X تبلیغات ویژه
تبلیغات

ساعت دیواری طرح پرواز

فروش بک لینک

موضوعات
تبلیغات

عینک آفتابی ری بن شیشه قهوه ای

بند انداز دستی اسلیک

اسپری آب لیمو و مرکبات

تبلیغات

ساعت گوچی طرح عشق

ساعتی شیک که هم به عنوان ساعت و هم به عنوان دستبند طراحی شده است

با بندی چرم که بصورت خلاقانه و دورپیچ روی دست خودنمایی میکند

قیمت : 25000 تومان       توضیحات        خرید پستی محصول

تبلیغات

عینک اسپرت کررا اصل طرح 2014

محبوب ترین عینک بین بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و افراد مشهور

قیمت : 49000 تومان       توضیحات        خرید پستی محصول

بیوگرافی ترلان پروانه + عکس

ترلان پروانه بازیگر و نوجوان ایرانی متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ است.

زمینه فعالیت : بازیگر

ملیت : ایرانی

تولد : ۱۸ تیر ۱۳۷۸

شیراز

جوایز : – دریافت پروانه زرین از بیست و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان.(در سال ۱۳۹۰)

زندگی

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم “آهوی پیشونی سفید” برنده “پروانه زرین” به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)

کمک پدر و مادرم

مادر من علاقه زیادی به بازیگری دارد و حتی مدتی قبل از ازدواج در زمان دانشجویی در تئاتر فعالیتهای هنری انجام میداده. او و پدرم بزرگترین مشوقهای من بودند. به همین دلیل وقتی برای اولین بار در ۳ سالگی خانمی در فرودگاه من را دید و به مادرم پیشنهاد بازی من را در یک تیزر تبلیغاتی داد، مادرم با علاقه قبول کرد.

بردن و آوردن و مواظبت از من سر صحنه، به خصوص وقتی خیلی کوچک بودم، برای مادر و پدرم زحمت زیادی داشت، اما آنها به عشق اینکه من روزی هنرمند بزرگی شوم، همه این سختیها را قبول کردند. آنها همیشه با من سر صحنه بودند و حتی وقتی مادر و پدرم نمیتوانستند بیایند برایم پرستار میگرفتند و او را با من سر صحنه میفرستادند تا تنها نباشم و ساعتهای بین کار با او بازی کنم و کارهای شخصیام را انجام دهد.

برای مادرم مهم بود که من علاوه بر بازی، بچگیام را از دست ندهم. شاید برایش سخت بود اما همیشه اسباب بازیهایم را با خودش سر صحنه میآورد و با من بازی میکرد تا من پشت دوربین خیلی سرگرم بزرگترها و دنیای آنها نشوم. مادرم من را در کلاسهای مختلف ثبتنام کرد و من به جز بازیگری هنرهای دیگری هم بلد هستم مثلا پیانو میزنم و ورزشهای مختلف انجام میدهم. خانوادهام به من یاد دادند فقط به چهره تکیه نکنم و سعی کنم شایستگیهای دیگری هم داشته باشم. من علاوه بر بازیگری از بازیگران بزرگی مثل خانم فاطمه معتمدآریا و آقای پرویز پرستویی و دیگر بزرگانی که با آنها همکاری کردم، اخلاق و رفتار کار را هم یاد گرفتم.

مادرم به من میگفت به این بزرگان نگاه کن و از آنها اخلاق و رفتار شایسته یک هنرمند را یاد بگیر. من حتی به لباس پوشیدن آنها هم دقت میکردم تا ببینم یک بازیگر حرفهای چطور باید بپوشد. کتاب هم زیاد میخوانم و فیلم هم خیلی میبینم و سعی میکنم از کتاب و فیلم هم یاد بگیرم. اما از همه چیز مهمتر برایم درسم است و دلم میخواهد در یکی از رشته های تجربی ادامه تحصیل بدهم. خدا را شکر با اینکه کار میکنم توانستم همیشه نمرات خوب بگیرم و از درسهایم عقب نمانم. من برای اینکه بازیگر شوم خیلی زحمت کشیدم. من که یادم نمیآید ولی مامانم تعریف میکند ۴-۳ سال بیشتر نداشتم که برای یک تیزر شامپو هر روز ساعتها کار میکردم و گاهی چند ساعت پیشانیام عرق میکرد. خیلی کوچک بودم و این کارها برای یک بچه در آن سن خیلی سخت است.

 گفتگوی کوتاه با ترلان پروانه

در «تا ثریا» نقشی در گروه سنی متفاوت را تجربه کردی، چه حس و حالی داشت؟

تجربه یک نقش متفاوت و جدید را خیلی دوست داشتم و خوشحالم که این کار را قبول کردم. نقش عسل یک مقدار از سن واقعی خودم بزرگتر بود اما کار با آقای مقدم و خانم حاجیان و بقیه گروه را دوست داشتم و سختی آن را زیاد احساس نکردم. من نکات زیادی در بازی و رفتار و اخلاق کاری از این گروه یاد گرفتم.

 نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟!

تفاوت سبک زندگیات با بچه های دیگر باعث اذیت تو نمیشود؟ در مدرسه مشکلی نداری؟

همیشه سعی میکنم رفتار عادی مثل همه داشته باشم ولی خب بالاخره یکسری بچه ها مخصوصا سال پایینی ها خیلی علاقه نشان میدهند و دائم میآیند سوال میپرسند و … اما ناظمهای مدرسه سعی میکنند آنها را کنترل کنند تا نظم مدرسه را به هم نزنند. اما من با همه باادب رفتار میکنم چون بالاخره لطف دارند که من را دوست دارند و علاقه نشان میدهند. معلمها هم مثل بچه های دیگر با من رفتار میکنند البته گاهی واقعا کار من را درک نمیکنند و مثلا میگویند نمیشود فقط تابستانها سر کار بروی؟ یا درسهایت را ببر سر کار بخوان. یعنی متوجه نمیشوند کار ما چطوری است.

 وقتی سر کار هستی دلت برای مدرسه تنگ میشود؟

برای درس که نه خیلی ولی برای دوستانم دلم تنگ میشود.

 بیشترین تفریحت چیست؟

من که اینقدر یا سر کار هستم یا درس دارم که وقتی برای تفریح ندارم اما کتاب خواندن و فیلم دیدن را خیلی دوست دارم. عاشق فیلمهای ژانر وحشت هستم. یک بار هم فیلمی با نام «عروس غریبه» در این ژانر بازی کردم که پخش نشده.

 تا به حال به جز «تا ثریا» کار دیگری هم بزرگتر از سنات پیشنهاد شده؟

بله، نقش حضرت آمنه در فیلم «محمد (ص) » آقای مجید مجیدی به من پیشنهاد شد که بزرگتر از سنم بود و اتفاقا از نقشهای اصلی کار هم بود. رفتم تست گریم هم دادم اما آقای مجیدی گفتند هنوز برای این نقش کم سن هستی. من ۱۳ سالم است و نقش ایشان ۱۹ ساله بود. اما گفتند احتمالا برای نقش دختر نوجوانی در قسمتهای بعدی این مجموعه از تو استفاده میکنیم. همین که من را برای این نقش دعوت کردند و تست گریم دادم، باعث افتخارم است.

 در چهار سالگی به دار آویخته شدم

«زیر تیغ» هم یکی از سختترین تجربه های کاری من بوده و هم یکی از بزرگترین شانسهای زندگی کاریام. یادم هست در دفتر آقای هنرمند بودیم. در راه پله او را دیده و گفتم شما چقدر شبیه آقای پرستویی هستید. از همان جا آقای هنرمند از برخورد من خوششان آمد و من را برای «زیر تیغ» انتخاب کردند. خانوادهام هم از این که قرار بود من کاری را با پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، فریبا جودیکار، نگار جواهریان و … بازی کنم فوقالعاده خوشحال بودند. فقط آن صحنهای که اول فیلم پدرم خواب میدید من به دار آویخته شدم، برای مادرم خیلی سخت بود.

یادم هست موقع ضبط آن صحنه هم خیلی اذیت شدم. آقای پرستویی زیر طنابدار ایستاده بودند و به محض اینکه من را پایین میآوردند بغلم میکرد. خیلی ناراحت بود من که دختر بچه کوچکی بودم و ۵-۴ سال بیشتر نداشتم باید این صحنه را بازی میکردم. من را با یک تاپ کشی به شاخه درخت وصل کرده بودند و فشار کشها قسمتهایی از تنم را کبود کرده بود. مادرم هم وقتی این صحنه را دید خیلی ناراحت شد مخصوصا که یاد عذاب من موقع فیلمبرداری افتاد. اما در کل «زیر تیغ» را خیلی دوست داشتم و گروه بسیار خوبی داشت مخصوصا آقای پرستویی و خانم معتمدآریا خیلی مهربان بودند.

روی سینما نمیشود حساب کرد

تصمیمت برای آینده چیست؟ میخواهی بازیگر بمانی یا شغل دیگری را در نظر داری؟

بازیگری را که قطعا کنار نمیگذارم اما به عنوان رشته اصلی هم ادامه نخواهم داد و کنار درسم آن را دنبال خواهم کرد. یعنی نمیخواهم رشته تحصیلی ام بازیگری یا سینما و هنرهای نمایشی و این چیزها باشد.

 چرا؟ تو که میگویی به کارت علاقه داری؟!

چون هنر و به خصوص بازیگری کاری است که نمیتوان خیلی روی آن حساب کرد. یعنی امن و قابل اعتماد نیست.

 چرا این را میگویی خیلی بازیگرهای حرفهای داریم که کارشان همین است و با همین بازیگری زندگی میکنند؟

من چون از بچگی در این کار بودم و با بازیگران سرشناسی مثل آقای پرستویی و خانم معتمدآریا و خانم حاجیان و … کار کردم، درسهای زیادی در این کار گرفتم و واقعا به این نتیجه رسیدم که خیلی نمیتوان روی این کار حساب کرد.

از چه نظر نمی توان روی آن حساب کرد؟ امنیت شغلی ندارد؟ امنیت مالی ندارد؟

نه، روی پیشنهادهای آن نمیتوان حساب کرد. معلوم نیست چه جور فیلمهایی ساخته شود و آیا پیشنهادهای خوب داشته باشی یا نه. بعد هم این کار خیلی سخت و بیبرنامه است. مثلا من همین الان خیلی کلاسها میروم و سعی میکنم هنرهای دیگری مثل پیانو و … را یاد بگیرم اما همیشه کارم برنامه کلاسهایم را به هم میزند و نمیگذارد زندگی منظم و درستی داشته باشم. نمیدانم اما شاید همین بینظمی هم یکی از دلایل تردیدم در اینکه بازیگری شغل اصلیام در آینده باشد، است.

 چه چیزهای در قبول یک پیشنهاد برایت مهم است؟

کارگردان، بازیگرهای دیگر و فیلمنامه.

  یک بازیگر همه فن حریف

من برای ارتقای کار بازیگریام خیلی تلاش کردم و انواع هنرها و فنها را فقط به خاطر اینکه بازیگر تواناتری باشم، آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفهام آمادهتر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده. من فقط ۳ سال و نیم داشتم که وارد این کار شدم. شروع کارم را حتی به یاد نمیآورم. مادرم تعریف میکند که خانمی در فرودگاه ما را دیده و به مادرم پیشنهاد داده من در تیزری تبلیغاتی بازی کنم.

بعد شماره ما را گرفته و خیلی اصرار و پیگیری کرده تا اینکه مادرم راضی شده. مادرم خیلی دوست داشته من بازیگر شوم. پدر و مادرم برای موفقیت من در این کار خیلی تلاش و از خودگذشتگی کردند و از خیلی چیزها به خاطر موفقیت من گذشتند. هیچ وقت من را سر صحنه تنها نگذاشتند و حتی وقتهایی که خودشان نمیتوانستند با من باشند، پرستاری را همراهم میفرستادند تا تنها نباشم. الان به خاطر محبتهایشان از آنها متشکرم.

هر چند یک بازیگر کودک سختیهای زیادی را تحمل میکند و اصولا کار کردن مثل آدم بزرگها برای بچهها سخت است اما چون کارم را دوست دارم فکر میکنم ارزشش را داشته. خدا را شکر نتیجه زحمتهایم را هم گرفتم. همین امسال در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان برای ایفای نقش اصلی فیلم «پیشونی سفید» تندیس بهترین بازیگر دختر را دریافت کردم.

برخی از فیلم‌های سینمایی

- مردن به وقت شهریور (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۲)

- زندگی مشترک آقای محمودی و بانو (زوح الله حجازی – ۱۳۹۱)

- به خاطر پونه (هاتف علیمردانی – ۱۳۹۱)

- بی خداحافظی (احمد امینی – ۱۳۹۰)

- آهوی پیشونی سفید (سید جواد هاشمی – ۱۳۹۰) – اختاپوس

- چپ دست (آرش معیریان – ۱۳۸۴)

- مادر صدامو می‌شنوی (کامبیز کاشفی – ۱۳۸۴)

- زن بدلی (مهرداد میرفلاح – ۱۳۸۴)

- بالا بلند (جلال فاطمی – ۱۳۸۴)

- دغدغه (فرزاد فرزام – ۱۳۸۴)

- عاشق (افشین شرکت – ۱۳۸۵)

- پاپیتال (اردشیر شلیله – ۱۳۸۵)

- نصف مال من، نصف مال تو (وحید نیکخواه آزاد – ۱۳۸۵)

مجموعه‌های تلویزیونی

-سرزمین کهن (کمال تبریزی  -  ۱۳۹۲)

-گذر از رنج ها (فریدون حسن‌پور – ۱۳۹۲)

- تا ثریا (سیروس مقدم – ۱۳۹۰)

- ملکوت (مجموعه ماه رمضان، محمدرضا آهنج – ۱۳۸۹)

- شبی از شبها (رضا کریمی – ۱۳۸۳)

- ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدرها و مادرها (حجت قاسم زاده – ۱۳۸۳)

- خوش غیرت (علی شاه حاتمی – ۱۳۸۳)

- جایزه بزرگ (مهران مدیری – ۱۳۸۳)

- مسافری از گرونگول (مرتضی متولی – ۱۳۸۴ – برنامه کودک و نوجوان)

- داوری (نیکا عزیزپور – ۱۳۸۴)

- زیر تیغ (محمدرضا هنرمند – ۱۳۸۵)

- بی مقدمه (رضا کیایی – ۱۳۸۵)

 شبکه نمایش خانگی

دیگر آثار

- فیلم ویدئویی باغ آلوچه (بهروز شعیبی – ۱۳۸۳)

- تئاتر ادیب (فرانسوی – ۱۳۸۵)

مجموعه های اینترنتی(فضای مجازی)

- سریال اینترنتی نفوذ (۱۳۹۱)

عکس کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس های بچگی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

تصاویر ناز کودکی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای دوران خردسالی ترلان پروانه

عکس های نوجوانی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

 عکس ترلان پروانه

بیوگرافی و عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه سال 93

عکس ترلان پروانه

عکس پرتره ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

تصاویر جدید ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای شخصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکس سلفی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای ترلان پروانه در منزل

عکس ترلان پروانه

آلبوم عکسهای خصوصی ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

جدیدترین عکس های ترلان پروانه بازیگر ایرانی

عکس ترلان پروانه

عکس هنری ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

زندگینامه ترلان پروانه با عکس

عکس ترلان پروانه

تصاویر جالب و دیدنی از ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

بهترین تصاویر ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

عکسهای آتلیه ای ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

ترلان پروانه در فیلم اختاپوس

عکس ترلان پروانه

تک عکس ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

دریافت جایزه ترلان پروانه

عکس ترلان پروانه

جا موبایلی اتومبیل GRIP GO

گالری عکس همسر هنرمندان

دریافت بیوگرافی و عکس در ایمیل

کپی برداری و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به سایت مجاز است

کپی برداری توسط ربات یا بدون ذکر منبع از طریق پلیس فتا و ساماندهی پیگیری میشود

انتشار مطالب توسط جستجوگر هوشمند تنها با کسب اجازه از مدیر سایت امکانپذیر است

از بازدیدکنندگان محترم درخواست میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

منبع اکثر بیوگرافی ها، دانشنامه آزاد ویکیپدیای انگلیسی و فارسی می باشد

-------------------------------------

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران زن ایرانی | تاريخ : ژوئن 30th, 2014 | نوشته : admin | تعداد بازديد : 102988 بازدید
اعلانات سایت

 ساعت دیواری طرح پانا

به مدت محدود ساعت پانا را با تخفیف 40% خریداری کنید

قیمت : 35000 تومان       توضیحات        خرید پستی محصول


ارمیا گفته :

درکل خیلی خوش شانس هسش

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:41 ق.ظ:

اره بابا شانس داره ولی من قشنگی ازش ندیدم

پاسخ

ارمین در تاريخ سپتامبر 15th, 2014 12:25 ق.ظ:

دختر به این قشنگی کجاش زشته. دیوونه

اینارو گفتم واسه شوخی

پاسخ

farimah sh در تاريخ اکتبر 16th, 2014 2:11 ب.ظ:

عزیزم حسودی نکن من خودم هم سنشم اما بهش حسودی نمیکنم قشنگه اما نه خیلی ولی نازه

پاسخ

یوسف در تاريخ اکتبر 24th, 2014 4:36 ب.ظ:

اره موافقم باهات ..

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:57 ب.ظ:

نه بر و رو داره نه قد و قواره کجاش سنش بیشتر میزنه !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

دلارام گفته :

سلام………خداییش به ترلان نمیاد متولد78 باشه ماشالا بزنم به تخته!!!!!!!!!!

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:25 ب.ظ:

از بس ارایش کرده اینجوری شده اتفاقا خیلی هم بهش میاد دختر عموی من هم سن اینه اما بدون ارایش خیلی هم قیافه ش زیباتر از اینه تازه اون خودش هم چشمای سبز تیره داره که فوق العاده ست ولی به حر حال هرکی یه چیزی داره

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:09 ق.ظ:

گلی جون لایییییییییییییییییییک داری عزیزم خییلی ارایش میکنه منم هم سن ترلان هستم من خودم اصلا ارایش نمیکنم چون میدونم دختر بدون ارایش سنگین تره

پاسخ

مهدی گودرزی گفته :

ترلان عاشقتم خیلی ناز ی من دوسال ازت بزرگترم و عاشقتم

پاسخ

درسا در تاريخ جولای 31st, 2014 9:37 ب.ظ:

جون سیبیلات

پاسخ

سیمین در تاريخ آگوست 5th, 2014 5:48 ب.ظ:

مثلا که چی ؟!!
میخوای باهاش ازدواج کنی ؟؟؟

پاسخ

مهدیه در تاريخ سپتامبر 7th, 2014 12:25 ق.ظ:

والا. این حرف یعنی چی اقای مهدی

پاسخ

فاطمه در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 7:41 ب.ظ:

چی کار بچه مردم داری

پاسخ

کیمیا در تاريخ سپتامبر 15th, 2014 12:27 ق.ظ:

مهدی جون شعور داشته باش این چیزها بد اموزی داره.

پاسخ

m در تاريخ سپتامبر 27th, 2014 11:21 ب.ظ:

ای خدا!!!!به نظرمن یکم روسلیقت کارکن مهدی جان!!!!!

پاسخ

pari گفته :

اصلا بهش نمیاد 78باشه من که اول دیدمش توی بعضی از عکساش بیشتر بهش میخورد 18به بالا باشد

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:26 ب.ظ:

برو بابا

پاسخ

معصومه گفته :

سلام . ترلان جون خیلی دوست دارم

پاسخ

عسل دلشکسته در تاريخ جولای 24th, 2014 2:33 ب.ظ:

منم دوسش داشتم از طرفدارای پروپا قرصش بودم ولی از وقتی که عشق من دلبسته ترلان شد دیگه دوسش ندارم این انصاف نیست از دستش به خدا شکایت خواهم کرد

پاسخ

Mohad گفته :

من عاشق بازیگری هستم ویک سال ازترلان کوچکترم.یکی کمکم کنه بگه چطوری درهمین سن وسال وارداین عرصه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباتوروخدایکی بگه.جبران میکنم

پاسخ

بهار در تاريخ جولای 27th, 2014 11:34 ب.ظ:

سیلام…منم مثل تو عاشق بازیگریم اگه میخوای بازیگر بشی و استعدادشو داری به نظر من به دورش میتونی به این حرفه دست پیدا کنی یکی از طریق کلاس های بازیگری که این از هر راهی هتره و دومیش هم پارتی که فک میکنم زیاد کار جالبی دیگه الان تو این حرفه نباشه برو کلاس بازیگری ثبت نام کن تو روزنامه کلاس هارو معرفی کرده
موفق باشی…..

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:29 ب.ظ:

اینقر ازت پول میگیرن که حد نداره من رفته بودم ثبت نام کنم خیلی گرون بود پارتی داشته باشی سنگین تری!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

علی گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم

پاسخ

فاطمه در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 7:42 ب.ظ:

مامانت میدونه عاشق شدی بچه

پاسخ

میریام گفته :

شما خیلی بامزه و زیبایید امیدوارم موفق باشید ;-) ;-) راستی من همسن تو یه سال کوچیکترم میتونی ایمیلتونو بهم بدی ؟

پاسخ

ایسان گفته :

دوستت دارم ایسان ازمنطقه22

پاسخ

آيرين گفته :

سلام خدمت ترلان جونم ترلان جون منم الان 14 سالمه ولي انگار ما دوتا خواهر دوقلوييم خيلي شبيه مني منو هركس تو خيابون ميبينه خدا وكيلي راست ميگما ميگيره عكس ميندازه ازم امضا ميگيره كه شما ترلان پروانه ايد بعد ميفهمن كه اشتباه گرفتن به جون خودم راست ميگم خيلي دوست دارم ابجي دوقلوي خودم خدا نگهدار

پاسخ

مریم گفته :

من و ترلان هم سنیم راسته که می خواهی ازدواج کنی با ارسلان قاسمی

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:32 ب.ظ:

همه ی عالم فهمیدن شایعه بوده ها
نه بابا از این خبرا نیست مادرشم تو سایت نیک صالحی تکذیب کرده!!!!

پاسخ

مهدیه در تاريخ سپتامبر 7th, 2014 12:28 ق.ظ:

اره بابا شایعه درست کردن ازدواج چیه مریم جون

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:05 ق.ظ:

شایعه هست مریم جون باور نکن

پاسخ

کیمیا در تاريخ سپتامبر 15th, 2014 12:32 ق.ظ:

مریم جون دیوونه ای ها

پاسخ

كيانوش گفته :

ترلان جون خيلييي دوست دارم

پاسخ

m در تاريخ سپتامبر 27th, 2014 11:23 ب.ظ:

چه بدسلیقه!!!!

پاسخ

EHSAN گفته :

سلام.مطالب جالبی بود.دست شما دردنکنه.همیشه موفق باشی

پاسخ

farid گفته :

ترلان جون عاشقتم می میرم برات قربونتI LOVE YOU

پاسخ

m در تاريخ سپتامبر 27th, 2014 11:25 ب.ظ:

اوه اوه اوه!!!!! خجالت بکش بچه!!!!

پاسخ

نیما Nima گفته :

س ترلان میدونی مادوتا هم سنیم ولی خیلی وحشتناک از نامزدت خوشم میاد به خدا اگه کسی دربارش حرف بدی بزنه میکشم تا حتلا چند بار دعوام شد بهش بگو خیلی اقایی به خدا تا اخر عمر نوکرشم

پاسخ

mahdi16 گفته :

ترلان جان من یکی طرفدارای پروپاقرصتم.امیدوارم توکارت موفق باشی وخوشبخت شی.مهدی ازاراک

پاسخ

ب گفته :

واقعا 78؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی بزرگتر ازسنش میزنه!!!!یعنی الان کلاس سوم راهنمایه؟؟؟؟؟ عجب!!!!

پاسخ

نیما گفته :

ترلان جان خییییییییییییییییییییییلی نازی 22سالمه بدجور عاشقت شدم>>

پاسخ

فاطمه در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 7:43 ب.ظ:

نیما جون هنوز دهنت بو شیر میده

پاسخ

یکی گفته :

واااااییییی 78؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟اصلا فکرشم نمیکردم!همچین خودشو آرایش کرده که گفتم حالا یه 20 سالیشه حداقل!
واویلا دختر

پاسخ

مهلا در تاريخ آگوست 23rd, 2014 9:15 ب.ظ:

لایک داری

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:11 ق.ظ:

منم میگم به نظرم سنش زیاد میزنه اونم خیییییییییییییییییییییییلی
یکی لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

atena گفته :

سلام.ترلان منم هم سن تو ام .خیلی دوست دارم بازیگر بشم.میشه کمکم کنی.میشه ایمیلتو بهم بدی؟ مرسی.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

ساسان گفته :

خیلی یازیتون قشتگه فوق العاده اید البته بعد از ارسلان قاسی جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون در کل موفق باشید

پاسخ

متین گفته :

ترلان جون خیلی دوست دارم عااااااااااااشقتم

پاسخ

امير گفته :

سلام ترانه جون از صميم قلب دوست دارم وبه خاطر پيشرفت چشمگيري كه داشتي بهت تبريك ميگم وآرزو ميكنم در تمام مراحل زندگي سالم با نشاط و موفق باشي از طرف يكي از هوادارنت امير از تهران

پاسخ

neda گفته :

یعنی این همسن منه ؟؟؟؟؟؟؟عمرا ؟؟؟؟؟؟بابا یه کم از گیرمت کم کن دختر

پاسخ

lملودی گفته :

…………………چی بگم والا…منم همسن ترلانم…اصن بهش نمیاد78 باشه….واااااااااااای من عاشق بازیگری هستمممممممم و دارم میرم کلاس….خیلی خوووووووووبه…..ترلان موفق باشی ……اها راسی من عاااااااااااااااااااااااااااااااااشق اررررررررررررررررسلاااااااااااااااااااااااااااااااانم اصن یه دونس….

پاسخ

saeed گفته :

ترلان جان من که بچه بودم شمام بچه بودی بازیت تو نصف مال من خیلی دوست داشتم
اما خداییش من برعکس شمام من متولد75اما هرکی میبینه فک میکنه 78ام به شما بیشتر
میخوره75باشی.موفق باشی…………..

پاسخ

kasra گفته :

اصلاهم جالب نیس خیلی هم لوسه و همه نقشاشو ی جور بازی میکنه فق یکم قیافه داره

پاسخ

سوگول گفته :

این ترلان اصلا هم خوشگل نیس.خیلی هم بی مزس.تتتتتتتتتازه به قیافش میخوره متولدددددد 80باشهههههههههههه

پاسخ

Amir گفته :

ترلان جون من شما وبازی تون رو خیلی خیلی دوست دارم وبه نظر من شما بهترین بازیگر دختر درایران هستید امیدوارم همیشه موفق باشید . دوستدارشما Amir

پاسخ

یسنا گفته :

زیباست

پاسخ

سوسانو گفته :

خیلی نازی ترلان جون

پاسخ

نسی گفته :

من ک ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا همه تو تیر ماه هستن اصن ماه منو خراب کردن اینا.ما با کیا شدیم 7میلیون!

پاسخ

آریا پورمند گفته :

بهترین بازیگر تاریخ کمه واسه ترلان .

پاسخ

هانا در تاريخ آگوست 30th, 2014 12:17 ب.ظ:

آب قطه پسرم

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:04 ق.ظ:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

م ب ی ن ا گفته :

سلام میشه بپرسم ازدواجت باارسلان قاسمی راسته یاهمش شایعه اس؟!!!!!!!!!

پاسخ

یاسین گفته :

سلام ترلان جون خیلی دوست دارم 1سل ازتو کوچیکترم

پاسخ

شمیم گفته :

ترلان جان من شمیم هستم همه میگن خیلی شبیه تو هستم وجالب متولد شیرازم دوستت دارم

پاسخ

محمد جواد گفته :

سلام ترلان جون اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق و سربلند باشيم

پاسخ

Mahdieh گفته :

badam miad azash khodesho migire

پاسخ

مینا تورابی گفته :

اینکه با ارسلان قاسمی ازدواج کرده واقعیت داره?
14? ایشون که ماشاالله 19 سال نشون میدن با اون ارایشی که این می کنه

پاسخ

سارینا گفته :

کاشکی دروغ باشه من دیوونه مییییییییییییشم

پاسخ

سمانه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:36 ق.ظ:

خانم میشه بپرسم چی دروغ باشه

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:13 ق.ظ:

سمانه خانم منظور سارینا خانم ازدواج ترلان و ارسلانه که دروغه

پاسخ

شایسته گفته :

این دخترا عجب حسودانه حرف میزنن بابا منم دخترم اما منصفانه حرف میزنم خانم پروانه از بچه گیهات تا حالا دوست د دارم از حرفای دختر حسودا ناراحت نشو آهای پسرا خودتونو جم کنید بابا حالم بهم خورد

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:31 ق.ظ:

منم دخترم ولی حرف حقو میزنم که اصلا قشنگ نیست ولی بازیش خوبه ادم باید حرف حقو بزنه اینطوری هم بگید عاشقتم فردا میگه من مثل مهلقا جابری خوشگل ترین دختر ایرانم…

پاسخ

تینا گفته :

برو بابا کی گفته بهش نمی خوره .
ترلان جون عاشقتم.

پاسخ

sahar گفته :

سلام ترلان اسم من سحره .شیرازیم و هم سن توام.فدامدا داری ترلان.دوست دارمممممممم اجیک

پاسخ

اناهیتا گفته :

سلام ترلان جان اميدوارم همیشه سالم باشی و زیرسایه اقاامام زمان باشیدلم میخواست باحجاب تر باشی .دوستتدارم موفق باشی

پاسخ

بهنام گفته :

سلام ترلان جان. من متولد 75 هستم و بازیگری رو خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم . اگه میدونی خواهش میکنم بهم بگو .من فکرنکنم این متن روبخونی اگه خوندی تورو خدا کمکم کن .مرسی – – راستی اونایی که تو نظرات مخالفت بودن به یه خال موت نمیرسن
@@
^
بهنام

پاسخ

بهنام گفته :

خیلی ازت خوشم میاد.تمام فیلم هایی رو که تو توش بازی کردی رو دیدم – -
@@

^
بهنام

پاسخ

متاسف گفته :

من واقعا براى همتون متاسفم هم دختراى حسود هم پسراى بدبخت خجالت بكشيد خودتونو جمع كنيد به خدا واسه همين اين كشور هنوز پيشرفت نكرده واسه اين كه ايرانيا از اين سن تو اين خط هان بريد يكم از بچه هاي هم سن خودتون تو كشوراي ديگه خجالت بكشيد اييييييييييي

پاسخ

◆☻حاجیه مائـــــــده ☻◆ در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 10:52 ق.ظ:

آفرین کاملا درسته

پاسخ

sarmast گفته :

اگه جرات دارین و بی طرفین این نظرو باید بزارین.خیلی هم لوس و ….همش خودشو میگیره که چی .خیلیا از اون خوشگل ترن ولی اون وضعی لباس نمیپوشن.

پاسخ

فائزه گفته :

چ جالبه دقیقا من هم سن ترلان هستم اما یک روز ازش بزرگترم

پاسخ

نفیسه گفته :

میبنیمت ترلان….

پاسخ

هدیه گفته :

من18سالمه ولی فرقی بین طرز پوشش منو استایلم با این دختر14ساله هیچ فرقی نداره …..یکم زیاده روی کرده….ولی درکل بامزس…

پاسخ

donya گفته :

ترلان جون تو خوشگلی اما بلد نیستی لباس بپوشی

پاسخ

عمران گفته :

سلام .اولندش من کلا ازش خیلی خوشم میاد.بعدم خیلی دوسش دارم چون همشهریمه (شیرازیه)و یکی هم همسنمه و50روز هم ازم کوچیکتره .و واقعا باید افتخار کنم ک یه همشهری ب این خوبی دارم

پاسخ

عمران گفته :

سلام .اولندش این ترلان خیلی جذابه بعدشم من خیلی دوسش دارم ب چند دلیل یکی همشهریمه یکی هم سنمه یکی دیه هم خوشگله و قیافش رو دوس دارم .ترلان پرچمه هرچی شیرازی رو برده بالا ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

پاسخ

3ـــــــتــاره در تاريخ آگوست 5th, 2014 5:39 ب.ظ:

بابا فک کردم رتبه یک کنکور آورده .بازیگری مگه چیه ؟؟؟؟بازیگری هم شد …

پاسخ

نیلوفر گفته :

به نظر من بچه که بود خوشگل تر بود

پاسخ

زهرا در تاريخ سپتامبر 2nd, 2014 11:30 ب.ظ:

ایول نیلوفرجون بین همه نظرا تو حرف راستو زدی بچه گی هاش خیلی ناز وخوشکل بود همین الان کهداشتم عکسای بچه گیشو میدیدم انقدر ناز بود که ادم میخواست از همینجا ببوستش ومن همین کار‌و کردم

پاسخ

melika vakili گفته :

kheily mikhad bege man khoshgelam ke asan niss

پاسخ

حامد گفته :

وووووووووای این عشق منه من یک سال ازش بزرگ ترم ولی از بچه گی که دیدمش عشقم شده و همیشه دوستش دارم و هر وقت فیلمی بازی می کنه به یک روز نمی کشه اون فیلمو میبینم با این که بازیگره ولی به ما محل نمیده ولی باز من دوستش دارم و همیشه تو قبلم من جا داره

پاسخ

ایناز گفته :

ترلان هنوز بچه هست

پاسخ

فاطمه در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 7:45 ب.ظ:

موافقم

پاسخ

باران گفته :

عزیم من همسنتم هرجا میرم بهم میگن کوچولووووو…بهت نمیخوره 78 باشی درکل دوست دارم موفق باشی عزیزم

پاسخ

sogand گفته :

وای دختر تو عجب چیزی هستی .تو و ارسلان به هم خیلی میاید

پاسخ

نگین گفته :

من از تو یه سال کوچکترم وعاشقتم

پاسخ

شبنم گفته :

بچگیات خیلی زیباتربود خیلی بزرگترازسنت نشون میدی حداقل4.5اسال ولی بازیت خوبه

پاسخ

AMIR HOSEYN گفته :

من امیرحسین 14 ساله از مازندران هستم.
ترلان خانم من همیشه فیلم های شما را دوست داشتم و دوست خواهم داشت . راستی شما مثل دوست دخترم میمونی از وقتی که بیو گرافی شما رو میبینم یاد اون میفتم . موفق باشی خانمی ….

پاسخ

ملیکا گفته :

بابا خوشگل.بچگیت ناز بودی ولی الان نیستی .

پاسخ

ملیکا گفته :

ترلان جان من دارم واقعیتو میگم.واقعیت تلخه

پاسخ

صيام گفته :

بروبكس ييييييي كشته ما رو شخصيتتون كشته مارو تربيتتون كشته مارو اون ادبتون بابا بيخيال يه دختر بچه كه ديگه انقدر پاچه خواري نداره اوسكولا اخه اين پسراي نادون تا كي ميخوان منت اين امثال اين دختر بچرو بكشن بابا جون مادرتون بيخيال ابرو هرچي پسره بردين من به عنوان يه پسر از خجالت اب شدم

پاسخ

بیخیال گفته :

خیلی بامزه ای دوستت دارم

پاسخ

nahid گفته :

وااااااااای وااااااااای چه ذخملی خذای من

پاسخ

حانیه گفته :

اونقدرآرایش کرده که انگار20وچند سالشه

پاسخ

آنیا در تاريخ جولای 15th, 2014 3:53 ب.ظ:

ببینم مگه تو آرایش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار ترلان داری..

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:15 ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری حانیه جون

پاسخ

آیسانی گفته :

تـرلانی تولد پیشاپش تبریک مخلصم تموم تیر ماهی ها م ب علاوه خودمممممممم!!!!!

.
.
.
.
.
.
.
.
OK Bye

پاسخ

یسنا گفته :

ترلان جون تو 5 ماه از من بزرگتری.کلا متولدین 78 خیلی با حالن

پاسخ

amir گفته :

ترلان جان تولدت مبارک.در ضمن 15تیر ماه هم تولد من بود.سلامتی همه ی تیر ماهی ها.

پاسخ

صيام گفته :

اره جون. خودت متولدين 78 خيلي باحالن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يه كلام از ننه عروس . بعدشم اگه 5 ماه ازت بزرگ تر باشه كه تو ميشي متولد 77 مهندس .

پاسخ

یسنا گفته :

نه خیر اون تیر ماهیه من دی مهندس مشخصه کیه یعنی من نمیدونم متولد 78 هستم.

پاسخ

صيام گفته :

دوست عزيز ببخشيد من اشتب كردم خخخخخخخخخ. اره من فك كردم تو 5 ماه از اون بزرگتري خخخخخخخ ببخشيد ديگه ميبينين فشار زندگي چه كرده با من؟خخخخخخخ

پاسخ

سارینا گفته :

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

پاسخ

ساجده گفته :

سلام ترلان جان خیلی دوست دارم امید وارم موف باشی من یک سال از تو بزرگ ترم لطفا منم بگو اگه بخوام بازیگر بشم باید چکار کنم ب ایمیلم جوابتو بفرست ممنون منظرم.

پاسخ

مهدیه گفته :

ترلان تو هم سن من هستی امیدوارم موفق باشی و برایت یک دنیا خوبی ارزومندم اما نباید اینقدر ارایش کنی .

پاسخ

amir در تاريخ جولای 15th, 2014 11:59 ق.ظ:

مهدیه خانوم تو خودت ارایش نمیکنی

پاسخ

مهدیه در تاريخ جولای 17th, 2014 6:57 ب.ظ:

نه من ارایش نمی کنم چون یه دختر با قیافه ی ساده خیلی خوشگل تره تا با کلی ارایش.

پاسخ

amir در تاريخ جولای 17th, 2014 9:20 ب.ظ:

بارکلا ازت خوشم اومد منم همسن توام.موفق باشی

پاسخ

طاهره در تاريخ جولای 18th, 2014 5:48 ب.ظ:

مهدیه خانم خوب اومدی راست میگی واقعا دختر با قیافه ساده قشنگتره خوب اومدی موفق باشی

پاسخ

مهدیه در تاريخ جولای 26th, 2014 2:44 ق.ظ:

ممنون شما هم موفق باشید.

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:22 ق.ظ:

من از ارایش کردن یک دختر بچه اصلا خوشم نمیاد من حتی اگر بمیرم هم ارایش نمی کنم مگر این که تو خونه باشم

پاسخ

ارغوان در تاريخ آگوست 10th, 2014 3:04 ب.ظ:

افرین دقیقا منم یکی مثل ترلان زیاد ارایش میکنه رو دوست ندارم ترلان خانم لطفا زیاد ارایش نکن به نظر من صورت بدون ارایشت قشنگتره.

پاسخ

صيام گفته :

اول بايد خلوص نيت داشته باشي . بعد بايد بشيني از ته دل دعا كني كه شايد فرجي بشه .

پاسخ

شاهین گفته :

بابا چرا این ترلان این شکلی شده بچه بود خیلی خوشگل بود الان خیلی زشت شده از چی این خوشتون میاد شبیه اگه این خوشگل باشه تمام دخترای عالم فوق العاده خوشگلن تازه این عکسایی که اینجا گذاشتن مال الانش نیست من یه روز دیدمش دماغش خیلی بزرگ شده و درکل قیافش یه جوریه شده

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:17 ق.ظ:

اره راست میگی بچگی هاش قشنگ تر بود منم اون عکسی که تو میگی رو دیدم

پاسخ

آنیا گفته :

من عاشق ترلان هستم…ترلان جووووووووووووووونم بهترین بازیگر دنیاست!!I LOVE YOU

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 16th, 2014 2:19 ق.ظ:

میشه بگید شما از چی ترلان خوشتون میاد

پاسخ

هانیه گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست اگه منم اونقدر ارایش میکردم خیلی از این قشنگتر بودم خوب فیلم بازی میکنه اما من اصلا ازش خوشم نمیاد…

پاسخ

ali در تاريخ جولای 18th, 2014 7:31 ق.ظ:

لایک داری

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 18th, 2014 5:54 ب.ظ:

اگه با من بودی ممنون لطف داری

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 18th, 2014 6:07 ب.ظ:

من تو ماه رمضان چون روزه میگیرم حوصله ام خیلی سر میره هرروز این موقع ها میام اینجا تو هم اگه دوست داری بیا

پاسخ

شهاب در تاريخ جولای 18th, 2014 9:30 ب.ظ:

از این سایت خیلی خوشت میادا

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 19th, 2014 10:04 ب.ظ:

اره بابا از بیکاری

پاسخ

کیان در تاريخ جولای 25th, 2014 4:17 ب.ظ:

واقعا؟؟؟؟؟؟!!!!

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 27th, 2014 7:21 ب.ظ:

نه بابا دارم شوخی میکنم

پاسخ

armita گفته :

سلام،عزیزم به هیچ کدوم محل نذار،اهميت نده،يه دخترهميشه بايدمغرورباشه چه خوشگل چه زشت!!البته هيچ دختري تو دنيا زشت نيست،به هيچكس توجه نكن اصلا سن تو وظاهر توبه هيچكس مربوط نيست غرورت روهم حفظ كن قوي باش قدرخودت روبدون هيچ كس لياقت داشتن تو رونداره اين پسراهم كه اينجانوشتن عاشقتن چاخان ميكنن همشون مثل همن به هيچ كدوم توجه نكن همشون اولش همين روميگن ولي بعدش به همه چيزت كاردارن انگارمالكت شدن،دوست دارم..من واقعاراست ميگم دوست دارم..خيلي گلي منم يه دخترم مثل خودت مغرور وخوشگل،،منم متولدخرداد78هستم توازم بزرگتري،،قربونت ،،

پاسخ

حاج اقا در تاريخ جولای 17th, 2014 9:33 ب.ظ:

هههههه چه اعتماد به نفسی

پاسخ

فاطیما در تاريخ جولای 19th, 2014 6:49 ق.ظ:

ماشالاااا عتماد به نفست منو کشتهههههه

پاسخ

کیان در تاريخ جولای 25th, 2014 4:22 ب.ظ:

خدا دلتو شاد کنه که دل مارو شاد کردی.همچین میگی که انگار مثلا اگه ترلانو ول کنن میاد با پسرا دوس میشه!!!بعدشم این همه زحمت کشیده به اینجا رسیده نمیخواد مغرور باشه؟؟!!

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:17 ق.ظ:

ای کاش من مثل تو اینقدر اعتماد به نفس داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

ali گفته :

والا من که سرچ کردم اسمشو و اولین عکسشو که دیدم گفتم بیست پنج رو داره.

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 18th, 2014 5:58 ب.ظ:

بیست و پنج رو نداره ولی بیست سالش انگار هست

پاسخ

صيام در تاريخ جولای 18th, 2014 6:21 ب.ظ:

بابا چيكار دارين با دختر مردم . يكي ميگه 20 سالشه يكي ميگه 50 سالشه .اقا هركي دوس داره يه طور باشه و اينم به خودش مربوطه .

پاسخ

هانیه در تاريخ جولای 23rd, 2014 11:24 ب.ظ:

بابا خوب قبول کن بیست سال رو میزنه

پاسخ

puo گفته :

خیلی بی نمکه ولی مدل عکس هاش واقعععععا قشنگه

پاسخ

amirhossein گفته :

تاحالا دقت کردین همیشه کفش الستار و شلوار لی سرمه ای میپوشه.ادم باید متنوع باشه ن این که همش یه لباس بپوشه

پاسخ

شیرین گفته :

نسبت به سنش خوب رشد کرده

پاسخ

ساحل گفته :

به نظرم قیافش خیلی معمولیه وبرای همتون متاسفم که انقدر توتوهم اید

پاسخ

ساحل گفته :

به نظرم اصلاخوشگل نیست

پاسخ

عطیه در تاريخ جولای 23rd, 2014 1:16 ق.ظ:

ساحل جون گل گفتی…

پاسخ

ساحل در تاريخ جولای 23rd, 2014 3:28 ب.ظ:

خواهش میکنم حقیقت روگفتیم عزیزم

پاسخ

عطیه در تاريخ جولای 23rd, 2014 11:13 ب.ظ:

اره فقط من نمیدونم بقیه میگن خیلی خوشگله خوب بگن کجاش قشنگه ماهم بدونیم

پاسخ

بهنام در تاريخ آگوست 11th, 2014 3:27 ب.ظ:

به تو چه برو مشقاتو بنویس اینقدرم نسوز حسود

پاسخ

عطیه در تاريخ آگوست 15th, 2014 6:10 ب.ظ:

حالا اونش به خودم مربوطه که بسوزم یا نسوزم این به تو اصلا مربوط نیست از این به بعد تو هیچ جا خودتو دخالت نده زشته

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 9th, 2014 3:44 ب.ظ:

بابا شما ها چقدر در گیرید!!!!!

پاسخ

فاطمه در تاريخ سپتامبر 20th, 2014 7:48 ب.ظ:

به نظر من خوشگل ترین بازیگر جهانه

پاسخ

m در تاريخ اکتبر 25th, 2014 10:06 ب.ظ:

نه بابا!!!!!!

پاسخ

ضحی در تاريخ جولای 23rd, 2014 4:44 ب.ظ:

عطیه جان حوصله داری اینقد نظر میدی هرجا میرم حد اقل یه نظر دادی میخوام رکوردتو بشکونم.تو که اینقد بلدی یه سوال ؟؟؟ا هرچی میخوام ایمیلم رو باز کنم باز نمیشه چیکارکنم ؟میگن به خاطر تحریم قط شده راسته ؟ خواهر گلم راهنمای؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

عطیه در تاريخ جولای 27th, 2014 7:35 ب.ظ:

من تا حالا دقت نکرده بودم که چه قدر نظر میدم خوب شد شما گفتید منم میگم شاید به خاطر همینه که ایمیلتون باز نمیشه

پاسخ

puo گفته :

بابا فقط تیپش منو کشته …

پاسخ

مهدیه در تاريخ جولای 26th, 2014 2:39 ق.ظ:

بابا تیپشم اینقدر که شما میگید قشنگ وجذاب نیست معمولیه.

پاسخ

puo در تاريخ جولای 27th, 2014 7:38 ب.ظ:

خوب منم منظورم به همین بود تیپش خیلی جذاب نیست به قول شما معمولیه

پاسخ

پرناز گفته :

بابااین هنوزبچه است این تیپ وعکسابهش نمیاد

پاسخ

ایدا گفته :

باباتیپشم معمولی هست.

پاسخ

ارغوان در تاريخ آگوست 10th, 2014 3:02 ب.ظ:

اره ایدا راست میگه تیپش معمولیه

پاسخ

عسل دلشکسته گفته :

کاش این نظرارو خودشم بخونه من اولا عاشق ترلان بودم ولی الان ازش متنفرم
اینقدر عکس های با ناز و اداشو گذاشت توسایت که عشق من عاشقش شد وعکساشو
گذاشت تو پس زمینه گوشیش اونم به جای عکس من
این انصاف نیست از دستتون به خدا شکایت خواهم کرد

پاسخ

صيام در تاريخ جولای 26th, 2014 11:17 ق.ظ:

خخخخخخخخخ عجب دوس پسر باحالي داشتي هاااااااااا خخخخخخخخخخ

پاسخ

Melinanori در تاريخ آگوست 11th, 2014 3:53 ب.ظ:

عسل جون واقعا سخته چه قدر بی معرفت

پاسخ

پسر بابام گفته :

ن خب وجدانن هم خوشگله هم جذاب…شاید جذابیتش بیشتر از زیباییش باشه…هر خوشگلی ک جذاب نیس…بعلهههههههه

پاسخ

Melinanori در تاريخ آگوست 11th, 2014 3:57 ب.ظ:

بسر بابات واقعا تو به این میگی خوشگل بس خوشگل ندیدی

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:20 ق.ظ:

برو بابا پسر بابات!
بدون خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بد سلیقه ای
خوشگل ندیدی!!!!!!!

پاسخ

m در تاريخ سپتامبر 27th, 2014 11:19 ب.ظ:

واقعا این پسرا چقد بدسلیقن!!!!ای خدا!!!

پاسخ

افسانه در تاريخ اکتبر 12th, 2014 3:50 ب.ظ:

اره خییییییییییلی البته آقا پسرا ناراحت نشن

پاسخ

شیما گفته :

ای بابا چقدر مردم حسود و بیکار پیدا میشه به شما چه اصن یا قشنگه یا زشته واقعا برا اینجور آدمای حسود متاسفم چش دیدن ندارین تا میبینین یکی یکم پیشرفت کرده سریع بش حمله میکنین چقد ربیکارید

پاسخ

کیان در تاريخ جولای 25th, 2014 4:24 ب.ظ:

لایک داری

پاسخ

تارا در تاريخ آگوست 5th, 2014 5:44 ب.ظ:

حسود نیستیم بابا حقیقت تلخه خب زشته دیگه

پاسخ

نازنین در تاريخ آگوست 7th, 2014 11:04 ب.ظ:

راست میگیم خوب قشنگ نیست . به قل تارا حقیقت تلخه ترلان خیلی به قول شما پیشرفت کرده اما ما بهش کجا حمله کردیثم ؟؟؟

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:38 ب.ظ:

موافقم واقعا باحالی حرفت حرف حقه اصلا قیافه نداره فقط عشوه داره

پاسخ

نازنین در تاريخ آگوست 28th, 2014 11:59 ب.ظ:

ممنون

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:40 ب.ظ:

برو بابا!!!!!!!!!!!!!!
ضایع!!!
حسود تویی نه ما!!!!!!!!!!

پاسخ

نازنین در تاريخ آگوست 29th, 2014 12:01 ق.ظ:

اینم خوب گفتی موافقم

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 1:01 ق.ظ:

یعنی چی حسود شیما؟؟؟؟؟؟؟؟؟حسود نیستم حرف حقو میزنیم قشنگ نیست تو نمیخوای قبول کنی الکی به بقیه نگو حسود!!

پاسخ

شیرین گفته :

زیاد زیبا نیست

پاسخ

ایدا گفته :

به نظر من دختره معمولیه نه اینقدر که بعضی ها میگن قشنگه نه اینقدر هم زشت متوسطه.

پاسخ

اینوس در تاريخ آگوست 10th, 2014 12:30 ق.ظ:

ایدا جان دقیقا حرف من حرف تو هست دختر معمولیه نه خوشگله نه زشت

پاسخ

بهار گفته :

سیلام من ترلانو خیلی دوست دارم هم سن هستیم تازه من ازش بزرگترم فروردینی ام ولی من دوسش دارم از بچگیش که فیلم بازی میکرد خوشم میومد ازش امیدوارم هرجا که هست موفق باشه
بچه های عزیز ببخشید اگر از ترلان پروانه بدتون میاد چرا روش عیب میذارید بگید خوشمون نمیاد والا
هر کسی یه زیبای داره…….وبلاگ خوبیه

پاسخ

نازنین گفته :

به نظر من اصلا قشنگ نیست سنش زیاد میزنه تیپش بد نیست بدیش اینه که متنوع نیست لباساش.ولی در کل باحاله

پاسخ

دینا در تاريخ آگوست 3rd, 2014 1:59 ب.ظ:

افتضاح سنش زیاد میزنه

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 11:18 ب.ظ:

اگه اخر حرفت ولی در کل با حاله رو نمیزدی حرفت حرف حق میشد نازنین جون

پاسخ

ليلا گفته :

ملت شانس دارن ما اگه شانس داشتيم كارخونه آدامس داشتيم… منو خيلي از دختراي ديگ هم ازين خوشگلتريم هم خوشتيپتر ولي ب قول بعضيا شانس ك نباشد جان در عذاب است

پاسخ

نازنین در تاريخ جولای 31st, 2014 7:24 ب.ظ:

اره لیلا جان شانس نباشه اینگار هیچی نیست ترلان خانم خیلی شانس دارن ای کاش ما هم شانس داشتیم خدایی من از این قشنگترم

پاسخ

رویا گفته :

ترلان خانم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم

پاسخ

مروارید گفته :

به نظر منم قشنگ نیست خیلیییییییییییییییییی شانس داره

پاسخ

کیانا در تاريخ آگوست 2nd, 2014 10:53 ب.ظ:

والا

پاسخ

مروارید در تاريخ آگوست 3rd, 2014 12:16 ق.ظ:

راست میگم خیلی شانس داره

پاسخ

سایه.......... گفته :

من از ترلان بدم نمیاد و براش آرزوی موفقیت دارم فقط نمیدونم چرا اینقد سن نشون میده من فک میکردم خانم حداقل متولد 73 باشه اینکه هم سن منه منم اذر 78 ام ….

واقعا چهره ی خانوم بیشتر زا سنش نشون میدهههه ..!!!!!!!

پاسخ

مروارید در تاريخ آگوست 1st, 2014 4:42 ب.ظ:

ترلان هم سن من هم هستش من دی 78 هستم خیلی سن زیاد نشون میده من اولین عکسشو دیدم گفتم هفده سالشه ولی نگو چهارده سالشه

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 3:10 ب.ظ:

چه جالب منم دی 78 هستم

پاسخ

saeed گفته :

سولام . از بازیتون خیلی خوشم میاد فیلم جدید چی دارین لطفا بگید ممنون

پاسخ

سمیرا گفته :

من واقعا فک نمی کردم ترلان متولد78 باشه بیشتر میخوره که متولد 75 باشه تقریبا هم سنه ارسلان قاسمی:(

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:42 ب.ظ:

نه بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

دینا گفته :

منم متولد78 ولی اصن بم نمی خوره که 18 ساله باشم :(

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:43 ب.ظ:

ولی به من می خوره

پاسخ

ساناز گفته :

بچگیت خوشگل تر بودی

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:44 ب.ظ:

دقیقا بچه که بود تو دل برو بود اما الان…..

پاسخ

نازنین در تاريخ آگوست 29th, 2014 12:02 ق.ظ:

منم میگم بچه بود خیلی زیبا بود

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 12:55 ق.ظ:

منم موافقم

پاسخ

نیلوفر گفته :

خیلی زشت شده و تازه ترلان خیلی بی حجابه بازیگر ها باید الگو ی مردم باشن اما اون بر عکسه ترلان جان یه نصیحت خواهرانه زن یک جواهره باید حجابشو حفظ کنه یه کم حجابتو حفظ کن اگه این کارو بکنی دیگه مطمئا باش هیچ کس به دروغ نمیگوید تو با ارسلان ازدواج میخواهی بکنی

پاسخ

ارغوان گفته :

ولی من میگم قیافش بد نیست خوشگله خوش به حالش اینقدر پیشرفت کرده منم دوست دارم بازیگر بشم

پاسخ

دریا گفته :

ترلان اصلا بهت نمیخوره متولد ۷۸. باشی

پاسخ

دریا گفته :

بچه تر بود جیگر تر بود

پاسخ

ارشام گفته :

بازیش در حد ,خوبه. شاید موسیقی بهتر کار کنه. من واسش ارزوی موفقیت دارم. ضمنا. کسی از زندگی سخصیش خبر نداااره نگین چقد مغروره. به نظرم جا واسه کار زیاد داره و اینکه پدر مادرش پشتشن . g L U C K

پاسخ

ياس گفته :

سلام به ترلان عزيز خيلي جيگري دختر @ كاش حجابت رو بيشتر رعايت مي كردي من نفيسه روشن رو هم دوست دارم وبي حجاب اونو نديدم موفق باشي وايشالله روزي سوپراستار بشي

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:46 ب.ظ:

خیلی بده تا ادم یه ذره معروف میشه خودشو ببازه
یه ذره از اون رونمایی هات کم کنی شاید …

پاسخ

هلما گفته :

بهت نمیخوره متولد 78 باشی….بچه بودی خییییییییییلی ناز تر بودی…

پاسخ

هلما گفته :

لطفا دهه هفتادی های عزیز لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن..

پاسخ

الناز در تاريخ آگوست 16th, 2014 9:55 ق.ظ:

عزیزم منم دهه هفتادیم ……….لاییییییییییییییک

پاسخ

دنیا در تاريخ آگوست 16th, 2014 9:56 ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

ارغوان در تاريخ آگوست 16th, 2014 11:50 ب.ظ:

منم دهه هفتادیم لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

دنیا در تاريخ آگوست 16th, 2014 1:58 ب.ظ:

عزیزم متولد چه سالی هستی

پاسخ

هلما در تاريخ آگوست 16th, 2014 2:01 ب.ظ:

متولد 78 هستم گلم

پاسخ

ثمين در تاريخ آگوست 17th, 2014 1:41 ب.ظ:

منم 70م

پاسخ

دنیا در تاريخ آگوست 18th, 2014 1:09 ب.ظ:

لایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 12:53 ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییک منم متولد 78هستم

پاسخ

کیارا گفته :

سوپر استار ایران یکی دیگس فقط فعلا دماغش گندس دپاغشو عمل کنه از این خیلللللللییییی خوشگلتره شماها امروز طرفدار اینین فردا طرفدار اون ههه

پاسخ

دنیا در تاريخ آگوست 16th, 2014 1:28 ب.ظ:

منظورت کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 3:13 ب.ظ:

دنیا راست میگه منظورت کیه کیارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

اتش گفته :

سلام. همه نظراتتون رو خوندم شما ها خیلی تو ی همدیگه هستید ولی خیلیا میگفتند زشته خیلیا میگفتند قشنگه ولی من میگم هم قشنگه هم زشت ترلان هم نه بعضیا میگن خیلی خوشگله نه بعضیام میگن خیلی زشته

پاسخ

اینوس در تاريخ آگوست 18th, 2014 5:47 ب.ظ:

افرین لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

جواد گفته :

سلام من از بازی شما خوشم میاد ولی یکی بهت میگه خوشگلی هول ورت نداره خوشگل تر هم هس

پاسخ

ناهید گفته :

بابازمان ما یه حیاییم بود من از ترلان سه سال بزرگترم ولی ازمن درشت تره درست لباس تنت کن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:49 ب.ظ:

افرین جیگر دختر باید سنگین باشه پس ترلان جان از من به تو نصیحت یکم حیا داشته باشی بدک نیس عزیزم یه خورده سنگین باش!!!!!!!!!!!

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 12:52 ق.ظ:

موافقم گلی جووووووووووون

پاسخ

اذر گفته :

من از ترلان بدم نمیادوبراش ارزوی موفقیت دارم فقط میگم قیافش خوشگل نیست من یک سال از ترلان بزرگترم ولی قیافش انگاری سنش از من بیشتره

پاسخ

ارغوان گفته :

قشنگ اونی هست که پاک باشه…اصلا به ترلان میاد که متولد 78باشه؟ترلان از من فقط ی سال بزرگتر….ولی ببین قیافشو بخدا من سنشو نمیدونستم وقتی دیدم نوشته متولد78هستش بخدا کوپ کردم من وقتی عکساشو دیده بودم فک کردم20،22هستش…نمییگم قیافش زشته نه!خوشگله ولی اصلا نه قیافش به سنش میخوره نه رفتارش به سن و شخصیتش…

پاسخ

گلی در تاريخ آگوست 27th, 2014 8:51 ب.ظ:

نه ارایشش و نه لباس پوشیدنش
به نظرتون یکم شبیه مونا فرجاد نیست؟

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 3:15 ب.ظ:

راست میگی گلی جون!!!!!

پاسخ

مهرداد در تاريخ سپتامبر 1st, 2014 3:47 ق.ظ:

آفرین عزیزم ارغوان جون من باهات موافقم خوشکل هست ولی چهرش سن بالا نشون میده

پاسخ

ارغوان گفته :

باهات موافقم ارغوان جون

پاسخ

الناز گفته :

اصلا ازش خشم نمياد

پاسخ

فرزانه گفته :

سلام ترلان جون! من از همون بچگي عاشقت بودم! خيييييلي هم خوش لباس و شيكي و هم خييييييلي با كلاس! ملت حسودن چش ندارن ببيننت! چشات و موهاتم فوووق العادس….

حرررف نداري

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 3:21 ب.ظ:

برو بابا!!!!
فرزانه ملت حسود نیستند هر کس یه سلیقه ای داره وسلیقه تو اینه اینقدر به بقیه نگو حسود

پاسخ

فاطی گفته :

اصلانم خوشگل نیست من و خواهرم از اون خیلی قشنگ تریم چیه ما که خودمون نمی گیم دورو بریامون میگن اقا پسرا هم این قدر دست و پا نشکنن زشته یکم خجالت بکشید خخخخخخخخخ خوشگل ندیدین هههههه

پاسخ

ناشناس در تاريخ سپتامبر 17th, 2014 8:33 ق.ظ:

عزیزم چه اعتماد به نفسیییییییییییییییی داری .

پاسخ

فاطی گفته :

به نظر من که خیلی لوسه

پاسخ

نازنین در تاريخ سپتامبر 6th, 2014 3:44 ب.ظ:

موافقم

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 12:50 ق.ظ:

لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک داری

پاسخ

ایدا جون گفته :

ترلان خیلی خوبی دوست دارم تو دختر خوبی هستی

پاسخ

حادثه گفته :

بچگیاش ….ادم میخواد بخورتش ولی الان حس میکنم زشت تر شده

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 8th, 2014 3:25 ب.ظ:

لایییییییییییییییییییییک داری حادثه بچگیاش خیلی جیگر بود

پاسخ

افسانه گفته :

سلام همگی.من بیشتر با گلی ونازنین موافقم قیافه قشنگی نداره تیپشم بد نیست بچگیاش خیییلی خوشگل تر از الانش بود

پاسخ

افسانه گفته :

ترلان خییییییییییییییییییییلی شانس داره !!!!!
کاش ما اینقدر شانس داشتیم !!!!
سنش به هفده ساله ها میخوره ولی به بیست ساله ها نمیخوره!!!

پاسخ

نیلوفر گفته :

متنفر نیستم ازش ولی عاشقشم نیستم.
نه خیلی زشته نه خیلی خوشگل.معمولیه.خوبه.بد نیست.
ولی سنش میخوره بیشتر باشه.اصلا بهش نمیاد یه سال از من کوچیکتر باشه.
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
راستی یه چیزه دیگه میخوام بگم ربطی به این بحث نداره ولی دلم نمیاد که نگم…امشب تیم ملی والیبالمون با آرژانتین بازی داره ازتون خواهش میکنم که برای پیروزی و موفقیت بچه ها دعا کنید. ممنون.یا علی.
قهرمان ایرانی رقیباشو به زانو در میاره.

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 13th, 2014 4:28 ب.ظ:

نیلوفر جووون ایران برد ما هم خیلی برای سرزمینمون ایران دعا کردیم تا ببره
من کلا والیبال رو دوست دارم

پاسخ

مهشید گفته :

سلام ای بابا خب چیکارش دارید اگه خوشکله یازشت که دست خودش نبوده یعنی اومده به خداگفته خدا این شکلم کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/انقدبه کارخداایراد نگیریدباریکلااااااااااااااااااا
عزیزانم

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 13th, 2014 4:32 ب.ظ:

مهشید جون عزیزم به حرفت خیلی فکر کردم راست میگی حالا ما به الانش داریم میگیم زشته یا خوشگل کسی به خدا ایراد نگرفت عزیزم ما فقط نظر دادیم همین

پاسخ

فرزانه گفته :

سلام ،واقعا بازی ترلان توی فیلم ها خوبه …
ولی ای کاش بازیگرای ایرانی مخصوصا دخترا با حجاب تر بودن
شاید محبوب تر می بودن…البته ترلان محبوب منه…
نظر شما چیه

پاسخ

فرزانه گفته :

نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛

اینکه فرمودند: زکات زیبایی، پاکدامنی ست

و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند

حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله

پاسخ

فرزانه گفته :

ترلان جون خیلی شبیه مونا فرجاد
ولی تو ببعضی از عکساش هم شبیه گلشیفته فراهانی …نه؟؟؟؟

پاسخ

افسانه در تاريخ سپتامبر 13th, 2014 4:34 ب.ظ:

نه اصلا به گلشیفته فراهانی نمیخوره فرزانه جون اصلا!!!

پاسخ

النا در تاريخ سپتامبر 28th, 2014 7:03 ب.ظ:

اره خیلی شبیه مونا فرجاد

پاسخ

متین گفته :

با سلام……
من متین متولد 76 از تهران……
به نظر من مهم زیبایی و زشتی نیست ادم خووووبه مفید باشه تا معروف…..
من از دخترای درس خون و با شخصیت بیش تر خوشم میاد….
دختر باس سنگین باشه.

پاسخ

فرشته گفته :

کارای خوبی بازی میکنه ولی قیافش زیاد خوب نیست فقط یکمی ارایش کرده همین.

پاسخ

علی گفته :

دوستت دارم

پاسخ

m در تاريخ سپتامبر 27th, 2014 11:15 ب.ظ:

خجالت بکش بچه…….……خخخخخخخخ

پاسخ

مرشاد در تاريخ اکتبر 13th, 2014 12:45 ق.ظ:

M بچه عاشقه چرا خجالت بکشه

پاسخ

ایدا جون گفته :

کسی محمدو ندیده

پاسخ

مرشاد در تاريخ اکتبر 13th, 2014 12:28 ق.ظ:

چرا کاریش داری ؟؟

پاسخ

مهسا گفته :

ای بابا یعنی این فقط یه سال ازم بزرگتره!!!!!!هرکی منو میبینه فکر میکنه 16یا17سالمه این که ازمن هم بدتره!!!!!

پاسخ

ایدا جون گفته :

من بدبختو بگو متولد 77 هستم میگن انگار 79 هستی بابا خوشگلی دردسر داره نه ترلان جونم فدات ت خیلی هم خوفی عشقم با اینکه دخترم ام عاشقتم

پاسخ

سعید در تاريخ اکتبر 3rd, 2014 5:37 ب.ظ:

ههههههههههه بابا ی وقت دردسر میشها ای بابا چند بار بگم شما دخترا هرچقدر خوشگل باشین از ما پسرا زشت ترین مطمئنم پس الکی جو نگیرتت خخخخخخخخخ

پاسخ

مرشاد در تاريخ اکتبر 13th, 2014 12:37 ق.ظ:

افرین پسر خوشگلا لاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک کنن البته اینجا دخترا زیادترن

پاسخ

النا گفته :

خجالت بکش بچه تو این سنت این قدر آرایش کردی
مثلا میخای پسرا بهت جلب توجه کنن ترلان جون
خخخ

پاسخ

fatema گفته :

ترلان من وحشتناک عاشقتم نفسم روحم جسمم روانم جگیرم همچنین ارسلان نفسم جگرم بووووووووووس

پاسخ

نیلووووووووو گفته :

سلام ولی خودمو نیما صورتت خیلی بزرگه ملی جزابیییییییییییییییییییی بووووووووووس ***************************************

پاسخ

saeid گفته :

نمیدونم اخرسر از دست دخترایی مث شما چیکار کنم من هفته ای نیم ساعت میرم بیرون دخترا مث ادم ندیدها میان تو رو ادم درسته خیلی خوشگلم ولی برا خودشون به اندازه ی نوک سوزن ارزش قائل نیستن.ولی خداییش ترلان خوشگل که داریین اینجوری بهش حسودی میکنین مگه ن؟
شما پسرا هم خجالت بکشین مگه دخترا ارزش دوست داشتن رو دارن خودشم تو این زمونه

پاسخ

هانیه گفته :

خیلی شانسش زیاده. خوش به حالش
اسم مادرش بهاره رهنما؟

پاسخ

pary گفته :

خیلی خوشگلی ترلان جون

پاسخ

arella9348 گفته :

موفق باشی گلی

پاسخ

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


جستجو

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )