تبلیغات

موضوعات
تبلیغات

جدیدترین بیوگرافی ها
تبلیغات

تبلیغات

بیوگرافی امیر غفور – Amir Ghafour

بیوگرافی امیر غفور

امیر غفور (زادهٔ ۱۶ خرداد ۱۳۷۰ در کاشان) والیبالیست تیم باشگاهی باریج اسانس کاشان و بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران است. امیر غفور در کاشان والیبال خود را شروع کرد. غفور پس از طی کردن مراحل پیشرفت سر از تیم ملی جوانان در آورد و در ادامه لیگ به همراه باریج اسانس کاشان درخشش خاصی داشت و به تیم ملی ایران دعوت شد.او در مسابقات انتخابی المپیک ۱۳۹۱ از ستارگان تیم ملی بود.غفور در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا ۲۰۱۳ به عنوان بهترین اسپک زن (اسپکر) انتخاب شد و اولین جایزه معتبر خود را در این مسابقات به دست آورد.

زادروز : ۱۶ خرداد ۱۳۷۰ – ۶ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه : کاشان، ایران

قد : ۲۰۰ سانتیمتر – وزن : ۷۹ کیلوگرم

نام مستعار : امپراتور

باشگاه کنونی : باریج اسانس کاشان

شمارهٔ پیراهن : ۱۰

پُست : پشت خط زن

زندگی

امیر غفور در سال ۱۳۷۰ در شهر کاشان دیده به جهان گشود. وی در رشته والیبال فعالیت دارد و از سال ۱۳۸۳ والیبال را از مدرسه راهنمایی شروع کرد. درمدرسه ی آنها فقط والیبال،هندبال و پینگ پنگ آموزش داده میشد و او مجبور بود انتخاب کند و از میان این رشته ها والیبال را انتخاب کرد. فعالیت او در حد مدارس بود تا اینکه مربی استقلال او را انتخاب کرد، ولی او به دلیل این که درسش خوب بود قبول نکرد.

ولی در تابستان همان سال والیبال را دوباره شروع کرد و اینطور بود که وارد دنیای والیبال شد. به گفته ی خودش والیبال را از زمان بهنام محمودی دنبال میکرد و او را به عنوان یک بازیکن خوب که والیبال ایران را به ایران معرفی کرد میشناسد. امیر غفور یکی از ستاره های والیبال ایران است. او مرد شماره ۱۰ تیم ملی است و توانست در مدت زمان کوتاه به یک ستاره جهانی تبدیل شود. وی در مسابقات انتخابی المپیک در سال ۱۳۹۱ در بازی با ژاپن به عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران معرفی شد.

امیر غفور در ردیف بهترین های والیبال جهان قرار دارد. او در لیگ جهانی سال ۲۰۱۳ در بازی مقابل آلمان به عنوان امتیازآورترین بازیکن شناخته شد و درکل، امتیاز آور ترین بازیکن ایران در لیگ جهانی بود. در مورد مربی های خود میگوید که ست کوویچ خیلی برای او زحمت کشید و والیبالش را مدیون اوست. ولی ولاسکو در میدان بزرگتری به او بها داد.

به گفته ی او ولاسکو قبل از این که اورا به تیم ملی بزرگسالان دعوت کند بازی اورا در لیگ و تیم ملی جوانان دیده بود و اعلام کرده بود که به وی اعتماد دارد و مانند دیگر مربیان به دنبال اسم و رسم بازیکن نیست.درباره ی لژیونر شدن میگوید که حتما اگر فرصتش پیش بیاید و مشکل سربازی اش حل بشود. یکی از اهدافش رفتن به اروپا و لیگ های معتبر دنیاست. وی همواره اظهار می دارد که نیمی ازموفقیت هایش رامدیون خانواده اش است.

پدرش از همان ابتدای ورودش به والیبال سر تمرین او میرفت و از نزدیک کار او را تماشا میکرد وباعث دلگرمی او میشد. همچنین مادرش نیز زحمات بسیاری برای او کشیده است. در آخر جمله ای از امیر غفور در باره ی خانواده اش: امیدوارم بتوانم یک جوری زحمتهای آنها را جبران کنم، هرچند که نمیشود زحمت پدر و مادر را جبران کرد اما امیدوارم گوشه هایی از آن را جبران کنم.

امیر غفور دوست دارد که بهترین باشد، خاص باشد و مردم دوستش داشته باشند.

گفتگوی خواندنی با امیر غفور

قُطر پاسور تیم ملی والیبال در فضای دوستانه خبرگزاری دانشجویان ایران، از ویژگی‌های شخصی، زندگی خصوصی و خاطرات و اهدافش گفت. شرح این گفت و گوی متفاوت را می‌خوانید:

* بزرگ‌ترین شیطنت زندگی‌ات چه بوده است؟

- شیطنت زیاد کرده‌ام، تا دلت بخواهد. دارم فکر می‌کنم که کدام یک از آنها قابلیت انعکاس داشته باشد!(باخنده) مثلاً در فرودگاه با بازیکنان کل کل می‌کنم که روی ریلی که چمدان‌ها و ساک‌ها را تحویل می‌دهند بنشینیم و وسط چمدان‌ها بنشینیم و بچرخیم. یک بار هم در هوای سرد زمستان تصمیم گرفتیم در دریا آب تنی کنم!

* آیا تاکنون پیش آمده که از محبوبیت خود کلافه یا خسته شوی؟

- کلافه که نه، ولی خسته شدم. بعضی اوقات دوست دارم تفریحاتی داشته باشم، ولی به خاطر موقعیت خودم نمی‌توانم. بالاخره مردم لطف دارند می‌خواهند عکس و امضا بگیرند و درباره والیبال حرف بزنند. ما هم دوست نداریم ۲۴ ساعت درباره والیبال حرف بزنیم. گاهی می‌خواهیم با خانواده در مکان عمومی بنشینیم و حرف والیبال نزنیم. من هیچ گاه به علاقمندان “نه” نمی گویم باید به آنها احترام متقابل بگذاریم.

* به یاد داری برای نخستین بار کی و کجا با شما عکس یادگاری گرفتند؟

- فکر می‌کنم وقتی با تیم ملی نوجوانان قهرمان آسیا شدیم در فرودگاه تعدادی از تماشاگران عکس و امضا گرفتند. خیلی حس خوبی داشت. قبلا این موضوع برایم سابقه نداشت. ۱۶ ساله بودم. احساس بزرگ بودن می‌کردم. البته الانم خوب است ، اما شاید چون زیاد شده قدری عادی‌تر است. چون عادت کردیم که همه ما را می‌شناسند، خب برایمان خوش‌آیند است.

* تاکنون چند سفر خارجی داشته‌ای؟

- نمی‌دانم خیلی باید بشمارم. شاید حدود ۵۰ سفر خارجی داشته باشم. حدود ۳۰ تا ۴۰ کشور را دیده‌ام. خودم شخصا لهستان و روسیه را خیلی دوست داشتم. هم مسابقات خیلی خوبی آنجا داشتیم و هم سیستم‌ کشور و مردم را در این کشورها می‌پسندم. البته اکثر خاطرات ما در کشورهای خارجی به دور هم بودن با بازیکنان بر می‌گردد. معمولا قبل از مسابقات، چهار- پنج نفری با محمد موسوی، شهرام محمودی و سعید معروف و … می‌گوییم و می‌خوانیم و می‌خندیم. بعد از بازی فینال در مسابقات قهرمانی آسیا – دوبی خسته وارد اتوبوس شده بودیم، ولاسکو گفت “غفور فقط قبل از مسابقه بلدی بخوانی! حالا زمان شادی و جشن است.” ما هم شروع کردیم به خواندن و دست زدن و … عقب اتوبوس.

* بهترین هدیه‌ای که گرفتی چه بود؟

- هدیه زیاد گرفته‌ام، همه‌اش را دوست دارم. پول خیلی خوشحالم می‌کند!(با خنده) هر کس هم می‌گوید خوشحال نمی‌شود دروغ گفته است، اما یک نفر رفت حرم حضرت ابوالفضل(ع) یک پارچه متبرک را برایم آورد که آن را خیلی دوست دارم.

* آدم مذهبی هستی؟

- نماز می‌خوانم و مثل یک آدم معمولی هستم.

* تا حالا کاری انجام داده‌ای که نتوانسته باشی به کسی بگویی؟

- خب وقتی نمی‌توانستم بگویم یعنی حالا هم نمی‌توان به آن اشاره کنم. سخت است… یادم نمی‌آید. دوران بچگی زیاد در کوچه تور والیبال می‌بستم و درب خانه‌ی تک تک بچه‌های محل را می‌زدم که برویم والیبال بازی کنیم. همسایه‌های ما بندگان خدا از سر و صدای ما اذیت می‌شدند. حالا اگر این مطلب را خواندند من را حلال کنند.

*آیا والیبالی‌ها عشق دوربین هستند؟

بعضی ها هستند ولی این موضوع شامل حال همه نمی‌شود! مثلا حمزه زرینی زیاد در مصاحبه‌های تلویزیونی می‌رود! (باخنده) من زیاد عشق دوربین نیستم. دوست دارم دیده شوم ولی اینطور نیست که هر وقت در هربرنامه‌ای دعوت شوم بروم.

*امیر غفور آدم خاصی است؟

خاص است و دوست دارد خاص باشد. همه دوست دارند خاص باشند. مدل ریش‌هایی که با موسوی می‌گذاشتیم خاص بود. اکثر بازیکنان لباس‌های خوب می‌پوشند و ساعت خوب می‌اندازند و می‌خواهند خاص رفتار کنند. البته من از این اخلاق‌ها ندارم که فقط یک مارک خاص بپوشم. همه چیز می‌پوشم ولی خاص می‌پوشم.

*در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنی؟

هیچ کدام از این صفحه‌ها برای من نیست. ولی یک صفحه اینترنتی هست که یکی از دوستان برایم باز کرده بود. بعد از جام ملت‌های قبلی این کار را کرد و به من زنگ زد و اطلاع داد. همچنان با هم در ارتباط هستیم. خودم زیاد درگیر این مسائل نیستم ولی گاهی سر می‌زنم و می‌خوانم.

*به نظرت محبوب‌ترین بازیکنان والیبال ایران چه کسانی هستند؟

در والیبال محبوب زیاد داریم. اما آن‌هایی که سابقه بیشتری در تیم ملی دارند محبوبیت بیشتری هم دارند. مثلا معروف به عنوان کاپیتان و موسوی به عنوان یک مهره کلیدی محبوبیت زیادی دارند.

*اگر از خانواده و نزدیکانت بپرسند بدترین ویژگی اخلاقی امیر غفور چیست، چه می‌گویند؟

فکر می کنم یکی از اخلاق‌های بد من این است که وقتی یک تصمیم اشتباه می‌گیرم و متوجه می‌شوم تصمیم من اشتباه است از آن بر نمی‌گردم، لجباز هستم. از سر حرفم کوتاه نمی‌آیم. حتی وقتی می‌فهمم اشتباه می‌کنم باز هم کوتاه نمی‌آیم.

*تاکنون سعی کردی بعضی از ویژگی‌های اخلاقی‌ات را تغییر دهی؟

قبلا خیلی بیشتر غُد بودم ولی الان بهتر شدم. شاید یکسری اخلاق‌هایی داشتم که خیلی‌ دوست نداشتم و حالا بهتر شده‌ام. معتقدم هر چه درخت پربارتر باشد باید سر به زیرتر شود. این موضوع را کاملا حس می‌کنم. شاید قبلا کمبودهایی داشتم که حس می‌کردم اگر آن‌ها را انجام دهم بزرگ می‌شوم. الان خدارا شکر چیزهایی دارم که دیگر نیازی ندارم خودم را بزرگ کنم و سعی می‌کنم همیشه افتاده باشم.

*آیا تاکنون شده پول زیادی خرج کرده باشی و پشیمان شده باشی؟

معمولا در سوغاتی گرفتن ضعیف هستم. یکبار برای مادرم لباس خریدم و خودم هم خجالت کشیدم خیلی زشت بود. ترجیح می دهم سکه کادو بدهم. ولی تا حالا پول زیاد خرج کردم. یکبار مزدا ۳ خریده بودم و آن را یکدفعه فروختم و ۴۰ میلیون ضرر کردم. آن هم به خاطر اینکه در جاده پنچر شد و تو ذوقم زد! زاپاس مزدا ۳ کوچکتر است و ۸۰ کیلومتر سرعت بیشتر نمی‌توانی با آن بروی.

*بهترین دوستانت چه کسانی هستند و چگونه آنها را پیدا کردی؟

دوست که زیاد دارم. ولی آن‌هایی که خیلی صمیمی هستیم یکی مربی پایه‌ام آقای اکبرزاده است و با ناصر رحیمی لیبروی تیم باریج اسانس هم دوست صمیمی هستیم. من و ناصر والیبال را با هم شروع کردیم. با آقای اعتماد حسینی سرپرست باریج اسانس هم دوست هستیم.

*وقتی عصبانی می‌شوی چه کار می‌کنی؟

عصبانی که می شوم اخم‌هایم در هم می‌رود. کسی هم نباید با من حرف بزند!

*تا حالا شده تمرین‌ها را از سر خستگی درست انجام ندهی؟

بله! گاهی، اما ولاسکو می‌فهمد. گاهی به رویمان نمی‌آورد اما گاهی هم منطقی حرف می‌زند و ما را شرمنده می‌کند.فرقی که ولاسکو با “ست کوویچ” دارد همین است. “ست کوویچ” کتک می‌زد! شاید در رده سنی جوانان درک کاملی نداشتیم و کتک هم لازم بود. شانسی که نسل والیبالیست‌های ما داشت این بود که در زمان خوبی، مربیان خوبی داشتیم. درست است که ولاسکو برای تیم ملی زحمت زیادی می کشد اما این بازیکنان از زیر دست “ست کوویچ” گذشته‌اند. اگر آن زمان نوجوانان و جوانان قدرتمندی نداشتیم حالا هم تیم ملی خوبی نمی توانستیم داشته باشیم. ولاسکو هم حتی اگر بهترین مربی دنیا باشد باید ابزار خوبی در اختیار داشته باشد.

*چرا ملی پوشان والیبال که اینقدر در اردوها با هم دوست و صمیمی هستند در رقابت های باشگاهی دعوا می‌کنند؟

دعوا در والبیال زیاد نبود. بالاخره فشار لیگ است و استرس وجود دارد گاهی تحت فشار آدم‌ها کارهایی انجام می‌دهند که درست نیست. مثلا قبلا سعید معروف و موسوی با هم بحث کردند. اما این موضوع ادامه پیدا نکرد و در تیم ملی ادامه نداشت. الان سعید و محمد موسوی بهترین دوست ها هستند. متاسفانه برخی باشگاه ها فشار زیادی روی بازیکنان می آورند. بازیکن هم تحت فشار باشگاه گاهی رفتاری می کند که ممکن است زیاد پسندیده نباشد.

* آخرین بار چه زمانی دعوا کردی و چه اتفاقی افتاده بود؟

- کلا آدم دعوایی نیستم. تمام کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند از بچگی به دنبال دعوا نبودم. اگر هم مشکلی پیش می‌آمد و مجبور می‌شدم با کسی یکی به دو کنم بیشتر سعی می‌کردم خودم را کنار بکشم و بروم. اصلا یادم نمی‌آید دعوا کرده باشم.

*معمولا قطر پاسور امتیازآورترین بازیکن میدان می شود، اینکه در بیشتر بازی ها به عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان معرفی می شوی موجب ناراحتی سایر بازیکنان نمی شود؟

در والیبال همه پست ها مشخص است. پاسور وظیفه پاس دادن دارد و اصلا نمی تواند امتیاز بگیرد. سرعتی باید دفاع کند. مگر چند امتیار می تواند بگیرد. لیبرو هم باید دریافت اولش برسد و قدرتی ها هم به همین ترتیب. اما اکثر حمله های تیم با پشت خط زن است. کارهای هجومی دارد. این موضع موجب می شود من معمولا به عنوان امتیاز آورترین بازیکن معرفی شوم. البته اینقدر بازیکنان تیم ملی بزرگ هستند که از موفقیت یکدیگر خوشحال هم می شوند. الان من و شهرام محمودی هم پستی هستیم و هر دو از بهترین دوست ها هستیم. هیچ گاه سابقه نداشته دو هم پستی اینقدر رفیق باشند. یکی از عوامل موفقیت ما همین همدلی است. کسی که از کاپ گرفتن من در آسیا خوشحال شد همین شهرام محمودی بود که هم پستی من هم هست. همین جریان اگر برعکس باشد من هم خوشحال می شوم.

*آیا والیبالیست‌ها خوب پول می‌گیرند؟

بستگی دارد که چگونه قراردادشان را تنظیم می کنند. خود من زیاد دنبال این مسائل نیستم. همیشه قراردادهایم را کامل می بندم. می گویم بابت یک فصل فلان تومان میگیرم. اگر راضی نبودید می توانید ۲۰ درصد حُسن انجام کار را نپردازید. اما اینطور که اگر سوم شوید ۱۰ درصد و دوم شوید ۱۵ درصد روی قرارداد شما می رود اصلا درست نیست. این موضوع ناخودآگاه روی ذهن بازیکن تاثر منفی می گذارد. نمی توان قرارداد های فوتبالی را با والیبال مقایسه کرد. همه جای دنیا فوتبال بیشتر از همه پول می گیرد. بیشترین طرفدار را دارد. ما نسبت به رشته ای که داریم و فضایی که داریم از درآمد خود راضی هستیم.

*خیلی از ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی نسبت به تبعیض در پرداخت پاداش به والیبالی ها گلایه دارند؟

به آن ها هم پاداش بدهند. مگر می خواهند از جیب من بدهند. شاید یکی از دلایلی که والیبالی ها را تحویل می گیرند این است که والیبال آرام آرام پیشرفت کرد و از پایین خود را بالا کشید. چون مردم این پیشرفت ها را می بینند، می توانند این موضوع را لمس کنند. والیبالیست ها واقعا کاری نکردند که مردم ناراحت شوند. مجموعه والیبال از کادر و رئیس فدراسیون و بازیکنان و خبرنگارانش ترجیح می دهند بی حاشیه و با شخصیت باشند. یکسری حرف هایی که در سایر رشته ها هست در والیبال مطرح نیست.

*نظرت درباره رسانه ها چیست؟

رسانه تاثیر زیادی در انعکاس رویدادها دارد. پوششی که خبرنگارها می دهند اگر نباشد کسی ما را نمی بیند. فکر نمی کنم کسی در صنف خبرنگارهای والیبال باشد که بخواهد سنگ بیاندازد و جلوی پیشرفت والیبال را بگیرد. امروز همه کمک می کنند تا والیبال پیشرفت کند. البته در همه جا بد و خوب هست. اما در خبرنگاران والیبال شاید به ندرت بتوان کسی را پیدا کرد که مشکل ساز باشد. البته از بعضی خبرنگاران گلایه دارم. گاهی دقیقا همان چیزی را که می گویی منعکس نمی کنند شاید لحن فردی که چیزی را ادعا کرده درست منعکس نشود و تیتر کردن آن سوء تفاهم ایجاد کند.

*به نونهالان و نوجوانانی که دوست دارند روزی “امیرغفور” باشند چه می گویی؟

وظیفه ما سنگین است که الگوی مناسبی برای جوان‌تر ها باشیم. کاری نکنیم که مردم دلخور شوند. وظیفه ما سنگین می شود. بالاخره هر کس یک الگویی دارد. یک قانونی هست به نام راز که آن را باور دارم. می گویند به هرچه فکر کنید به آن می رسی. من همیشه آرزو داشتم بهترین بازیکن دنیا شوم. آرزو دارم و تلاش می کنم تا به این هدف برسم. از همه بچه ها می خواهم که اهداف بزرگی داشته باشند و برای رسیدن به آن تلاش کنند.

عکس امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

بیوگرافی و عکس امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

زندگینامه امیر غفور + عکس

بیوگرافی امیر غفور

عکس امیر غفور عضو تیم ملی والیبال ایران

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای دیدنی از امیر غفور والیبالیست ایرانی

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای ورزشی امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

عکس جشن تولد ۲۳ سالگی امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای تولد امیر غفور در برزیل

بیوگرافی امیر غفور

تصاویر جشن تولد امیر غفور

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای شوخی با امیر غفور در شب تولدش

بیوگرافی امیر غفور

عکس سلفی امیر غفور در روز تولدش

بیوگرافی امیر غفور

عکسهای استقبال از تیم ملی والیبال در فرودگاه

بیوگرافی امیر غفور

 

=========================================

تمامی محصولات زیر در حراج ویژه سال ۹۷ با تخفیف به فروش میرسد

گالری عکس همسر هنرمندان

دریافت بیوگرافی و عکس در ایمیل

کپی برداری و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به سایت مجاز است

کپی برداری توسط ربات یا بدون ذکر منبع از طریق پلیس فتا و ساماندهی پیگیری میشود

انتشار مطالب توسط جستجوگر هوشمند تنها با کسب اجازه از مدیر سایت امکانپذیر است

از بازدیدکنندگان محترم درخواست میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

منبع اکثر بیوگرافی ها، دانشنامه آزاد ویکیپدیای انگلیسی و فارسی می باشد

-------------------------------------

 

 

 

برچسب ها :

دسته : ورزشکاران مرد ایرانی | تاريخ : خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳ | نوشته : admin | تعداد بازديد : 72987 بازدید
اعلانات سایت

یه نفر گفته :

ابرو هات و چشمات عالین.

پاسخ

دنیا خانوم گفته :

ببخشیدا پس زن امیر غفور کجاست؟

پاسخ

صبا گفته :

امیر غفور خیلی دوست دارم عزیزم بخدا عاشقتم چجوری بهت بگم

پاسخ

there is some one در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۹:۴۹ ب.ظ:

صبا خانوم بازیکنانققابلیت های دیگه دارن فقط قابلیت شون عاشق شدن نیست هوراااا

پاسخ

سکوت گفته :

ببخشید دنیا خانوم امیر غفور مجرده و امیدوارم امیدوارم صبا جون به امیرت برسی

پاسخ

مبینا گفته :

سلام امیرجون.خسته نباشی.من عاشق بازی هاتم وتمامشون رو تماشا میکنم.امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی.راستی توی خونمون همه بهت میگن داداشی

پاسخ

ارتین گفته :

امیر جون خخخخخخخخخخخخیییییییییییییلللللللللللللللییییییییییییی دوست دارم

پاسخ

سوگل گفته :

سلام اقا امیرخسته نباشی .خیلی بازیتون خوب بود من و داداشم مثل شما کاشان زندگی می کنیم وطرفتارشما هستیم و خیلی شما را دوست داریم وخیلی هم دوست داریم شما را ببینیم اما نمیدونیم چه جوری

پاسخ

سوگل گفته :

سلام اقا امیرواقعا که توی روزنامه کاشان خوندم که شما برای اولین بار می خواهید دیگه با نماینده والیبال زادگاه تون دیگر در لیگ حاظر نشید و امسال با باشگاه شهر داری تبریز وارد مذاکره شدید و حتی مذاکرات اولیه راهم انجام دادید پس تیم باریج اسانس کاشان چی میشه به همین راحتی این تیم رو رهاش می کنید اقای غفور حالا واقعا به تبریز می روید اخه این رسمشه کاشان که زادگاهتونه رو رها کنید واگر کسی اقای امیر غفور رو میبینه و یا دوستشه این رو ازش بپرسه و در این جا جوابش رو بنویسه تا ما بخونیم کلام اخر ما کاشانی ها فقط فقط طرفتار شماهستیم وشما رو دوست داریم پس اگر میشه کاشان رو رهاش نکنید با تشکر

پاسخ

عسل گفته :

سلام اقای غفور من شما را خیلی دوست دارم و همین طور برو بچ تیم ملی ایران امید وارم موفق و سربلند سلامت باشید

پاسخ

خودم گفته :

سلام
بازیتون عالیه
امیدوارم همیشه همینطورپرشورونشاط باشید
به امیدبهترینابرای شما

پاسخ

مليکا گفته :

امیرررررر خیلی دوست دارم

پاسخ

رویا گفته :

سلام امیر جون به دلم نشستی بدجور نمی دونم چی کار کنم؟

پاسخ

مدیا در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۹:۵۹ ق.ظ:

جان ۱ذره خویشتن دارباش

پاسخ

لیا در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۸:۵۷ ق.ظ:

واقعا باید همینو به بعضیا گفت دیگه خیلی شورشو دارن در میارن

پاسخ

فاطمه گفته :

من اصلا دوسش ندارم چون مغروره کلا خوشم ازش نمیاد,البته دلیل نمیشه مثله بعضیا ک از یه بازیکنی خوشم نیاد حرفای رکیک بهش بزنم,اقای غفور موفق باشی

پاسخ

خانم خوشکله در تاريخ مهر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ:

خیلی آقایی دمت گرم

پاسخ

مدیا گفته :

آقاامیربازی کردنت عالی ان شاالله بهتر ازاین بشی

پاسخ

زهرا گفته :

واقعاکه بعضی دختراخیلییی…..بگذریم
فقط یه ذره از اون غروره دخترونه تونونگهدارید….لازمتون میشه نوچ نوچ

پاسخ

name is..... گفته :

آقای غفورمن خیلی شمارودوس دارم وخیلی شماخوب بازی میکنین امیدوارم همواره موفق باشید درضن خیلی هم خوش تیپین…

پاسخ

ریما گفته :

سلام ببخشید اسم مادرشون چیه ؟ اسم و فامیلشون ؟

پاسخ

معصومه در تاريخ آبان ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ:

برای چه می خوای بدونی باهاشون فامیلی
بعد بری پیش مامانش و بعد……………………………………………..

پاسخ

زهره گفته :

سلام اقای غفورامید وارم در زندگی موفق باشی من خودم والبالیستم*به امید دیداررررررررر*

پاسخ

زهرا10 در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۵:۳۷ ب.ظ:

والیبالیست؟؟؟
هم رشته ایم
موفق باشین…………

پاسخ

معصومه گفته :

آقای غفور یه دوستی دارم می میره برات.خودم دست کمی ندارم ولی من عاشق سعید معروف ام

پاسخ

maedeh گفته :

هی…!بدک نیستی…!!!

پاسخ

زهرا گفته :

رمینا جون زهرام یلدا که از دیدن موسوی میمیره

پاسخ

سحر (از فردیس کرج) در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۳ ۷:۰۱ ب.ظ:

تو مدرسه مون راجب والیبالیستا غوغاست ششمم دوستم خواب دیده با حدیثه تهرانی ازدواج کردی
وامروز هم دوستم یلدا که عاشق موسوی گفت عکست تو لباس دومادی وحدیثه تو لباس عروس رو سایتاست
حقیقت داره؟
از تو خوشم میاد کلی عکس ازت دارم لطفا تو برنامه های شبکه ها ۱و ۲و ۳ بخاطر هوادارات برو :)
دوست دارم

پاسخ

مهدی گفته :

خیلی دوستت دارم و خیلی دوست دارم ببینمت من کاشان زیاد میام میشه تو رو توی باغ فین ببینم و یا هر جای دیگه

پاسخ

ایدا گفته :

عاشقتم هوارتا

پاسخ

فاطمه گفته :

خیلی دوووووووووووووووووسسسسسسسستتتت دارم هرروز بادوست صمیمیم سرتو دعوامون میشه.

پاسخ

عسل گفته :

سلام به کارتون افتخارمیکنم یه ایرونی

پاسخ

زهرا10 گفته :

من فقط عاشق همین امیر غفور خودمونم…
به سه دلیل:
۱-روز تولدش یه روز قبل منه
۲-شبیهه
۳-وقتی والیبال بازی میکردم با اینکه نمیشناختمش همه بخصوص سوم چهارما بهم میگفتن امیرغفور…
۴-والیبالش عالیه
۵-باقی دلایل خصوصیه…

بعدشم زهرا خانوم واس اینجور آدما متانت لازم نی…
اینا که نمیخان بیان بگیرنمون….
واس پسرای کوچه بازار متانت لازمه…
الان کی منو شما رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

سارا گفته :

عاشقتم غفور چه قدر زیبایی فقط ایا اینستا گرام داری عاشقتم

پاسخ

حنا ی والیبالیست در تاريخ مهر ۹ام, ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ:

همه بچه های تیم و دوس دارم ولی امیر یه چیز دیگس حاضرم بمییرم براش راستی کسی شمارشو داره یا آدرس خونش

پاسخ

فاطمه گفته :

سلام
امیر ازیک شخصیتت ک خوشم اومد وباعث شدتموم محاسباتم ازوالیبالیست ها تغییر کنه-اومدم درمورد بیو ها بخونم دیدم اکثرا زن هاشون رو با وضع بدی اوردن تو شبکه های اجتماعی-ی جوری تضاد واسم ایجاد شد اخه از سرو قامتان توقع نداشتم …..

ازتو خوشم اومد چون فعلادرگیر این چیزا نشدی

برات ارزوی موفقیت میکنم

پاسخ

ا پینک گفته :

خدا همتونو شفا بده.این چرتو پرتا چیه اخه این اگه شمارو تو خیانو ببینه نگاتونم نمیکنه انقدر خودتونو خار و بدبخت نکنید.

پاسخ

نازی گفته :

امیر غفور من دانشجوی رشته ی پزشکی ام از وقتی بازی هاتو دیدم خیلی عاشقت شدم

پاسخ

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )