تبلیغات

موضوعات
تبلیغات

جدیدترین بیوگرافی ها
تبلیغات

تبلیغات

بیوگرافی ترلان پروانه + عکس

ترلان پروانه بازیگر و نوجوان ایرانی متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ است.

زمینه فعالیت : بازیگر

ملیت : ایرانی

تولد : ۱۸ تیر ۱۳۷۸

شیراز

جوایز : – دریافت پروانه زرین از بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان.(در سال ۱۳۹۰)

زندگی

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم “آهوی پیشونی سفید” برنده “پروانه زرین” به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)

کمک پدر و مادرم

مادر من علاقه زیادی به بازیگری دارد و حتی مدتی قبل از ازدواج در زمان دانشجویی در تئاتر فعالیتهای هنری انجام میداده. او و پدرم بزرگترین مشوقهای من بودند. به همین دلیل وقتی برای اولین بار در ۳ سالگی خانمی در فرودگاه من را دید و به مادرم پیشنهاد بازی من را در یک تیزر تبلیغاتی داد، مادرم با علاقه قبول کرد.

بردن و آوردن و مواظبت از من سر صحنه، به خصوص وقتی خیلی کوچک بودم، برای مادر و پدرم زحمت زیادی داشت، اما آنها به عشق اینکه من روزی هنرمند بزرگی شوم، همه این سختیها را قبول کردند. آنها همیشه با من سر صحنه بودند و حتی وقتی مادر و پدرم نمیتوانستند بیایند برایم پرستار میگرفتند و او را با من سر صحنه میفرستادند تا تنها نباشم و ساعتهای بین کار با او بازی کنم و کارهای شخصیام را انجام دهد.

برای مادرم مهم بود که من علاوه بر بازی، بچگیام را از دست ندهم. شاید برایش سخت بود اما همیشه اسباب بازیهایم را با خودش سر صحنه میآورد و با من بازی میکرد تا من پشت دوربین خیلی سرگرم بزرگترها و دنیای آنها نشوم. مادرم من را در کلاسهای مختلف ثبتنام کرد و من به جز بازیگری هنرهای دیگری هم بلد هستم مثلا پیانو میزنم و ورزشهای مختلف انجام میدهم. خانوادهام به من یاد دادند فقط به چهره تکیه نکنم و سعی کنم شایستگیهای دیگری هم داشته باشم. من علاوه بر بازیگری از بازیگران بزرگی مثل خانم فاطمه معتمدآریا و آقای پرویز پرستویی و دیگر بزرگانی که با آنها همکاری کردم، اخلاق و رفتار کار را هم یاد گرفتم.

مادرم به من میگفت به این بزرگان نگاه کن و از آنها اخلاق و رفتار شایسته یک هنرمند را یاد بگیر. من حتی به لباس پوشیدن آنها هم دقت میکردم تا ببینم یک بازیگر حرفهای چطور باید بپوشد. کتاب هم زیاد میخوانم و فیلم هم خیلی میبینم و سعی میکنم از کتاب و فیلم هم یاد بگیرم. اما از همه چیز مهمتر برایم درسم است و دلم میخواهد در یکی از رشته های تجربی ادامه تحصیل بدهم. خدا را شکر با اینکه کار میکنم توانستم همیشه نمرات خوب بگیرم و از درسهایم عقب نمانم. من برای اینکه بازیگر شوم خیلی زحمت کشیدم. من که یادم نمیآید ولی مامانم تعریف میکند ۴-۳ سال بیشتر نداشتم که برای یک تیزر شامپو هر روز ساعتها کار میکردم و گاهی چند ساعت پیشانیام عرق میکرد. خیلی کوچک بودم و این کارها برای یک بچه در آن سن خیلی سخت است.

 گفتگوی کوتاه با ترلان پروانه

در «تا ثریا» نقشی در گروه سنی متفاوت را تجربه کردی، چه حس و حالی داشت؟

تجربه یک نقش متفاوت و جدید را خیلی دوست داشتم و خوشحالم که این کار را قبول کردم. نقش عسل یک مقدار از سن واقعی خودم بزرگتر بود اما کار با آقای مقدم و خانم حاجیان و بقیه گروه را دوست داشتم و سختی آن را زیاد احساس نکردم. من نکات زیادی در بازی و رفتار و اخلاق کاری از این گروه یاد گرفتم.

 نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟!

تفاوت سبک زندگیات با بچه های دیگر باعث اذیت تو نمیشود؟ در مدرسه مشکلی نداری؟

همیشه سعی میکنم رفتار عادی مثل همه داشته باشم ولی خب بالاخره یکسری بچه ها مخصوصا سال پایینی ها خیلی علاقه نشان میدهند و دائم میآیند سوال میپرسند و … اما ناظمهای مدرسه سعی میکنند آنها را کنترل کنند تا نظم مدرسه را به هم نزنند. اما من با همه باادب رفتار میکنم چون بالاخره لطف دارند که من را دوست دارند و علاقه نشان میدهند. معلمها هم مثل بچه های دیگر با من رفتار میکنند البته گاهی واقعا کار من را درک نمیکنند و مثلا میگویند نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟ یا درسهایت را ببر سر کار بخوان. یعنی متوجه نمیشوند کار ما چطوری است.

 وقتی سر کار هستی دلت برای مدرسه تنگ میشود؟

برای درس که نه خیلی ولی برای دوستانم دلم تنگ میشود.

 بیشترین تفریحت چیست؟

من که اینقدر یا سر کار هستم یا درس دارم که وقتی برای تفریح ندارم اما کتاب خواندن و فیلم دیدن را خیلی دوست دارم. عاشق فیلمهای ژانر وحشت هستم. یک بار هم فیلمی با نام «عروس غریبه» در این ژانر بازی کردم که پخش نشده.

 تا به حال به جز «تا ثریا» کار دیگری هم بزرگتر از سنات پیشنهاد شده؟

بله، نقش حضرت آمنه در فیلم «محمد (ص) » آقای مجید مجیدی به من پیشنهاد شد که بزرگتر از سنم بود و اتفاقا از نقشهای اصلی کار هم بود. رفتم تست گریم هم دادم اما آقای مجیدی گفتند هنوز برای این نقش کم سن هستی. من ۱۳ سالم است و نقش ایشان ۱۹ ساله بود. اما گفتند احتمالا برای نقش دختر نوجوانی در قسمتهای بعدی این مجموعه از تو استفاده میکنیم. همین که من را برای این نقش دعوت کردند و تست گریم دادم، باعث افتخارم است.

 در چهار سالگی به دار آویخته شدم

«زیر تیغ» هم یکی از سختترین تجربه های کاری من بوده و هم یکی از بزرگترین شانسهای زندگی کاریام. یادم هست در دفتر آقای هنرمند بودیم. در راه پله او را دیده و گفتم شما چقدر شبیه آقای پرستویی هستید. از همان جا آقای هنرمند از برخورد من خوششان آمد و من را برای «زیر تیغ» انتخاب کردند. خانوادهام هم از این که قرار بود من کاری را با پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، فریبا جودیکار، نگار جواهریان و … بازی کنم فوقالعاده خوشحال بودند. فقط آن صحنهای که اول فیلم پدرم خواب میدید من به دار آویخته شدم، برای مادرم خیلی سخت بود.

یادم هست موقع ضبط آن صحنه هم خیلی اذیت شدم. آقای پرستویی زیر طنابدار ایستاده بودند و به محض اینکه من را پایین میآوردند بغلم میکرد. خیلی ناراحت بود من که دختر بچه کوچکی بودم و ۵-۴ سال بیشتر نداشتم باید این صحنه را بازی میکردم. من را با یک تاپ کشی به شاخه درخت وصل کرده بودند و فشار کشها قسمتهایی از تنم را کبود کرده بود. مادرم هم وقتی این صحنه را دید خیلی ناراحت شد مخصوصا که یاد عذاب من موقع فیلمبرداری افتاد. اما در کل «زیر تیغ» را خیلی دوست داشتم و گروه بسیار خوبی داشت مخصوصا آقای پرستویی و خانم معتمدآریا خیلی مهربان بودند.

روی سینما نمیشود حساب کرد

تصمیمت برای آینده چیست؟ میخواهی بازیگر بمانی یا شغل دیگری را در نظر داری؟

بازیگری را که قطعا کنار نمیگذارم اما به عنوان رشته اصلی هم ادامه نخواهم داد و کنار درسم آن را دنبال خواهم کرد. یعنی نمیخواهم رشته تحصیلی ام بازیگری یا سینما و هنرهای نمایشی و این چیزها باشد.

 چرا؟ تو که میگویی به کارت علاقه داری؟!

چون هنر و به خصوص بازیگری کاری است که نمیتوان خیلی روی آن حساب کرد. یعنی امن و قابل اعتماد نیست.

 چرا این را میگویی خیلی بازیگرهای حرفهای داریم که کارشان همین است و با همین بازیگری زندگی میکنند؟

من چون از بچگی در این کار بودم و با بازیگران سرشناسی مثل آقای پرستویی و خانم معتمدآریا و خانم حاجیان و … کار کردم، درسهای زیادی در این کار گرفتم و واقعا به این نتیجه رسیدم که خیلی نمیتوان روی این کار حساب کرد.

از چه نظر نمی توان روی آن حساب کرد؟ امنیت شغلی ندارد؟ امنیت مالی ندارد؟

نه، روی پیشنهادهای آن نمیتوان حساب کرد. معلوم نیست چه جور فیلمهایی ساخته شود و آیا پیشنهادهای خوب داشته باشی یا نه. بعد هم این کار خیلی سخت و بیبرنامه است. مثلا من همین الان خیلی کلاسها میروم و سعی میکنم هنرهای دیگری مثل پیانو و … را یاد بگیرم اما همیشه کارم برنامه کلاسهایم را به هم میزند و نمیگذارد زندگی منظم و درستی داشته باشم. نمیدانم اما شاید همین بینظمی هم یکی از دلایل تردیدم در اینکه بازیگری شغل اصلیام در آینده باشد، است.

 چه چیزهای در قبول یک پیشنهاد برایت مهم است؟

کارگردان، بازیگرهای دیگر و فیلمنامه.

  یک بازیگر همه فن حریف

من برای ارتقای کار بازیگریام خیلی تلاش کردم و انواع هنرها و فنها را فقط به خاطر اینکه بازیگر تواناتری باشم، آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفهام آمادهتر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده. من فقط ۳ سال و نیم داشتم که وارد این کار شدم. شروع کارم را حتی به یاد نمیآورم. مادرم تعریف میکند که خانمی در فرودگاه ما را دیده و به مادرم پیشنهاد داده من در تیزری تبلیغاتی بازی کنم.

بعد شماره ما را گرفته و خیلی اصرار و پیگیری کرده تا اینکه مادرم راضی شده. مادرم خیلی دوست داشته من بازیگر شوم. پدر و مادرم برای موفقیت من در این کار خیلی تلاش و از خودگذشتگی کردند و از خیلی چیزها به خاطر موفقیت من گذشتند. هیچ وقت من را سر صحنه تنها نگذاشتند و حتی وقتهایی که خودشان نمیتوانستند با من باشند، پرستاری را همراهم میفرستادند تا تنها نباشم. الان به خاطر محبتهایشان از آنها متشکرم.

هر چند یک بازیگر کودک سختیهای زیادی را تحمل میکند و اصولا کار کردن مثل آدم بزرگها برای بچهها سخت است اما چون کارم را دوست دارم فکر میکنم ارزشش را داشته. خدا را شکر نتیجه زحمتهایم را هم گرفتم. همین امسال در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان برای ایفای نقش اصلی فیلم «پیشونی سفید» تندیس بهترین بازیگر دختر را دریافت کردم.

برخی از فیلم‌های سینمایی

- مردن به وقت شهریور (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۲)

- زندگی مشترک آقای محمودی و بانو (زوح الله حجازی – ۱۳۹۱)

- به خاطر پونه (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۱)

- بی خداحافظی (احمد امینی – ۱۳۹۰)

- آهوی پیشونی سفید (سید جواد هاشمی – ۱۳۹۰) – اختاپوس

- چپ دست (آرش معیریان – ۱۳۸۴)

- مادر صدامو می‌شنوی (کامبیز کاشفی – ۱۳۸۴)

- زن بدلی (مهرداد میرفلاح – ۱۳۸۴)

- بالا بلند (جلال فاطمی – ۱۳۸۴)

- دغدغه (فرزاد فرزام – ۱۳۸۴)

- عاشق (افشین شرکت – ۱۳۸۵)

- پاپیتال (اردشیر شلیله – ۱۳۸۵)

- نصف مال من، نصف مال تو (وحید نیکخواه آزاد – ۱۳۸۵)

مجموعه‌های تلویزیونی

-سرزمین کهن (کمال تبریزی  -  ۱۳۹۲)

-گذر از رنج ها (فریدون حسن‌پور – ۱۳۹۲)

- تا ثریا (سیروس مقدم – ۱۳۹۰)

- ملکوت (مجموعه ماه رمضان، محمدرضا آهنج – ۱۳۸۹)

- شبی از شبها (رضا کریمی – ۱۳۸۳)

- ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدرها و مادرها (حجت قاسم زاده – ۱۳۸۳)

- خوش غیرت (علی شاه حاتمی – ۱۳۸۳)

- جایزه بزرگ (مهران مدیری – ۱۳۸۳)

- مسافری از گرونگول (مرتضی متولی – ۱۳۸۴ – برنامه کودک و نوجوان)

- داوری (نیکا عزیزپور – ۱۳۸۴)

- زیر تیغ (محمدرضا هنرمند – ۱۳۸۵)

- بی مقدمه (رضا کیایی – ۱۳۸۵)

 شبکه نمایش خانگی

دیگر آثار

- فیلم ویدئویی باغ آلوچه (بهروز شعیبی – ۱۳۸۳)

- تئاتر ادیب (فرانسوی – ۱۳۸۵)

مجموعه های اینترنتی(فضای مجازی)

- سریال اینترنتی نفوذ (۱۳۹۱)

عکس کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس های بچگی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

تصاویر ناز کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای دوران خردسالی ترلان پروانه

عکس های نوجوانی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

 عکس ترلان پروانه

بیوگرافی و عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه سال ۹۳

عکس ترلان پروانه

عکس پرتره ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

تصاویر جدید ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای شخصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس سلفی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه در منزل

عکس ترلان پروانه

آلبوم عکسهای خصوصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

جدیدترین عکس های ترلان پروانه بازیگر ایرانی

عکس ترلان پروانه

عکس هنری ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

زندگینامه ترلان پروانه با عکس

عکس ترلان پروانه

تصاویر جالب و دیدنی از ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بهترین تصاویر ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای آتلیه ای ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

ترلان پروانه در فیلم اختاپوس

عکس ترلان پروانه

تک عکس ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

دریافت جایزه ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

 

=========================================

تمامی محصولات زیر در حراج ویژه سال ۹۷ با تخفیف به فروش میرسد

گالری عکس همسر هنرمندان

دریافت بیوگرافی و عکس در ایمیل

کپی برداری و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به سایت مجاز است

کپی برداری توسط ربات یا بدون ذکر منبع از طریق پلیس فتا و ساماندهی پیگیری میشود

انتشار مطالب توسط جستجوگر هوشمند تنها با کسب اجازه از مدیر سایت امکانپذیر است

از بازدیدکنندگان محترم درخواست میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

منبع اکثر بیوگرافی ها، دانشنامه آزاد ویکیپدیای انگلیسی و فارسی می باشد

-------------------------------------

 

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران زن ایرانی | تاريخ : تیر ۹ام, ۱۳۹۳ | نوشته : admin | تعداد بازديد : 378098 بازدید
اعلانات سایت

ارمیا گفته :

درکل خیلی خوش شانس هسش

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۴۱ ق.ظ:

اره بابا شانس داره ولی من قشنگی ازش ندیدم

پاسخ

ارمین در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ:

دختر به این قشنگی کجاش زشته. دیوونه

اینارو گفتم واسه شوخی

پاسخ

ایدا در تاريخ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۳۶ ب.ظ:

اپر جدی میگفتی که …………….می دادم عزیز
بعدم پیش خودم میگفتم سلیقش ۰ هست

پاسخ

farimah sh در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۲:۱۱ ب.ظ:

عزیزم حسودی نکن من خودم هم سنشم اما بهش حسودی نمیکنم قشنگه اما نه خیلی ولی نازه

پاسخ

یوسف در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۶ ب.ظ:

اره موافقم باهات ..

پاسخ

hooman در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ:

وجدانا چیش خوشگله این؟! تو بعضی عکساش خیلی خوبه ها…. ولی اگه روش کار نکنن افتضاس

پاسخ

ایدا در تاريخ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۳۹ ب.ظ:

ولی من موافق نیستم
خوب ولی من ازش برگترم حسودیمم نمیشه
خوشگل وناز ندیدی میگید نازه
کسی خوشگل که بدون گریم بشه نگاش کنی

پاسخ

niliya در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۳۷ ب.ظ:

لایک داری ایدا جووووووون

پاسخ

مستانه در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۲ ق.ظ:

به شما چه ربطی داره صحرا خانوم معلومه حسابی عقده داری برو رو خودت کار کن

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۵۷ ب.ظ:

نه بر و رو داره نه قد و قواره کجاش سنش بیشتر میزنه !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

محمد رضا در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۳ ۶:۴۵ ب.ظ:

خییلی قشنگه من که خونشونو پیدا کنم میرم نوکریش رو میکنم لباس میشورم یا هرکاری دیگه

پاسخ

Mohammadreza در تاريخ دی ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۸:۳۳ ب.ظ:

عاغا من هم خوشتیپم !!!!

همین فردا میایی نوکریمو میکنی!!!تووووووووووووووووووو استخدامی

پاسخ

niliya در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۳۸ ب.ظ:

بد سلیقه

پاسخ

دلارام گفته :

سلام………خداییش به ترلان نمیاد متولد۷۸ باشه ماشالا بزنم به تخته!!!!!!!!!!

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۲۵ ب.ظ:

از بس ارایش کرده اینجوری شده اتفاقا خیلی هم بهش میاد دختر عموی من هم سن اینه اما بدون ارایش خیلی هم قیافه ش زیباتر از اینه تازه اون خودش هم چشمای سبز تیره داره که فوق العاده ست ولی به حر حال هرکی یه چیزی داره

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۰۹ ق.ظ:

گلی جون لایییییییییییییییییییک داری عزیزم خییلی ارایش میکنه منم هم سن ترلان هستم من خودم اصلا ارایش نمیکنم چون میدونم دختر بدون ارایش سنگین تره

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۷ ب.ظ:

اگه بازیگر شیم از این بدتر میشیم

چون این روزا جنبه
.
.
.
.
شوت

پاسخ

niliya در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۰ ب.ظ:

گلی جووون وافسانه جون لایک به توان دوووووووو

پاسخ

ماندانا در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ:

بله دقیقا خیلیییی آرایش میکنه

پاسخ

مهدی گودرزی گفته :

ترلان عاشقتم خیلی ناز ی من دوسال ازت بزرگترم و عاشقتم

پاسخ

درسا در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۳ ۹:۳۷ ب.ظ:

جون سیبیلات

پاسخ

exorsicm در تاريخ دی ۹ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۳ ب.ظ:

خخخخخخخخ دمت گرم

پاسخ

سیمین در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۴۸ ب.ظ:

مثلا که چی ؟!!
میخوای باهاش ازدواج کنی ؟؟؟

پاسخ

مهدیه در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ:

والا. این حرف یعنی چی اقای مهدی

پاسخ

فاطمه در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۴۱ ب.ظ:

چی کار بچه مردم داری

پاسخ

کیمیا در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ق.ظ:

مهدی جون شعور داشته باش این چیزها بد اموزی داره.

پاسخ

m در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ:

ای خدا!!!!به نظرمن یکم روسلیقت کارکن مهدی جان!!!!!

پاسخ

نیلو فر در تاريخ بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۹:۰۹ ب.ظ:

راست میگه موافقم.این پسرا اگه یه ملخ هم از جلو چششون رد شه میگن وای عاشق شدم…

پاسخ

arvin در تاريخ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ:

دلت مخواد بیاد تورو بگیره

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ب.ظ:

خب اگه داری برو خواستگاریش

پاسخ

s@m!yeh در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۰ ب.ظ:

واقعا که……….حالا مثلا که چی؟برو خاستگاریش…تازه اصلا زشت نیست

پاسخ

ایدا در تاريخ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۴۹ ب.ظ:

هههههههه برو خاستگاریش مهدی جووون

منم از ارسلان قائمی بزرگترم باید عاشقش باشم نه توبگو!!!

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۸ ب.ظ:

میخوای برات استین بزنیم بالا
.
.
یا کار حله؟؟؟

پاسخ

الهام در تاريخ تیر ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ:

برو جوجه فوکولی

پاسخ

pari گفته :

اصلا بهش نمیاد ۷۸باشه من که اول دیدمش توی بعضی از عکساش بیشتر بهش میخورد ۱۸به بالا باشد

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۲۶ ب.ظ:

برو بابا

پاسخ

معصومه گفته :

سلام . ترلان جون خیلی دوست دارم

پاسخ

عسل دلشکسته در تاريخ مرداد ۲ام, ۱۳۹۳ ۲:۳۳ ب.ظ:

منم دوسش داشتم از طرفدارای پروپا قرصش بودم ولی از وقتی که عشق من دلبسته ترلان شد دیگه دوسش ندارم این انصاف نیست از دستش به خدا شکایت خواهم کرد

پاسخ

Mohad گفته :

من عاشق بازیگری هستم ویک سال ازترلان کوچکترم.یکی کمکم کنه بگه چطوری درهمین سن وسال وارداین عرصه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباتوروخدایکی بگه.جبران میکنم

پاسخ

بهار در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ:

سیلام…منم مثل تو عاشق بازیگریم اگه میخوای بازیگر بشی و استعدادشو داری به نظر من به دورش میتونی به این حرفه دست پیدا کنی یکی از طریق کلاس های بازیگری که این از هر راهی هتره و دومیش هم پارتی که فک میکنم زیاد کار جالبی دیگه الان تو این حرفه نباشه برو کلاس بازیگری ثبت نام کن تو روزنامه کلاس هارو معرفی کرده
موفق باشی…..

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۲۹ ب.ظ:

اینقر ازت پول میگیرن که حد نداره من رفته بودم ثبت نام کنم خیلی گرون بود پارتی داشته باشی سنگین تری!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

سکوت تلخ در تاريخ اردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۵:۱۸ ب.ظ:

سلام منم مثل تو عاشق بازیگری هستم و یه سال از ترلان کوچیک ترم به خاطر همین رفتم توی گروه تاتر اونجا نه پول میگیره وهم این که واقعا یه بازیگرخوب از اب درمیای من تاتر رو بهت پیشنهاد میکنم

پاسخ

omid در تاريخ دی ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ:

ببین متوجه اسمت نشدم بعدش من تو بعضی روزنامه های همشهری می بینم که دعوت ب بازیگری شده ی سر بزن یا تونت سرچ کن

پاسخ

علی گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم

پاسخ

فاطمه در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۴۲ ب.ظ:

مامانت میدونه عاشق شدی بچه

پاسخ

میریام گفته :

شما خیلی بامزه و زیبایید امیدوارم موفق باشید ;-) ;-) راستی من همسن تو یه سال کوچیکترم میتونی ایمیلتونو بهم بدی ؟

پاسخ

ایسان گفته :

دوستت دارم ایسان ازمنطقه۲۲

پاسخ

آيرين گفته :

سلام خدمت ترلان جونم ترلان جون منم الان ۱۴ سالمه ولی انگار ما دوتا خواهر دوقلوییم خیلی شبیه منی منو هرکس تو خیابون میبینه خدا وکیلی راست میگما میگیره عکس میندازه ازم امضا میگیره که شما ترلان پروانه اید بعد میفهمن که اشتباه گرفتن به جون خودم راست میگم خیلی دوست دارم ابجی دوقلوی خودم خدا نگهدار

پاسخ

مریم گفته :

من و ترلان هم سنیم راسته که می خواهی ازدواج کنی با ارسلان قاسمی

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۳۲ ب.ظ:

همه ی عالم فهمیدن شایعه بوده ها
نه بابا از این خبرا نیست مادرشم تو سایت نیک صالحی تکذیب کرده!!!!

پاسخ

مهدیه در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ:

اره بابا شایعه درست کردن ازدواج چیه مریم جون

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۰۵ ق.ظ:

شایعه هست مریم جون باور نکن

پاسخ

کیمیا در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ:

مریم جون دیوونه ای ها

پاسخ

كيانوش گفته :

ترلان جون خیلییی دوست دارم

پاسخ

m در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ:

چه بدسلیقه!!!!

پاسخ

EHSAN گفته :

سلام.مطالب جالبی بود.دست شما دردنکنه.همیشه موفق باشی

پاسخ

farid گفته :

ترلان جون عاشقتم می میرم برات قربونتI LOVE YOU

پاسخ

m در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ:

اوه اوه اوه!!!!! خجالت بکش بچه!!!!

پاسخ

raha.... در تاريخ اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۶:۱۰ ب.ظ:

یکی نیس به اینmبگه خوب به توچه اهو اوه میکنی بچه برو به زندگیت برس

پاسخ

س در تاريخ بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ:

خجالت نمیکشم و عاشقشم من به سبک خودم عاشق میشم میخوام به بوس نه بیخیال اینا هنوز خیلی زوده در ضمن دیگه نشنوم

پاسخ

نیما Nima گفته :

س ترلان میدونی مادوتا هم سنیم ولی خیلی وحشتناک از نامزدت خوشم میاد به خدا اگه کسی دربارش حرف بدی بزنه میکشم تا حتلا چند بار دعوام شد بهش بگو خیلی اقایی به خدا تا اخر عمر نوکرشم

پاسخ

mahdi16 گفته :

ترلان جان من یکی طرفدارای پروپاقرصتم.امیدوارم توکارت موفق باشی وخوشبخت شی.مهدی ازاراک

پاسخ

ب گفته :

واقعا ۷۸؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی بزرگتر ازسنش میزنه!!!!یعنی الان کلاس سوم راهنمایه؟؟؟؟؟ عجب!!!!

پاسخ

یه دوست در تاريخ دی ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ:

بچه جان سوم راهنمایی چیه؟؟؟؟؟؟؟الان دوم دبیرستانه!!!!!!!!!!!!!مگه که تجدید داشته باشه که اونم…….

پاسخ

نیما گفته :

ترلان جان خییییییییییییییییییییییلی نازی ۲۲سالمه بدجور عاشقت شدم>>

پاسخ

فاطمه در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۴۳ ب.ظ:

نیما جون هنوز دهنت بو شیر میده

پاسخ

یکی گفته :

واااااییییی ۷۸؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟اصلا فکرشم نمیکردم!همچین خودشو آرایش کرده که گفتم حالا یه ۲۰ سالیشه حداقل!
واویلا دختر

پاسخ

مهلا در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۳ ۹:۱۵ ب.ظ:

لایک داری

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۱۱ ق.ظ:

منم میگم به نظرم سنش زیاد میزنه اونم خیییییییییییییییییییییییلی
یکی لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

atena گفته :

سلام.ترلان منم هم سن تو ام .خیلی دوست دارم بازیگر بشم.میشه کمکم کنی.میشه ایمیلتو بهم بدی؟ مرسی.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

ساسان گفته :

خیلی یازیتون قشتگه فوق العاده اید البته بعد از ارسلان قاسی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون در کل موفق باشید

پاسخ

متین گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم عااااااااااااشقتم

پاسخ

امير گفته :

سلام ترانه جون از صمیم قلب دوست دارم وبه خاطر پیشرفت چشمگیری که داشتی بهت تبریک میگم وآرزو میکنم در تمام مراحل زندگی سالم با نشاط و موفق باشی از طرف یکی از هوادارنت امیر از تهران

پاسخ

neda گفته :

یعنی این همسن منه ؟؟؟؟؟؟؟عمرا ؟؟؟؟؟؟بابا یه کم از گیرمت کم کن دختر

پاسخ

lملودی گفته :

…………………چی بگم والا…منم همسن ترلانم…اصن بهش نمیاد۷۸ باشه….واااااااااااای من عاشق بازیگری هستمممممممم و دارم میرم کلاس….خیلی خوووووووووبه…..ترلان موفق باشی ……اها راسی من عاااااااااااااااااااااااااااااااااشق اررررررررررررررررسلاااااااااااااااااااااااااااااااانم اصن یه دونس….

پاسخ

saeed گفته :

ترلان جان من که بچه بودم شمام بچه بودی بازیت تو نصف مال من خیلی دوست داشتم
اما خداییش من برعکس شمام من متولد۷۵اما هرکی میبینه فک میکنه ۷۸ام به شما بیشتر
میخوره۷۵باشی.موفق باشی…………..

پاسخ

kasra گفته :

اصلاهم جالب نیس خیلی هم لوسه و همه نقشاشو ی جور بازی میکنه فق یکم قیافه داره

پاسخ

سوگول گفته :

این ترلان اصلا هم خوشگل نیس.خیلی هم بی مزس.تتتتتتتتتازه به قیافش میخوره متولدددددد ۸۰باشهههههههههههه

پاسخ

Amir گفته :

ترلان جون من شما وبازی تون رو خیلی خیلی دوست دارم وبه نظر من شما بهترین بازیگر دختر درایران هستید امیدوارم همیشه موفق باشید . دوستدارشما Amir

پاسخ

سوسانو گفته :

خیلی نازی ترلان جون

پاسخ

نسی گفته :

من ک ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا همه تو تیر ماه هستن اصن ماه منو خراب کردن اینا.ما با کیا شدیم ۷میلیون!

پاسخ

آریا پورمند گفته :

بهترین بازیگر تاریخ کمه واسه ترلان .

پاسخ

هانا در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ:

آب قطه پسرم

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۰۴ ق.ظ:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ:

تلویزیون نگاه مییکنی دکتر؟؟؟؟

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۰۹ ب.ظ:

فک کنم تو از خونتون بیرون نمیری و فقط فیلم های ترلانو نگت میکنی.دو تا فیلم ببین

پاسخ

م ب ی ن ا گفته :

سلام میشه بپرسم ازدواجت باارسلان قاسمی راسته یاهمش شایعه اس؟!!!!!!!!!

پاسخ

یاسین گفته :

سلام ترلان جون خیلی دوست دارم ۱سل ازتو کوچیکترم

پاسخ

شمیم گفته :

ترلان جان من شمیم هستم همه میگن خیلی شبیه تو هستم وجالب متولد شیرازم دوستت دارم

پاسخ

محمد جواد گفته :

سلام ترلان جون امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشیم

پاسخ

Mahdieh گفته :

badam miad azash khodesho migire

پاسخ

مینا تورابی گفته :

اینکه با ارسلان قاسمی ازدواج کرده واقعیت داره?
۱۴? ایشون که ماشاالله ۱۹ سال نشون میدن با اون ارایشی که این می کنه

پاسخ

سارینا گفته :

کاشکی دروغ باشه من دیوونه مییییییییییییشم

پاسخ

سمانه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۳۶ ق.ظ:

خانم میشه بپرسم چی دروغ باشه

پاسخ

عسل دلشکسته در تاريخ مرداد ۲ام, ۱۳۹۳ ۲:۳۸ ب.ظ:

خوب معلومه ازدواجش با ارسلان قاسمی

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۱۳ ق.ظ:

سمانه خانم منظور سارینا خانم ازدواج ترلان و ارسلانه که دروغه

پاسخ

شایسته گفته :

این دخترا عجب حسودانه حرف میزنن بابا منم دخترم اما منصفانه حرف میزنم خانم پروانه از بچه گیهات تا حالا دوست د دارم از حرفای دختر حسودا ناراحت نشو آهای پسرا خودتونو جم کنید بابا حالم بهم خورد

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۳۱ ق.ظ:

منم دخترم ولی حرف حقو میزنم که اصلا قشنگ نیست ولی بازیش خوبه ادم باید حرف حقو بزنه اینطوری هم بگید عاشقتم فردا میگه من مثل مهلقا جابری خوشگل ترین دختر ایرانم…

پاسخ

تینا گفته :

برو بابا کی گفته بهش نمی خوره .
ترلان جون عاشقتم.

پاسخ

sahar گفته :

سلام ترلان اسم من سحره .شیرازیم و هم سن توام.فدامدا داری ترلان.دوست دارمممممممم اجیک

پاسخ

اناهیتا گفته :

سلام ترلان جان امیدوارم همیشه سالم باشی و زیرسایه اقاامام زمان باشیدلم میخواست باحجاب تر باشی .دوستتدارم موفق باشی

پاسخ

بهنام گفته :

سلام ترلان جان. من متولد ۷۵ هستم و بازیگری رو خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم . اگه میدونی خواهش میکنم بهم بگو .من فکرنکنم این متن روبخونی اگه خوندی تورو خدا کمکم کن .مرسی – – راستی اونایی که تو نظرات مخالفت بودن به یه خال موت نمیرسن
@@
^
بهنام

پاسخ

بهنام گفته :

خیلی ازت خوشم میاد.تمام فیلم هایی رو که تو توش بازی کردی رو دیدم – -
@@

^
بهنام

پاسخ

متاسف گفته :

من واقعا براى همتون متاسفم هم دختراى حسود هم پسراى بدبخت خجالت بکشید خودتونو جمع کنید به خدا واسه همین این کشور هنوز پیشرفت نکرده واسه این که ایرانیا از این سن تو این خط هان برید یکم از بچه های هم سن خودتون تو کشورای دیگه خجالت بکشید اییییییییییی

پاسخ

◆☻حاجیه مائـــــــده ☻◆ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ:

آفرین کاملا درسته

پاسخ

sarmast گفته :

اگه جرات دارین و بی طرفین این نظرو باید بزارین.خیلی هم لوس و ….همش خودشو میگیره که چی .خیلیا از اون خوشگل ترن ولی اون وضعی لباس نمیپوشن.

پاسخ

بنفشه در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۴ ۴:۴۷ ب.ظ:

موافقم با نظرت

پاسخ

فائزه گفته :

چ جالبه دقیقا من هم سن ترلان هستم اما یک روز ازش بزرگترم

پاسخ

نفیسه گفته :

میبنیمت ترلان….

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۳ ب.ظ:

تو خواب منظورته؟؟؟؟

پاسخ

هدیه گفته :

من۱۸سالمه ولی فرقی بین طرز پوشش منو استایلم با این دختر۱۴ساله هیچ فرقی نداره …..یکم زیاده روی کرده….ولی درکل بامزس…

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۳ ب.ظ:

سلامتی پلنگامون

پاسخ

donya گفته :

ترلان جون تو خوشگلی اما بلد نیستی لباس بپوشی

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۴ ب.ظ:

تو برو بهش یاد بده
خخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

عمران گفته :

سلام .اولندش من کلا ازش خیلی خوشم میاد.بعدم خیلی دوسش دارم چون همشهریمه (شیرازیه)و یکی هم همسنمه و۵۰روز هم ازم کوچیکتره .و واقعا باید افتخار کنم ک یه همشهری ب این خوبی دارم

پاسخ

عمران گفته :

سلام .اولندش این ترلان خیلی جذابه بعدشم من خیلی دوسش دارم ب چند دلیل یکی همشهریمه یکی هم سنمه یکی دیه هم خوشگله و قیافش رو دوس دارم .ترلان پرچمه هرچی شیرازی رو برده بالا ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

پاسخ

3ـــــــتــاره در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۳۹ ب.ظ:

بابا فک کردم رتبه یک کنکور آورده .بازیگری مگه چیه ؟؟؟؟بازیگری هم شد …

پاسخ

بنفشه در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۴ ۴:۴۸ ب.ظ:

خخخخخخخخخخخ
آرع

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۶ ب.ظ:

همچین گفتی پرچم برده بالا گفتم گنده ایرانو زده

پاسخ

نیلوفر گفته :

به نظر من بچه که بود خوشگل تر بود

پاسخ

زهرا در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ:

ایول نیلوفرجون بین همه نظرا تو حرف راستو زدی بچه گی هاش خیلی ناز وخوشکل بود همین الان کهداشتم عکسای بچه گیشو میدیدم انقدر ناز بود که ادم میخواست از همینجا ببوستش ومن همین کار‌و کردم

پاسخ

melika vakili گفته :

kheily mikhad bege man khoshgelam ke asan niss

پاسخ

حامد گفته :

وووووووووای این عشق منه من یک سال ازش بزرگ ترم ولی از بچه گی که دیدمش عشقم شده و همیشه دوستش دارم و هر وقت فیلمی بازی می کنه به یک روز نمی کشه اون فیلمو میبینم با این که بازیگره ولی به ما محل نمیده ولی باز من دوستش دارم و همیشه تو قبلم من جا داره

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۱۸ ب.ظ:

حامد جون خواستی بری خواستگاریش به منم زنگ بزن

پاسخ

ایناز گفته :

ترلان هنوز بچه هست

پاسخ

فاطمه در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۴۵ ب.ظ:

موافقم

پاسخ

باران گفته :

عزیم من همسنتم هرجا میرم بهم میگن کوچولووووو…بهت نمیخوره ۷۸ باشی درکل دوست دارم موفق باشی عزیزم

پاسخ

sogand گفته :

وای دختر تو عجب چیزی هستی .تو و ارسلان به هم خیلی میاید

پاسخ

نگین گفته :

من از تو یه سال کوچکترم وعاشقتم

پاسخ

یاسی در تاريخ آبان ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۰ ب.ظ:

عزیزم کلت هنوز داغه
آخه دختر عاشق دختر می شه؟؟؟؟؟!!!!!!!!

پاسخ

شبنم گفته :

بچگیات خیلی زیباتربود خیلی بزرگترازسنت نشون میدی حداقل۴٫۵اسال ولی بازیت خوبه

پاسخ

AMIR HOSEYN گفته :

من امیرحسین ۱۴ ساله از مازندران هستم.
ترلان خانم من همیشه فیلم های شما را دوست داشتم و دوست خواهم داشت . راستی شما مثل دوست دخترم میمونی از وقتی که بیو گرافی شما رو میبینم یاد اون میفتم . موفق باشی خانمی ….

پاسخ

صحرا در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۲۵ ق.ظ:

أمیر حسین از سنت خجالت بکش بی حیا

پاسخ

بنفشه در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۴ ۴:۵۱ ب.ظ:

۱۴ سالته دوست دخترداری خجالتم خوب چیزیه بخدا

پاسخ

م‌ـــــاریــــــا در تاريخ شهریور ۷ام, ۱۳۹۴ ۲:۱۶ ب.ظ:

ای واااایِ من! امیر ۱۴ سالته اونوقت داری از عشق عاشقی حرف میزنی؟ بابا عجب زمونه ای شده. جمع کن اه اه اه حالم رو بهم زدی……

پاسخ

ملیکا گفته :

بابا خوشگل.بچگیت ناز بودی ولی الان نیستی .

پاسخ

ملیکا گفته :

ترلان جان من دارم واقعیتو میگم.واقعیت تلخه

پاسخ

صيام گفته :

بروبکس ییییییی کشته ما رو شخصیتتون کشته مارو تربیتتون کشته مارو اون ادبتون بابا بیخیال یه دختر بچه که دیگه انقدر پاچه خواری نداره اوسکولا اخه این پسرای نادون تا کی میخوان منت این امثال این دختر بچرو بکشن بابا جون مادرتون بیخیال ابرو هرچی پسره بردین من به عنوان یه پسر از خجالت اب شدم

پاسخ

بیخیال گفته :

خیلی بامزه ای دوستت دارم

پاسخ

nahid گفته :

وااااااااای وااااااااای چه ذخملی خذای من

پاسخ

حانیه گفته :

اونقدرآرایش کرده که انگار۲۰وچند سالشه

پاسخ

آنیا در تاريخ تیر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۳:۵۳ ب.ظ:

ببینم مگه تو آرایش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار ترلان داری..

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۱۵ ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری حانیه جون

پاسخ

آیسانی گفته :

تـرلانی تولد پیشاپش تبریک مخلصم تموم تیر ماهی ها م ب علاوه خودمممممممم!!!!!

.
.
.
.
.
.
.
.
OK Bye

پاسخ

یسنا گفته :

ترلان جون تو ۵ ماه از من بزرگتری.کلا متولدین ۷۸ خیلی با حالن

پاسخ

amir گفته :

ترلان جان تولدت مبارک.در ضمن ۱۵تیر ماه هم تولد من بود.سلامتی همه ی تیر ماهی ها.

پاسخ

صيام گفته :

اره جون. خودت متولدین ۷۸ خیلی باحالن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه کلام از ننه عروس . بعدشم اگه ۵ ماه ازت بزرگ تر باشه که تو میشی متولد ۷۷ مهندس .

پاسخ

یسنا گفته :

نه خیر اون تیر ماهیه من دی مهندس مشخصه کیه یعنی من نمیدونم متولد ۷۸ هستم.

پاسخ

صيام گفته :

دوست عزیز ببخشید من اشتب کردم خخخخخخخخخ. اره من فک کردم تو ۵ ماه از اون بزرگتری خخخخخخخ ببخشید دیگه میبینین فشار زندگی چه کرده با من؟خخخخخخخ

پاسخ

بنفشه در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۴ ۴:۵۳ ب.ظ:

حواستم جمع کنی بد نیسا

پاسخ

سارینا گفته :

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

پاسخ

ساجده گفته :

سلام ترلان جان خیلی دوست دارم امید وارم موف باشی من یک سال از تو بزرگ ترم لطفا منم بگو اگه بخوام بازیگر بشم باید چکار کنم ب ایمیلم جوابتو بفرست ممنون منظرم.

پاسخ

مهدیه گفته :

ترلان تو هم سن من هستی امیدوارم موفق باشی و برایت یک دنیا خوبی ارزومندم اما نباید اینقدر ارایش کنی .

پاسخ

amir در تاريخ تیر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ:

مهدیه خانوم تو خودت ارایش نمیکنی

پاسخ

مهدیه در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۶:۵۷ ب.ظ:

نه من ارایش نمی کنم چون یه دختر با قیافه ی ساده خیلی خوشگل تره تا با کلی ارایش.

پاسخ

amir در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۹:۲۰ ب.ظ:

بارکلا ازت خوشم اومد منم همسن توام.موفق باشی

پاسخ

طاهره در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۵:۴۸ ب.ظ:

مهدیه خانم خوب اومدی راست میگی واقعا دختر با قیافه ساده قشنگتره خوب اومدی موفق باشی

پاسخ

مهدیه در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۳ ۲:۴۴ ق.ظ:

ممنون شما هم موفق باشید.

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۲۳ ب.ظ:

اففففففرین

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۲۲ ق.ظ:

من از ارایش کردن یک دختر بچه اصلا خوشم نمیاد من حتی اگر بمیرم هم ارایش نمی کنم مگر این که تو خونه باشم

پاسخ

ارغوان در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۳:۰۴ ب.ظ:

افرین دقیقا منم یکی مثل ترلان زیاد ارایش میکنه رو دوست ندارم ترلان خانم لطفا زیاد ارایش نکن به نظر من صورت بدون ارایشت قشنگتره.

پاسخ

alireza در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۵:۲۴ ب.ظ:

بدون ارایش بهتره مثل پلنگ نابه

پاسخ

صيام گفته :

اول باید خلوص نیت داشته باشی . بعد باید بشینی از ته دل دعا کنی که شاید فرجی بشه .

پاسخ

شاهین گفته :

بابا چرا این ترلان این شکلی شده بچه بود خیلی خوشگل بود الان خیلی زشت شده از چی این خوشتون میاد شبیه اگه این خوشگل باشه تمام دخترای عالم فوق العاده خوشگلن تازه این عکسایی که اینجا گذاشتن مال الانش نیست من یه روز دیدمش دماغش خیلی بزرگ شده و درکل قیافش یه جوریه شده

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۱۷ ق.ظ:

اره راست میگی بچگی هاش قشنگ تر بود منم اون عکسی که تو میگی رو دیدم

پاسخ

آنیا گفته :

من عاشق ترلان هستم…ترلان جووووووووووووووونم بهترین بازیگر دنیاست!!I LOVE YOU

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۱۹ ق.ظ:

میشه بگید شما از چی ترلان خوشتون میاد

پاسخ

هانیه گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست اگه منم اونقدر ارایش میکردم خیلی از این قشنگتر بودم خوب فیلم بازی میکنه اما من اصلا ازش خوشم نمیاد…

پاسخ

ali در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۷:۳۱ ق.ظ:

لایک داری

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۵:۵۴ ب.ظ:

اگه با من بودی ممنون لطف داری

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۶:۰۷ ب.ظ:

من تو ماه رمضان چون روزه میگیرم حوصله ام خیلی سر میره هرروز این موقع ها میام اینجا تو هم اگه دوست داری بیا

پاسخ

شهاب در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۹:۳۰ ب.ظ:

از این سایت خیلی خوشت میادا

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ:

اره بابا از بیکاری

پاسخ

کیان در تاريخ مرداد ۳ام, ۱۳۹۳ ۴:۱۷ ب.ظ:

واقعا؟؟؟؟؟؟!!!!

پاسخ

هانیه در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۳ ۷:۲۱ ب.ظ:

نه بابا دارم شوخی میکنم

پاسخ

armita گفته :

سلام،عزیزم به هیچ کدوم محل نذار،اهمیت نده،یه دخترهمیشه بایدمغرورباشه چه خوشگل چه زشت!!البته هیچ دختری تو دنیا زشت نیست،به هیچکس توجه نکن اصلا سن تو وظاهر توبه هیچکس مربوط نیست غرورت روهم حفظ کن قوی باش قدرخودت روبدون هیچ کس لیاقت داشتن تو رونداره این پسراهم که اینجانوشتن عاشقتن چاخان میکنن همشون مثل همن به هیچ کدوم توجه نکن همشون اولش همین رومیگن ولی بعدش به همه چیزت کاردارن انگارمالکت شدن،دوست دارم..من واقعاراست میگم دوست دارم..خیلی گلی منم یه دخترم مثل خودت مغرور وخوشگل،،منم متولدخرداد۷۸هستم توازم بزرگتری،،قربونت ،،

پاسخ

حاج اقا در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۹:۳۳ ب.ظ:

هههههه چه اعتماد به نفسی

پاسخ

فاطیما در تاريخ تیر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۶:۴۹ ق.ظ:

ماشالاااا عتماد به نفست منو کشتهههههه

پاسخ

کیان در تاريخ مرداد ۳ام, ۱۳۹۳ ۴:۲۲ ب.ظ:

خدا دلتو شاد کنه که دل مارو شاد کردی.همچین میگی که انگار مثلا اگه ترلانو ول کنن میاد با پسرا دوس میشه!!!بعدشم این همه زحمت کشیده به اینجا رسیده نمیخواد مغرور باشه؟؟!!

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۱۷ ق.ظ:

ای کاش من مثل تو اینقدر اعتماد به نفس داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

امیرگل اندام ملقب به گ لش در تاريخ بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ:

چی مزخرف نباف چی چی رو چاخان میگن به خداوندی خدا من عاشقشم در ضمن به این راحتی ها هم ول کنش نیسم چون میخوام که فقط مال من باشه و ……….این قلبمهه اگه ایشون منو قبول کنم من همین الان پشت در خونشونم به خدا

پاسخ

ali گفته :

والا من که سرچ کردم اسمشو و اولین عکسشو که دیدم گفتم بیست پنج رو داره.

پاسخ

هانیه در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۵:۵۸ ب.ظ:

بیست و پنج رو نداره ولی بیست سالش انگار هست

پاسخ

صيام در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۶:۲۱ ب.ظ:

بابا چیکار دارین با دختر مردم . یکی میگه ۲۰ سالشه یکی میگه ۵۰ سالشه .اقا هرکی دوس داره یه طور باشه و اینم به خودش مربوطه .

پاسخ

هانیه در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ:

بابا خوب قبول کن بیست سال رو میزنه

پاسخ

puo گفته :

خیلی بی نمکه ولی مدل عکس هاش واقعععععا قشنگه

پاسخ

amirhossein گفته :

تاحالا دقت کردین همیشه کفش الستار و شلوار لی سرمه ای میپوشه.ادم باید متنوع باشه ن این که همش یه لباس بپوشه

پاسخ

امیر در تاريخ اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۳:۵۲ ب.ظ:

اینم به خودش مربوطه نه به شما تو به شلوارو لباسش چیکارداری تو اگه دوس داری واسه خودت متنوع باش نه به دیگران

پاسخ

شیرین گفته :

نسبت به سنش خوب رشد کرده

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ:

کجاش خوب رشد کرده؟؟!!!!

پاسخ

ساحل گفته :

به نظرم قیافش خیلی معمولیه وبرای همتون متاسفم که انقدر توتوهم اید

پاسخ

ساحل گفته :

به نظرم اصلاخوشگل نیست

پاسخ

عطیه در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۳ ۱:۱۶ ق.ظ:

ساحل جون گل گفتی…

پاسخ

ساحل در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۳ ۳:۲۸ ب.ظ:

خواهش میکنم حقیقت روگفتیم عزیزم

پاسخ

عطیه در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ:

اره فقط من نمیدونم بقیه میگن خیلی خوشگله خوب بگن کجاش قشنگه ماهم بدونیم

پاسخ

بهنام در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۲۷ ب.ظ:

به تو چه برو مشقاتو بنویس اینقدرم نسوز حسود

پاسخ

عطیه در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۶:۱۰ ب.ظ:

حالا اونش به خودم مربوطه که بسوزم یا نسوزم این به تو اصلا مربوط نیست از این به بعد تو هیچ جا خودتو دخالت نده زشته

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۳:۴۴ ب.ظ:

بابا شما ها چقدر در گیرید!!!!!

پاسخ

فاطمه در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۴۸ ب.ظ:

به نظر من خوشگل ترین بازیگر جهانه

پاسخ

m در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ:

نه بابا!!!!!!

پاسخ

تینا در تاريخ بهمن ۹ام, ۱۳۹۳ ۵:۰۷ ب.ظ:

در رابطه با نظرت دو حالت وجود داره یا خیلی بد سلیقه ای یا سال تا سال فیلم نگاه نمی کنی

پاسخ

نیلو فر در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ:

نه بابا…. واقعا ؟؟؟؟؟

پاسخ

ضحی در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۳ ۴:۴۴ ب.ظ:

عطیه جان حوصله داری اینقد نظر میدی هرجا میرم حد اقل یه نظر دادی میخوام رکوردتو بشکونم.تو که اینقد بلدی یه سوال ؟؟؟ا هرچی میخوام ایمیلم رو باز کنم باز نمیشه چیکارکنم ؟میگن به خاطر تحریم قط شده راسته ؟ خواهر گلم راهنمای؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

عطیه در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۳ ۷:۳۵ ب.ظ:

من تا حالا دقت نکرده بودم که چه قدر نظر میدم خوب شد شما گفتید منم میگم شاید به خاطر همینه که ایمیلتون باز نمیشه

پاسخ

puo گفته :

بابا فقط تیپش منو کشته …

پاسخ

مهدیه در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۳ ۲:۳۹ ق.ظ:

بابا تیپشم اینقدر که شما میگید قشنگ وجذاب نیست معمولیه.

پاسخ

puo در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۳ ۷:۳۸ ب.ظ:

خوب منم منظورم به همین بود تیپش خیلی جذاب نیست به قول شما معمولیه

پاسخ

پرناز گفته :

بابااین هنوزبچه است این تیپ وعکسابهش نمیاد

پاسخ

ایدا گفته :

باباتیپشم معمولی هست.

پاسخ

ارغوان در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۳:۰۲ ب.ظ:

اره ایدا راست میگه تیپش معمولیه

پاسخ

عسل دلشکسته گفته :

کاش این نظرارو خودشم بخونه من اولا عاشق ترلان بودم ولی الان ازش متنفرم
اینقدر عکس های با ناز و اداشو گذاشت توسایت که عشق من عاشقش شد وعکساشو
گذاشت تو پس زمینه گوشیش اونم به جای عکس من
این انصاف نیست از دستتون به خدا شکایت خواهم کرد

پاسخ

صيام در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ:

خخخخخخخخخ عجب دوس پسر باحالی داشتی هاااااااااا خخخخخخخخخخ

پاسخ

Melinanori در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۵۳ ب.ظ:

عسل جون واقعا سخته چه قدر بی معرفت

پاسخ

پسر بابام گفته :

ن خب وجدانن هم خوشگله هم جذاب…شاید جذابیتش بیشتر از زیباییش باشه…هر خوشگلی ک جذاب نیس…بعلهههههههه

پاسخ

Melinanori در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۵۷ ب.ظ:

بسر بابات واقعا تو به این میگی خوشگل بس خوشگل ندیدی

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۲۰ ق.ظ:

برو بابا پسر بابات!
بدون خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بد سلیقه ای
خوشگل ندیدی!!!!!!!

پاسخ

m در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ:

واقعا این پسرا چقد بدسلیقن!!!!ای خدا!!!

پاسخ

افسانه در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۵۰ ب.ظ:

اره خییییییییییلی البته آقا پسرا ناراحت نشن

پاسخ

شیما گفته :

ای بابا چقدر مردم حسود و بیکار پیدا میشه به شما چه اصن یا قشنگه یا زشته واقعا برا اینجور آدمای حسود متاسفم چش دیدن ندارین تا میبینین یکی یکم پیشرفت کرده سریع بش حمله میکنین چقد ربیکارید

پاسخ

کیان در تاريخ مرداد ۳ام, ۱۳۹۳ ۴:۲۴ ب.ظ:

لایک داری

پاسخ

تارا در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۵:۴۴ ب.ظ:

حسود نیستیم بابا حقیقت تلخه خب زشته دیگه

پاسخ

نازنین در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ:

راست میگیم خوب قشنگ نیست . به قل تارا حقیقت تلخه ترلان خیلی به قول شما پیشرفت کرده اما ما بهش کجا حمله کردیثم ؟؟؟

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۳۸ ب.ظ:

موافقم واقعا باحالی حرفت حرف حقه اصلا قیافه نداره فقط عشوه داره

پاسخ

نازنین در تاريخ شهریور ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ:

ممنون

پاسخ

نگار در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۶:۵۸ ب.ظ:

حسودی داره از حرف زدنت میباره راس میگی عکستو بزار ببینیم کی قشنگه درضمن الان بچه ۱۰ سالم ارایش کردن بلده مگه احده قاجاره

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۰ ب.ظ:

برو بابا!!!!!!!!!!!!!!
ضایع!!!
حسود تویی نه ما!!!!!!!!!!

پاسخ

نازنین در تاريخ شهریور ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ:

اینم خوب گفتی موافقم

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۰۱ ق.ظ:

یعنی چی حسود شیما؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسود نیستم حرف حقو میزنیم قشنگ نیست تو نمیخوای قبول کنی الکی به بقیه نگو حسود!!

پاسخ

ایدا گفته :

به نظر من دختره معمولیه نه اینقدر که بعضی ها میگن قشنگه نه اینقدر هم زشت متوسطه.

پاسخ

اینوس در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ:

ایدا جان دقیقا حرف من حرف تو هست دختر معمولیه نه خوشگله نه زشت

پاسخ

یه خانم محترم گفته :

بابامن همسن اینم، انگار جای بچشم.اگه این ازدواج کنه بش میاد ولی ارسلان نههههههههههههه

پاسخ

بهار گفته :

سیلام من ترلانو خیلی دوست دارم هم سن هستیم تازه من ازش بزرگترم فروردینی ام ولی من دوسش دارم از بچگیش که فیلم بازی میکرد خوشم میومد ازش امیدوارم هرجا که هست موفق باشه
بچه های عزیز ببخشید اگر از ترلان پروانه بدتون میاد چرا روش عیب میذارید بگید خوشمون نمیاد والا
هر کسی یه زیبای داره…….وبلاگ خوبیه

پاسخ

نازنین گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست سنش زیاد میزنه تیپش بد نیست بدیش اینه که متنوع نیست لباساش.ولی در کل باحاله

پاسخ

دینا در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱:۵۹ ب.ظ:

افتضاح سنش زیاد میزنه

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ:

اگه اخر حرفت ولی در کل با حاله رو نمیزدی حرفت حرف حق میشد نازنین جون

پاسخ

ليلا گفته :

ملت شانس دارن ما اگه شانس داشتیم کارخونه آدامس داشتیم… منو خیلی از دخترای دیگ هم ازین خوشگلتریم هم خوشتیپتر ولی ب قول بعضیا شانس ک نباشد جان در عذاب است

پاسخ

نازنین در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۲۴ ب.ظ:

اره لیلا جان شانس نباشه اینگار هیچی نیست ترلان خانم خیلی شانس دارن ای کاش ما هم شانس داشتیم خدایی من از این قشنگترم

پاسخ

رویا گفته :

ترلان خانم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم

پاسخ

مروارید گفته :

به نظر منم قشنگ نیست خیلیییییییییییییییییی شانس داره

پاسخ

کیانا در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ:

والا

پاسخ

مروارید در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ:

راست میگم خیلی شانس داره

پاسخ

سایه.......... گفته :

من از ترلان بدم نمیاد و براش آرزوی موفقیت دارم فقط نمیدونم چرا اینقد سن نشون میده من فک میکردم خانم حداقل متولد ۷۳ باشه اینکه هم سن منه منم اذر ۷۸ ام ….

واقعا چهره ی خانوم بیشتر زا سنش نشون میدهههه ..!!!!!!!

پاسخ

مروارید در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۴:۴۲ ب.ظ:

ترلان هم سن من هم هستش من دی ۷۸ هستم خیلی سن زیاد نشون میده من اولین عکسشو دیدم گفتم هفده سالشه ولی نگو چهارده سالشه

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۳:۱۰ ب.ظ:

چه جالب منم دی ۷۸ هستم

پاسخ

saeed گفته :

سولام . از بازیتون خیلی خوشم میاد فیلم جدید چی دارین لطفا بگید ممنون

پاسخ

سمیرا گفته :

من واقعا فک نمی کردم ترلان متولد۷۸ باشه بیشتر میخوره که متولد ۷۵ باشه تقریبا هم سنه ارسلان قاسمی:(

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۲ ب.ظ:

نه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

دینا گفته :

منم متولد۷۸ ولی اصن بم نمی خوره که ۱۸ ساله باشم :(

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۳ ب.ظ:

ولی به من می خوره

پاسخ

ساناز گفته :

بچگیت خوشگل تر بودی

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۴ ب.ظ:

دقیقا بچه که بود تو دل برو بود اما الان…..

پاسخ

نازنین در تاريخ شهریور ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ:

منم میگم بچه بود خیلی زیبا بود

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ:

منم موافقم

پاسخ

نیلوفر گفته :

خیلی زشت شده و تازه ترلان خیلی بی حجابه بازیگر ها باید الگو ی مردم باشن اما اون بر عکسه ترلان جان یه نصیحت خواهرانه زن یک جواهره باید حجابشو حفظ کنه یه کم حجابتو حفظ کن اگه این کارو بکنی دیگه مطمئا باش هیچ کس به دروغ نمیگوید تو با ارسلان ازدواج میخواهی بکنی

پاسخ

ارغوان گفته :

ولی من میگم قیافش بد نیست خوشگله خوش به حالش اینقدر پیشرفت کرده منم دوست دارم بازیگر بشم

پاسخ

دریا گفته :

ترلان اصلا بهت نمیخوره متولد ۷۸. باشی

پاسخ

دریا گفته :

بچه تر بود جیگر تر بود

پاسخ

ارشام گفته :

بازیش در حد ,خوبه. شاید موسیقی بهتر کار کنه. من واسش ارزوی موفقیت دارم. ضمنا. کسی از زندگی سخصیش خبر نداااره نگین چقد مغروره. به نظرم جا واسه کار زیاد داره و اینکه پدر مادرش پشتشن . g L U C K

پاسخ

ياس گفته :

سلام به ترلان عزیز خیلی جیگری دختر @ کاش حجابت رو بیشتر رعایت می کردی من نفیسه روشن رو هم دوست دارم وبی حجاب اونو ندیدم موفق باشی وایشالله روزی سوپراستار بشی

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۶ ب.ظ:

خیلی بده تا ادم یه ذره معروف میشه خودشو ببازه
یه ذره از اون رونمایی هات کم کنی شاید …

پاسخ

هلما گفته :

بهت نمیخوره متولد ۷۸ باشی….بچه بودی خییییییییییلی ناز تر بودی…

پاسخ

هلما گفته :

لطفا دهه هفتادی های عزیز لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن..

پاسخ

الناز در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۹:۵۵ ق.ظ:

عزیزم منم دهه هفتادیم ……….لاییییییییییییییک

پاسخ

دنیا در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۹:۵۶ ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

ارغوان در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ:

منم دهه هفتادیم لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

دنیا در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱:۵۸ ب.ظ:

عزیزم متولد چه سالی هستی

پاسخ

هلما در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۰۱ ب.ظ:

متولد ۷۸ هستم گلم

پاسخ

ثمين در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۱:۴۱ ب.ظ:

منم ۷۰م

پاسخ

دنیا در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱:۰۹ ب.ظ:

لایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییک منم متولد ۷۸هستم

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ:

لاییییییییییییییییییییک

پاسخ

کیارا گفته :

سوپر استار ایران یکی دیگس فقط فعلا دماغش گندس دپاغشو عمل کنه از این خیلللللللییییی خوشگلتره شماها امروز طرفدار اینین فردا طرفدار اون ههه

پاسخ

دنیا در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱:۲۸ ب.ظ:

منظورت کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۳:۱۳ ب.ظ:

دنیا راست میگه منظورت کیه کیارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

اتش گفته :

سلام. همه نظراتتون رو خوندم شما ها خیلی تو ی همدیگه هستید ولی خیلیا میگفتند زشته خیلیا میگفتند قشنگه ولی من میگم هم قشنگه هم زشت ترلان هم نه بعضیا میگن خیلی خوشگله نه بعضیام میگن خیلی زشته

پاسخ

اینوس در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۵:۴۷ ب.ظ:

افرین لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

جواد گفته :

سلام من از بازی شما خوشم میاد ولی یکی بهت میگه خوشگلی هول ورت نداره خوشگل تر هم هس

پاسخ

ناهید گفته :

بابازمان ما یه حیاییم بود من از ترلان سه سال بزرگترم ولی ازمن درشت تره درست لباس تنت کن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۴۹ ب.ظ:

افرین جیگر دختر باید سنگین باشه پس ترلان جان از من به تو نصیحت یکم حیا داشته باشی بدک نیس عزیزم یه خورده سنگین باش!!!!!!!!!!!

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ:

موافقم گلی جووووووووووون

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ:

کجای این درشته؟!!!!سر تا پاش ۵۰ کیلو هس

پاسخ

اذر گفته :

من از ترلان بدم نمیادوبراش ارزوی موفقیت دارم فقط میگم قیافش خوشگل نیست من یک سال از ترلان بزرگترم ولی قیافش انگاری سنش از من بیشتره

پاسخ

ارغوان گفته :

قشنگ اونی هست که پاک باشه…اصلا به ترلان میاد که متولد ۷۸باشه؟ترلان از من فقط ی سال بزرگتر….ولی ببین قیافشو بخدا من سنشو نمیدونستم وقتی دیدم نوشته متولد۷۸هستش بخدا کوپ کردم من وقتی عکساشو دیده بودم فک کردم۲۰،۲۲هستش…نمییگم قیافش زشته نه!خوشگله ولی اصلا نه قیافش به سنش میخوره نه رفتارش به سن و شخصیتش…

پاسخ

گلی در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۳ ۸:۵۱ ب.ظ:

نه ارایشش و نه لباس پوشیدنش
به نظرتون یکم شبیه مونا فرجاد نیست؟

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۳:۱۵ ب.ظ:

راست میگی گلی جون!!!!!

پاسخ

مهرداد در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۴۷ ق.ظ:

آفرین عزیزم ارغوان جون من باهات موافقم خوشکل هست ولی چهرش سن بالا نشون میده

پاسخ

ارغوان گفته :

باهات موافقم ارغوان جون

پاسخ

الناز گفته :

اصلا ازش خشم نمیاد

پاسخ

فرزانه گفته :

سلام ترلان جون! من از همون بچگی عاشقت بودم! خیییییلی هم خوش لباس و شیکی و هم خییییییلی با کلاس! ملت حسودن چش ندارن ببیننت! چشات و موهاتم فوووق العادس….

حرررف نداری

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۳:۲۱ ب.ظ:

برو بابا!!!!
فرزانه ملت حسود نیستند هر کس یه سلیقه ای داره وسلیقه تو اینه اینقدر به بقیه نگو حسود

پاسخ

فاطی گفته :

اصلانم خوشگل نیست من و خواهرم از اون خیلی قشنگ تریم چیه ما که خودمون نمی گیم دورو بریامون میگن اقا پسرا هم این قدر دست و پا نشکنن زشته یکم خجالت بکشید خخخخخخخخخ خوشگل ندیدین هههههه

پاسخ

ناشناس در تاريخ شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۸:۳۳ ق.ظ:

عزیزم چه اعتماد به نفسیییییییییییییییی داری .

پاسخ

فاطی گفته :

به نظر من که خیلی لوسه

پاسخ

نازنین در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۳:۴۴ ب.ظ:

موافقم

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

ایدا جون گفته :

ترلان خیلی خوبی دوست دارم تو دختر خوبی هستی

پاسخ

یاسی در تاريخ آبان ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۰ ب.ظ:

چه مثبت

پاسخ

حادثه گفته :

بچگیاش ….ادم میخواد بخورتش ولی الان حس میکنم زشت تر شده

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۳:۲۵ ب.ظ:

لایییییییییییییییییییییک داری حادثه بچگیاش خیلی جیگر بود

پاسخ

افسانه گفته :

سلام همگی.من بیشتر با گلی ونازنین موافقم قیافه قشنگی نداره تیپشم بد نیست بچگیاش خیییلی خوشگل تر از الانش بود

پاسخ

افسانه گفته :

ترلان خییییییییییییییییییییلی شانس داره !!!!!
کاش ما اینقدر شانس داشتیم !!!!
سنش به هفده ساله ها میخوره ولی به بیست ساله ها نمیخوره!!!

پاسخ

نیلوفر گفته :

متنفر نیستم ازش ولی عاشقشم نیستم.
نه خیلی زشته نه خیلی خوشگل.معمولیه.خوبه.بد نیست.
ولی سنش میخوره بیشتر باشه.اصلا بهش نمیاد یه سال از من کوچیکتر باشه.
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
راستی یه چیزه دیگه میخوام بگم ربطی به این بحث نداره ولی دلم نمیاد که نگم…امشب تیم ملی والیبالمون با آرژانتین بازی داره ازتون خواهش میکنم که برای پیروزی و موفقیت بچه ها دعا کنید. ممنون.یا علی.
قهرمان ایرانی رقیباشو به زانو در میاره.

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۴:۲۸ ب.ظ:

نیلوفر جووون ایران برد ما هم خیلی برای سرزمینمون ایران دعا کردیم تا ببره
من کلا والیبال رو دوست دارم

پاسخ

مهشید گفته :

سلام ای بابا خب چیکارش دارید اگه خوشکله یازشت که دست خودش نبوده یعنی اومده به خداگفته خدا این شکلم کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/انقدبه کارخداایراد نگیریدباریکلااااااااااااااااااا
عزیزانم

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۲ ب.ظ:

مهشید جون عزیزم به حرفت خیلی فکر کردم راست میگی حالا ما به الانش داریم میگیم زشته یا خوشگل کسی به خدا ایراد نگرفت عزیزم ما فقط نظر دادیم همین

پاسخ

فرزانه گفته :

سلام ،واقعا بازی ترلان توی فیلم ها خوبه …
ولی ای کاش بازیگرای ایرانی مخصوصا دخترا با حجاب تر بودن
شاید محبوب تر می بودن…البته ترلان محبوب منه…
نظر شما چیه

پاسخ

فرزانه گفته :

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

پاسخ

فرزانه گفته :

ترلان جون خیلی شبیه مونا فرجاد
ولی تو ببعضی از عکساش هم شبیه گلشیفته فراهانی …نه؟؟؟؟

پاسخ

افسانه در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۴ ب.ظ:

نه اصلا به گلشیفته فراهانی نمیخوره فرزانه جون اصلا!!!

پاسخ

النا در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۳ ب.ظ:

اره خیلی شبیه مونا فرجاد

پاسخ

متین گفته :

با سلام……
من متین متولد ۷۶ از تهران……
به نظر من مهم زیبایی و زشتی نیست ادم خووووبه مفید باشه تا معروف…..
من از دخترای درس خون و با شخصیت بیش تر خوشم میاد….
دختر باس سنگین باشه.

پاسخ

فرشته گفته :

کارای خوبی بازی میکنه ولی قیافش زیاد خوب نیست فقط یکمی ارایش کرده همین.

پاسخ

علی گفته :

دوستت دارم

پاسخ

m در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ:

خجالت بکش بچه…….……خخخخخخخخ

پاسخ

مرشاد در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ:

M بچه عاشقه چرا خجالت بکشه

پاسخ

تمنا در تاريخ آبان ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۷:۳۵ ب.ظ:

اخیییییییییییییییییییییی
چه احساسی گفتی علی

پاسخ

ایدا جون گفته :

کسی محمدو ندیده

پاسخ

مرشاد در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ:

چرا کاریش داری ؟؟

پاسخ

مهسا گفته :

ای بابا یعنی این فقط یه سال ازم بزرگتره!!!!!!هرکی منو میبینه فکر میکنه ۱۶یا۱۷سالمه این که ازمن هم بدتره!!!!!

پاسخ

ایدا جون گفته :

من بدبختو بگو متولد ۷۷ هستم میگن انگار ۷۹ هستی بابا خوشگلی دردسر داره نه ترلان جونم فدات ت خیلی هم خوفی عشقم با اینکه دخترم ام عاشقتم

پاسخ

سعید در تاريخ مهر ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۵:۳۷ ب.ظ:

ههههههههههه بابا ی وقت دردسر میشها ای بابا چند بار بگم شما دخترا هرچقدر خوشگل باشین از ما پسرا زشت ترین مطمئنم پس الکی جو نگیرتت خخخخخخخخخ

پاسخ

مرشاد در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ:

افرین پسر خوشگلا لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن البته اینجا دخترا زیادترن

پاسخ

النا گفته :

خجالت بکش بچه تو این سنت این قدر آرایش کردی
مثلا میخای پسرا بهت جلب توجه کنن ترلان جون
خخخ

پاسخ

fatema گفته :

ترلان من وحشتناک عاشقتم نفسم روحم جسمم روانم جگیرم همچنین ارسلان نفسم جگرم بووووووووووس

پاسخ

نیلووووووووو گفته :

سلام ولی خودمو نیما صورتت خیلی بزرگه ملی جزابیییییییییییییییییییی بووووووووووس ***************************************

پاسخ

saeid گفته :

نمیدونم اخرسر از دست دخترایی مث شما چیکار کنم من هفته ای نیم ساعت میرم بیرون دخترا مث ادم ندیدها میان تو رو ادم درسته خیلی خوشگلم ولی برا خودشون به اندازه ی نوک سوزن ارزش قائل نیستن.ولی خداییش ترلان خوشگل که داریین اینجوری بهش حسودی میکنین مگه ن؟
شما پسرا هم خجالت بکشین مگه دخترا ارزش دوست داشتن رو دارن خودشم تو این زمونه

پاسخ

مهسا در تاريخ آبان ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ:

مغرور……

پاسخ

علی در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ:

خدایش توشاید شانس داری ولی من اهل دروغ نیسم ادم باید حرف حق رو بگه واسه من همچین چیزی اتفاق نیفتاده حتی جواب سلامم رو هم ندادن به خدا .. از من که خوشتیپ تر نمیشی ؟؟من خودم تیپم به صدتا پسر مث تو می ارزه اگه قرار باشه دخترا عاشق یک پسر بشن من خودم بهترین گزینه ام؟؟ تورو میخوان چیکار

پاسخ

هانیه گفته :

خیلی شانسش زیاده. خوش به حالش
اسم مادرش بهاره رهنما؟

پاسخ

سها در تاريخ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۱ ب.ظ:

نه باباا مامانش نیست بهاره رهنما

پاسخ

پارميدا در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۴:۰۴ ب.ظ:

یارو بدجور پرتیا اسمه مادرش بها ه رهنماست اصلا بهاره رهنما رو میشناسی؟

پاسخ

شیدا در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۸:۳۴ ب.ظ:

خخخخخخخخ بهاره رهنما؟خخخ

پاسخ

pary گفته :

خیلی خوشگلی ترلان جون

پاسخ

roza در تاريخ آبان ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۳:۰۸ ب.ظ:

موافقم

پاسخ

مرشاد گفته :

دختر قشنگی نیست دوسش ندارم

پاسخ

arella9348 گفته :

موفق باشی گلی

پاسخ

ایدا جون گفته :

وای وای ترسیدیم{اما دخترا یکم حجالللللللللت داره نگاه کردین به این پسره اسمش چیه همو عقده ایی ها سععععیددددد که بیاد اینطوری بگه خااااک}}}}} اقای سعید محترم ممنون میشم حرف مفت نزنی اوکی داداش

پاسخ

سودا گفته :

عزیزم خیلی نازی بیخیال این دختر دادا

پاسخ

roza گفته :

سلام به همه دوستان و ترلان جونم
شماها چه قد حسودین اییییییییییش
مگه چشه ترلان ؟
فقط انصافا بهش بالای ۱۸ سال میخوره ن ۱۵

پاسخ

تمنا گفته :

سلام دوستان عزیز وترلان خانم!
مرگ مرتضی پاشایی هنرمند عزیزمان را به همه شما تسلیت عرض میکنم
من نظری درمورد ترلان خانم ندارم!
نمیخوام باهاش دشمن بشم و نمیخوام زیاد ازش تعریف کنم
اونم مثل ماهاست شاید اگه بهش بگیم زشته ناراحت شه و اگه زیاد ازش تعریف کنیم مغرور بشه
از خوندن شما ممنونم

پاسخ

تمنا گفته :

من تا الان کلا دوتا کامنت گذاشتم
شماها دوستان چقدر بیکارید!
خسته نشدید!
گفتم اگه بیام تو این سایت شاید دو سه نفر کامنت گذاشتن ولی وقتی دیدیم اصلا باور نکردم
ای بابا
خوش به حال ترلان که اینقدر طرفدار داره

پاسخ

یاسی گفته :

من یه سؤال دارم آخر ترلان متولد چه سالیه، تو یه سایت نوشته ۱۳۷۸ یه جا دیگه نوشته۱۳۷۷
لطفاً راهنمایی کنین

پاسخ

alireza در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ:

۱۳۷۸ تیر

پاسخ

AILAR گفته :

شبیه بیست ساله هاست

پاسخ

اتوسا در تاريخ آذر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۷:۵۵ ب.ظ:

همینو بگو

پاسخ

فاطمه گفته :

سلام ترلان جون خیلی عزیزی

پاسخ

مهدیه گفته :

قیافش بد نیست …… ولی بچه که بود ناز تر بود تا الآن…………

پاسخ

محمد رضا گفته :

سلام ترلان جون من ازت شش ماه کوچیک ترم و از ترف دار های پرو پا قرستم همیشه عکساتو نگاه میکنم چون خیلی زیبایی به حر ف های انا هم توجه نکن نوکرتم ترلان جون

پاسخ

علی در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۳ ۶:۵۴ ب.ظ:

منم باهات موافقم

پاسخ

شهره گفته :

یاسی جون منم همین سوالو داشتم

پاسخ

نگین گفته :

دختر به این قشنگی کجاش زشته ماشاالله خانوادش خیرشوببینند.دوستت دارم بوس

پاسخ

اتوسا گفته :

سلام
به نظر من اصلا خوشکل نیست
از خودش بدم نمیاد از قیافش خوشم نمیاد

پاسخ

مهشاد خوشگله گفته :

طرلان من موندم ارسلان تورو چه جوری پسندیده تو خیلی ارایش میکنی تازه بعضی جاها لنزم میزاری سعی کن ارایش نکنی خودت باشی من ۱۳ سالمه ۴ سال از تو کوچیکترم ولی دلیل نمیشه بهت هیچی نگم که.

پاسخ

سوگل در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ:

منم موندم………………

پاسخ

حمید رضا گفته :

سلام هم خوشکله هم بازیگریش خوبه

پاسخ

مسعود گفته :

خیلی نازه خداییش قیافش جون میده برای مجسمه سازی وپرتره به قول ما نقاشا خیلی خوش تراشه مخصوصا بینیش امیدوارم یهو جو گیر نشه وبینی به این نازیو عمل کنه وخرابش کنه

پاسخ

سها گفته :

باورمیکنید ترلان پروانه باارسلان قاسمی ازدواج کرده

پاسخ

سوگل در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ:

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
اصلا………..
اگه واقعیت باشه ایشا ا… خوشبخت بشن
اگه نباشه که هیچی مجرد بمونید بهتر
ولی ارسلان این کارو نمیکنه میدونم…

پاسخ

Hossein گفته :

میخواستم فینگلیش بنویسم ولی مث اینکه نمیشه!!!
به نظر من اصلآ خوشگل نیست الان شما برید تو بهره چهرش معلومه که همش آرایشه!!!
من موندم چه کسانی به این میگن خوشگل!!!
البته توهین نباشه!!!قصد توهین نداشتم فقط نظرمو دادم!!!

پاسخ

زهرا گفته :

خوب بود

پاسخ

سوگند گفته :

ترلان بچه بودی خوشگل تر بودی الان دماغت قوز دراورده جلف شدی خواهشا دیگه از نیم رخ از خودت عکس نگیر وشماها که ننظر میدید تا کسی میگه ترلان خوشگل نیست نزارید رو حساب حسودی خوب خوشگل نیست چی کار کنیم

پاسخ

امیر گ لش در تاريخ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۶:۴۵ ب.ظ:

ترلان هرطوری که باشه قبولش دارم و عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممم دوست دارم قربونت برم ترلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

پاسخ

مهسا گفته :

اولی خیلییییییییییییییییییییی نا ز با نمک هستش ولی هشتمی خیلی خیلی زشته ههههههههههه

پاسخ

نا زنین گفته :

تر لا ن جو ن خو شگلی ییییییی به بعضی یا اهمیت ند ه چون حسو ذیتو میکنند خخخخخخخخخخخ عزیزم شماره تو فیسبو ک پیدا کر دم ……….

پاسخ

سمین گفته :

به نظر من خیلی هم خو شگله حسودی نکنید عالیییییییییییییییییییی…………….

پاسخ

arya007 گفته :

لامصب کاریش نمیشه کرد زیبایی عاشقتم من بی اذب نیستم ولی اگه تو شبکه های اجتماعی اکانت داری مردونه ایدیتو بده بد نیستی ولی خوبی دوست دارم زیبایی ولی بدون پسرای خوشگل تر از تو هم سنت زیاده خاطرتو می خوام لایک داری عزیز

پاسخ

omid گفته :

نظرمن اینه که خدایش خوشگله ولی ایا دنیا رو شما تو همین خوشگلی خلاصه میکنید بعضی از زشتا چیزایی دارن که امثال ترلان ندارن ایا شما همه چیزو تو قیافه ترلان می بینید اشتباه نکنید ترلان اولش زحمت کشیده دومش شاید دغ دغه هایی که ترلان داره ما نداشته باشیم امیدوارم همه عزیزانی که ارزوی ترلان شدن دارن ترلان بشن وبرای ترلان خانم هم علو درجات عالی رو از ایزد منان خواستاریم دیگه حسودی بسه راست میگم

پاسخ

alireza گفته :

شلوار جین سرمه ای دوسسس داره
تولدش ده دوازده تا براش میخرم

پاسخ

امیر در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۴ ۱:۳۳ ب.ظ:

به تو چه سرت تو لاک خودت باشه

پاسخ

مهدیه گفته :

اصلا قشنگ نیست حسودی نمی کنم چون خودم ازش بزرگترم … ولی ازش خوشم نمیاد… در هر صورت موفق باشه .. بچه بود قشنگ تر بود

پاسخ

سوگند گفته :

من ازت خوشم میاد عاشقتم ولی ببخشیدا خوشگل نیستی

پاسخ

محمد گفته :

با سلام به همه من الان که داشتم این نظرات رو می خوندم متوجه یه چیز با نمک شدم اونم اینه که هر وقت یه پسری کامنت گذاشته که ترلان پروانه رو دوست داره .بعد اون هفت هشتا دختر زدن تو ذوقش یعنی بگی نگی یکمی حسودیشون شده اگه موافق نیستید برید نگاه کنید

پاسخ

شیرین گفته :

زشته مگه زوره همه دخترا خوشکلن به جز ترلان

پاسخ

LILA گفته :

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوشگلی ترلان جون عاشق بازی هاتم

پاسخ

ناشناس در تاريخ بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۳:۳۳ ب.ظ:

این اصلا بازی می کنه که می خوای عاشق بازی هاش باشی؟

پاسخ

مهشید در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲:۰۴ ب.ظ:

متاسفم برات که هنوز نفهمیدی بازی یعنی نقشی که در فیلم اجرا میشه

پاسخ

علی گفته :

ترلان هم خوشگله و هم خیلی خیلی خیلی جییییییییییییییییییییییییییییییگررررررررررررررررههههههه

پاسخ

مهشید گفته :

چه قیافه پاک ومعصومی داره خیلی ناز و دوست داشتنی هس

پاسخ

f در تاريخ بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۳:۳۷ ب.ظ:

مقصودت بچگی هاشه

پاسخ

مهشید در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۴ ب.ظ:

مقصودم هردوتاشه حتی الانش

پاسخ

ماریا گفته :

واقعا که شما ها چقدر حسود هستید این همه دختر با لباس های باز اریش غلیظ ریخته بیرون اون وقت شما ها به ترلان میاین گیر میدین اصلا خودتون بزاریدجای ترلان ببیاید اینجا و این نظر هارو ببینید چه حالی پیدا می کنید (دختره خیلی زشته… بچه هست خیلی… همه اش ارایش میکنه… ریخت و قیا فه نداره… ..) خودم خیلی ها رو دیدم که یا همسن ترلان هستن یا یک یا دو سال کوچکتر که ارایش های خیلی غلیظ و زننده داشتن

پاسخ

فاطیما گفته :

پسراخودتونونکشین ترلان بهتون محل نمیذاره

پاسخ

بیتا گفته :

ترلان جان توالگوی بقیه هستی لطفاحجابتورعایت کن چون بااین کارات بقیه هم ازت یادمیگیرن به فکراون دنیات باش توهنوزبچه ای ازالان خودتواصلاح کن موفق باشی

پاسخ

مهشید گفته :

ترلان خدا از دست حسودات نجاتت بده من که میبینم بعضی از کاربران حسادتشون رو نمیتونن نگه دارن بیچاره های بدبخت

پاسخ

سحر در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۳:۳۰ ب.ظ:

لایککککککککککک

پاسخ

امیرگل اندام ملقب به گ لش گفته :

من عاشقتم ترلان ای همه کسم عشقم نفسم کاش مال من بودییییییییییییییییییییییییییییییییی جیگرمن قلب من به خداااااا اگه عشقم یه طرفه نبود صددرصد طرح ازدواج باهات میریختم گل من بی قرارتم فقط میخوام درونم خالی کنم و بگم : خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

پاسخ

امیرگل اندام ملقب به گ لش گفته :

درضمن دیگه نشنوم نمیدونم ارسلان و پرسلان و ازدواج کردن و فلان ترلان فقط مال من عاشقشم بدجوری دیگه در مورد ه م س ر من اضافه نگین هرجوری باشه قبولش دارم افتاد من به سبک خودم عاشق میشم راستی دیگه اسم ارسلان یا هر BOY دیگه ای رو نمیخوام بشنوم مزخرفات رو کنار بذارین چون ترلان هیچ وقت همچین کاری نمیکنه و من اونو ………

پاسخ

امیر گ لش جون گفته :

وای خوشحالم که همسر آیندم یه عالمه حسود داره یعنی خیلی همسر آینده منو برتر از خودشون میدونن جاااان وای ترلان تو باید مال من بشی نفسمممممممممم ترلانم خوهش التماست میکنم منو دوس داشته باش و با من ازدواج کن در اینده من به عنوان همسر ایشون داماد کنارشون هسم وهمه منو میبینید

پاسخ

امیر گ لش گفته :

ترلان ای همه کسم عشقم نفسم تورو خدا به دادم برس دارم از درون خفه میشه چرا باید تو حسرت نداشتن بمونم عزیزم به خدا اگه منو قبول نکنی برای اولین و اخرین بار باید تو قبرستان کنار قبرم سنگ قبرمو ببینی جان دلم من عاشقتم و ول کنت نیستم ۱۰۰%%%%%%%%%%%%%%%%%%حالا ببین

پاسخ

سینا در تاريخ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۹ ب.ظ:

..خخخخخخخ…. الکی زور نزن مستر امیر گ لش ترلان پروانه کجا تو کجا ؟؟؟ یکم به خودت بیا ؟؟؟اون که نمیتونه با همتون ازدواج کنه …البته آقای امیر گ لش شما میتونی تو خیالاتت هم باهاش ازدواج کنی هم باهاش خوش باشی و…ولی فعلا باید دنبال یه قبر باشی واسه خوابیدنت توش …..تازه من تمام مشخصات ترلان جانمممممممممممممم را دارم وقتی ترلان با من ازدواج کرد تو از کجا میتونی به اون برسی هان ؟؟ در ضمن اگه خدایی نکرده اونجاها پیدات شد و شناختم که تو همون آقای گ لش هستی ؟؟ بامن طرفی و بنده خودم میفرستمت قبرستان که خوابای خوش ببینی ..هههههههه

پاسخ

امیر در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۳ ۹:۰۰ ب.ظ:

نه بابا یکی میخواد خودتو جم و جور کنه م سینا کی میخواد با تو ازدواج کنه ترلان ؟؟؟؟ بذار منم خیالتو راحت کنم ترلان حتی نمیخواد ریختتو ببینه چون ترلان فقط مال منه …..توهم الکی خودتو خسته نکن برو خداروزیتو یه جای دیگه …. در ضمن دوست داشتن تو هم محبت نیس خاص خودشو داره فقط مواظب باش وقتی بدنت تب میکنه عرقتو نریزی رو فرش خونتون خب یه ظرفی بذار اونجا بریزه مامانت دعوات نکنه خوب زشته دیگه مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

سینا در تاريخ اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۹:۵۴ ب.ظ:

آخه داداش قربونت برم من که چیزبدی نگفتم جوش اوردی دوربر ترلان یه عالم پسر هسکه حالا میون اون همه آدم یه وقت سردر بیاره تارموی تورو ببینه اگه تو تونستی از میان جمعیت بپرپیش ترلان فقط یادت باشه وقتی با ترلان ازدواج کردیو… از طرف من یه بوسی ازش بگیر خیلی تو حسرتشم عشقم البته تو خیالاتت ها هوایی نشو …….راستی شماره ترلان جانم رو دارم ولی بهت نمی دم دللللللللللللللللت کباببببببببببببببببببببببببببب شه داداش جونم عزیزم

پاسخ

امیر در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ:

خجالت بکش بی شرم کی به تو گفته که به من بگی بعضی چیزارو که نباید بگی ؟؟دست از سرم بردار… درضمن اینقدم داداش داداش نکن فک نکن با داداش صدا زدنم میشی داداشم ازت بدممممممممممممممممممممم میاد حوصله مزخرفاتتو ندارم اسم ترلان روهم به زبونت نیار

پاسخ

امیر در تاريخ اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۶:۰۲ ب.ظ:

تو هنوز دس از سرم برنداشتی بابا عجب سیریشی هسی تو …خیلی هم بی تربیت درضمن اینقدم داداش داداش نکن فک نکن با این حرفت میشی داداشم ..ونیز اینقدم چاپلوسی نکن خصوصا واسه دخترا فک نکن بااین کارات میشی محبوب قلب ترلان و ما نمی فهمیم از حرفات معلومه از کدوم نوع پسرا هسی چاپلوس خان

پاسخ

سینا در تاريخ فروردین ۴ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ:

به من میگن کنه داداااااااش امیر کارت دعوت عروسی من و ترلان کجا برات بفرستم هااااااااان؟

پاسخ

مریم گفته :

سلام ممنون که این عکسا رو نشون دادید مشخص هست که اکثر بازیگران از همون بچگی بی بندوبار هستند.برای جامعه بازیکران ایرانی متاسفم.

پاسخ

امیرعاشق گفته :

ترلان من تورو با تموم حرفا دوس دارم و حرفای این و اون نمیتونه از عشق من بهت حتی یک درصد کم کنه و ابدا به حرف کسی اهمیت نمیدم و واقعا برام مهم نیس کی چی میگه اصل کارخودمم که عاشقتم من که به نظر اونا وابسته نیسم و ناامیدم نمیشم شایدم خدا خواست من بهت رسیدم البته شدیدا تلاش میکنم که بهت برسم ۱۰۰%

پاسخ

اشکان گفته :

با سلام خدمت همه عزیزای دلم چه دختر خانوما چه اقا پسرا
تموم نظراتو خوندم و کلی گریه کردم به حال خودم
واقعا واقعا به چیزایی که بعضی از داداشام نوشتن خودشون فکر کردن؟؟؟؟
اخه چرا باید یه پسر فقط با دیدن عکس یه دختر عاشقش بشه و خیال پردازی کنه
یعنی ارزش دختر خانومامون همین قدره ؟؟؟ که با دیدن عکسشون عاسق بشیم و بعد چن وقت اگه یه خوشگلترشو دیدیم اونو ول میکنیم و سراغ بعدی بریم ؟؟؟ اصلا چرا بعضی از پسرا اینجورین که فقط از عکس طرف عاشقش میشن و ….
ارزش دختر ایرانی خیییلی بیشتر از ایناس نه فقط خانوم پروانه همه دخترا با ارزشن
و مطمئن باشید هیچ دختر عاقلی با خوندن این نظر که عاشقتم و میمیرم برات خام نمیشه حتی واکنشی نشون نمیده
ایشالا هممون یه کمی بیشتر برای دخترای ایرانی ارزش قائل باشیم

پاسخ

امیر گفته :

چرانظرمنو نذاشتین مگه من چی گفتم؟؟گفتم نظر هیچ کس برام مهم نیس هرکس هرچی میخواد بگه یه درصد هم از علاقه من به ترلان کم نمیشه من به نظر هیشکی وابسته نیسم و نظر هرکس به خودش مربوطه و نظر کسی برام اهمیت نداره که بعدا هرکی از روی حسادت و … حرفایی می زنه لطفا نظراتشون (زشته …سلیقت بده ….خجالت بکش ….)رو برا خودشون نگهدارن من به نظر هیچکس نیاز ندارم وعشق ترلان زمانی از دلم بیرون میره که مرده باشم در ضمن خجالت هم نمییییییییییییییییییییییییییییی کشم به کوری خیلیا تادنیا دنیاست عاشق ترلان میمونم چون دست خودم نیس

پاسخ

آهو گفته :

بچگیش باحال بود منم همسن اونم اما من از اون قیافم بهتره ادم فک میکنه جلوی نوهاش مو نداره….حیفه ارسلان نیست؟

پاسخ

سحر گفته :

حسودای بیچاره خخخخخخخخ

پاسخ

سحر گفته :

دختره زشت باشه خوشگل باشه ارایش کنه..نکنه اصن ب شما چه زندگیتون کنین ب جای غیبت کردن
والا

پاسخ

سینا در تاريخ اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۶:۲۱ ب.ظ:

احسن آبجی جونم عزیزم حرف دلمو گفتی حواهشاا یه چیزی هم به این داداشم بگین والا ابروی هرچی پسره بردن این بعضیا ….وشهامت اینو ندارن که قبول کنن بابا بین حقیقت و واقعت زمین تا آسمان فاصلس وقتی نمتونی به هدفت برسی حرف گنده تر از دهنت نزن شایداز شماقبول کنن

پاسخ

عثمان کاکه کندی سقز گفته :

سی لام به بینندگان موحترم ما تازی این سای ت پیدا کردم و تاحدودی نظراتتون رو خوند ام ولی بی ادبی نشی بضیا خیلی به مسئله ای گیر دادن ماخودمان و پسرای طایفه در عروسی هایمان من واقعا از حرفم عذر میخوام حالا موردپسندتان باشی نباشی رسم و اداب اس کی ابروهایمان را میگیریم کمی هم چیزهای دیگر که میترسم اگربگویم عصبانی بیشین وحالیمان باکایم ولی به خداوند رسم است و مان کاره ای نیسم والله

پاسخ

عرشیا در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۶:۵۳ ب.ظ:

صب کن صبرکن تو چند سالته گل پسربابا؟؟؟؟ مثلا هدف توو پسرای طایفتون از این کارچی هس گل پسر بابا ؟؟؟

پاسخ

عثمان در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۴ ۹:۴۶ ب.ظ:

۱۸سالمه

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۹ ب.ظ:

بهتره بگی دخمل بابا

پاسخ

انا گفته :

براش خیلی متاسفم و شک ندارم که زندگی ایندش دچار مشکلات زیادی می شه واقها برات برات متاسفم ترلان چون …………………………………

پاسخ

ایدا گفته :

وای انگار این ترلان کی هست
کوچولو بابا

پاسخ

ایدا گفته :

اول سلام
و دوم اینکه خداتون بگیره از نظر من به اون ور کسی بگه ترلان را دوست دارم
خواستید نظر بدید بگید
ممنون از ساییتون وازاین چیزا بگید
وای با این نظراتون حالم وبد کردید بد سلیقه ها
فقط نظرای سینا وامیر گ وگلی خوب بود
ونظرای خودم خخخخخخخخخخخخخخخ
خدانگهدار عزیزانم

پاسخ

مهشید گفته :

ببخشیدها پسرا ول کنش نیسن وعاشقشن بیچاره ترلان چیکارکنه ؟ به ترلان چه ربطی داره مگه ترلان اینارو دعوت کرده …همه دل پری هاتون رو میریزین سر ترلان ببخشید ترلان خانوم هم خودشون عقل و شعور دارن ومیدونند کی خوبه کی بد هس ..لازم نیس کسی پیشگوی آیندش باشه ……ترلان عزیز خیلی ماه و گلی عزیزم فقط کاری کن الگوی خوبی برای ما باشی

پاسخ

ایدا در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۹ ب.ظ:

ازاون حرفا زدی ها…………..

پاسخ

محمد گفته :

من از همینجا به خانوم ترلان پروانه اعلام میکنم که با من دوست میشوی

پاسخ

سینا در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۴ ۱:۱۸ ب.ظ:

به همین خیال باش پسر خوشتیپ و مهربون و خوش اخلااااااااااق و مسئولیت پذیر و دوس داشتنی مث منو ول میکنه به تو میزنه ترلان تورو میخواد چیکار اگه ترلان کسی رو بخواد انتخاب کنه بنده خودم بهترین گزینه به عنوان همسر ایشون هسم البته شما تو خیالات دوس شو وهرکاری دوس داشتی بکن همچنین قابل توجه MR امییییییییییییییییر گ لش

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۵ ب.ظ:

دعوا نکنین نصف مال تو نصف مال اون
.
.
.
.
راضی شدین؟؟؟

پاسخ

بی تا گفته :

قیافه ی جذابی داره …
ولی من خودم به شخصه با شخصیتش حال نمی کنم

پاسخ

پگاه گفته :

من خیلی ترلان رو دوست دارممممممم

پاسخ

نا شناس گفته :

ترلان جون سنشون به قیافشون نمی خوره

پاسخ

کیمیا گفته :

آخه من واقعا درکتون نمیکنم شما چیکار ب این دختر بلا نسبت بدبخت دارین فرهنگتون در حدی نیست ک بخواید نظر دهی کنین البته من مخاطبم بعضی هاس ک توهین کردن ،بعضی از این دخترای حسود !!!خلاصه…برین نگا کنین تو کشورای دیگه چطور و با چ احترامی نظراتشون چ خوب، چ بد مینویسن…بله دیگه لیاقت ندارین نظر بدین درباره ی بازیگر کشورتون.!!!!

پاسخ

سینا در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۴ ۱:۳۲ ب.ظ:

ای ول لایکم باهات

پاسخ

فاطمه در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۴ ۵:۰۵ ب.ظ:

کیمیا جون من کاملا بانضرت موافقم بعضیا همین کارارو میکنن که هرکس و ناکس بیاد وهرچی ازدهنش در بیادو به ایرانیا بگه نمونش همین مسی من از طرفدار های پروپاقرصش بودم اما بعضی ازاین آدمای بی…………….. ادب کاری کردن که این آرژانتینی بیادو بگه ایرانیا وحشی اند که بااین حفه واقعا نامنصفانه حلم ازش بهم خورد بعضیا فکرکردن وقتی میگن نظر بده حتما باید یه آدم بی فرهنگ بش یو ….. بخدا این خارجی ها فرهنگ دارن ازخداوند براتون طلب شعور میخوام البته میدونم که اگه خودتون نخواین بافرهنگ باشین هیچی درست نمیشه جای تاسفه که ایران بااین مردمی پرشده:-((((

پاسخ

شادی در تاريخ خرداد ۴ام, ۱۳۹۴ ۹:۴۵ ب.ظ:

واقعا واواووواووییییییییی!!

پاسخ

نیما در تاريخ خرداد ۴ام, ۱۳۹۴ ۹:۴۹ ب.ظ:

وا ی گل گفتیا بعضیا واقعا بیشورند

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۳ ب.ظ:

تو که داری همش واسه خودت ببینم بهت میدنش یانه؟
.
.
.
یه چی همین طور نگو برا خودت……

پاسخ

7 گفته :

این قلب وحس مهربونت که باعث میشه دوست داشتنی بشی عزیزم برات آرزوی خوشبختی میکنم ترلان جان

پاسخ

سینا در تاريخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۴ ۱:۲۲ ب.ظ:

ای جان دل تو دل راه داره عزیزم ترلان همسر آینده من هس دیگه منم همسر ایشون به منم برمیگرده منم به عنوان واسط برات میگم ترلان هم عاشق ادم های رئوفی مث توست قربانت

پاسخ

لاوین گفته :

والا قیافش خیلی معمولیه پسرا انقد خودتونو نکشید براش شخصیت بیخودی هم داره که نقش زن حاملرو بازی کرده.واقعا متاسفم که دختر ۱۶ یا ۱۷ ساله این نقش هارو بازی کنه

پاسخ

AHA در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ق.ظ:

اینم به خودمون مربوط میشه ولازم نیس کسی واسمون تعیین تکلیف کنه من عاشقششششششششششششم فداااای ترلان جانم

پاسخ

نگار در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۷:۰۶ ب.ظ:

حسود کارگردان دنباله یه دختر کم سنو سال میگشته ایشوونو انتخاب کرده خیللی بعضیا حسودن از خدات بود جا
ترلان بودی

پاسخ

ناشناس گفته :

میگن ارسلان قاسمی دوست دختر جدید داره فکر کنم از ترلان بیزار شده ….

پاسخ

hasan گفته :

خوشگل نیست ولی خیییییییلی تو دل بروی

پاسخ

ناشناس گفته :

چرا ساکت شدید ؟ …ترلان بی چاره تنها مونده ..ارسلان رفت که رفت . خوش به حال اونی که با ارسلان دوست شده .

پاسخ

امیر گفته :

برا اینکه ترلان فقط مال منه و مطمئنم منو دوس داره همه مث اقای قاسمی نیسن که در آشکارا بی گدار به آب بزنند عشق فقط باید برای یک نفر باشه و اون یک نفر هم برای ترلان من باید باشم نه کس دیگه هرکس هرچی خواس بگه ترلان و من به نظر هیشکی نیازی نداریم نظراتون به درد …دیوارمیخوره

پاسخ

forogh در تاريخ فروردین ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۳:۲۷ ب.ظ:

ای خیال باطل

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۴۰ ب.ظ:

وای میمیره برات شک نکن

جون خودش راس میگم!!!!!!!!!!!

پاسخ

مهشید گفته :

با این کامنتاتون
مردم از خنده هه هه ههه ههههههههههه

پاسخ

م گفته :

ترلان من خودم تو این باورم حتی اگه جای تو بودما اصلا به حرف بعضیا اهمیت نمدادم ینی ارزششو نداره به این اعتقاد داشته باش که همیشه دشمن های آدم بیشتر از دوستانش هستن … هیچ کس لیاقت تورا ندارد و اگر داشته باشد هیچگاه به تو شماتت نمیکند

پاسخ

ناشناس گفته :

الان منظور همه تون من بودم دیگه نه ؟

پاسخ

fatime گفته :

بابا چی کارش دارید اون نشسته که شماها تاییدش کنید وقت تلفیه به خدااون یه خوشگلی داره ماهم همین طور همچین ادمم نیست که براش کامنت بزاریم

پاسخ

ناشناس در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۴ ۸:۲۴ ب.ظ:

عاشقتم فاطمه ایول …خیلی باهات حال کردم بووووسسسسس

پاسخ

یاسمینا گفته :

خوشکل نیستی من موندم ارسلان چجوری عاشقت شده

پاسخ

یاسمینا گفته :

منوترلان هردوماه تیردنیااومدیم فقط ترلان دوسال ازم بزرگ تره

پاسخ

مهرناز گفته :

سلام.شمایی که میگی وای چقدر این دختر ارایش میکنه وجلفه وازاین حرفا…یه لحظه خودتو بذار جای اون٬فکرکن معروفیو با بازیگرای مشهورمیپری٬خداییش چیکار میکنی؟؟؟بد نیست یه کم واقع بین باشیم…درضمن ادم همینجورتوخیابون راه میره بد ترازاین میبینه والا…

پاسخ

forogh در تاريخ فروردین ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۳:۲۶ ب.ظ:

افرین درسته

پاسخ

نشمیل گفته :

همتون یه مشت بیکارین که فقط بلدین غیبت کنین اونم از حساااااااادت واسه پسرا متاسفم بااون کامنتایی که گذاشتن

پاسخ

ناشناس گفته :

شماره ی ارسلان رو می خوام

پاسخ

نادر گفته :

لایک داری

پاسخ

یاسمینا گفته :

بدادم برسین شکست عشقی خوررررردم بدددددجووووووور دارم دیووووونه میشششششم

پاسخ

مهشید گفته :

خوشگل نیس که نیس مگه قراره خوشگل باشه که دوسش داشته باشیم بعضیا همینطوری هم نمیدونم چرا به دل ادم میشینن بدون ایکه خوشگل باشن … خواهشا اتیش نگیرین ..والکی پای اینو اونو وسط نکشین من نمدونم چه ربطی داش مثلا بعضیا پای ارسلانو وسط میکشن … واقعا باید خجالت بکشید ازحرفای مسخرتون اصلا اینجا جای همچین مزخرفاتیه ..این دوس دخترارسلان این دوس پسر ترلان …. واقعا که..

پاسخ

یاسمن گفته :

ترلان عشق منه
خیلی هم باشخصیت و خوشگله ماشالا

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۳۶ ب.ظ:

کاش میشد بگیریش!!!!!!!!!!!!

پاسخ

ناشناس گفته :

ههه توروخدا نیگا نظر دخترا نیگا نظر پسرا پسرا خودشون دارن اعتراف میکنن که ارایش میکنن و ابرو اصلاح میکنن خوشم میاد این راستگویی و اعتماد به نفس بابا آآآآآقا پسرا یکم دهنتوم گیروکش داشته باشه هرچی داشیدریختید بیرون ….. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جنسیتتون یادتون نره اقاپسرا

پاسخ

ارش گفته :

اخه عزیزمن تووووچراانقدارایش میکنی وخودتومیگیری؟هنوزبچه ای دخترجوووون ب همین خیال باش ک خوشگلی!!!!!!!

پاسخ

ارش گفته :

بچه هاخودمونوعشقه اخه اینابه چه دردمامیخورن؟؟؟؟؟؟؟فک میکنین نظرماواسشون مهمه؟!؟!بیخیل باباخودتونواذیت نکنین!

پاسخ

الهام گفته :

سلام؛
من هم تقریباً هم سن ترلان خانم هستم و میدونم که این اگه آرایش و گریم نکنه خیلی زشته.حالا درسته یکم خوشگله،ولی کدوم دختر ۱۶ ساله رو دیدید که این قدر بزرگ دیده شه!!!!!همش کار گریم و آرایشه

پاسخ

ارش در تاريخ اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۷:۱۳ ب.ظ:

لایییییییییییییییک داری الهام خانوم گل گفتی

پاسخ

نازی در تاريخ خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۲:۳۹ ب.ظ:

همش واسه مشهور شدنشه
منم ازش اصلا خوشم نمیاد

پاسخ

ستایش در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۵:۳۴ ب.ظ:

الهام جون کاش همه اینو میفهمیدن که اینقدر پسرا قربون صدقش نرن…

پاسخ

امیر در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۴ ۹:۱۳ ب.ظ:

من که تا زمان مردنم عاشقشم

پاسخ

محمد گفته :

یا خدا!!
کاشکی یه چند ماه زودتر به دنیا میومدم دهه هفتادی نمیشدم!! ۰:

پاسخ

Yasiii گفته :

ایییش خودشو با ارایش درس کرده من خودم هم سنشم ولی خداییش بدون ارایش خوشگلم نمیخوام تعریف کنم ولی بنظرم این کارا واس یه دختر ۱۶ ساله زوده هرکسیم میگه خوشگله معلومه ادم ندیده فقد ته چهرش یکم نازه همین

پاسخ

hani گفته :

من که ازش متنفرم…

پاسخ

امیر گفته :

خیلی دوست دارم ترلان جونمممممممممممممممممممممممم ینی عاشقتم بدون تو میمیرم هیشوقت از دلم پاک نمشی میدونم هیشکی منو دوس نداره اما اگه میدونسم توهم ب ادمی مث من فک میکنی تو زندان هم باشم انگار توبهشت بودم ..هی سینای لوس و جلف تو هم دیگه بهم گیر نده دس از سرم بردارا اعصاب ندارم .. بازم منو ببینی بیای اینجا چرتو پرت سوارم کنی نمشه ها

پاسخ

نغمه در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۲:۱۱ ق.ظ:

خب برو خواستگاریش شاید به غلامی قبولت کردن

پاسخ

یاسمینا در تاريخ خرداد ۶ام, ۱۳۹۴ ۶:۲۲ ب.ظ:

خب بروخواستگاری شاید به غلامی قبولت کردن خخخخخخ

پاسخ

مینا در تاريخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ۷:۲۶ ب.ظ:

یکی به داد این برسه کشت خودشو
خدایا ما با کیا شدیم ۷۵میلیون

پاسخ

سینا در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۴ ۶:۲۱ ب.ظ:

به به اقای امیر نبودی چن وقتی دلمون خیلی واست تنگ شده بود ینی من که بهت علاقه شدید پیدا کردم و رقیبمی بگو ببینم سربازی رفته بودی خبر نبود ازت ای بابا .سوسوا…..چ ب ای کارا امیر میخواستم ازت خواهش کنم به عروسی من و ترلان بیایی خواهش میکنم داداش مثلا زن داداشت میشه میایی عزیییییییییییییییییییییییییییییییییییزم ؟؟؟ کارت عروسی کجا بفرستم ؟؟؟؟؟

پاسخ

صبا در تاريخ خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۲:۳۶ ب.ظ:

نمیری کوچولو

پاسخ

اوا در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۴:۴۳ ب.ظ:

واههههههه چه اعتماد به نفسی دارری تو یعنی عععععععق

به نظرت اون ترلان جونت ارسلان رو ول میکنه میاد با تووووووو

به اندازه کافی امروز خندیدم

پاسخ

مونا گفته :

سلام ترلان جان واقعا بازی قشنگی داری پسرم ۳ سالشه تا فیلم آهوی پیشونی سفیدتو براش میزارم اینقدر شادی می کنه به نهایت ازت ممنونم همیشه موفق باشی عزیزم .

پاسخ

محمد ب توان 2 گفته :

وقتی ارسلان ارایش میکنه ابرو میگیره و… این چرا نه البته مورد دوم تو ایشون صدق نمکنه ارسلان چرا ارایش میکنی بقیه هم ازت یاد میگیرن هااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟چراااااااااااااااااااااااااااا ؟؟ راسی کسی ادرس ارایشگاه ارسلانو داره بگه شدیدا منم بهش نیاز دارم ….

پاسخ

مینا در تاريخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ۷:۲۸ ب.ظ:

خخخخخ ایول

پاسخ

مینا گفته :

اگه این اعتماد به سقفیو که این داره و انقد احساس خوشگلی میکنه من داشتم الان اینجا نبودم داشتم تو یه فیلم بازی میکردم اصن مگه این خانوم چند تا فیلم بازی کرده که شصت هزار تا عکس از خودش گذاشته
آخه به چی خودت مینازی خواهر

پاسخ

ط در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۴ ۶:۲۴ ب.ظ:

توک اینو میدونستی پس چرا اینجایی زود باش اعتماد ب سقف پیدا کن برو هالیوود دیگه زودباش

پاسخ

بی اسم گفته :

یاسی قربونت بشم گل گفتی کجای ته چهرش نازه

پاسخ

atefe گفته :

سلام ترلان میخواستم بگم که تو که۱۶سالت است چرا سنت را بالا میبری خودت و پیر نشون میدی تو خوشگل هستی ولی هیچ کس به خوشگلی من نیست من اگه ارایش کنم خوشگل تر از تو میشم و همین طوری بدون ارایش هم زیبا هستم من زیاد از تو خوشم نمیاد

پاسخ

مینا در تاريخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ۷:۲۴ ب.ظ:

عزیزم اعتماد به سقفت خیلیه هاااااا اصن تو افق محو شدم والاااااا

پاسخ

amir در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۰ ب.ظ:

منم خیلی خوشکلم نمیای باهام دوس شی…………

پاسخ

سینا در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۲:۱۷ ب.ظ:

زحمت میکشی

پاسخ

عرشیا گفته :

عاطفه خانم اعتماد بنفست منو کشته البته بهتره بگم اعتماد به سقف

پاسخ

سامیه گفته :

تورو جون کامران تفتی کدوم ارایشگاه رفتی

پاسخ

سینا صادقی گفته :

سلام ترلان خانوم.بازیت رو دوست دارم ولی بچگی هات ناز تر بودی.من الان حدودا هم سن تو هستم و دخترایی به سن و سال تو رو زیاد دیدم به خدا قسم میخورم من قبل از اینکه بیام تو وبلاگت و بیوگرافیت رو بخونم فکر میکردم بیست سال بیشتری،آخه خیلی گریم داری .ولی به هر حال کارات رو دوست دارم.موفق باشی

پاسخ

ی ادم گفته :

بسم رب
بچه ها واغعا بعضی انتقاداتون زننده و زشته بالاخره هر کسی ک تو ی کاری موفق تر از بقیس حتما تلاش کرده دیگه شمام میتونستین تلاش کنین:|
الانم دیگه دیره چون ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره!!!
ترلان خانوم موفق باشید
در ضمن بخاطر حرفه اش مجبوره اکثرا گریم داشته باشه ک همینم باعث شده صورتش بی آرایش از نمک بیفته!
ولی خداییش چهرش جذاب و قشنگ و شرقیه عکسای بچگیشم هست دیگه اونجام آرایش خوشگلش کرده؟؟؟؟؟!!!!
بس کنین این خاله زنک بازیا رو ……

پاسخ

ADA SHARIFI گفته :

موفق باشی

پاسخ

Negin گفته :

خیلی بچه این همتوووووون

پاسخ

SAMAN گفته :

من از تو خیلی خوشم میاد خیلی دلم میخواد ببینمت وفکر میکنم از تو خوشگل تر نیست تو اینستا گرام هستی

پاسخ

ستایش گفته :

همه خوشگلی دارن ولی این خودشو خیلی ول کرده تازه به دوران رسیدن دیگه

پاسخ

ستایش گفته :

راستس اینم بگم کسی نظر منفی میده به خودش ربط داره به شما نگفتن تحلیل کنین……..

پاسخ

لیامرادپور گفته :

سلام ترلان خیلی تورودوست دارم توخیلی خوشکل هستی لیاهستم۱۶ساله ازجوانرودخیلی ناراحت میشم اگه نیای جوانرود.

پاسخ

سارا گفته :

هرچی بزرگترمیشه زشت ترمیشه ازت متنفرم ازحسودیم نیست چون من ازتو خوشکل ترم حتی اگه آرایش نکنم

پاسخ

niliya در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۸ ب.ظ:

اره خدایییش بچه بود ناز بودااا ولی الان زیادی ارایش میکنه ادم بدش میاد

پاسخ

اميرمحمد گفته :

خدابده شانس…من ازترلان بزرگترم وچندسالی هست که تاتر کارمیکنم ولی اینه زندگیم ..بیشترازاستان دیگه بالاتر نیومدم چون توی یه شهرکوچیکیم(سبزوار)

پاسخ

اوا در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۴:۳۹ ب.ظ:

اگه الان کسی بخواد بازیگر بشه فقط باید پارتتتتتتی داشته باشه.
ایشاللاه تو هم یه بازیگر معروف بشی

پاسخ

رامین گفته :

سلام ترلان خیلی بازیاتو دوس

پاسخ

moein گفته :

واقعا خیلی زشته سیاه هستش به درد نمیخوره فقط عشقم حدیث مدنی

پاسخ

niliya در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۶ ب.ظ:

چه با سلیقه اره حدیث جوووووووون خیلی نازه

پاسخ

ساراجون در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۴ ۹:۱۸ ب.ظ:

خیلی زشت نیست وبه دردم میخوره توبایدنظرنمیدادی چون توعاشقی وهمه روزشت میبینی

پاسخ

حسنی در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۴ ۲:۰۱ ق.ظ:

خیییییلی باسلیقه ای حدیث خیلی قشنگه

پاسخ

نگین گفته :

من ی سال ازت کوچیک ترم ولی اگه به اندازه ی تو آرایش کنم مطمئنا از تو خوشکل ترم ماشاالله دهن همه ی لوازم آرایشی فروشی ها رو سرویس کردی عزیزم یکم کمتر آرایش کنی بد نیست…

پاسخ

اوا گفته :

من نمیدونم کجای چهره ی این ترلان جونتوووووون خوشگله . کوچیک که بود خوشگلتر بود. این قیافه ای هم که الان داره با ۱۰ کیلو ارایشه.
الان هم اگه کسی میخواد بازیگر بشه فقط پارتتتتتتتتی.

پاسخ

زهرا گفته :

خوبه اما بهترین بازیگر دختر براش زیادیه.

پاسخ

عسل و علیرضا گفته :

سلام ترلان جون اولاً تولدتو پیشاپیش بهت تبریک میگم….من از مشهدم…..و خیلی از بازیت خوشم میاد…..
ی چیزه دیگ اینو میدونستی ک یکم بزرگتر شدی…خیلی شبیه مهناز افشار شدی…..راستش بقیه ب من میگن شبیه مهناز افشارم اما ب نظر من تو بیشتر شبی هسی ایشالله خوشبخت بشی…هرجا هسی….فداااایی داااااری

پاسخ

parimah گفته :

سلام تولدت مبارک ترلان خانم

پاسخ

yasi گفته :

من کمتر از ی ماه از تلان کوچیکترم اما از بچگی خیلی دوسش داشتم
ب نظر من خیلی با نمکه
دوست عزیز شماا ک میگی شانس داره همه شانس دارن
اما بستگی داره چطور ازش استفاده کنن
من ۵ سالم ک بود بهم پیشنهاد بازیگری دادن
اما گفتم دوست ندارم اومدیم بیرون از دفتر اون اقا ک این پیشنهادو داد بود
پشیمون شدم خیلیم پشیمون شدما اما دیه فایده نداش دیه

پاسخ

Negar گفته :

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت همگی …ترلان جان از حرفای بد حسودا ناراحت نشی هیچوقت فقظ به فکر کسی که عاشقته فک کن ..ماهنه دوستت داریم وواسه موفقیتت همیشه دعا میکنیم. زنده باشی. پیشاپیش هم عید فطر بر همگی مبارک طاعات وعبادات قبول ..نگار هستم ۱۸. ساله از شهرستان عسلویه

پاسخ

atoosa گفته :

خیلی نازی ترلان جون

پاسخ

محیا گفته :

من از تمامی کسانی که ارسال نظر میکنن خواهش میکنم عقده های خودتونو توی ارسال نظراتون خالی نکنین هر کس یه نظری داره من عاشق ترلانم مهم نیست که خوشکل باشه مهم اینکه بازیگر توانمندیه

پاسخ

پریا گفته :

آقا معین از جدیث هم قشنگتر هست مث من

پاسخ

علیرضا از مازندران گفته :

سلام ترلان خانوم خدا شما رو برای پدر و مادرت حفظ کنه ،واقعاً زیبایی من که قیافه ای به این بی ایرادی ندیدم یادت باشه که به هر بی سرو پایی دل نسپری ( از مازندران )

پاسخ

mohamad گفته :

خخخخخخیلی خوشگلی عزیزم

پاسخ

Ghazal گفته :

من از ترلان بدم نمیاد ولی واقع بین باشیم این دختره بدون گریم اصلا خوب نیست و واقعا قشنگ نیست
این اقایونی هم که قربون صدقش میرن یه ذره خجالت بکشن خاااااااک برسرتون ترلان ی نگاه به شماها هم نمیندازه احمقا این به ارسلان هم به زور پا میده خیییییییییلی خرین

پاسخ

فرشاد در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۴ ۹:۱۸ ب.ظ:

اره بی گریم خوب نی
ارسلان قاسمی خیلی سرتر از ترلانه از لحاظ فیص

پاسخ

نگار گفته :

واقعا بعضیاتون دارین از حسادت میترکین زشت معلومه کیه مهم اینه که خوشگله
چش ندارین یکیو بهتر از خودتون ببنید بدبختا

پاسخ

م‌ـــــاریــــــا گفته :

نگار جان خیلی بی فرهنگی عزیزم. هرکسی ی عقیده ای داره نباید ب کسی توهین کرد… ب نظر من ک باریش خیلی خوبه و بااین سن کمی ک داره قشنگ و جدی و طبیعی نقشش رو بازی میکنه. در رابطه با قیافشم ک بد نیست خوبه. ولی نمیشه به گفت خوشگل. زشت نیست ها ولی قشنگه جوری ک ب دل میشینه امیدوارم هر جا ک هست تو کارش و صدالبته در زندگیش موفق باشه. ترلان جون منم ۱۶ سالمه و میخوام بهت تبریک بگم بابت پیشرفتی ک داشتی…. خوش باشی .

پاسخ

ویدا گفته :

به نظر من ارزش ها زیر پا گذاشته شده. من هزگز اجازه نمیدم دخترم با همچین حرکات و پوششی جلوی تلویزیون و رسانه ظاهر بشه. کاری هم به خوشکل و زشت بودنش ندارم. به هر حال برای ما هیچ فرقی نمی کنه

پاسخ

غزاله گفته :

سلام و خسته نباشید من ترلان و خیلی دوست دارم و دوست دارم از نزدیک ببینمشون موفق باشید خانمی <3

پاسخ

امیر گفته :

ترلان جونم من یه تار موتو با صد تا مث اونی که اینا میگن عوض نمیکنم عشقم من همونیم که به خاطرت حاضرم دنیا رو رسوا بکنم عشقم اما حیف که به خاک پاتم نمیرسم عشقم

پاسخ

مهدیه گفته :

معمولیه

پاسخ

abolfazl گفته :

من میدونم درد شما دخترا چیه.اینه که هرموقع یکی خوشگل تر و بهتر خودتون میبینین زورتون میگیره آمپر حسادتتون میزنه بالا .لطفا خودتونو کنترل کنین.چون هرچی هم بگین ترلان خوشگل و بانمکه .همشهری خودمم هست.خدافظ

پاسخ

hastiiiiii گفته :

ایشالا همیشه شاد باشی عزیزم….

پاسخ

بابک گفته :

هه!متاسفم براتون دخترا ک چشم دیدن یکی بهتر از خودتونو ندارین,نترسین اگه ب ترلان بگین خوشگله(ک البته هم هست)از زیبایی شماها چیزی کم نمیشه.انقد حسود نباشین.اللهم شفاعت کل الحسودیون!!!

پاسخ

jamz گفته :

هههههههه..دخترای حسوووود،انصافا ی بار برگردید از اول بخونید ببینید همه دخترا میگن زشته،در حالی که واسه دیدن عکساش اومدن تو سایت،حسووودا،از همتونم خوشگل تره چشتونم دربیاد

پاسخ

علی گفته :

کجاش قشنگه آخه
والا

پاسخ

ش در تاريخ اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۵ ۳:۳۲ ب.ظ:

کاملا باهاتون موافقم

پاسخ

سینا گفته :

بازی تو خیلی دوست دارم

پاسخ

ش گفته :

نگار خانم شما خیلی بی ادبی همه حتما نباید که ترلان دوست داشته باشن

پاسخ

یسنا گفته :

هه به نظر من ترلان پروانه اصلا بازیگر به حساب نمیاد البته خیلیهای دیگر هم بازیگر حسابش نمیکنند دیگه یه بچه که با پول وارد میشه آخر به کجا میرسه اون رول هایی که او به نمایش میگذارد یک فرد بی استعداد ولی با اعتماد به نفس هم میتواند به نمایش بگذارد

پاسخ

بارش گفته :

لاااایک

پاسخ

دخے ڪلش باز گفته :

ݪایڪ موفق باشے ترلان جون

پاسخ

Amir گفته :

دوست دارم❤❤❤❤❤❤

پاسخ

فتانه رستمي گفته :

همه ی دخترای ایرانی قشنگن هرکی به سبک خودش ترلان عزیز ما هم به اندازه خودش چه با ارایش چه بدون ارایش .
زیبایی فقط زیبایی صورت نیس
زیبایی طرز حرف زدنه
زیبایی طرز نگاه کردن
زیبایی مجذوبی از رفتاراست
خیلیا به خیلی افراد میگن زیبا که من زیبایی در اونها رو در چهره نمیبینم برای بعضی افراد زیبایی ترلان رو تو صورتش میبینن من مثلا اندامش یا معصومیتش هر کسی زیبایی رو به نوبه خودش میبینه پس دوستای گلم به نظر هم احترام بذارید خواهر عزیز من ترلان زیباست ، زیباست به سبک خودم
ممنون

پاسخ

هلن / گفته :

من خودم ی دختر دارم که از ترلان خانوم بزرگترهستن ومهندسن من نه کاردارم چطورلباس میپوشه نه چطورآرایش میکنه من فقط میخوام درمورد واکنش تندایشون به حرف یکی ازهنرمندان خوب کشورمون درمورد زیباشیون بگم که خانم پروانه عزیز شما درواکنش به این حرف گفتین خدامنو آرایش کرده دخترم شما زیبایی چهره ات رابا آرایش میپوشانی خدابی کارنیست هرروز شمارورنگ آمیزی کنه شما هنرمند هستین یک هنرمند ?

پاسخ

لثارات گفته :

چهره اش بد نیست،ولی هنوز بچه ست،بیست رو ردکنه وبزرگتر شه،چهره اش جا بیافته،اون موقع شاید بشه گفت خیلی قشنگه یا نه؟؟؟!!!!

پاسخ

رها گفته :

خدایی قشنگه

پاسخ

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )