

تبلیغات
موضوعات
تبلیغات

لامپ اضطراری هندی بالب

بیوگرافی کامل ترلان پروانه + عکس

 

 

ترلان پروانه بازیگر و نوجوان ایرانی متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ است.

زمینه فعالیت : بازیگر

ملیت : ایرانی

تولد : ۱۸ تیر ۱۳۷۸

شیراز

 

زندگی

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم "آهوی پیشونی سفید" برنده "پروانه زرین" به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)

 

کمک پدر و مادرم

مادر من علاقه زیادی به بازیگری دارد و حتی مدتی قبل از ازدواج در زمان دانشجویی در تئاتر فعالیتهای هنری انجام میداده. او و پدرم بزرگترین مشوقهای من بودند. به همین دلیل وقتی برای اولین بار در ۳ سالگی خانمی در فرودگاه من را دید و به مادرم پیشنهاد بازی من را در یک تیزر تبلیغاتی داد، مادرم با علاقه قبول کرد.

بردن و آوردن و مواظبت از من سر صحنه، به خصوص وقتی خیلی کوچک بودم، برای مادر و پدرم زحمت زیادی داشت، اما آنها به عشق اینکه من روزی هنرمند بزرگی شوم، همه این سختیها را قبول کردند. آنها همیشه با من سر صحنه بودند و حتی وقتی مادر و پدرم نمیتوانستند بیایند برایم پرستار میگرفتند و او را با من سر صحنه میفرستادند تا تنها نباشم و ساعتهای بین کار با او بازی کنم و کارهای شخصیام را انجام دهد.

برای مادرم مهم بود که من علاوه بر بازی، بچگیام را از دست ندهم. شاید برایش سخت بود اما همیشه اسباب بازیهایم را با خودش سر صحنه میآورد و با من بازی میکرد تا من پشت دوربین خیلی سرگرم بزرگترها و دنیای آنها نشوم. مادرم من را در کلاسهای مختلف ثبتنام کرد و من به جز بازیگری هنرهای دیگری هم بلد هستم مثلا پیانو میزنم و ورزشهای مختلف انجام میدهم. خانوادهام به من یاد دادند فقط به چهره تکیه نکنم و سعی کنم شایستگیهای دیگری هم داشته باشم. من علاوه بر بازیگری از بازیگران بزرگی مثل خانم فاطمه معتمدآریا و آقای پرویز پرستویی و دیگر بزرگانی که با آنها همکاری کردم، اخلاق و رفتار کار را هم یاد گرفتم.

مادرم به من میگفت به این بزرگان نگاه کن و از آنها اخلاق و رفتار شایسته یک هنرمند را یاد بگیر. من حتی به لباس پوشیدن آنها هم دقت میکردم تا ببینم یک بازیگر حرفهای چطور باید بپوشد. کتاب هم زیاد میخوانم و فیلم هم خیلی میبینم و سعی میکنم از کتاب و فیلم هم یاد بگیرم. اما از همه چیز مهمتر برایم درسم است و دلم میخواهد در یکی از رشته های تجربی ادامه تحصیل بدهم. خدا را شکر با اینکه کار میکنم توانستم همیشه نمرات خوب بگیرم و از درسهایم عقب نمانم. من برای اینکه بازیگر شوم خیلی زحمت کشیدم. من که یادم نمیآید ولی مامانم تعریف میکند ۴-۳ سال بیشتر نداشتم که برای یک تیزر شامپو هر روز ساعتها کار میکردم و گاهی چند ساعت پیشانیام عرق میکرد. خیلی کوچک بودم و این کارها برای یک بچه در آن سن خیلی سخت است.

 

در «تا ثریا» نقشی در گروه سنی متفاوت را تجربه کردی، چه حس و حالی داشت؟

تجربه یک نقش متفاوت و جدید را خیلی دوست داشتم و خوشحالم که این کار را قبول کردم. نقش عسل یک مقدار از سن واقعی خودم بزرگتر بود اما کار با آقای مقدم و خانم حاجیان و بقیه گروه را دوست داشتم و سختی آن را زیاد احساس نکردم. من نکات زیادی در بازی و رفتار و اخلاق کاری از این گروه یاد گرفتم.

 

نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟!

تفاوت سبک زندگیات با بچه های دیگر باعث اذیت تو نمیشود؟ در مدرسه مشکلی نداری؟

همیشه سعی میکنم رفتار عادی مثل همه داشته باشم ولی خب بالاخره یکسری بچه ها مخصوصا سال پایینی ها خیلی علاقه نشان میدهند و دائم میآیند سوال میپرسند و … اما ناظمهای مدرسه سعی میکنند آنها را کنترل کنند تا نظم مدرسه را به هم نزنند. اما من با همه باادب رفتار میکنم چون بالاخره لطف دارند که من را دوست دارند و علاقه نشان میدهند. معلمها هم مثل بچه های دیگر با من رفتار میکنند البته گاهی واقعا کار من را درک نمیکنند و مثلا میگویند نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟ یا درسهایت را ببر سر کار بخوان. یعنی متوجه نمیشوند کار ما چطوری است.

 

وقتی سر کار هستی دلت برای مدرسه تنگ میشود؟

برای درس که نه خیلی ولی برای دوستانم دلم تنگ میشود.

 

بیشترین تفریحت چیست؟

من که اینقدر یا سر کار هستم یا درس دارم که وقتی برای تفریح ندارم اما کتاب خواندن و فیلم دیدن را خیلی دوست دارم. عاشق فیلمهای ژانر وحشت هستم. یک بار هم فیلمی با نام «عروس غریبه» در این ژانر بازی کردم که پخش نشده.

 

تا به حال به جز «تا ثریا» کار دیگری هم بزرگتر از سنات پیشنهاد شده؟

بله، نقش حضرت آمنه در فیلم «محمد (ص) » آقای مجید مجیدی به من پیشنهاد شد که بزرگتر از سنم بود و اتفاقا از نقشهای اصلی کار هم بود. رفتم تست گریم هم دادم اما آقای مجیدی گفتند هنوز برای این نقش کم سن هستی. من ۱۳ سالم است و نقش ایشان ۱۹ ساله بود. اما گفتند احتمالا برای نقش دختر نوجوانی در قسمتهای بعدی این مجموعه از تو استفاده میکنیم. همین که من را برای این نقش دعوت کردند و تست گریم دادم، باعث افتخارم است.

 

در چهار سالگی به دار آویخته شدم

«زیر تیغ» هم یکی از سختترین تجربههای کاری من بوده و هم یکی از بزرگترین شانسهای زندگی کاریام. یادم هست در دفتر آقای هنرمند بودیم. در راه پله او را دیده و گفتم شما چقدر شبیه آقای پرستویی هستید. از همان جا آقای هنرمند از برخورد من خوششان آمد و من را برای «زیر تیغ» انتخاب کردند. خانوادهام هم از این که قرار بود من کاری را با پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، فریبا جودیکار، نگار جواهریان و … بازی کنم فوقالعاده خوشحال بودند. فقط آن صحنهای که اول فیلم پدرم خواب میدید من به دار آویخته شدم، برای مادرم خیلی سخت بود.

یادم هست موقع ضبط آن صحنه هم خیلی اذیت شدم. آقای پرستویی زیر طنابدار ایستاده بودند و به محض اینکه من را پایین میآوردند بغلم میکرد. خیلی ناراحت بود من که دختر بچه کوچکی بودم و ۵-۴ سال بیشتر نداشتم باید این صحنه را بازی میکردم. من را با یک تاپ کشی به شاخه درخت وصل کرده بودند و فشار کشها قسمتهایی از تنم را کبود کرده بود. مادرم هم وقتی این صحنه را دید خیلی ناراحت شد مخصوصا که یاد عذاب من موقع فیلمبرداری افتاد. اما در کل «زیر تیغ» را خیلی دوست داشتم و گروه بسیار خوبی داشت مخصوصا آقای پرستویی و خانم معتمدآریا خیلی مهربان بودند.

 

روی سینما نمیشود حساب کرد

تصمیمت برای آینده چیست؟ میخواهی بازیگر بمانی یا شغل دیگری را در نظر داری؟

بازیگری را که قطعا کنار نمیگذارم اما به عنوان رشته اصلی هم ادامه نخواهم داد و کنار درسم آن را دنبال خواهم کرد. یعنی نمیخواهم رشته تحصیلی ام بازیگری یا سینما و هنرهای نمایشی و این چیزها باشد.

 

چرا؟ تو که میگویی به کارت علاقه داری؟!

چون هنر و به خصوص بازیگری کاری است که نمیتوان خیلی روی آن حساب کرد. یعنی امن و قابل اعتماد نیست.

 چرا این را میگویی خیلی بازیگرهای حرفهای داریم که کارشان همین است و با همین بازیگری زندگی میکنند؟

من چون از بچگی در این کار بودم و با بازیگران سرشناسی مثل آقای پرستویی و خانم معتمدآریا و خانم حاجیان و … کار کردم، درسهای زیادی در این کار گرفتم و واقعا به این نتیجه رسیدم که خیلی نمیتوان روی این کار حساب کرد.

 

از چه نظر نمی توان روی آن حساب کرد؟ امنیت شغلی ندارد؟ امنیت مالی ندارد؟

نه، روی پیشنهادهای آن نمیتوان حساب کرد. معلوم نیست چه جور فیلمهایی ساخته شود و آیا پیشنهادهای خوب داشته باشی یا نه. بعد هم این کار خیلی سخت و بیبرنامه است. مثلا من همین الان خیلی کلاسها میروم و سعی میکنم هنرهای دیگری مثل پیانو و … را یاد بگیرم اما همیشه کارم برنامه کلاسهایم را به هم میزند و نمیگذارد زندگی منظم و درستی داشته باشم. نمیدانم اما شاید همین بینظمی هم یکی از دلایل تردیدم در اینکه بازیگری شغل اصلیام در آینده باشد، است.

 

 چه چیزهای در قبول یک پیشنهاد برایت مهم است؟

کارگردان، بازیگرهای دیگر و فیلمنامه.

 

 یک بازیگر همه فن حریف

من برای ارتقای کار بازیگریام خیلی تلاش کردم و انواع هنرها و فنها را فقط به خاطر اینکه بازیگر تواناتری باشم، آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفهام آمادهتر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده. من فقط ۳ سال و نیم داشتم که وارد این کار شدم. شروع کارم را حتی به یاد نمیآورم. مادرم تعریف میکند که خانمی در فرودگاه ما را دیده و به مادرم پیشنهاد داده من در تیزری تبلیغاتی بازی کنم.

بعد شماره ما را گرفته و خیلی اصرار و پیگیری کرده تا اینکه مادرم راضی شده. مادرم خیلی دوست داشته من بازیگر شوم. پدر و مادرم برای موفقیت من در این کار خیلی تلاش و از خودگذشتگی کردند و از خیلی چیزها به خاطر موفقیت من گذشتند. هیچ وقت من را سر صحنه تنها نگذاشتند و حتی وقتهایی که خودشان نمیتوانستند با من باشند، پرستاری را همراهم میفرستادند تا تنها نباشم. الان به خاطر محبتهایشان از آنها متشکرم.

هر چند یک بازیگر کودک سختیهای زیادی را تحمل میکند و اصولا کار کردن مثل آدم بزرگها برای بچهها سخت است اما چون کارم را دوست دارم فکر میکنم ارزشش را داشته. خدا را شکر نتیجه زحمتهایم را هم گرفتم. همین امسال در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان برای ایفای نقش اصلی فیلم «پیشونی سفید» تندیس بهترین بازیگر دختر را دریافت کردم.

 

برخی از فیلم‌های سینمایی

- زندگی مشترک آقای محمودی و بانو (زوح الله حجازی – ۱۳۹۱)

- به خاطر پونه (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۱)

- بی خداحافظی (احمد امینی – ۱۳۹۰)

- آهوی پیشونی سفید (سید جواد هاشمی – ۱۳۹۰) – اختاپوس

- چپ دست (آرش معیریان – ۱۳۸۴)

- مادر صدامو می‌شنوی (کامبیز کاشفی – ۱۳۸۴)

- زن بدلی (مهرداد میرفلاح – ۱۳۸۴)

- بالا بلند (جلال فاطمی – ۱۳۸۴)

- دغدغه (فرزاد فرزام – ۱۳۸۴)

- عاشق (افشین شرکت – ۱۳۸۵)

- پاپیتال (اردشیر شلیله – ۱۳۸۵)

- نصف مال من، نصف مال تو (وحید نیکخواه آزاد – ۱۳۸۵)

مجموعه‌های تلویزیونی

- تا ثریا (سیروس مقدم – ۱۳۹۰)

- ملکوت (مجموعه ماه رمضان، محمدرضا آهنج – ۱۳۸۹)

- شبی از شبها (رضا کریمی – ۱۳۸۳)

- ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدرها و مادرها (حجت قاسم زاده – ۱۳۸۳)

- خوش غیرت (علی شاه حاتمی – ۱۳۸۳)

- جایزه بزرگ (مهران مدیری – ۱۳۸۳)

- مسافری از گرونگول (مرتضی متولی – ۱۳۸۴ – برنامه کودک و نوجوان)

- داوری (نیکا عزیزپور – ۱۳۸۴)

- زیر تیغ (محمدرضا هنرمند – ۱۳۸۵)

- بی مقدمه (رضا کیایی – ۱۳۸۵)

 

شبکه نمایش خانگی

دیگر آثار

- فیلم ویدئویی باغ آلوچه (بهروز شعیبی – ۱۳۸۳)

- تئاتر ادیب (فرانسوی – ۱۳۸۵)

مجموعه های اینترنتی(فضای مجازی)

- سریال اینترنتی نفوذ (۱۳۹۱)

 

 

 

فروش ویژه عینک آفتابی

 

-------------------------------------

بازدیدکننده عزیز، منبع تمام بیوگرافی ها دانشنامه آزاد ویکی پدیا میباشد

لطفاً مطالب را با ذکر منبع انتشار دهید و حامی اولین مرجع بیوگرافی ایران باشید

از بازدیدکنندگان محترم تقاضا میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

 

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران زن ایرانی | تاريخ : فروردین ۳۰م, ۱۳۹۲ | نوشته : admin | تعداد بازديد : 27,050 بازدید
محصولات سایت

پیوستن به خانواده بزرگ بیوگرافی

 

سورپرایز


ارمیا گفته :

درکل خیلی خوش شانس هسش

دلارام گفته :

سلام………خداییش به ترلان نمیاد متولد۷۸ باشه ماشالا بزنم به تخته!!!!!!!!!!

مهدی گودرزی گفته :

ترلان عاشقتم خیلی ناز ی من دوسال ازت بزرگترم و عاشقتم

pari گفته :

اصلا بهش نمیاد ۷۸باشه من که اول دیدمش توی بعضی از عکساش بیشتر بهش میخورد ۱۸به بالا باشد

معصومه گفته :

سلام . ترلان جون خیلی دوست دارم

Mohad گفته :

من عاشق بازیگری هستم ویک سال ازترلان کوچکترم.یکی کمکم کنه بگه چطوری درهمین سن وسال وارداین عرصه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباتوروخدایکی بگه.جبران میکنم

علی گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم

میریام گفته :

شما خیلی بامزه و زیبایید امیدوارم موفق باشید ;-) ;-) راستی من همسن تو یه سال کوچیکترم میتونی ایمیلتونو بهم بدی ؟

ایسان گفته :

دوستت دارم ایسان ازمنطقه۲۲

آیرین گفته :

سلام خدمت ترلان جونم ترلان جون منم الان ۱۴ سالمه ولی انگار ما دوتا خواهر دوقلوییم خیلی شبیه منی منو هرکس تو خیابون میبینه خدا وکیلی راست میگما میگیره عکس میندازه ازم امضا میگیره که شما ترلان پروانه اید بعد میفهمن که اشتباه گرفتن به جون خودم راست میگم خیلی دوست دارم ابجی دوقلوی خودم خدا نگهدار

مریم گفته :

من و ترلان هم سنیم راسته که می خواهی ازدواج کنی با ارسلان قاسمی

کیانوش گفته :

ترلان جون خیلییی دوست دارم

EHSAN گفته :

سلام.مطالب جالبی بود.دست شما دردنکنه.همیشه موفق باشی

farid گفته :

ترلان جون عاشقتم می میرم برات قربونتI LOVE YOU

نیما Nima گفته :

س ترلان میدونی مادوتا هم سنیم ولی خیلی وحشتناک از نامزدت خوشم میاد به خدا اگه کسی دربارش حرف بدی بزنه میکشم تا حتلا چند بار دعوام شد بهش بگو خیلی اقایی به خدا تا اخر عمر نوکرشم

mahdi16 گفته :

ترلان جان من یکی طرفدارای پروپاقرصتم.امیدوارم توکارت موفق باشی وخوشبخت شی.مهدی ازاراک

ب گفته :

واقعا ۷۸؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی بزرگتر ازسنش میزنه!!!!یعنی الان کلاس سوم راهنمایه؟؟؟؟؟ عجب!!!!

نیما گفته :

ترلان جان خییییییییییییییییییییییلی نازی ۲۲سالمه بدجور عاشقت شدم>>

یکی گفته :

واااااییییی ۷۸؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟اصلا فکرشم نمیکردم!همچین خودشو آرایش کرده که گفتم حالا یه ۲۰ سالیشه حداقل!
واویلا دختر

atena گفته :

سلام.ترلان منم هم سن تو ام .خیلی دوست دارم بازیگر بشم.میشه کمکم کنی.میشه ایمیلتو بهم بدی؟ مرسی.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساسان گفته :

خیلی یازیتون قشتگه فوق العاده اید البته بعد از ارسلان قاسی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون در کل موفق باشید

متین گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم عااااااااااااشقتم

امیر گفته :

سلام ترانه جون از صمیم قلب دوست دارم وبه خاطر پیشرفت چشمگیری که داشتی بهت تبریک میگم وآرزو میکنم در تمام مراحل زندگی سالم با نشاط و موفق باشی از طرف یکی از هوادارنت امیر از تهران

neda گفته :

یعنی این همسن منه ؟؟؟؟؟؟؟عمرا ؟؟؟؟؟؟بابا یه کم از گیرمت کم کن دختر

lملودی گفته :

…………………چی بگم والا…منم همسن ترلانم…اصن بهش نمیاد۷۸ باشه….واااااااااااای من عاشق بازیگری هستمممممممم و دارم میرم کلاس….خیلی خوووووووووبه…..ترلان موفق باشی ……اها راسی من عاااااااااااااااااااااااااااااااااشق اررررررررررررررررسلاااااااااااااااااااااااااااااااانم اصن یه دونس….

saeed گفته :

ترلان جان من که بچه بودم شمام بچه بودی بازیت تو نصف مال من خیلی دوست داشتم
اما خداییش من برعکس شمام من متولد۷۵اما هرکی میبینه فک میکنه ۷۸ام به شما بیشتر
میخوره۷۵باشی.موفق باشی…………..

kasra گفته :

اصلاهم جالب نیس خیلی هم لوسه و همه نقشاشو ی جور بازی میکنه فق یکم قیافه داره

سوگول گفته :

این ترلان اصلا هم خوشگل نیس.خیلی هم بی مزس.تتتتتتتتتازه به قیافش میخوره متولدددددد ۸۰باشهههههههههههه

Amir گفته :

ترلان جون من شما وبازی تون رو خیلی خیلی دوست دارم وبه نظر من شما بهترین بازیگر دختر درایران هستید امیدوارم همیشه موفق باشید . دوستدارشما Amir

یسنا گفته :

زیباست

سوسانو گفته :

خیلی نازی ترلان جون

نسی گفته :

من ک ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا همه تو تیر ماه هستن اصن ماه منو خراب کردن اینا.ما با کیا شدیم ۷میلیون!

آریا پورمند گفته :

بهترین بازیگر تاریخ کمه واسه ترلان .

م ب ی ن ا گفته :

سلام میشه بپرسم ازدواجت باارسلان قاسمی راسته یاهمش شایعه اس؟!!!!!!!!!

یاسین گفته :

سلام ترلان جون خیلی دوست دارم ۱سل ازتو کوچیکترم

شمیم گفته :

ترلان جان من شمیم هستم همه میگن خیلی شبیه تو هستم وجالب متولد شیرازم دوستت دارم

محمد جواد گفته :

سلام ترلان جون امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشیم

Mahdieh گفته :

badam miad azash khodesho migire

مینا تورابی گفته :

اینکه با ارسلان قاسمی ازدواج کرده واقعیت داره?
۱۴? ایشون که ماشاالله ۱۹ سال نشون میدن با اون ارایشی که این می کنه

سارینا گفته :

کاشکی دروغ باشه من دیوونه مییییییییییییشم

شایسته گفته :

این دخترا عجب حسودانه حرف میزنن بابا منم دخترم اما منصفانه حرف میزنم خانم پروانه از بچه گیهات تا حالا دوست د دارم از حرفای دختر حسودا ناراحت نشو آهای پسرا خودتونو جم کنید بابا حالم بهم خورد

تینا گفته :

برو بابا کی گفته بهش نمی خوره .
ترلان جون عاشقتم.

sahar گفته :

سلام ترلان اسم من سحره .شیرازیم و هم سن توام.فدامدا داری ترلان.دوست دارمممممممم اجیک

اناهیتا گفته :

سلام ترلان جان امیدوارم همیشه سالم باشی و زیرسایه اقاامام زمان باشیدلم میخواست باحجاب تر باشی .دوستتدارم موفق باشی

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نخواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


جستجو
همت کنید .... آبرو بخرید... دلی شاد کنید

سلام و خداقوت

این فراخوان شرح مختصری از روزهای سخت یک خانواده سه نفره است.

پدر خانواده علاوه بر سوختگی به دلیل یک سانحه در دست راست یک پلاتین دارد برای همین قادر به کار کردن نیست. مادر خانواده هم خدمت کار یک مدرسه است با حقوقی ناچیز.آنها با دختر ۹ ساله شان دریک خانه محقر خیلی قدیمی ۴۰ متری مستاجرند که باید تا چند وقت دیگر آن را تخلیه کنند.

گاهی حتی امکان خرید مایحتاج اولیه و ارزاق خانه را هم ندارند و با آبروداری صورت سرخ نگه می دارند.خریدن برخی اقلام مانند گوشت هم در مواردی با مساعدت برخی خیرین محقق می شود.

علی ای حال اولویت امروز آنها نه نان و گوشت و حتی درمان پدر بلکه تهیه کمک هزینه ای برای سرپناهی است که بالضروره به آن نیازمندند.

تذکر مهم : در صورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد.

پرداخت

بیوگرافی ها حامی موسسات خیریه

زنجیره امیدموسسه خیریه محکخیریه همتآسایشگاه خیریه کهریزک

انجمن خیریه بیماران کلیویبنیاد کودک: حمایت از دانش آموزان مستعد نیازمندمهیار

بنیاد امور بیماری‌های خاصمهرآفرین پناه عصرموسسه خیریه یاوران ایتام

درخواست بیوگرافی

درخواست بیوگرافی

لینک دوستان
ساعت دیواری فانتزی یاس کلاک

ساعت دیواری عشق (LOVE)

خبرنامه بیوگرافی ها
با عضویت در خبرنامه سایت از جدیدترین بیوگرافی ها به صورت روزانه در ایمیل خود با خبر شوید

ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by Biographyha

برای پیوستن به بیوگرافی ها کلیک کنید

تبلیغات متنی شما

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )