بیوگرافی ترلان پروانه + عکس

زندگینامه ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر و نوجوان ایرانی متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ است.

زمینه فعالیت : بازیگر

ملیت : ایرانی

تولد : ۱۸ تیر ۱۳۷۸

شیراز

جوایز : – دریافت پروانه زرین از بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان.(در سال ۱۳۹۰)

زندگی شخصی ترلان پروانه

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم “آهوی پیشونی سفید” برنده “پروانه زرین” به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)

کمک پدر و مادرم

مادر من علاقه زیادی به بازیگری دارد و حتی مدتی قبل از ازدواج در زمان دانشجویی در تئاتر فعالیتهای هنری انجام میداده. او و پدرم بزرگترین مشوقهای من بودند. به همین دلیل وقتی برای اولین بار در ۳ سالگی خانمی در فرودگاه من را دید و به مادرم پیشنهاد بازی من را در یک تیزر تبلیغاتی داد، مادرم با علاقه قبول کرد.

بردن و آوردن و مواظبت از من سر صحنه، به خصوص وقتی خیلی کوچک بودم، برای مادر و پدرم زحمت زیادی داشت، اما آنها به عشق اینکه من روزی هنرمند بزرگی شوم، همه این سختیها را قبول کردند. آنها همیشه با من سر صحنه بودند و حتی وقتی مادر و پدرم نمیتوانستند بیایند برایم پرستار میگرفتند و او را با من سر صحنه میفرستادند تا تنها نباشم و ساعتهای بین کار با او بازی کنم و کارهای شخصیام را انجام دهد.

برای مادرم مهم بود که من علاوه بر بازی، بچگیام را از دست ندهم. شاید برایش سخت بود اما همیشه اسباب بازیهایم را با خودش سر صحنه میآورد و با من بازی میکرد تا من پشت دوربین خیلی سرگرم بزرگترها و دنیای آنها نشوم. مادرم من را در کلاسهای مختلف ثبتنام کرد و من به جز بازیگری هنرهای دیگری هم بلد هستم مثلا پیانو میزنم و ورزشهای مختلف انجام میدهم. خانوادهام به من یاد دادند فقط به چهره تکیه نکنم و سعی کنم شایستگیهای دیگری هم داشته باشم. من علاوه بر بازیگری از بازیگران بزرگی مثل خانم فاطمه معتمدآریا و آقای پرویز پرستویی و دیگر بزرگانی که با آنها همکاری کردم، اخلاق و رفتار کار را هم یاد گرفتم.

مادرم به من میگفت به این بزرگان نگاه کن و از آنها اخلاق و رفتار شایسته یک هنرمند را یاد بگیر. من حتی به لباس پوشیدن آنها هم دقت میکردم تا ببینم یک بازیگر حرفهای چطور باید بپوشد. کتاب هم زیاد میخوانم و فیلم هم خیلی میبینم و سعی میکنم از کتاب و فیلم هم یاد بگیرم. اما از همه چیز مهمتر برایم درسم است و دلم میخواهد در یکی از رشته های تجربی ادامه تحصیل بدهم. خدا را شکر با اینکه کار میکنم توانستم همیشه نمرات خوب بگیرم و از درسهایم عقب نمانم. من برای اینکه بازیگر شوم خیلی زحمت کشیدم. من که یادم نمیآید ولی مامانم تعریف میکند ۴-۳ سال بیشتر نداشتم که برای یک تیزر شامپو هر روز ساعتها کار میکردم و گاهی چند ساعت پیشانیام عرق میکرد. خیلی کوچک بودم و این کارها برای یک بچه در آن سن خیلی سخت است.

مصاحبه با ترلان پروانه

در «تا ثریا» نقشی در گروه سنی متفاوت را تجربه کردی، چه حس و حالی داشت؟

تجربه یک نقش متفاوت و جدید را خیلی دوست داشتم و خوشحالم که این کار را قبول کردم. نقش عسل یک مقدار از سن واقعی خودم بزرگتر بود اما کار با آقای مقدم و خانم حاجیان و بقیه گروه را دوست داشتم و سختی آن را زیاد احساس نکردم. من نکات زیادی در بازی و رفتار و اخلاق کاری از این گروه یاد گرفتم.

 نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟!

تفاوت سبک زندگیات با بچه های دیگر باعث اذیت تو نمیشود؟ در مدرسه مشکلی نداری؟

همیشه سعی میکنم رفتار عادی مثل همه داشته باشم ولی خب بالاخره یکسری بچه ها مخصوصا سال پایینی ها خیلی علاقه نشان میدهند و دائم میآیند سوال میپرسند و … اما ناظمهای مدرسه سعی میکنند آنها را کنترل کنند تا نظم مدرسه را به هم نزنند. اما من با همه باادب رفتار میکنم چون بالاخره لطف دارند که من را دوست دارند و علاقه نشان میدهند. معلمها هم مثل بچه های دیگر با من رفتار میکنند البته گاهی واقعا کار من را درک نمیکنند و مثلا میگویند نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟ یا درسهایت را ببر سر کار بخوان. یعنی متوجه نمیشوند کار ما چطوری است.

 وقتی سر کار هستی دلت برای مدرسه تنگ میشود؟

برای درس که نه خیلی ولی برای دوستانم دلم تنگ میشود.

 بیشترین تفریحت چیست؟

من که اینقدر یا سر کار هستم یا درس دارم که وقتی برای تفریح ندارم اما کتاب خواندن و فیلم دیدن را خیلی دوست دارم. عاشق فیلمهای ژانر وحشت هستم. یک بار هم فیلمی با نام «عروس غریبه» در این ژانر بازی کردم که پخش نشده.

 تا به حال به جز «تا ثریا» کار دیگری هم بزرگتر از سنات پیشنهاد شده؟

بله، نقش حضرت آمنه در فیلم «محمد (ص) » آقای مجید مجیدی به من پیشنهاد شد که بزرگتر از سنم بود و اتفاقا از نقشهای اصلی کار هم بود. رفتم تست گریم هم دادم اما آقای مجیدی گفتند هنوز برای این نقش کم سن هستی. من ۱۳ سالم است و نقش ایشان ۱۹ ساله بود. اما گفتند احتمالا برای نقش دختر نوجوانی در قسمتهای بعدی این مجموعه از تو استفاده میکنیم. همین که من را برای این نقش دعوت کردند و تست گریم دادم، باعث افتخارم است.

 در چهار سالگی به دار آویخته شدم

«زیر تیغ» هم یکی از سختترین تجربه های کاری من بوده و هم یکی از بزرگترین شانسهای زندگی کاریام. یادم هست در دفتر آقای هنرمند بودیم. در راه پله او را دیده و گفتم شما چقدر شبیه آقای پرستویی هستید. از همان جا آقای هنرمند از برخورد من خوششان آمد و من را برای «زیر تیغ» انتخاب کردند. خانوادهام هم از این که قرار بود من کاری را با پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، فریبا جودیکار، نگار جواهریان و … بازی کنم فوقالعاده خوشحال بودند. فقط آن صحنهای که اول فیلم پدرم خواب میدید من به دار آویخته شدم، برای مادرم خیلی سخت بود.

یادم هست موقع ضبط آن صحنه هم خیلی اذیت شدم. آقای پرستویی زیر طنابدار ایستاده بودند و به محض اینکه من را پایین میآوردند بغلم میکرد. خیلی ناراحت بود من که دختر بچه کوچکی بودم و ۵۴ سال بیشتر نداشتم باید این صحنه را بازی میکردم. من را با یک تاپ کشی به شاخه درخت وصل کرده بودند و فشار کشها قسمتهایی از تنم را کبود کرده بود. مادرم هم وقتی این صحنه را دید خیلی ناراحت شد مخصوصا که یاد عذاب من موقع فیلمبرداری افتاد. اما در کل «زیر تیغ» را خیلی دوست داشتم و گروه بسیار خوبی داشت مخصوصا آقای پرستویی و خانم معتمدآریا خیلی مهربان بودند.

روی سینما نمیشود حساب کرد

تصمیمت برای آینده چیست؟ میخواهی بازیگر بمانی یا شغل دیگری را در نظر داری؟

ترلان پروانه : بازیگری را که قطعا کنار نمیگذارم اما به عنوان رشته اصلی هم ادامه نخواهم داد و کنار درسم آن را دنبال خواهم کرد. یعنی نمیخواهم رشته تحصیلی ام بازیگری یا سینما و هنرهای نمایشی و این چیزها باشد.

 چرا؟ تو که میگویی به کارت علاقه داری؟!

چون هنر و به خصوص بازیگری کاری است که نمیتوان خیلی روی آن حساب کرد. یعنی امن و قابل اعتماد نیست.

 چرا این را میگویی خیلی بازیگرهای حرفهای داریم که کارشان همین است و با همین بازیگری زندگی میکنند؟

من چون از بچگی در این کار بودم و با بازیگران سرشناسی مثل آقای پرستویی و خانم معتمدآریا و خانم حاجیان و … کار کردم، درسهای زیادی در این کار گرفتم و واقعا به این نتیجه رسیدم که خیلی نمیتوان روی این کار حساب کرد.

از چه نظر نمی توان روی آن حساب کرد؟ امنیت شغلی ندارد؟ امنیت مالی ندارد؟

نه، روی پیشنهادهای آن نمیتوان حساب کرد. معلوم نیست چه جور فیلمهایی ساخته شود و آیا پیشنهادهای خوب داشته باشی یا نه. بعد هم این کار خیلی سخت و بیبرنامه است. مثلا من همین الان خیلی کلاسها میروم و سعی میکنم هنرهای دیگری مثل پیانو و … را یاد بگیرم اما همیشه کارم برنامه کلاسهایم را به هم میزند و نمیگذارد زندگی منظم و درستی داشته باشم. نمیدانم اما شاید همین بینظمی هم یکی از دلایل تردیدم در اینکه بازیگری شغل اصلیام در آینده باشد، است.

 چه چیزهای در قبول یک پیشنهاد برایت مهم است؟

کارگردان، بازیگرهای دیگر و فیلمنامه.

  یک بازیگر همه فن حریف

( بیوگرافی ) من برای ارتقای کار بازیگریام خیلی تلاش کردم و انواع هنرها و فنها را فقط به خاطر اینکه بازیگر تواناتری باشم، آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفهام آمادهتر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده. من فقط ۳ سال و نیم داشتم که وارد این کار شدم. شروع کارم را حتی به یاد نمیآورم. مادرم تعریف میکند که خانمی در فرودگاه ما را دیده و به مادرم پیشنهاد داده من در تیزری تبلیغاتی بازی کنم.

بعد شماره ما را گرفته و خیلی اصرار و پیگیری کرده تا اینکه مادرم راضی شده. مادرم خیلی دوست داشته من بازیگر شوم. پدر و مادرم برای موفقیت من در این کار خیلی تلاش و از خودگذشتگی کردند و از خیلی چیزها به خاطر موفقیت من گذشتند. هیچ وقت من را سر صحنه تنها نگذاشتند و حتی وقتهایی که خودشان نمیتوانستند با من باشند، پرستاری را همراهم میفرستادند تا تنها نباشم. الان به خاطر محبتهایشان از آنها متشکرم.

هر چند یک بازیگر کودک سختیهای زیادی را تحمل میکند و اصولا کار کردن مثل آدم بزرگها برای بچهها سخت است اما چون کارم را دوست دارم فکر میکنم ارزشش را داشته. خدا را شکر نتیجه زحمتهایم را هم گرفتم. همین امسال در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان برای ایفای نقش اصلی فیلم «پیشونی سفید» تندیس بهترین بازیگر دختر را دریافت کردم.

برخی از فیلم‌های سینمایی

– مردن به وقت شهریور (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۲)

– زندگی مشترک آقای محمودی و بانو (زوح الله حجازی – ۱۳۹۱)

– به خاطر پونه (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۱)

– بی خداحافظی (احمد امینی – ۱۳۹۰)

– آهوی پیشونی سفید (سید جواد هاشمی – ۱۳۹۰) – اختاپوس

– چپ دست (آرش معیریان – ۱۳۸۴)

– مادر صدامو می‌شنوی (کامبیز کاشفی – ۱۳۸۴)

– زن بدلی (مهرداد میرفلاح – ۱۳۸۴)

– بالا بلند (جلال فاطمی – ۱۳۸۴)

– دغدغه (فرزاد فرزام – ۱۳۸۴)

– عاشق (افشین شرکت – ۱۳۸۵)

– پاپیتال (اردشیر شلیله – ۱۳۸۵)

– نصف مال من، نصف مال تو (وحید نیکخواه آزاد – ۱۳۸۵)

مجموعه‌های تلویزیونی

-سرزمین کهن (کمال تبریزی  –  ۱۳۹۲)

-گذر از رنج ها (فریدون حسن‌پور – ۱۳۹۲)

– تا ثریا (سیروس مقدم – ۱۳۹۰)

– ملکوت (مجموعه ماه رمضان، محمدرضا آهنج – ۱۳۸۹)

– شبی از شبها (رضا کریمی – ۱۳۸۳)

– ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدرها و مادرها (حجت قاسم زاده – ۱۳۸۳)

– خوش غیرت (علی شاه حاتمی – ۱۳۸۳)

– جایزه بزرگ (مهران مدیری – ۱۳۸۳)

– مسافری از گرونگول (مرتضی متولی – ۱۳۸۴ – برنامه کودک و نوجوان)

– داوری (نیکا عزیزپور – ۱۳۸۴)

– زیر تیغ (محمدرضا هنرمند – ۱۳۸۵)

– بی مقدمه (رضا کیایی – ۱۳۸۵)

 شبکه نمایش خانگی

دیگر آثار

– فیلم ویدئویی باغ آلوچه (بهروز شعیبی – ۱۳۸۳)

– تئاتر ادیب (فرانسوی – ۱۳۸۵)

مجموعه های اینترنتی(فضای مجازی)

– سریال اینترنتی نفوذ (۱۳۹۱)

عکس های جدید ترلان پروانه 

عکس های ترلان پروانه 2017

عکس های ترلان پروانه 2017

عکس های ترلان پروانه 2017

عکس های ترلان پروانه 2017

گشت ارشاد 2 ترلان پروانه

گشت ارشاد 2 ترلان پروانه

عکس های جدید ترلان پروانه

عکس های جدید ترلان پروانه

عکس کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس های بچگی ترلان پروانه در سایت

عکس ترلان پروانه

تصاویر ناز کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای دوران خردسالی ترلان پروانه

عکس های نوجوانی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

 عکس ترلان پروانه

بیوگرافی و عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه سال 93

عکس ترلان پروانه

عکس پرتره ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

تصاویر جدید ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای شخصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس سلفی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه در منزل

عکس ترلان پروانه

آلبوم عکسهای خصوصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

جدیدترین عکس های ترلان پروانه بازیگر ایرانی

عکس ترلان پروانه

عکس هنری ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

زندگینامه ترلان پروانه با عکس

عکس ترلان پروانه

تصاویر جالب و دیدنی از ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بهترین تصاویر ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای آتلیه ای ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

ترلان پروانه در فیلم اختاپوس

عکس ترلان پروانه

تک عکس ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

دریافت جایزه ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران زن ایرانی the_views(); } ?>
اعلانات سایت
ارمیا گفته :

درکل خیلی خوش شانس هسش

هانیه گفته :

اره بابا شانس داره ولی من قشنگی ازش ندیدم

ارمین گفته :

دختر به این قشنگی کجاش زشته. دیوونه

اینارو گفتم واسه شوخی

ایدا گفته :

اپر جدی میگفتی که …………….می دادم عزیز
بعدم پیش خودم میگفتم سلیقش 0 هست

farimah sh گفته :

عزیزم حسودی نکن من خودم هم سنشم اما بهش حسودی نمیکنم قشنگه اما نه خیلی ولی نازه

یوسف گفته :

اره موافقم باهات ..

hooman گفته :

وجدانا چیش خوشگله این؟! تو بعضی عکساش خیلی خوبه ها…. ولی اگه روش کار نکنن افتضاس

ایدا گفته :

ولی من موافق نیستم
خوب ولی من ازش برگترم حسودیمم نمیشه
خوشگل وناز ندیدی میگید نازه
کسی خوشگل که بدون گریم بشه نگاش کنی

niliya گفته :

لایک داری ایدا جووووووون

مستانه گفته :

به شما چه ربطي داره صحرا خانوم معلومه حسابي عقده داري برو رو خودت كار كن

فریده ازاصفهان گفته :

@بازیگر خوبیه خوشگل هم هست من دوسش دارم,

گلی گفته :

نه بر و رو داره نه قد و قواره کجاش سنش بیشتر میزنه !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد رضا گفته :

خییلی قشنگه من که خونشونو پیدا کنم میرم نوکریش رو میکنم لباس میشورم یا هرکاری دیگه

Mohammadreza گفته :

عاغا من هم خوشتیپم !!!!

همین فردا میایی نوکریمو میکنی!!!تووووووووووووووووووو استخدامی

niliya گفته :

بد سلیقه

دلارام گفته :

سلام………خداییش به ترلان نمیاد متولد78 باشه ماشالا بزنم به تخته!!!!!!!!!!

گلی گفته :

از بس ارایش کرده اینجوری شده اتفاقا خیلی هم بهش میاد دختر عموی من هم سن اینه اما بدون ارایش خیلی هم قیافه ش زیباتر از اینه تازه اون خودش هم چشمای سبز تیره داره که فوق العاده ست ولی به حر حال هرکی یه چیزی داره

افسانه گفته :

گلی جون لایییییییییییییییییییک داری عزیزم خییلی ارایش میکنه منم هم سن ترلان هستم من خودم اصلا ارایش نمیکنم چون میدونم دختر بدون ارایش سنگین تره

ستایش گفته :

اگه بازیگر شیم از این بدتر میشیم

چون این روزا جنبه
.
.
.
.
شوت

niliya گفته :

گلی جووون وافسانه جون لایک به توان دوووووووو

ماندانا گفته :

بله دقيقا خيليييي آرايش ميكنه

مهدی گودرزی گفته :

ترلان عاشقتم خیلی ناز ی من دوسال ازت بزرگترم و عاشقتم

درسا گفته :

جون سیبیلات

exorsicm گفته :

خخخخخخخخ دمت گرم

سیمین گفته :

مثلا که چی ؟!!
میخوای باهاش ازدواج کنی ؟؟؟

مهدیه گفته :

والا. این حرف یعنی چی اقای مهدی

فاطمه گفته :

چی کار بچه مردم داری

کیمیا گفته :

مهدی جون شعور داشته باش این چیزها بد اموزی داره.

m گفته :

ای خدا!!!!به نظرمن یکم روسلیقت کارکن مهدی جان!!!!!

نیلو فر گفته :

راست میگه موافقم.این پسرا اگه یه ملخ هم از جلو چششون رد شه میگن وای عاشق شدم…

arvin گفته :

دلت مخواد بیاد تورو بگیره

alireza گفته :

خب اگه داری برو خواستگاریش

s@m!yeh گفته :

واقعا که……….حالا مثلا که چی؟برو خاستگاریش…تازه اصلا زشت نیست

ایدا گفته :

هههههههه برو خاستگاریش مهدی جووون

منم از ارسلان قائمی بزرگترم باید عاشقش باشم نه توبگو!!!

ستایش گفته :

میخوای برات استین بزنیم بالا
.
.
یا کار حله؟؟؟

الهام گفته :

برو جوجه فوکولی

pari گفته :

اصلا بهش نمیاد 78باشه من که اول دیدمش توی بعضی از عکساش بیشتر بهش میخورد 18به بالا باشد

گلی گفته :

برو بابا

معصومه گفته :

سلام . ترلان جون خیلی دوست دارم

عسل دلشکسته گفته :

منم دوسش داشتم از طرفدارای پروپا قرصش بودم ولی از وقتی که عشق من دلبسته ترلان شد دیگه دوسش ندارم این انصاف نیست از دستش به خدا شکایت خواهم کرد

Mohad گفته :

من عاشق بازیگری هستم ویک سال ازترلان کوچکترم.یکی کمکم کنه بگه چطوری درهمین سن وسال وارداین عرصه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباتوروخدایکی بگه.جبران میکنم

بهار گفته :

سیلام…منم مثل تو عاشق بازیگریم اگه میخوای بازیگر بشی و استعدادشو داری به نظر من به دورش میتونی به این حرفه دست پیدا کنی یکی از طریق کلاس های بازیگری که این از هر راهی هتره و دومیش هم پارتی که فک میکنم زیاد کار جالبی دیگه الان تو این حرفه نباشه برو کلاس بازیگری ثبت نام کن تو روزنامه کلاس هارو معرفی کرده
موفق باشی…..

گلی گفته :

اینقر ازت پول میگیرن که حد نداره من رفته بودم ثبت نام کنم خیلی گرون بود پارتی داشته باشی سنگین تری!!!!!!!!!!!!!

سکوت تلخ گفته :

سلام منم مثل تو عاشق بازیگری هستم و یه سال از ترلان کوچیک ترم به خاطر همین رفتم توی گروه تاتر اونجا نه پول میگیره وهم این که واقعا یه بازیگرخوب از اب درمیای من تاتر رو بهت پیشنهاد میکنم

omid گفته :

ببين متوجه اسمت نشدم بعدش من تو بعضي روزنامه هاي همشهري مي بينم كه دعوت ب بازيگري شده ي سر بزن يا تونت سرچ كن

علی گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم

فاطمه گفته :

مامانت میدونه عاشق شدی بچه

میریام گفته :

شما خیلی بامزه و زیبایید امیدوارم موفق باشید 😉 😉 راستی من همسن تو یه سال کوچیکترم میتونی ایمیلتونو بهم بدی ؟

ایسان گفته :

دوستت دارم ایسان ازمنطقه22

آيرين گفته :

سلام خدمت ترلان جونم ترلان جون منم الان 14 سالمه ولي انگار ما دوتا خواهر دوقلوييم خيلي شبيه مني منو هركس تو خيابون ميبينه خدا وكيلي راست ميگما ميگيره عكس ميندازه ازم امضا ميگيره كه شما ترلان پروانه ايد بعد ميفهمن كه اشتباه گرفتن به جون خودم راست ميگم خيلي دوست دارم ابجي دوقلوي خودم خدا نگهدار

مریم گفته :

من و ترلان هم سنیم راسته که می خواهی ازدواج کنی با ارسلان قاسمی

گلی گفته :

همه ی عالم فهمیدن شایعه بوده ها
نه بابا از این خبرا نیست مادرشم تو سایت نیک صالحی تکذیب کرده!!!!

مهدیه گفته :

اره بابا شایعه درست کردن ازدواج چیه مریم جون

افسانه گفته :

شایعه هست مریم جون باور نکن

کیمیا گفته :

مریم جون دیوونه ای ها

كيانوش گفته :

ترلان جون خيلييي دوست دارم

m گفته :

چه بدسلیقه!!!!

EHSAN گفته :

سلام.مطالب جالبی بود.دست شما دردنکنه.همیشه موفق باشی

farid گفته :

ترلان جون عاشقتم می میرم برات قربونتI LOVE YOU

m گفته :

اوه اوه اوه!!!!! خجالت بکش بچه!!!!

raha.... گفته :

یکی نیس به اینmبگه خوب به توچه اهو اوه میکنی بچه برو به زندگیت برس

س گفته :

خجالت نمیکشم و عاشقشم من به سبک خودم عاشق میشم میخوام به بوس نه بیخیال اینا هنوز خیلی زوده در ضمن دیگه نشنوم

نیما Nima گفته :

س ترلان میدونی مادوتا هم سنیم ولی خیلی وحشتناک از نامزدت خوشم میاد به خدا اگه کسی دربارش حرف بدی بزنه میکشم تا حتلا چند بار دعوام شد بهش بگو خیلی اقایی به خدا تا اخر عمر نوکرشم

mahdi16 گفته :

ترلان جان من یکی طرفدارای پروپاقرصتم.امیدوارم توکارت موفق باشی وخوشبخت شی.مهدی ازاراک

ب گفته :

واقعا 78؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی بزرگتر ازسنش میزنه!!!!یعنی الان کلاس سوم راهنمایه؟؟؟؟؟ عجب!!!!

یه دوست گفته :

بچه جان سوم راهنمایی چیه؟؟؟؟؟؟؟الان دوم دبیرستانه!!!!!!!!!!!!!مگه که تجدید داشته باشه که اونم…….

نیما گفته :

ترلان جان خییییییییییییییییییییییلی نازی 22سالمه بدجور عاشقت شدم>>

فاطمه گفته :

نیما جون هنوز دهنت بو شیر میده

یکی گفته :

واااااییییی 78؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟اصلا فکرشم نمیکردم!همچین خودشو آرایش کرده که گفتم حالا یه 20 سالیشه حداقل!
واویلا دختر

مهلا گفته :

لایک داری

افسانه گفته :

منم میگم به نظرم سنش زیاد میزنه اونم خیییییییییییییییییییییییلی
یکی لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

atena گفته :

سلام.ترلان منم هم سن تو ام .خیلی دوست دارم بازیگر بشم.میشه کمکم کنی.میشه ایمیلتو بهم بدی؟ مرسی.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساسان گفته :

خیلی یازیتون قشتگه فوق العاده اید البته بعد از ارسلان قاسی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون در کل موفق باشید

متین گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم عااااااااااااشقتم

امير گفته :

سلام ترانه جون از صميم قلب دوست دارم وبه خاطر پيشرفت چشمگيري كه داشتي بهت تبريك ميگم وآرزو ميكنم در تمام مراحل زندگي سالم با نشاط و موفق باشي از طرف يكي از هوادارنت امير از تهران

neda گفته :

یعنی این همسن منه ؟؟؟؟؟؟؟عمرا ؟؟؟؟؟؟بابا یه کم از گیرمت کم کن دختر

lملودی گفته :

…………………چی بگم والا…منم همسن ترلانم…اصن بهش نمیاد78 باشه….واااااااااااای من عاشق بازیگری هستمممممممم و دارم میرم کلاس….خیلی خوووووووووبه…..ترلان موفق باشی ……اها راسی من عاااااااااااااااااااااااااااااااااشق اررررررررررررررررسلاااااااااااااااااااااااااااااااانم اصن یه دونس….

saeed گفته :

ترلان جان من که بچه بودم شمام بچه بودی بازیت تو نصف مال من خیلی دوست داشتم
اما خداییش من برعکس شمام من متولد75اما هرکی میبینه فک میکنه 78ام به شما بیشتر
میخوره75باشی.موفق باشی…………..

kasra گفته :

اصلاهم جالب نیس خیلی هم لوسه و همه نقشاشو ی جور بازی میکنه فق یکم قیافه داره

سوگول گفته :

این ترلان اصلا هم خوشگل نیس.خیلی هم بی مزس.تتتتتتتتتازه به قیافش میخوره متولدددددد 80باشهههههههههههه

Amir گفته :

ترلان جون من شما وبازی تون رو خیلی خیلی دوست دارم وبه نظر من شما بهترین بازیگر دختر درایران هستید امیدوارم همیشه موفق باشید . دوستدارشما Amir

یسنا گفته :

زیباست

سوسانو گفته :

خیلی نازی ترلان جون

نسی گفته :

من ک ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا همه تو تیر ماه هستن اصن ماه منو خراب کردن اینا.ما با کیا شدیم 7میلیون!

آریا پورمند گفته :

بهترین بازیگر تاریخ کمه واسه ترلان .

هانا گفته :

آب قطه پسرم

افسانه گفته :

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

alireza گفته :

تلویزیون نگاه مییکنی دکتر؟؟؟؟

alireza گفته :

فک کنم تو از خونتون بیرون نمیری و فقط فیلم های ترلانو نگت میکنی.دو تا فیلم ببین

م ب ی ن ا گفته :

سلام میشه بپرسم ازدواجت باارسلان قاسمی راسته یاهمش شایعه اس؟!!!!!!!!!

یاسین گفته :

سلام ترلان جون خیلی دوست دارم 1سل ازتو کوچیکترم

شمیم گفته :

ترلان جان من شمیم هستم همه میگن خیلی شبیه تو هستم وجالب متولد شیرازم دوستت دارم

محمد جواد گفته :

سلام ترلان جون اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق و سربلند باشيم

Mahdieh گفته :

badam miad azash khodesho migire

مینا تورابی گفته :

اینکه با ارسلان قاسمی ازدواج کرده واقعیت داره?
14? ایشون که ماشاالله 19 سال نشون میدن با اون ارایشی که این می کنه

سارینا گفته :

کاشکی دروغ باشه من دیوونه مییییییییییییشم

سمانه گفته :

خانم میشه بپرسم چی دروغ باشه

عسل دلشکسته گفته :

خوب معلومه ازدواجش با ارسلان قاسمی

افسانه گفته :

سمانه خانم منظور سارینا خانم ازدواج ترلان و ارسلانه که دروغه

شایسته گفته :

این دخترا عجب حسودانه حرف میزنن بابا منم دخترم اما منصفانه حرف میزنم خانم پروانه از بچه گیهات تا حالا دوست د دارم از حرفای دختر حسودا ناراحت نشو آهای پسرا خودتونو جم کنید بابا حالم بهم خورد

هانیه گفته :

منم دخترم ولی حرف حقو میزنم که اصلا قشنگ نیست ولی بازیش خوبه ادم باید حرف حقو بزنه اینطوری هم بگید عاشقتم فردا میگه من مثل مهلقا جابری خوشگل ترین دختر ایرانم…

تینا گفته :

برو بابا کی گفته بهش نمی خوره .
ترلان جون عاشقتم.

sahar گفته :

سلام ترلان اسم من سحره .شیرازیم و هم سن توام.فدامدا داری ترلان.دوست دارمممممممم اجیک

اناهیتا گفته :

سلام ترلان جان اميدوارم همیشه سالم باشی و زیرسایه اقاامام زمان باشیدلم میخواست باحجاب تر باشی .دوستتدارم موفق باشی

بهنام گفته :

سلام ترلان جان. من متولد 75 هستم و بازیگری رو خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم . اگه میدونی خواهش میکنم بهم بگو .من فکرنکنم این متن روبخونی اگه خوندی تورو خدا کمکم کن .مرسی – – راستی اونایی که تو نظرات مخالفت بودن به یه خال موت نمیرسن
@@
^
بهنام

بهنام گفته :

خیلی ازت خوشم میاد.تمام فیلم هایی رو که تو توش بازی کردی رو دیدم – –
@@

^
بهنام

متاسف گفته :

من واقعا براى همتون متاسفم هم دختراى حسود هم پسراى بدبخت خجالت بكشيد خودتونو جمع كنيد به خدا واسه همين اين كشور هنوز پيشرفت نكرده واسه اين كه ايرانيا از اين سن تو اين خط هان بريد يكم از بچه هاي هم سن خودتون تو كشوراي ديگه خجالت بكشيد اييييييييييي

sarmast گفته :

اگه جرات دارین و بی طرفین این نظرو باید بزارین.خیلی هم لوس و ….همش خودشو میگیره که چی .خیلیا از اون خوشگل ترن ولی اون وضعی لباس نمیپوشن.

بنفشه گفته :

موافقم با نظرت

فائزه گفته :

چ جالبه دقیقا من هم سن ترلان هستم اما یک روز ازش بزرگترم

نفیسه گفته :

میبنیمت ترلان….

alireza گفته :

تو خواب منظورته؟؟؟؟

هدیه گفته :

من18سالمه ولی فرقی بین طرز پوشش منو استایلم با این دختر14ساله هیچ فرقی نداره …..یکم زیاده روی کرده….ولی درکل بامزس…

alireza گفته :

سلامتی پلنگامون

donya گفته :

ترلان جون تو خوشگلی اما بلد نیستی لباس بپوشی

alireza گفته :

تو برو بهش یاد بده
خخخخخخخخخخخخخ

عمران گفته :

سلام .اولندش من کلا ازش خیلی خوشم میاد.بعدم خیلی دوسش دارم چون همشهریمه (شیرازیه)و یکی هم همسنمه و50روز هم ازم کوچیکتره .و واقعا باید افتخار کنم ک یه همشهری ب این خوبی دارم

عمران گفته :

سلام .اولندش این ترلان خیلی جذابه بعدشم من خیلی دوسش دارم ب چند دلیل یکی همشهریمه یکی هم سنمه یکی دیه هم خوشگله و قیافش رو دوس دارم .ترلان پرچمه هرچی شیرازی رو برده بالا ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

3ـــــــتــاره گفته :

بابا فک کردم رتبه یک کنکور آورده .بازیگری مگه چیه ؟؟؟؟بازیگری هم شد …

بنفشه گفته :

خخخخخخخخخخخ
آرع

alireza گفته :

همچین گفتی پرچم برده بالا گفتم گنده ایرانو زده

نیلوفر گفته :

به نظر من بچه که بود خوشگل تر بود

زهرا گفته :

ایول نیلوفرجون بین همه نظرا تو حرف راستو زدی بچه گی هاش خیلی ناز وخوشکل بود همین الان کهداشتم عکسای بچه گیشو میدیدم انقدر ناز بود که ادم میخواست از همینجا ببوستش ومن همین کار‌و کردم

melika vakili گفته :

kheily mikhad bege man khoshgelam ke asan niss

حامد گفته :

وووووووووای این عشق منه من یک سال ازش بزرگ ترم ولی از بچه گی که دیدمش عشقم شده و همیشه دوستش دارم و هر وقت فیلمی بازی می کنه به یک روز نمی کشه اون فیلمو میبینم با این که بازیگره ولی به ما محل نمیده ولی باز من دوستش دارم و همیشه تو قبلم من جا داره

alireza گفته :

حامد جون خواستی بری خواستگاریش به منم زنگ بزن

ایناز گفته :

ترلان هنوز بچه هست

فاطمه گفته :

موافقم

باران گفته :

عزیم من همسنتم هرجا میرم بهم میگن کوچولووووو…بهت نمیخوره 78 باشی درکل دوست دارم موفق باشی عزیزم

sogand گفته :

وای دختر تو عجب چیزی هستی .تو و ارسلان به هم خیلی میاید

نگین گفته :

من از تو یه سال کوچکترم وعاشقتم

یاسی گفته :

عزیزم کلت هنوز داغه
آخه دختر عاشق دختر می شه؟؟؟؟؟!!!!!!!!

شبنم گفته :

بچگیات خیلی زیباتربود خیلی بزرگترازسنت نشون میدی حداقل4.5اسال ولی بازیت خوبه

AMIR HOSEYN گفته :

من امیرحسین 14 ساله از مازندران هستم.
ترلان خانم من همیشه فیلم های شما را دوست داشتم و دوست خواهم داشت . راستی شما مثل دوست دخترم میمونی از وقتی که بیو گرافی شما رو میبینم یاد اون میفتم . موفق باشی خانمی ….

صحرا گفته :

أمير حسين از سنت خجالت بكش بي حيا

بنفشه گفته :

14 سالته دوست دخترداری خجالتم خوب چیزیه بخدا

م‌ـــــاریــــــا گفته :

ای واااایِ من! امیر ۱۴ سالته اونوقت داری از عشق عاشقی حرف میزنی؟ بابا عجب زمونه ای شده. جمع کن اه اه اه حالم رو بهم زدی……

ملیکا گفته :

بابا خوشگل.بچگیت ناز بودی ولی الان نیستی .

ملیکا گفته :

ترلان جان من دارم واقعیتو میگم.واقعیت تلخه

صيام گفته :

بروبكس ييييييي كشته ما رو شخصيتتون كشته مارو تربيتتون كشته مارو اون ادبتون بابا بيخيال يه دختر بچه كه ديگه انقدر پاچه خواري نداره اوسكولا اخه اين پسراي نادون تا كي ميخوان منت اين امثال اين دختر بچرو بكشن بابا جون مادرتون بيخيال ابرو هرچي پسره بردين من به عنوان يه پسر از خجالت اب شدم

بیخیال گفته :

خیلی بامزه ای دوستت دارم

nahid گفته :

وااااااااای وااااااااای چه ذخملی خذای من

حانیه گفته :

اونقدرآرایش کرده که انگار20وچند سالشه

آنیا گفته :

ببینم مگه تو آرایش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار ترلان داری..

افسانه گفته :

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری حانیه جون

آیسانی گفته :

تـرلانی تولد پیشاپش تبریک مخلصم تموم تیر ماهی ها م ب علاوه خودمممممممم!!!!!

.
.
.
.
.
.
.
.
OK Bye

یسنا گفته :

ترلان جون تو 5 ماه از من بزرگتری.کلا متولدین 78 خیلی با حالن

amir گفته :

ترلان جان تولدت مبارک.در ضمن 15تیر ماه هم تولد من بود.سلامتی همه ی تیر ماهی ها.

صيام گفته :

اره جون. خودت متولدين 78 خيلي باحالن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يه كلام از ننه عروس . بعدشم اگه 5 ماه ازت بزرگ تر باشه كه تو ميشي متولد 77 مهندس .

یسنا گفته :

نه خیر اون تیر ماهیه من دی مهندس مشخصه کیه یعنی من نمیدونم متولد 78 هستم.

صيام گفته :

دوست عزيز ببخشيد من اشتب كردم خخخخخخخخخ. اره من فك كردم تو 5 ماه از اون بزرگتري خخخخخخخ ببخشيد ديگه ميبينين فشار زندگي چه كرده با من؟خخخخخخخ

بنفشه گفته :

حواستم جمع کنی بد نیسا

سارینا گفته :

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

ساجده گفته :

سلام ترلان جان خیلی دوست دارم امید وارم موف باشی من یک سال از تو بزرگ ترم لطفا منم بگو اگه بخوام بازیگر بشم باید چکار کنم ب ایمیلم جوابتو بفرست ممنون منظرم.

مهدیه گفته :

ترلان تو هم سن من هستی امیدوارم موفق باشی و برایت یک دنیا خوبی ارزومندم اما نباید اینقدر ارایش کنی .

amir گفته :

مهدیه خانوم تو خودت ارایش نمیکنی

مهدیه گفته :

نه من ارایش نمی کنم چون یه دختر با قیافه ی ساده خیلی خوشگل تره تا با کلی ارایش.

amir گفته :

بارکلا ازت خوشم اومد منم همسن توام.موفق باشی

طاهره گفته :

مهدیه خانم خوب اومدی راست میگی واقعا دختر با قیافه ساده قشنگتره خوب اومدی موفق باشی

مهدیه گفته :

ممنون شما هم موفق باشید.

alireza گفته :

اففففففرین

هانیه گفته :

من از ارایش کردن یک دختر بچه اصلا خوشم نمیاد من حتی اگر بمیرم هم ارایش نمی کنم مگر این که تو خونه باشم

ارغوان گفته :

افرین دقیقا منم یکی مثل ترلان زیاد ارایش میکنه رو دوست ندارم ترلان خانم لطفا زیاد ارایش نکن به نظر من صورت بدون ارایشت قشنگتره.

alireza گفته :

بدون ارایش بهتره مثل پلنگ نابه

صيام گفته :

اول بايد خلوص نيت داشته باشي . بعد بايد بشيني از ته دل دعا كني كه شايد فرجي بشه .

شاهین گفته :

بابا چرا این ترلان این شکلی شده بچه بود خیلی خوشگل بود الان خیلی زشت شده از چی این خوشتون میاد شبیه اگه این خوشگل باشه تمام دخترای عالم فوق العاده خوشگلن تازه این عکسایی که اینجا گذاشتن مال الانش نیست من یه روز دیدمش دماغش خیلی بزرگ شده و درکل قیافش یه جوریه شده

هانیه گفته :

اره راست میگی بچگی هاش قشنگ تر بود منم اون عکسی که تو میگی رو دیدم

آنیا گفته :

من عاشق ترلان هستم…ترلان جووووووووووووووونم بهترین بازیگر دنیاست!!I LOVE YOU

هانیه گفته :

میشه بگید شما از چی ترلان خوشتون میاد

هانیه گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست اگه منم اونقدر ارایش میکردم خیلی از این قشنگتر بودم خوب فیلم بازی میکنه اما من اصلا ازش خوشم نمیاد…

ali گفته :

لایک داری

هانیه گفته :

اگه با من بودی ممنون لطف داری

هانیه گفته :

من تو ماه رمضان چون روزه میگیرم حوصله ام خیلی سر میره هرروز این موقع ها میام اینجا تو هم اگه دوست داری بیا

شهاب گفته :

از این سایت خیلی خوشت میادا

هانیه گفته :

اره بابا از بیکاری

کیان گفته :

واقعا؟؟؟؟؟؟!!!!

هانیه گفته :

نه بابا دارم شوخی میکنم

armita گفته :

سلام،عزیزم به هیچ کدوم محل نذار،اهميت نده،يه دخترهميشه بايدمغرورباشه چه خوشگل چه زشت!!البته هيچ دختري تو دنيا زشت نيست،به هيچكس توجه نكن اصلا سن تو وظاهر توبه هيچكس مربوط نيست غرورت روهم حفظ كن قوي باش قدرخودت روبدون هيچ كس لياقت داشتن تو رونداره اين پسراهم كه اينجانوشتن عاشقتن چاخان ميكنن همشون مثل همن به هيچ كدوم توجه نكن همشون اولش همين روميگن ولي بعدش به همه چيزت كاردارن انگارمالكت شدن،دوست دارم..من واقعاراست ميگم دوست دارم..خيلي گلي منم يه دخترم مثل خودت مغرور وخوشگل،،منم متولدخرداد78هستم توازم بزرگتري،،قربونت ،،

حاج اقا گفته :

هههههه چه اعتماد به نفسی

فاطیما گفته :

ماشالاااا عتماد به نفست منو کشتهههههه

کیان گفته :

خدا دلتو شاد کنه که دل مارو شاد کردی.همچین میگی که انگار مثلا اگه ترلانو ول کنن میاد با پسرا دوس میشه!!!بعدشم این همه زحمت کشیده به اینجا رسیده نمیخواد مغرور باشه؟؟!!

افسانه گفته :

ای کاش من مثل تو اینقدر اعتماد به نفس داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

امیرگل اندام ملقب به گ لش گفته :

چی مزخرف نباف چی چی رو چاخان میگن به خداوندی خدا من عاشقشم در ضمن به این راحتی ها هم ول کنش نیسم چون میخوام که فقط مال من باشه و ……….این قلبمهه اگه ایشون منو قبول کنم من همین الان پشت در خونشونم به خدا

ali گفته :

والا من که سرچ کردم اسمشو و اولین عکسشو که دیدم گفتم بیست پنج رو داره.

هانیه گفته :

بیست و پنج رو نداره ولی بیست سالش انگار هست

صيام گفته :

بابا چيكار دارين با دختر مردم . يكي ميگه 20 سالشه يكي ميگه 50 سالشه .اقا هركي دوس داره يه طور باشه و اينم به خودش مربوطه .

هانیه گفته :

بابا خوب قبول کن بیست سال رو میزنه

puo گفته :

خیلی بی نمکه ولی مدل عکس هاش واقعععععا قشنگه

amirhossein گفته :

تاحالا دقت کردین همیشه کفش الستار و شلوار لی سرمه ای میپوشه.ادم باید متنوع باشه ن این که همش یه لباس بپوشه

امیر گفته :

اینم به خودش مربوطه نه به شما تو به شلوارو لباسش چیکارداری تو اگه دوس داری واسه خودت متنوع باش نه به دیگران

شیرین گفته :

نسبت به سنش خوب رشد کرده

alireza گفته :

کجاش خوب رشد کرده؟؟!!!!

ساحل گفته :

به نظرم قیافش خیلی معمولیه وبرای همتون متاسفم که انقدر توتوهم اید

ساحل گفته :

به نظرم اصلاخوشگل نیست

عطیه گفته :

ساحل جون گل گفتی…

ساحل گفته :

خواهش میکنم حقیقت روگفتیم عزیزم

عطیه گفته :

اره فقط من نمیدونم بقیه میگن خیلی خوشگله خوب بگن کجاش قشنگه ماهم بدونیم

بهنام گفته :

به تو چه برو مشقاتو بنویس اینقدرم نسوز حسود

عطیه گفته :

حالا اونش به خودم مربوطه که بسوزم یا نسوزم این به تو اصلا مربوط نیست از این به بعد تو هیچ جا خودتو دخالت نده زشته

افسانه گفته :

بابا شما ها چقدر در گیرید!!!!!

فاطمه گفته :

به نظر من خوشگل ترین بازیگر جهانه

m گفته :

نه بابا!!!!!!

تینا گفته :

در رابطه با نظرت دو حالت وجود داره یا خیلی بد سلیقه ای یا سال تا سال فیلم نگاه نمی کنی

نیلو فر گفته :

نه بابا…. واقعا ؟؟؟؟؟

ضحی گفته :

عطیه جان حوصله داری اینقد نظر میدی هرجا میرم حد اقل یه نظر دادی میخوام رکوردتو بشکونم.تو که اینقد بلدی یه سوال ؟؟؟ا هرچی میخوام ایمیلم رو باز کنم باز نمیشه چیکارکنم ؟میگن به خاطر تحریم قط شده راسته ؟ خواهر گلم راهنمای؟؟؟؟؟؟؟

عطیه گفته :

من تا حالا دقت نکرده بودم که چه قدر نظر میدم خوب شد شما گفتید منم میگم شاید به خاطر همینه که ایمیلتون باز نمیشه

Roghaie گفته :

@ساحل, ساحل خانوم ایشالله کور شی من مطمئنم که خیلی زشتی و حسود من خودم شبیه ترلان هستم انقد اعتماد به نفس ندارم که تو داری در صمن من پوستم از ترلان روشن تره و ابرو هام هشتی تر

puo گفته :

بابا فقط تیپش منو کشته …

مهدیه گفته :

بابا تیپشم اینقدر که شما میگید قشنگ وجذاب نیست معمولیه.

puo گفته :

خوب منم منظورم به همین بود تیپش خیلی جذاب نیست به قول شما معمولیه

پرناز گفته :

بابااین هنوزبچه است این تیپ وعکسابهش نمیاد

ایدا گفته :

باباتیپشم معمولی هست.

ارغوان گفته :

اره ایدا راست میگه تیپش معمولیه

عسل دلشکسته گفته :

کاش این نظرارو خودشم بخونه من اولا عاشق ترلان بودم ولی الان ازش متنفرم
اینقدر عکس های با ناز و اداشو گذاشت توسایت که عشق من عاشقش شد وعکساشو
گذاشت تو پس زمینه گوشیش اونم به جای عکس من
این انصاف نیست از دستتون به خدا شکایت خواهم کرد

صيام گفته :

خخخخخخخخخ عجب دوس پسر باحالي داشتي هاااااااااا خخخخخخخخخخ

Melinanori گفته :

عسل جون واقعا سخته چه قدر بی معرفت

پسر بابام گفته :

ن خب وجدانن هم خوشگله هم جذاب…شاید جذابیتش بیشتر از زیباییش باشه…هر خوشگلی ک جذاب نیس…بعلهههههههه

Melinanori گفته :

بسر بابات واقعا تو به این میگی خوشگل بس خوشگل ندیدی

افسانه گفته :

برو بابا پسر بابات!
بدون خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بد سلیقه ای
خوشگل ندیدی!!!!!!!

m گفته :

واقعا این پسرا چقد بدسلیقن!!!!ای خدا!!!

افسانه گفته :

اره خییییییییییلی البته آقا پسرا ناراحت نشن

شیما گفته :

ای بابا چقدر مردم حسود و بیکار پیدا میشه به شما چه اصن یا قشنگه یا زشته واقعا برا اینجور آدمای حسود متاسفم چش دیدن ندارین تا میبینین یکی یکم پیشرفت کرده سریع بش حمله میکنین چقد ربیکارید

کیان گفته :

لایک داری

تارا گفته :

حسود نیستیم بابا حقیقت تلخه خب زشته دیگه

نازنین گفته :

راست میگیم خوب قشنگ نیست . به قل تارا حقیقت تلخه ترلان خیلی به قول شما پیشرفت کرده اما ما بهش کجا حمله کردیثم ؟؟؟

گلی گفته :

موافقم واقعا باحالی حرفت حرف حقه اصلا قیافه نداره فقط عشوه داره

نگار گفته :

حسودی داره از حرف زدنت میباره راس میگی عکستو بزار ببینیم کی قشنگه درضمن الان بچه 10 سالم ارایش کردن بلده مگه احده قاجاره

گلی گفته :

برو بابا!!!!!!!!!!!!!!
ضایع!!!
حسود تویی نه ما!!!!!!!!!!

نازنین گفته :

اینم خوب گفتی موافقم

افسانه گفته :

یعنی چی حسود شیما؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسود نیستم حرف حقو میزنیم قشنگ نیست تو نمیخوای قبول کنی الکی به بقیه نگو حسود!!

شیرین گفته :

زیاد زیبا نیست

ایدا گفته :

به نظر من دختره معمولیه نه اینقدر که بعضی ها میگن قشنگه نه اینقدر هم زشت متوسطه.

اینوس گفته :

ایدا جان دقیقا حرف من حرف تو هست دختر معمولیه نه خوشگله نه زشت

یه خانم محترم گفته :

بابامن همسن اینم، انگار جای بچشم.اگه این ازدواج کنه بش میاد ولی ارسلان نههههههههههههه

بهار گفته :

سیلام من ترلانو خیلی دوست دارم هم سن هستیم تازه من ازش بزرگترم فروردینی ام ولی من دوسش دارم از بچگیش که فیلم بازی میکرد خوشم میومد ازش امیدوارم هرجا که هست موفق باشه
بچه های عزیز ببخشید اگر از ترلان پروانه بدتون میاد چرا روش عیب میذارید بگید خوشمون نمیاد والا
هر کسی یه زیبای داره…….وبلاگ خوبیه

نازنین گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست سنش زیاد میزنه تیپش بد نیست بدیش اینه که متنوع نیست لباساش.ولی در کل باحاله

دینا گفته :

افتضاح سنش زیاد میزنه

افسانه گفته :

اگه اخر حرفت ولی در کل با حاله رو نمیزدی حرفت حرف حق میشد نازنین جون

ليلا گفته :

ملت شانس دارن ما اگه شانس داشتيم كارخونه آدامس داشتيم… منو خيلي از دختراي ديگ هم ازين خوشگلتريم هم خوشتيپتر ولي ب قول بعضيا شانس ك نباشد جان در عذاب است

نازنین گفته :

اره لیلا جان شانس نباشه اینگار هیچی نیست ترلان خانم خیلی شانس دارن ای کاش ما هم شانس داشتیم خدایی من از این قشنگترم

رویا گفته :

ترلان خانم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم

مروارید گفته :

به نظر منم قشنگ نیست خیلیییییییییییییییییی شانس داره

کیانا گفته :

والا

مروارید گفته :

راست میگم خیلی شانس داره

سایه.......... گفته :

من از ترلان بدم نمیاد و براش آرزوی موفقیت دارم فقط نمیدونم چرا اینقد سن نشون میده من فک میکردم خانم حداقل متولد 73 باشه اینکه هم سن منه منم اذر 78 ام ….

واقعا چهره ی خانوم بیشتر زا سنش نشون میدهههه ..!!!!!!!

مروارید گفته :

ترلان هم سن من هم هستش من دی 78 هستم خیلی سن زیاد نشون میده من اولین عکسشو دیدم گفتم هفده سالشه ولی نگو چهارده سالشه

افسانه گفته :

چه جالب منم دی 78 هستم

saeed گفته :

سولام . از بازیتون خیلی خوشم میاد فیلم جدید چی دارین لطفا بگید ممنون

سمیرا گفته :

من واقعا فک نمی کردم ترلان متولد78 باشه بیشتر میخوره که متولد 75 باشه تقریبا هم سنه ارسلان قاسمی:(

گلی گفته :

نه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دینا گفته :

منم متولد78 ولی اصن بم نمی خوره که 18 ساله باشم 🙁

گلی گفته :

ولی به من می خوره

ساناز گفته :

بچگیت خوشگل تر بودی

گلی گفته :

دقیقا بچه که بود تو دل برو بود اما الان…..

نازنین گفته :

منم میگم بچه بود خیلی زیبا بود

نیلوفر گفته :

خیلی زشت شده و تازه ترلان خیلی بی حجابه بازیگر ها باید الگو ی مردم باشن اما اون بر عکسه ترلان جان یه نصیحت خواهرانه زن یک جواهره باید حجابشو حفظ کنه یه کم حجابتو حفظ کن اگه این کارو بکنی دیگه مطمئا باش هیچ کس به دروغ نمیگوید تو با ارسلان ازدواج میخواهی بکنی

ارغوان گفته :

ولی من میگم قیافش بد نیست خوشگله خوش به حالش اینقدر پیشرفت کرده منم دوست دارم بازیگر بشم

دریا گفته :

ترلان اصلا بهت نمیخوره متولد ۷۸. باشی

دریا گفته :

بچه تر بود جیگر تر بود

ارشام گفته :

بازیش در حد ,خوبه. شاید موسیقی بهتر کار کنه. من واسش ارزوی موفقیت دارم. ضمنا. کسی از زندگی سخصیش خبر نداااره نگین چقد مغروره. به نظرم جا واسه کار زیاد داره و اینکه پدر مادرش پشتشن . g L U C K

ياس گفته :

سلام به ترلان عزيز خيلي جيگري دختر @ كاش حجابت رو بيشتر رعايت مي كردي من نفيسه روشن رو هم دوست دارم وبي حجاب اونو نديدم موفق باشي وايشالله روزي سوپراستار بشي

گلی گفته :

خیلی بده تا ادم یه ذره معروف میشه خودشو ببازه
یه ذره از اون رونمایی هات کم کنی شاید …

هلما گفته :

بهت نمیخوره متولد 78 باشی….بچه بودی خییییییییییلی ناز تر بودی…

هلما گفته :

لطفا دهه هفتادی های عزیز لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن..

الناز گفته :

عزیزم منم دهه هفتادیم ……….لاییییییییییییییک

دنیا گفته :

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

ارغوان گفته :

منم دهه هفتادیم لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

دنیا گفته :

عزیزم متولد چه سالی هستی

هلما گفته :

متولد 78 هستم گلم

ثمين گفته :

منم 70م

دنیا گفته :

لایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

افسانه گفته :

لاییییییییییییییییییییییییییییییییک منم متولد 78هستم

alireza گفته :

لاییییییییییییییییییییک

کیارا گفته :

سوپر استار ایران یکی دیگس فقط فعلا دماغش گندس دپاغشو عمل کنه از این خیلللللللییییی خوشگلتره شماها امروز طرفدار اینین فردا طرفدار اون ههه

دنیا گفته :

منظورت کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افسانه گفته :

دنیا راست میگه منظورت کیه کیارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتش گفته :

سلام. همه نظراتتون رو خوندم شما ها خیلی تو ی همدیگه هستید ولی خیلیا میگفتند زشته خیلیا میگفتند قشنگه ولی من میگم هم قشنگه هم زشت ترلان هم نه بعضیا میگن خیلی خوشگله نه بعضیام میگن خیلی زشته

اینوس گفته :

افرین لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

جواد گفته :

سلام من از بازی شما خوشم میاد ولی یکی بهت میگه خوشگلی هول ورت نداره خوشگل تر هم هس

ناهید گفته :

بابازمان ما یه حیاییم بود من از ترلان سه سال بزرگترم ولی ازمن درشت تره درست لباس تنت کن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

گلی گفته :

افرین جیگر دختر باید سنگین باشه پس ترلان جان از من به تو نصیحت یکم حیا داشته باشی بدک نیس عزیزم یه خورده سنگین باش!!!!!!!!!!!

افسانه گفته :

موافقم گلی جووووووووووون

alireza گفته :

کجای این درشته؟!!!!سر تا پاش 50 کیلو هس

اذر گفته :

من از ترلان بدم نمیادوبراش ارزوی موفقیت دارم فقط میگم قیافش خوشگل نیست من یک سال از ترلان بزرگترم ولی قیافش انگاری سنش از من بیشتره

ارغوان گفته :

قشنگ اونی هست که پاک باشه…اصلا به ترلان میاد که متولد 78باشه؟ترلان از من فقط ی سال بزرگتر….ولی ببین قیافشو بخدا من سنشو نمیدونستم وقتی دیدم نوشته متولد78هستش بخدا کوپ کردم من وقتی عکساشو دیده بودم فک کردم20،22هستش…نمییگم قیافش زشته نه!خوشگله ولی اصلا نه قیافش به سنش میخوره نه رفتارش به سن و شخصیتش…

گلی گفته :

نه ارایشش و نه لباس پوشیدنش
به نظرتون یکم شبیه مونا فرجاد نیست؟

افسانه گفته :

راست میگی گلی جون!!!!!

مهرداد گفته :

آفرین عزیزم ارغوان جون من باهات موافقم خوشکل هست ولی چهرش سن بالا نشون میده

ارغوان گفته :

باهات موافقم ارغوان جون

الناز گفته :

اصلا ازش خشم نمياد

فرزانه گفته :

سلام ترلان جون! من از همون بچگي عاشقت بودم! خيييييلي هم خوش لباس و شيكي و هم خييييييلي با كلاس! ملت حسودن چش ندارن ببيننت! چشات و موهاتم فوووق العادس….

حرررف نداري

افسانه گفته :

برو بابا!!!!
فرزانه ملت حسود نیستند هر کس یه سلیقه ای داره وسلیقه تو اینه اینقدر به بقیه نگو حسود

فاطی گفته :

اصلانم خوشگل نیست من و خواهرم از اون خیلی قشنگ تریم چیه ما که خودمون نمی گیم دورو بریامون میگن اقا پسرا هم این قدر دست و پا نشکنن زشته یکم خجالت بکشید خخخخخخخخخ خوشگل ندیدین هههههه

ناشناس گفته :

عزیزم چه اعتماد به نفسیییییییییییییییی داری .

فاطی گفته :

به نظر من که خیلی لوسه

افسانه گفته :

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

ایدا جون گفته :

ترلان خیلی خوبی دوست دارم تو دختر خوبی هستی

یاسی گفته :

چه مثبت

حادثه گفته :

بچگیاش ….ادم میخواد بخورتش ولی الان حس میکنم زشت تر شده

افسانه گفته :

لایییییییییییییییییییییک داری حادثه بچگیاش خیلی جیگر بود

افسانه گفته :

سلام همگی.من بیشتر با گلی ونازنین موافقم قیافه قشنگی نداره تیپشم بد نیست بچگیاش خیییلی خوشگل تر از الانش بود

افسانه گفته :

ترلان خییییییییییییییییییییلی شانس داره !!!!!
کاش ما اینقدر شانس داشتیم !!!!
سنش به هفده ساله ها میخوره ولی به بیست ساله ها نمیخوره!!!

نیلوفر گفته :

متنفر نیستم ازش ولی عاشقشم نیستم.
نه خیلی زشته نه خیلی خوشگل.معمولیه.خوبه.بد نیست.
ولی سنش میخوره بیشتر باشه.اصلا بهش نمیاد یه سال از من کوچیکتر باشه.
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
راستی یه چیزه دیگه میخوام بگم ربطی به این بحث نداره ولی دلم نمیاد که نگم…امشب تیم ملی والیبالمون با آرژانتین بازی داره ازتون خواهش میکنم که برای پیروزی و موفقیت بچه ها دعا کنید. ممنون.یا علی.
قهرمان ایرانی رقیباشو به زانو در میاره.

افسانه گفته :

نیلوفر جووون ایران برد ما هم خیلی برای سرزمینمون ایران دعا کردیم تا ببره
من کلا والیبال رو دوست دارم

مهشید گفته :

سلام ای بابا خب چیکارش دارید اگه خوشکله یازشت که دست خودش نبوده یعنی اومده به خداگفته خدا این شکلم کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/انقدبه کارخداایراد نگیریدباریکلااااااااااااااااااا
عزیزانم

افسانه گفته :

مهشید جون عزیزم به حرفت خیلی فکر کردم راست میگی حالا ما به الانش داریم میگیم زشته یا خوشگل کسی به خدا ایراد نگرفت عزیزم ما فقط نظر دادیم همین

فرزانه گفته :

سلام ،واقعا بازی ترلان توی فیلم ها خوبه …
ولی ای کاش بازیگرای ایرانی مخصوصا دخترا با حجاب تر بودن
شاید محبوب تر می بودن…البته ترلان محبوب منه…
نظر شما چیه

فرزانه گفته :

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

فرزانه گفته :

ترلان جون خیلی شبیه مونا فرجاد
ولی تو ببعضی از عکساش هم شبیه گلشیفته فراهانی …نه؟؟؟؟

افسانه گفته :

نه اصلا به گلشیفته فراهانی نمیخوره فرزانه جون اصلا!!!

النا گفته :

اره خیلی شبیه مونا فرجاد

متین گفته :

با سلام……
من متین متولد 76 از تهران……
به نظر من مهم زیبایی و زشتی نیست ادم خووووبه مفید باشه تا معروف…..
من از دخترای درس خون و با شخصیت بیش تر خوشم میاد….
دختر باس سنگین باشه.

فرشته گفته :

کارای خوبی بازی میکنه ولی قیافش زیاد خوب نیست فقط یکمی ارایش کرده همین.

علی گفته :

دوستت دارم

m گفته :

خجالت بکش بچه…….……خخخخخخخخ

مرشاد گفته :

M بچه عاشقه چرا خجالت بکشه

تمنا گفته :

اخیییییییییییییییییییییی
چه احساسی گفتی علی

ایدا جون گفته :

کسی محمدو ندیده

مرشاد گفته :

چرا کاریش داری ؟؟

مهسا گفته :

ای بابا یعنی این فقط یه سال ازم بزرگتره!!!!!!هرکی منو میبینه فکر میکنه 16یا17سالمه این که ازمن هم بدتره!!!!!

ایدا جون گفته :

من بدبختو بگو متولد 77 هستم میگن انگار 79 هستی بابا خوشگلی دردسر داره نه ترلان جونم فدات ت خیلی هم خوفی عشقم با اینکه دخترم ام عاشقتم

سعید گفته :

ههههههههههه بابا ی وقت دردسر میشها ای بابا چند بار بگم شما دخترا هرچقدر خوشگل باشین از ما پسرا زشت ترین مطمئنم پس الکی جو نگیرتت خخخخخخخخخ

مرشاد گفته :

افرین پسر خوشگلا لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن البته اینجا دخترا زیادترن

النا گفته :

خجالت بکش بچه تو این سنت این قدر آرایش کردی
مثلا میخای پسرا بهت جلب توجه کنن ترلان جون
خخخ

fatema گفته :

ترلان من وحشتناک عاشقتم نفسم روحم جسمم روانم جگیرم همچنین ارسلان نفسم جگرم بووووووووووس

نیلووووووووو گفته :

سلام ولی خودمو نیما صورتت خیلی بزرگه ملی جزابیییییییییییییییییییی بووووووووووس ***************************************

saeid گفته :

نمیدونم اخرسر از دست دخترایی مث شما چیکار کنم من هفته ای نیم ساعت میرم بیرون دخترا مث ادم ندیدها میان تو رو ادم درسته خیلی خوشگلم ولی برا خودشون به اندازه ی نوک سوزن ارزش قائل نیستن.ولی خداییش ترلان خوشگل که داریین اینجوری بهش حسودی میکنین مگه ن؟
شما پسرا هم خجالت بکشین مگه دخترا ارزش دوست داشتن رو دارن خودشم تو این زمونه

مهسا گفته :

مغرور……

علی گفته :

خدایش توشاید شانس داری ولی من اهل دروغ نیسم ادم باید حرف حق رو بگه واسه من همچین چیزی اتفاق نیفتاده حتی جواب سلامم رو هم ندادن به خدا .. از من که خوشتیپ تر نمیشی ؟؟من خودم تیپم به صدتا پسر مث تو می ارزه اگه قرار باشه دخترا عاشق یک پسر بشن من خودم بهترین گزینه ام؟؟ تورو میخوان چیکار

هانیه گفته :

خیلی شانسش زیاده. خوش به حالش
اسم مادرش بهاره رهنما؟

سها گفته :

نه باباا مامانش نیست بهاره رهنما

پارميدا گفته :

يارو بدجور پرتيا اسمه مادرش بها ه رهنماست اصلا بهاره رهنما رو ميشناسي؟

شیدا گفته :

خخخخخخخخ بهاره رهنما؟خخخ

pary گفته :

خیلی خوشگلی ترلان جون

roza گفته :

موافقم

مرشاد گفته :

دختر قشنگی نیست دوسش ندارم

arella9348 گفته :

موفق باشی گلی

ایدا جون گفته :

وای وای ترسیدیم{اما دخترا یکم حجالللللللللت داره نگاه کردین به این پسره اسمش چیه همو عقده ایی ها سععععیددددد که بیاد اینطوری بگه خااااک}}}}} اقای سعید محترم ممنون میشم حرف مفت نزنی اوکی داداش

سودا گفته :

عزیزم خیلی نازی بیخیال این دختر دادا

roza گفته :

سلام به همه دوستان و ترلان جونم
شماها چه قد حسودین اییییییییییش
مگه چشه ترلان ؟
فقط انصافا بهش بالای 18 سال میخوره ن 15

تمنا گفته :

سلام دوستان عزیز وترلان خانم!
مرگ مرتضی پاشایی هنرمند عزیزمان را به همه شما تسلیت عرض میکنم
من نظری درمورد ترلان خانم ندارم!
نمیخوام باهاش دشمن بشم و نمیخوام زیاد ازش تعریف کنم
اونم مثل ماهاست شاید اگه بهش بگیم زشته ناراحت شه و اگه زیاد ازش تعریف کنیم مغرور بشه
از خوندن شما ممنونم

تمنا گفته :

من تا الان کلا دوتا کامنت گذاشتم
شماها دوستان چقدر بیکارید!
خسته نشدید!
گفتم اگه بیام تو این سایت شاید دو سه نفر کامنت گذاشتن ولی وقتی دیدیم اصلا باور نکردم
ای بابا
خوش به حال ترلان که اینقدر طرفدار داره

یاسی گفته :

من یه سؤال دارم آخر ترلان متولد چه سالیه، تو یه سایت نوشته 1378 یه جا دیگه نوشته1377
لطفاً راهنمایی کنین

AILAR گفته :

شبیه بیست ساله هاست

اتوسا گفته :

همینو بگو

فاطمه گفته :

سلام ترلان جون خیلی عزیزی

مهدیه گفته :

قیافش بد نیست …… ولی بچه که بود ناز تر بود تا الآن…………

محمد رضا گفته :

سلام ترلان جون من ازت شش ماه کوچیک ترم و از ترف دار های پرو پا قرستم همیشه عکساتو نگاه میکنم چون خیلی زیبایی به حر ف های انا هم توجه نکن نوکرتم ترلان جون

علی گفته :

منم باهات موافقم

شهره گفته :

یاسی جون منم همین سوالو داشتم

نگین گفته :

دختر به این قشنگی کجاش زشته ماشاالله خانوادش خیرشوببینند.دوستت دارم بوس

اتوسا گفته :

سلام
به نظر من اصلا خوشکل نیست
از خودش بدم نمیاد از قیافش خوشم نمیاد

مهشاد خوشگله گفته :

طرلان من موندم ارسلان تورو چه جوری پسندیده تو خیلی ارایش میکنی تازه بعضی جاها لنزم میزاری سعی کن ارایش نکنی خودت باشی من 13 سالمه 4 سال از تو کوچیکترم ولی دلیل نمیشه بهت هیچی نگم که.

سوگل گفته :

منم موندم………………

حمید رضا گفته :

سلام هم خوشکله هم بازیگریش خوبه

مسعود گفته :

خیلی نازه خداییش قیافش جون میده برای مجسمه سازی وپرتره به قول ما نقاشا خیلی خوش تراشه مخصوصا بینیش امیدوارم یهو جو گیر نشه وبینی به این نازیو عمل کنه وخرابش کنه

سها گفته :

باورمیکنید ترلان پروانه باارسلان قاسمی ازدواج کرده

سوگل گفته :

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
اصلا………..
اگه واقعیت باشه ایشا ا… خوشبخت بشن
اگه نباشه که هیچی مجرد بمونید بهتر
ولی ارسلان این کارو نمیکنه میدونم…

Hossein گفته :

میخواستم فینگلیش بنویسم ولی مث اینکه نمیشه!!!
به نظر من اصلآ خوشگل نیست الان شما برید تو بهره چهرش معلومه که همش آرایشه!!!
من موندم چه کسانی به این میگن خوشگل!!!
البته توهین نباشه!!!قصد توهین نداشتم فقط نظرمو دادم!!!

زهرا گفته :

خوب بود

سوگند گفته :

ترلان بچه بودی خوشگل تر بودی الان دماغت قوز دراورده جلف شدی خواهشا دیگه از نیم رخ از خودت عکس نگیر وشماها که ننظر میدید تا کسی میگه ترلان خوشگل نیست نزارید رو حساب حسودی خوب خوشگل نیست چی کار کنیم

امیر گ لش گفته :

ترلان هرطوری که باشه قبولش دارم و عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممم دوست دارم قربونت برم ترلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

مهسا گفته :

اولی خیلییییییییییییییییییییی نا ز با نمک هستش ولی هشتمی خیلی خیلی زشته ههههههههههه

نا زنین گفته :

تر لا ن جو ن خو شگلی ییییییی به بعضی یا اهمیت ند ه چون حسو ذیتو میکنند خخخخخخخخخخخ عزیزم شماره تو فیسبو ک پیدا کر دم ……….

سمین گفته :

به نظر من خیلی هم خو شگله حسودی نکنید عالیییییییییییییییییییی…………….

arya007 گفته :

لامصب کاریش نمیشه کرد زیبایی عاشقتم من بی اذب نیستم ولی اگه تو شبکه های اجتماعی اکانت داری مردونه ایدیتو بده بد نیستی ولی خوبی دوست دارم زیبایی ولی بدون پسرای خوشگل تر از تو هم سنت زیاده خاطرتو می خوام لایک داری عزیز

omid گفته :

نظرمن اينه كه خدايش خوشگله ولي ايا دنيا رو شما تو همين خوشگلي خلاصه ميكنيد بعضي از زشتا چيزايي دارن كه امثال ترلان ندارن ايا شما همه چيزو تو قيافه ترلان مي بينيد اشتباه نكنيد ترلان اولش زحمت كشيده دومش شايد دغ دغه هايي كه ترلان داره ما نداشته باشيم اميدوارم همه عزيزاني كه ارزوي ترلان شدن دارن ترلان بشن وبراي ترلان خانم هم علو درجات عالي رو از ايزد منان خواستاريم ديگه حسودي بسه راست ميگم

alireza گفته :

شلوار جین سرمه ای دوسسس داره
تولدش ده دوازده تا براش میخرم

امیر گفته :

به تو چه سرت تو لاک خودت باشه

مهدیه گفته :

اصلا قشنگ نیست حسودی نمی کنم چون خودم ازش بزرگترم … ولی ازش خوشم نمیاد… در هر صورت موفق باشه .. بچه بود قشنگ تر بود

سوگند گفته :

من ازت خوشم میاد عاشقتم ولی ببخشیدا خوشگل نیستی

محمد گفته :

با سلام به همه من الان که داشتم این نظرات رو می خوندم متوجه یه چیز با نمک شدم اونم اینه که هر وقت یه پسری کامنت گذاشته که ترلان پروانه رو دوست داره .بعد اون هفت هشتا دختر زدن تو ذوقش یعنی بگی نگی یکمی حسودیشون شده اگه موافق نیستید برید نگاه کنید

شیرین گفته :

زشته مگه زوره همه دخترا خوشکلن به جز ترلان

LILA گفته :

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوشگلی ترلان جون عاشق بازی هاتم

ناشناس گفته :

این اصلا بازی می کنه که می خوای عاشق بازی هاش باشی؟

مهشید گفته :

متاسفم برات که هنوز نفهمیدی بازی یعنی نقشی که در فیلم اجرا میشه

علی گفته :

ترلان هم خوشگله و هم خیلی خیلی خیلی جییییییییییییییییییییییییییییییگررررررررررررررررههههههه

مهشید گفته :

چه قیافه پاک ومعصومی داره خیلی ناز و دوست داشتنی هس

f گفته :

مقصودت بچگی هاشه

مهشید گفته :

مقصودم هردوتاشه حتی الانش

ماریا گفته :

واقعا که شما ها چقدر حسود هستید این همه دختر با لباس های باز اریش غلیظ ریخته بیرون اون وقت شما ها به ترلان میاین گیر میدین اصلا خودتون بزاریدجای ترلان ببیاید اینجا و این نظر هارو ببینید چه حالی پیدا می کنید (دختره خیلی زشته… بچه هست خیلی… همه اش ارایش میکنه… ریخت و قیا فه نداره… ..) خودم خیلی ها رو دیدم که یا همسن ترلان هستن یا یک یا دو سال کوچکتر که ارایش های خیلی غلیظ و زننده داشتن

فاطیما گفته :

پسراخودتونونکشین ترلان بهتون محل نمیذاره

بیتا گفته :

ترلان جان توالگوی بقیه هستی لطفاحجابتورعایت کن چون بااین کارات بقیه هم ازت یادمیگیرن به فکراون دنیات باش توهنوزبچه ای ازالان خودتواصلاح کن موفق باشی

مهشید گفته :

ترلان خدا از دست حسودات نجاتت بده من که میبینم بعضی از کاربران حسادتشون رو نمیتونن نگه دارن بیچاره های بدبخت

سحر گفته :

لایککککککککککک

امیرگل اندام ملقب به گ لش گفته :

من عاشقتم ترلان ای همه کسم عشقم نفسم کاش مال من بودییییییییییییییییییییییییییییییییی جیگرمن قلب من به خداااااا اگه عشقم یه طرفه نبود صددرصد طرح ازدواج باهات میریختم گل من بی قرارتم فقط میخوام درونم خالی کنم و بگم : خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

امیرگل اندام ملقب به گ لش گفته :

درضمن دیگه نشنوم نمیدونم ارسلان و پرسلان و ازدواج کردن و فلان ترلان فقط مال من عاشقشم بدجوری دیگه در مورد ه م س ر من اضافه نگین هرجوری باشه قبولش دارم افتاد من به سبک خودم عاشق میشم راستی دیگه اسم ارسلان یا هر BOY دیگه ای رو نمیخوام بشنوم مزخرفات رو کنار بذارین چون ترلان هیچ وقت همچین کاری نمیکنه و من اونو ………

امیر گ لش جون گفته :

وای خوشحالم که همسر آیندم یه عالمه حسود داره یعنی خیلی همسر آینده منو برتر از خودشون میدونن جاااان وای ترلان تو باید مال من بشی نفسمممممممممم ترلانم خوهش التماست میکنم منو دوس داشته باش و با من ازدواج کن در اینده من به عنوان همسر ایشون داماد کنارشون هسم وهمه منو میبینید

امیر گ لش گفته :

ترلان ای همه کسم عشقم نفسم تورو خدا به دادم برس دارم از درون خفه میشه چرا باید تو حسرت نداشتن بمونم عزیزم به خدا اگه منو قبول نکنی برای اولین و اخرین بار باید تو قبرستان کنار قبرم سنگ قبرمو ببینی جان دلم من عاشقتم و ول کنت نیستم 100%%%%%%%%%%%%%%%%%%حالا ببین

سینا گفته :

..خخخخخخخ…. الکی زور نزن مستر امیر گ لش ترلان پروانه کجا تو کجا ؟؟؟ یکم به خودت بیا ؟؟؟اون که نمیتونه با همتون ازدواج کنه …البته آقای امیر گ لش شما میتونی تو خیالاتت هم باهاش ازدواج کنی هم باهاش خوش باشی و…ولی فعلا باید دنبال یه قبر باشی واسه خوابیدنت توش …..تازه من تمام مشخصات ترلان جانمممممممممممممم را دارم وقتی ترلان با من ازدواج کرد تو از کجا میتونی به اون برسی هان ؟؟ در ضمن اگه خدایی نکرده اونجاها پیدات شد و شناختم که تو همون آقای گ لش هستی ؟؟ بامن طرفی و بنده خودم میفرستمت قبرستان که خوابای خوش ببینی ..هههههههه

امیر گفته :

نه بابا یکی میخواد خودتو جم و جور کنه م سینا کی میخواد با تو ازدواج کنه ترلان ؟؟؟؟ بذار منم خیالتو راحت کنم ترلان حتی نمیخواد ریختتو ببینه چون ترلان فقط مال منه …..توهم الکی خودتو خسته نکن برو خداروزیتو یه جای دیگه …. در ضمن دوست داشتن تو هم محبت نیس خاص خودشو داره فقط مواظب باش وقتی بدنت تب میکنه عرقتو نریزی رو فرش خونتون خب یه ظرفی بذار اونجا بریزه مامانت دعوات نکنه خوب زشته دیگه مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟

سینا گفته :

آخه داداش قربونت برم من که چیزبدی نگفتم جوش اوردی دوربر ترلان یه عالم پسر هسکه حالا میون اون همه آدم یه وقت سردر بیاره تارموی تورو ببینه اگه تو تونستی از میان جمعیت بپرپیش ترلان فقط یادت باشه وقتی با ترلان ازدواج کردیو… از طرف من یه بوسی ازش بگیر خیلی تو حسرتشم عشقم البته تو خیالاتت ها هوایی نشو …….راستی شماره ترلان جانم رو دارم ولی بهت نمی دم دللللللللللللللللت کباببببببببببببببببببببببببببب شه داداش جونم عزیزم

امیر گفته :

خجالت بکش بی شرم کی به تو گفته که به من بگی بعضی چیزارو که نباید بگی ؟؟دست از سرم بردار… درضمن اینقدم داداش داداش نکن فک نکن با داداش صدا زدنم میشی داداشم ازت بدممممممممممممممممممممم میاد حوصله مزخرفاتتو ندارم اسم ترلان روهم به زبونت نیار

امیر گفته :

تو هنوز دس از سرم برنداشتی بابا عجب سیریشی هسی تو …خیلی هم بی تربیت درضمن اینقدم داداش داداش نکن فک نکن با این حرفت میشی داداشم ..ونیز اینقدم چاپلوسی نکن خصوصا واسه دخترا فک نکن بااین کارات میشی محبوب قلب ترلان و ما نمی فهمیم از حرفات معلومه از کدوم نوع پسرا هسی چاپلوس خان

سینا گفته :

به من میگن کنه داداااااااش امیر کارت دعوت عروسی من و ترلان کجا برات بفرستم هااااااااان؟

مریم گفته :

سلام ممنون که این عکسا رو نشون دادید مشخص هست که اکثر بازیگران از همون بچگی بی بندوبار هستند.برای جامعه بازیکران ایرانی متاسفم.

امیرعاشق گفته :

ترلان من تورو با تموم حرفا دوس دارم و حرفای این و اون نمیتونه از عشق من بهت حتی یک درصد کم کنه و ابدا به حرف کسی اهمیت نمیدم و واقعا برام مهم نیس کی چی میگه اصل کارخودمم که عاشقتم من که به نظر اونا وابسته نیسم و ناامیدم نمیشم شایدم خدا خواست من بهت رسیدم البته شدیدا تلاش میکنم که بهت برسم 100%

اشکان گفته :

با سلام خدمت همه عزیزای دلم چه دختر خانوما چه اقا پسرا
تموم نظراتو خوندم و کلی گریه کردم به حال خودم
واقعا واقعا به چیزایی که بعضی از داداشام نوشتن خودشون فکر کردن؟؟؟؟
اخه چرا باید یه پسر فقط با دیدن عکس یه دختر عاشقش بشه و خیال پردازی کنه
یعنی ارزش دختر خانومامون همین قدره ؟؟؟ که با دیدن عکسشون عاسق بشیم و بعد چن وقت اگه یه خوشگلترشو دیدیم اونو ول میکنیم و سراغ بعدی بریم ؟؟؟ اصلا چرا بعضی از پسرا اینجورین که فقط از عکس طرف عاشقش میشن و ….
ارزش دختر ایرانی خیییلی بیشتر از ایناس نه فقط خانوم پروانه همه دخترا با ارزشن
و مطمئن باشید هیچ دختر عاقلی با خوندن این نظر که عاشقتم و میمیرم برات خام نمیشه حتی واکنشی نشون نمیده
ایشالا هممون یه کمی بیشتر برای دخترای ایرانی ارزش قائل باشیم

امیر گفته :

چرانظرمنو نذاشتین مگه من چی گفتم؟؟گفتم نظر هیچ کس برام مهم نیس هرکس هرچی میخواد بگه یه درصد هم از علاقه من به ترلان کم نمیشه من به نظر هیشکی وابسته نیسم و نظر هرکس به خودش مربوطه و نظر کسی برام اهمیت نداره که بعدا هرکی از روی حسادت و … حرفایی می زنه لطفا نظراتشون (زشته …سلیقت بده ….خجالت بکش ….)رو برا خودشون نگهدارن من به نظر هیچکس نیاز ندارم وعشق ترلان زمانی از دلم بیرون میره که مرده باشم در ضمن خجالت هم نمییییییییییییییییییییییییییییی کشم به کوری خیلیا تادنیا دنیاست عاشق ترلان میمونم چون دست خودم نیس

آهو گفته :

بچگیش باحال بود منم همسن اونم اما من از اون قیافم بهتره ادم فک میکنه جلوی نوهاش مو نداره….حیفه ارسلان نیست؟

سحر گفته :

حسودای بیچاره خخخخخخخخ

سحر گفته :

دختره زشت باشه خوشگل باشه ارایش کنه..نکنه اصن ب شما چه زندگیتون کنین ب جای غیبت کردن
والا

سینا گفته :

احسن آبجی جونم عزیزم حرف دلمو گفتی حواهشاا یه چیزی هم به این داداشم بگین والا ابروی هرچی پسره بردن این بعضیا ….وشهامت اینو ندارن که قبول کنن بابا بین حقیقت و واقعت زمین تا آسمان فاصلس وقتی نمتونی به هدفت برسی حرف گنده تر از دهنت نزن شایداز شماقبول کنن

عثمان کاکه کندی سقز گفته :

سی لام به بینندگان موحترم ما تازی این سای ت پیدا کردم و تاحدودی نظراتتون رو خوند ام ولی بی ادبی نشی بضیا خیلی به مسئله ای گیر دادن ماخودمان و پسرای طایفه در عروسی هایمان من واقعا از حرفم عذر میخوام حالا موردپسندتان باشی نباشی رسم و اداب اس کی ابروهایمان را میگیریم کمی هم چیزهای دیگر که میترسم اگربگویم عصبانی بیشین وحالیمان باکایم ولی به خداوند رسم است و مان کاره ای نیسم والله

عرشیا گفته :

صب کن صبرکن تو چند سالته گل پسربابا؟؟؟؟ مثلا هدف توو پسرای طایفتون از این کارچی هس گل پسر بابا ؟؟؟

عثمان گفته :

18سالمه

ستایش گفته :

بهتره بگی دخمل بابا

انا گفته :

براش خیلی متاسفم و شک ندارم که زندگی ایندش دچار مشکلات زیادی می شه واقها برات برات متاسفم ترلان چون …………………………………

ایدا گفته :

وای انگار این ترلان کی هست
کوچولو بابا

ایدا گفته :

اول سلام
و دوم اینکه خداتون بگیره از نظر من به اون ور کسی بگه ترلان را دوست دارم
خواستید نظر بدید بگید
ممنون از ساییتون وازاین چیزا بگید
وای با این نظراتون حالم وبد کردید بد سلیقه ها
فقط نظرای سینا وامیر گ وگلی خوب بود
ونظرای خودم خخخخخخخخخخخخخخخ
خدانگهدار عزیزانم

مهشید گفته :

ببخشیدها پسرا ول کنش نیسن وعاشقشن بیچاره ترلان چیکارکنه ؟ به ترلان چه ربطی داره مگه ترلان اینارو دعوت کرده …همه دل پری هاتون رو میریزین سر ترلان ببخشید ترلان خانوم هم خودشون عقل و شعور دارن ومیدونند کی خوبه کی بد هس ..لازم نیس کسی پیشگوی آیندش باشه ……ترلان عزیز خیلی ماه و گلی عزیزم فقط کاری کن الگوی خوبی برای ما باشی

ایدا گفته :

ازاون حرفا زدی ها…………..

محمد گفته :

من از همینجا به خانوم ترلان پروانه اعلام میکنم که با من دوست میشوی

سینا گفته :

به همین خیال باش پسر خوشتیپ و مهربون و خوش اخلااااااااااق و مسئولیت پذیر و دوس داشتنی مث منو ول میکنه به تو میزنه ترلان تورو میخواد چیکار اگه ترلان کسی رو بخواد انتخاب کنه بنده خودم بهترین گزینه به عنوان همسر ایشون هسم البته شما تو خیالات دوس شو وهرکاری دوس داشتی بکن همچنین قابل توجه MR امییییییییییییییییر گ لش

ستایش گفته :

دعوا نکنین نصف مال تو نصف مال اون
.
.
.
.
راضی شدین؟؟؟

بی تا گفته :

قیافه ی جذابی داره …
ولی من خودم به شخصه با شخصیتش حال نمی کنم

پگاه گفته :

من خیلی ترلان رو دوست دارممممممم

نا شناس گفته :

ترلان جون سنشون به قیافشون نمی خوره

کیمیا گفته :

آخه من واقعا درکتون نمیکنم شما چیکار ب این دختر بلا نسبت بدبخت دارین فرهنگتون در حدی نیست ک بخواید نظر دهی کنین البته من مخاطبم بعضی هاس ک توهین کردن ،بعضی از این دخترای حسود !!!خلاصه…برین نگا کنین تو کشورای دیگه چطور و با چ احترامی نظراتشون چ خوب، چ بد مینویسن…بله دیگه لیاقت ندارین نظر بدین درباره ی بازیگر کشورتون.!!!!

سینا گفته :

ای ول لایکم باهات

فاطمه گفته :

کیمیا جون من کاملا بانضرت موافقم بعضیا همین کارارو میکنن که هرکس و ناکس بیاد وهرچی ازدهنش در بیادو به ایرانیا بگه نمونش همین مسی من از طرفدار های پروپاقرصش بودم اما بعضی ازاین آدمای بی…………….. ادب کاری کردن که این آرژانتینی بیادو بگه ایرانیا وحشی اند که بااین حفه واقعا نامنصفانه حلم ازش بهم خورد بعضیا فکرکردن وقتی میگن نظر بده حتما باید یه آدم بی فرهنگ بش یو ….. بخدا این خارجی ها فرهنگ دارن ازخداوند براتون طلب شعور میخوام البته میدونم که اگه خودتون نخواین بافرهنگ باشین هیچی درست نمیشه جای تاسفه که ایران بااین مردمی پرشده:-((((

شادی گفته :

واقعا واواووواووییییییییی!!

نیما گفته :

وا ی گل گفتیا بعضیا واقعا بیشورند

ستایش گفته :

تو که داری همش واسه خودت ببینم بهت میدنش یانه؟
.
.
.
یه چی همین طور نگو برا خودت……

7 گفته :

این قلب وحس مهربونت که باعث میشه دوست داشتنی بشی عزیزم برات آرزوی خوشبختی میکنم ترلان جان

سینا گفته :

ای جان دل تو دل راه داره عزیزم ترلان همسر آینده من هس دیگه منم همسر ایشون به منم برمیگرده منم به عنوان واسط برات میگم ترلان هم عاشق ادم های رئوفی مث توست قربانت

لاوین گفته :

والا قیافش خیلی معمولیه پسرا انقد خودتونو نکشید براش شخصیت بیخودی هم داره که نقش زن حاملرو بازی کرده.واقعا متاسفم که دختر 16 یا 17 ساله این نقش هارو بازی کنه

AHA گفته :

اینم به خودمون مربوط میشه ولازم نیس کسی واسمون تعیین تکلیف کنه من عاشقششششششششششششم فداااای ترلان جانم

نگار گفته :

حسود کارگردان دنباله یه دختر کم سنو سال میگشته ایشوونو انتخاب کرده خیللی بعضیا حسودن از خدات بود جا
ترلان بودی

ناشناس گفته :

میگن ارسلان قاسمی دوست دختر جدید داره فکر کنم از ترلان بیزار شده ….

hasan گفته :

خوشگل نیست ولی خیییییییلی تو دل بروی

ناشناس گفته :

چرا ساکت شدید ؟ …ترلان بی چاره تنها مونده ..ارسلان رفت که رفت . خوش به حال اونی که با ارسلان دوست شده .

امیر گفته :

برا اینکه ترلان فقط مال منه و مطمئنم منو دوس داره همه مث اقای قاسمی نیسن که در آشکارا بی گدار به آب بزنند عشق فقط باید برای یک نفر باشه و اون یک نفر هم برای ترلان من باید باشم نه کس دیگه هرکس هرچی خواس بگه ترلان و من به نظر هیشکی نیازی نداریم نظراتون به درد …دیوارمیخوره

forogh گفته :

ای خیال باطل

ستایش گفته :

وای میمیره برات شک نکن

جون خودش راس میگم!!!!!!!!!!!

مهشید گفته :

با این کامنتاتون
مردم از خنده هه هه ههه ههههههههههه

م گفته :

ترلان من خودم تو این باورم حتی اگه جای تو بودما اصلا به حرف بعضیا اهمیت نمدادم ینی ارزششو نداره به این اعتقاد داشته باش که همیشه دشمن های آدم بیشتر از دوستانش هستن … هیچ کس لیاقت تورا ندارد و اگر داشته باشد هیچگاه به تو شماتت نمیکند

ناشناس گفته :

الان منظور همه تون من بودم دیگه نه ؟

fatime گفته :

بابا چی کارش دارید اون نشسته که شماها تاییدش کنید وقت تلفیه به خدااون یه خوشگلی داره ماهم همین طور همچین ادمم نیست که براش کامنت بزاریم

ناشناس گفته :

عاشقتم فاطمه ایول …خیلی باهات حال کردم بووووسسسسس

یاسمینا گفته :

خوشکل نیستی من موندم ارسلان چجوری عاشقت شده

یاسمینا گفته :

منوترلان هردوماه تیردنیااومدیم فقط ترلان دوسال ازم بزرگ تره

مهرناز گفته :

سلام.شمایی که میگی وای چقدر این دختر ارایش میکنه وجلفه وازاین حرفا…یه لحظه خودتو بذار جای اون٬فکرکن معروفیو با بازیگرای مشهورمیپری٬خداییش چیکار میکنی؟؟؟بد نیست یه کم واقع بین باشیم…درضمن ادم همینجورتوخیابون راه میره بد ترازاین میبینه والا…

forogh گفته :

افرین درسته

نشمیل گفته :

همتون یه مشت بیکارین که فقط بلدین غیبت کنین اونم از حساااااااادت واسه پسرا متاسفم بااون کامنتایی که گذاشتن

ناشناس گفته :

شماره ی ارسلان رو می خوام

نادر گفته :

لایک داری

یاسمینا گفته :

بدادم برسین شکست عشقی خوررررردم بدددددجووووووور دارم دیووووونه میشششششم

مهشید گفته :

خوشگل نیس که نیس مگه قراره خوشگل باشه که دوسش داشته باشیم بعضیا همینطوری هم نمیدونم چرا به دل ادم میشینن بدون ایکه خوشگل باشن … خواهشا اتیش نگیرین ..والکی پای اینو اونو وسط نکشین من نمدونم چه ربطی داش مثلا بعضیا پای ارسلانو وسط میکشن … واقعا باید خجالت بکشید ازحرفای مسخرتون اصلا اینجا جای همچین مزخرفاتیه ..این دوس دخترارسلان این دوس پسر ترلان …. واقعا که..

یاسمن گفته :

ترلان عشق منه
خیلی هم باشخصیت و خوشگله ماشالا

ستایش گفته :

کاش میشد بگیریش!!!!!!!!!!!!

ناشناس گفته :

ههه توروخدا نیگا نظر دخترا نیگا نظر پسرا پسرا خودشون دارن اعتراف میکنن که ارایش میکنن و ابرو اصلاح میکنن خوشم میاد این راستگویی و اعتماد به نفس بابا آآآآآقا پسرا یکم دهنتوم گیروکش داشته باشه هرچی داشیدریختید بیرون ….. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جنسیتتون یادتون نره اقاپسرا

ارش گفته :

اخه عزیزمن تووووچراانقدارایش میکنی وخودتومیگیری؟هنوزبچه ای دخترجوووون ب همین خیال باش ک خوشگلی!!!!!!!

ارش گفته :

بچه هاخودمونوعشقه اخه اینابه چه دردمامیخورن؟؟؟؟؟؟؟فک میکنین نظرماواسشون مهمه؟!؟!بیخیل باباخودتونواذیت نکنین!

الهام گفته :

سلام؛
من هم تقریباً هم سن ترلان خانم هستم و میدونم که این اگه آرایش و گریم نکنه خیلی زشته.حالا درسته یکم خوشگله،ولی کدوم دختر 16 ساله رو دیدید که این قدر بزرگ دیده شه!!!!!همش کار گریم و آرایشه

ارش گفته :

لایییییییییییییییک داری الهام خانوم گل گفتی

نازی گفته :

همش واسه مشهور شدنشه
منم ازش اصلا خوشم نمیاد

ستایش گفته :

الهام جون کاش همه اینو میفهمیدن که اینقدر پسرا قربون صدقش نرن…

امیر گفته :

من که تا زمان مردنم عاشقشم

محمد گفته :

یا خدا!!
کاشکی یه چند ماه زودتر به دنیا میومدم دهه هفتادی نمیشدم!! 0:

Yasiii گفته :

ایییش خودشو با ارایش درس کرده من خودم هم سنشم ولی خداییش بدون ارایش خوشگلم نمیخوام تعریف کنم ولی بنظرم این کارا واس یه دختر 16 ساله زوده هرکسیم میگه خوشگله معلومه ادم ندیده فقد ته چهرش یکم نازه همین

hani گفته :

من که ازش متنفرم…

امیر گفته :

خیلی دوست دارم ترلان جونمممممممممممممممممممممممم ینی عاشقتم بدون تو میمیرم هیشوقت از دلم پاک نمشی میدونم هیشکی منو دوس نداره اما اگه میدونسم توهم ب ادمی مث من فک میکنی تو زندان هم باشم انگار توبهشت بودم ..هی سینای لوس و جلف تو هم دیگه بهم گیر نده دس از سرم بردارا اعصاب ندارم .. بازم منو ببینی بیای اینجا چرتو پرت سوارم کنی نمشه ها

نغمه گفته :

خب برو خواستگاریش شاید به غلامی قبولت کردن

یاسمینا گفته :

خب بروخواستگاری شاید به غلامی قبولت کردن خخخخخخ

مینا گفته :

یکی به داد این برسه کشت خودشو
خدایا ما با کیا شدیم 75میلیون

سینا گفته :

به به اقای امیر نبودی چن وقتی دلمون خیلی واست تنگ شده بود ینی من که بهت علاقه شدید پیدا کردم و رقیبمی بگو ببینم سربازی رفته بودی خبر نبود ازت ای بابا .سوسوا…..چ ب ای کارا امیر میخواستم ازت خواهش کنم به عروسی من و ترلان بیایی خواهش میکنم داداش مثلا زن داداشت میشه میایی عزیییییییییییییییییییییییییییییییییییزم ؟؟؟ کارت عروسی کجا بفرستم ؟؟؟؟؟

صبا گفته :

نمیری کوچولو

اوا گفته :

واههههههه چه اعتماد به نفسی دارری تو یعنی عععععععق

به نظرت اون ترلان جونت ارسلان رو ول میکنه میاد با تووووووو

به اندازه کافی امروز خندیدم

مونا گفته :

سلام ترلان جان واقعا بازي قشنگي داري پسرم 3 سالشه تا فيلم آهوي پيشوني سفيدتو براش ميزارم اينقدر شادي مي كنه به نهايت ازت ممنونم هميشه موفق باشي عزيزم .

محمد ب توان 2 گفته :

وقتی ارسلان ارایش میکنه ابرو میگیره و… این چرا نه البته مورد دوم تو ایشون صدق نمکنه ارسلان چرا ارایش میکنی بقیه هم ازت یاد میگیرن هااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟چراااااااااااااااااااااااااااا ؟؟ راسی کسی ادرس ارایشگاه ارسلانو داره بگه شدیدا منم بهش نیاز دارم ….

مینا گفته :

خخخخخ ایول

مینا گفته :

اگه این اعتماد به سقفیو که این داره و انقد احساس خوشگلی میکنه من داشتم الان اینجا نبودم داشتم تو یه فیلم بازی میکردم اصن مگه این خانوم چند تا فیلم بازی کرده که شصت هزار تا عکس از خودش گذاشته
آخه به چی خودت مینازی خواهر

ط گفته :

توک اینو میدونستی پس چرا اینجایی زود باش اعتماد ب سقف پیدا کن برو هالیوود دیگه زودباش

بی اسم گفته :

یاسی قربونت بشم گل گفتی کجای ته چهرش نازه

atefe گفته :

سلام ترلان میخواستم بگم که تو که16سالت است چرا سنت را بالا میبری خودت و پیر نشون میدی تو خوشگل هستی ولی هیچ کس به خوشگلی من نیست من اگه ارایش کنم خوشگل تر از تو میشم و همین طوری بدون ارایش هم زیبا هستم من زیاد از تو خوشم نمیاد

مینا گفته :

عزیزم اعتماد به سقفت خیلیه هاااااا اصن تو افق محو شدم والاااااا

amir گفته :

منم خیلی خوشکلم نمیای باهام دوس شی…………

سینا گفته :

زحمت میکشی

عرشیا گفته :

عاطفه خانم اعتماد بنفست منو کشته البته بهتره بگم اعتماد به سقف

سامیه گفته :

تورو جون کامران تفتی کدوم ارایشگاه رفتی

سینا صادقی گفته :

سلام ترلان خانوم.بازیت رو دوست دارم ولی بچگی هات ناز تر بودی.من الان حدودا هم سن تو هستم و دخترایی به سن و سال تو رو زیاد دیدم به خدا قسم میخورم من قبل از اینکه بیام تو وبلاگت و بیوگرافیت رو بخونم فکر میکردم بیست سال بیشتری،آخه خیلی گریم داری .ولی به هر حال کارات رو دوست دارم.موفق باشی

ی ادم گفته :

بسم رب
بچه ها واغعا بعضی انتقاداتون زننده و زشته بالاخره هر کسی ک تو ی کاری موفق تر از بقیس حتما تلاش کرده دیگه شمام میتونستین تلاش کنین:|
الانم دیگه دیره چون ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره!!!
ترلان خانوم موفق باشید
در ضمن بخاطر حرفه اش مجبوره اکثرا گریم داشته باشه ک همینم باعث شده صورتش بی آرایش از نمک بیفته!
ولی خداییش چهرش جذاب و قشنگ و شرقیه عکسای بچگیشم هست دیگه اونجام آرایش خوشگلش کرده؟؟؟؟؟!!!!
بس کنین این خاله زنک بازیا رو ……

ADA SHARIFI گفته :

موفق باشی

Negin گفته :

خیلی بچه این همتوووووون

SAMAN گفته :

من از تو خیلی خوشم میاد خیلی دلم میخواد ببینمت وفکر میکنم از تو خوشگل تر نیست تو اینستا گرام هستی

ستایش گفته :

همه خوشگلی دارن ولی این خودشو خیلی ول کرده تازه به دوران رسیدن دیگه

ستایش گفته :

راستس اینم بگم کسی نظر منفی میده به خودش ربط داره به شما نگفتن تحلیل کنین……..

لیامرادپور گفته :

سلام ترلان خیلی تورودوست دارم توخیلی خوشکل هستی لیاهستم16ساله ازجوانرودخیلی ناراحت میشم اگه نیای جوانرود.

سارا گفته :

هرچی بزرگترمیشه زشت ترمیشه ازت متنفرم ازحسودیم نیست چون من ازتو خوشکل ترم حتی اگه آرایش نکنم

niliya گفته :

اره خدایییش بچه بود ناز بودااا ولی الان زیادی ارایش میکنه ادم بدش میاد

اميرمحمد گفته :

خدابده شانس…من ازترلان بزرگترم وچندسالي هست كه تاتر كارميكنم ولي اينه زندگيم ..بيشترازاستان ديگه بالاتر نيومدم چون توي يه شهركوچيكيم(سبزوار)

اوا گفته :

اگه الان کسی بخواد بازیگر بشه فقط باید پارتتتتتتی داشته باشه.
ایشاللاه تو هم یه بازیگر معروف بشی

رامین گفته :

سلام ترلان خیلی بازیاتو دوس

moein گفته :

واقعا خیلی زشته سیاه هستش به درد نمیخوره فقط عشقم حدیث مدنی

niliya گفته :

چه با سلیقه اره حدیث جوووووووون خیلی نازه

ساراجون گفته :

خیلی زشت نیست وبه دردم میخوره توبایدنظرنمیدادی چون توعاشقی وهمه روزشت میبینی

حسنی گفته :

خیییییلی باسلیقه ای حدیث خیلی قشنگه

نگین گفته :

من ی سال ازت کوچیک ترم ولی اگه به اندازه ی تو آرایش کنم مطمئنا از تو خوشکل ترم ماشاالله دهن همه ی لوازم آرایشی فروشی ها رو سرویس کردی عزیزم یکم کمتر آرایش کنی بد نیست…

اوا گفته :

من نمیدونم کجای چهره ی این ترلان جونتوووووون خوشگله . کوچیک که بود خوشگلتر بود. این قیافه ای هم که الان داره با 10 کیلو ارایشه.
الان هم اگه کسی میخواد بازیگر بشه فقط پارتتتتتتتتی.

زهرا گفته :

خوبه اما بهترین بازیگر دختر براش زیادیه.

عسل و علیرضا گفته :

سلام ترلان جون اولاً تولدتو پیشاپیش بهت تبریک میگم….من از مشهدم…..و خیلی از بازیت خوشم میاد…..
ی چیزه دیگ اینو میدونستی ک یکم بزرگتر شدی…خیلی شبیه مهناز افشار شدی…..راستش بقیه ب من میگن شبیه مهناز افشارم اما ب نظر من تو بیشتر شبی هسی ایشالله خوشبخت بشی…هرجا هسی….فداااایی داااااری

parimah گفته :

سلام تولدت مبارک ترلان خانم

yasi گفته :

من کمتر از ی ماه از تلان کوچیکترم اما از بچگی خیلی دوسش داشتم
ب نظر من خیلی با نمکه
دوست عزیز شماا ک میگی شانس داره همه شانس دارن
اما بستگی داره چطور ازش استفاده کنن
من 5 سالم ک بود بهم پیشنهاد بازیگری دادن
اما گفتم دوست ندارم اومدیم بیرون از دفتر اون اقا ک این پیشنهادو داد بود
پشیمون شدم خیلیم پشیمون شدما اما دیه فایده نداش دیه

Negar گفته :

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت همگی …ترلان جان از حرفای بد حسودا ناراحت نشی هیچوقت فقظ به فکر کسی که عاشقته فک کن ..ماهنه دوستت داریم وواسه موفقیتت همیشه دعا میکنیم. زنده باشی. پیشاپیش هم عید فطر بر همگی مبارک طاعات وعبادات قبول ..نگار هستم ۱۸. ساله از شهرستان عسلویه

atoosa گفته :

خیلی نازی ترلان جون

محیا گفته :

من از تمامی کسانی که ارسال نظر میکنن خواهش میکنم عقده های خودتونو توی ارسال نظراتون خالی نکنین هر کس یه نظری داره من عاشق ترلانم مهم نیست که خوشکل باشه مهم اینکه بازیگر توانمندیه

پریا گفته :

آقا معین از جدیث هم قشنگتر هست مث من

علیرضا از مازندران گفته :

سلام ترلان خانوم خدا شما رو برای پدر و مادرت حفظ کنه ،واقعاً زیبایی من که قیافه ای به این بی ایرادی ندیدم یادت باشه که به هر بی سرو پایی دل نسپری ( از مازندران )

mohamad گفته :

خخخخخخیلی خوشگلی عزیزم

Ghazal گفته :

من از ترلان بدم نمیاد ولی واقع بین باشیم این دختره بدون گریم اصلا خوب نیست و واقعا قشنگ نیست
این اقایونی هم که قربون صدقش میرن یه ذره خجالت بکشن خاااااااک برسرتون ترلان ی نگاه به شماها هم نمیندازه احمقا این به ارسلان هم به زور پا میده خیییییییییلی خرین

فرشاد گفته :

اره بی گریم خوب نی
ارسلان قاسمی خیلی سرتر از ترلانه از لحاظ فیص

تامیلا گفته :

@Ghazal, لایک داری عزیزم

نگار گفته :

واقعا بعضیاتون دارین از حسادت میترکین زشت معلومه کیه مهم اینه که خوشگله
چش ندارین یکیو بهتر از خودتون ببنید بدبختا

م‌ـــــاریــــــا گفته :

نگار جان خیلی بی فرهنگی عزیزم. هرکسی ی عقیده ای داره نباید ب کسی توهین کرد… ب نظر من ک باریش خیلی خوبه و بااین سن کمی ک داره قشنگ و جدی و طبیعی نقشش رو بازی میکنه. در رابطه با قیافشم ک بد نیست خوبه. ولی نمیشه به گفت خوشگل. زشت نیست ها ولی قشنگه جوری ک ب دل میشینه امیدوارم هر جا ک هست تو کارش و صدالبته در زندگیش موفق باشه. ترلان جون منم ۱۶ سالمه و میخوام بهت تبریک بگم بابت پیشرفتی ک داشتی…. خوش باشی .

ویدا گفته :

به نظر من ارزش ها زیر پا گذاشته شده. من هزگز اجازه نمیدم دخترم با همچین حرکات و پوششی جلوی تلویزیون و رسانه ظاهر بشه. کاری هم به خوشکل و زشت بودنش ندارم. به هر حال برای ما هیچ فرقی نمی کنه

غزاله گفته :

سلام و خسته نباشید من ترلان و خیلی دوست دارم و دوست دارم از نزدیک ببینمشون موفق باشید خانمی <3

امیر گفته :

ترلان جونم من یه تار موتو با صد تا مث اونی که اینا میگن عوض نمیکنم عشقم من همونیم که به خاطرت حاضرم دنیا رو رسوا بکنم عشقم اما حیف که به خاک پاتم نمیرسم عشقم

تامیلا گفته :

@امیر, نه بابا …….واقعا…….حالا بایا یه تارموشو به صد دنیا بده …..تروخدا …..به جون ترلان …..خواهش میکن

مهدیه گفته :

معمولیه

abolfazl گفته :

من میدونم درد شما دخترا چیه.اینه که هرموقع یکی خوشگل تر و بهتر خودتون میبینین زورتون میگیره آمپر حسادتتون میزنه بالا .لطفا خودتونو کنترل کنین.چون هرچی هم بگین ترلان خوشگل و بانمکه .همشهری خودمم هست.خدافظ

hastiiiiii گفته :

ایشالا همیشه شاد باشی عزیزم….

بابک گفته :

هه!متاسفم براتون دخترا ک چشم دیدن یکی بهتر از خودتونو ندارین,نترسین اگه ب ترلان بگین خوشگله(ک البته هم هست)از زیبایی شماها چیزی کم نمیشه.انقد حسود نباشین.اللهم شفاعت کل الحسودیون!!!

تامیلا گفته :

@بابک, واقعا که برات متاسفم ظاهر عقلی خودت رو با دیگران مقایسه نکن ….

jamz گفته :

هههههههه..دخترای حسوووود،انصافا ی بار برگردید از اول بخونید ببینید همه دخترا میگن زشته،در حالی که واسه دیدن عکساش اومدن تو سایت،حسووودا،از همتونم خوشگل تره چشتونم دربیاد

تامیلا گفته :

@jamz, جون تو چشمامون در اومده …..خبر نداری …حتما چون تو گفتی در میاد ……برات متاسفم

علی گفته :

کجاش قشنگه آخه
والا

ش گفته :

کاملا باهاتون موافقم

تامیلا گفته :

@علی, دمت گرم

هادی گفته :

عشقمه

سینا گفته :

بازی تو خیلی دوست دارم

ش گفته :

نگار خانم شما خیلی بی ادبی همه حتما نباید که ترلان دوست داشته باشن

یسنا گفته :

هه به نظر من ترلان پروانه اصلا بازیگر به حساب نمیاد البته خیلیهای دیگر هم بازیگر حسابش نمیکنند دیگه یه بچه که با پول وارد میشه آخر به کجا میرسه اون رول هایی که او به نمایش میگذارد یک فرد بی استعداد ولی با اعتماد به نفس هم میتواند به نمایش بگذارد

بارش گفته :

لاااایک

دخے ڪلش باز گفته :

ݪایڪ موفق باشے ترلان جون

Amir گفته :

دوست دارم❤❤❤❤❤❤

ستاره گفته :

خوشگلی

راش گفته :

فقط میشه گفت محشره یه دونست
هزار هزار بار از سلنا خوشگلتره
حسودا چششون رو درویش کنن
پاددا پخیل

تامیلا گفته :

گزینه ی اول…….خیلی زشتی

گزینه دوم………..در کل بیشتر از یه دختری هستی که متولد78 باشی

گزینه سوم……..در کل بدک نیستی……همین

Ali گفته :

شما دخترا چقد حسودين آخــه …

ارمیا گفته :

خوبه

فتانه رستمي گفته :

همه ي دختراي ايراني قشنگن هركي به سبك خودش ترلان عزيز ما هم به اندازه خودش چه با ارايش چه بدون ارايش .
زيبايي فقط زيبايي صورت نيس
زيبايي طرز حرف زدنه
زيبايي طرز نگاه كردن
زيبايي مجذوبي از رفتاراست
خيليا به خيلي افراد ميگن زيبا كه من زيبايي در اونها رو در چهره نميبينم براي بعضي افراد زيبايي ترلان رو تو صورتش ميبينن من مثلا اندامش يا معصوميتش هر كسي زيبايي رو به نوبه خودش ميبينه پس دوستاي گلم به نظر هم احترام بذاريد خواهر عزيز من ترلان زيباست ، زيباست به سبك خودم
ممنون

هلن / گفته :

من خودم ي دختر دارم که از ترلان خانوم بزرگترهستن ومهندسن من نه کاردارم چطورلباس ميپوشه نه چطورآرايش ميکنه من فقط ميخوام درمورد واکنش تندايشون به حرف يکي ازهنرمندان خوب کشورمون درمورد زيباشيون بگم که خانم پروانه عزيز شما درواکنش به اين حرف گفتين خدامنو آرايش کرده دخترم شما زيبايي چهره ات رابا آرايش ميپوشاني خدابي کارنيست هرروز شمارورنگ آميزي کنه شما هنرمند هستين يک هنرمند ?

لثارات گفته :

چهره اش بد نیست،ولی هنوز بچه ست،بیست رو ردکنه وبزرگتر شه،چهره اش جا بیافته،اون موقع شاید بشه گفت خیلی قشنگه یا نه؟؟؟!!!!

رها گفته :

خدایی قشنگه

*مهساگلی*اهواز 79* گفته :

بدک نیس

سحر گفته :

قشنگه اما باکلی گیریم و آرایش سنش برده بالا.خدایی من سه سال بزرگترشم اما مثل این نیستم تازه همه بهم میگن سنت خیلی کم میزنه چ باآرایش چ بی آرایش.هنوز۱۸سالشم کامل نشده

نازنین گفته :

کاش منم میتونستم بازیگر میشدم آخه زیبایی و هنرم حیف شده دست پدرم

بنیامین گفته :

خدایییش من از این خوشگل ترم چیه بااین چشایه گربه ایش.

Roghaie گفته :

سلام ترلان خوشگلم خیلی دوست دارم و همه بهم میگن که شبیه تو هستم خوشحالم که قیافه جذابی مثل تو دارم ایشالله حسودا کور شن ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

شیلان گفته :

بنظر من که قیافه قشنگی داره و با نمکه امید وارم موفق بشه شماهم سر دوتا عکس اینقد دعواو کلنجار نرید پولشو یکی دیگه میبره حرسشو شما میخورید شما چه کاره اید برید سر کارتون ایران تا بیست سال دیگه خشک میشه ها از ما گفتن بود …

نازیلا گفته :

قیافش معمولیه. شاید بنظرخوشگل بیاد ولی اصلا جذابیت نداره.والا جایی ک ما یادمونه اینو ازخیلی وقت پیشا میبینیمش توفیلما اونوخ این چطوری۷۸میشه اصلا تابلوعه. بعدشم صورتش کلا ادم ۱۸ساله فهمیده میشه ک واقعا ۱۸ساله . ولی این۷۴هستش صددرصد

Sorme گفته :

اگه به خودش نرسه انقدر تعریفی نیست ولی نازه نه تا این حد که شما میگین.

سوگی گفته :

اوووو…چخبرتونه ب جون هم افتادین..یکم خجالت بکشین..هرچی میرسین ارسال میکنین..عوض اینکه خوشحال باشین که یه هم وطن انقد رشد کرده باشه تو کارش به تیپو قیافش گیرمیدین؟؟واقعا متاسفم برا همتون..
ترلان جان ایشالا همیشه موفق و سر بلند باشی خواهری

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تبلیغات

اندروید

کاروکاسبی موفق

موضوعات
دلنوشته شما
شبکه های اجتماعی ما
جستجو
Biographyha.com
آرشيو بزرگي از بيوگرافي در اختيارشماست جستجو کنيد ، بخوانيد ، لذت ببريد
تبلیغات متنی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )

اپلیکیشن