بیوگرافی کامل امیر حسین آرمان + عکس

بیوگرافی کامل امیر حسین آرمان + عکس

امیرحسین آرمان بازیگر جوان سینمای ایران متولد ۱۴ آبان ۱۳۶۱ است که در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است.

او تا کنون با بازی در فیلم های “ازدواج به سبک ایرانی””هدف اصلی””صد سال به این سالها” “امشب شب مهتابه” “برف روی شیروانب داغ” “بیداری رویاها” “روز هفتم” وسریال “کلاه پهلوی”و”سرزمین کهن” استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

مصاحبه

امیرحسین آرمان بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری كه چند سالی است بر پرده‌های سینما ظاهر شده است، بازیگری كه دورنمای خوبی از فعالیت‌های هنری وی به چشم می‌خورد، می‌گوید از آن دست بازیگران نیست كه سینما او را انتخاب كرده باشد یا او سینما را بلكه معتقد است هردو با هم منتخب یكدیگرشدند و می‌گوید كه با تخصص در كار دكوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه‌ای خود كرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره‌ای آرام بر پرده سینما‌ها می‌شناسیم.

چهره‌ای آرام برخلاف صدایش كه پر از شور است وجوانی، شور و اشتیاقی كه نوید روزهای روشن را می‌دهد، روزهای روشنی كه نقش آفرینی‌های همین اولین‌های راهش خبر از موفقیت آینده را می‌دهد. صدایش از پس فاصله به گوش می‌رسد، فاصله‌ای دور از پایتخت، جایی حوالی شهر لاهیجان، همان جایی كه برای بازی در فیلم «ساكن خانه چوبی» آخرین كار حسینعلی لیالستانی رفته است.

درپس صدایش صوت امواج دریا است… در فاصله مكانی دور به گفت‌و‌گو با امیرحسین آرمان نشستیم كه می‌توان او را از جمله بازیگران خوب امروز و آینده دانست.

دختر بچه‌ای شش ساله است، علاقه زیادی به دایی‌اش دارد و دایی او به جبهه می‌رود‌… فیلم داستان تنهایی‌های دختر پس از عزیمت دایی‌اش به جبهه است.فیلمی كه ژانر دفاع مقدس ندارد و حول‌وحوش جنگ نمی‌گذرد، دنیای خاص خود را دارد كه باید دید.دراین فیلم نقش دایی دختر شش ساله را بازی می‌كنم.

این‌گونه از روایت آخرین كار خود می‌گوید؛ همان فیلمی كه او را به شمال كشور كشانده است و می‌گوید كه احتمال رسیدن فیلم به جشنواره فیلم فجر زیاد است. فیلمی كه نقشی متفاوت از تمام نقش هایش را در آن بازی كرده است. آرمان بازیگر جوان خوش آینده سینمای ایران با گفتن از آخرین كار خود برمی‌گردد به روزهای نخست به همان روزی كه تصمیم قاطع گرفت كه گذشته از همه تخصص‌هایش بازیگر شود.

بازدید کنید از : سایت کیک و شیرینی

ازچه سالی وچه شد كه نام امیرحسین آرمان میان نام بازیگران نام آشنای كشور قرار گرفت؟

سال1381 بود. با شركت در كلاس‌های مرحوم مصطفی اسكویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود كه به‌طور حرفه‌ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبك ایرانی » كاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود كه در آن نقش‌آفرینی كردم.

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبك ایرانی» اولین كار سینمایی خود می‌گوید كه نگاهی به كارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می‌دهد سال 85 «هدف اصلی » سال 86 «صدسال به این سالها» سال 87«امشب شب مهتابه» سال 1388 «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال 1389 در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال 90 نیز در فیلم « دوباره باهم » نقش‌آفرینی كرده است ودر حال حاضر در فیلم «ساكن خانه چوبی» مشغول بازی است كه همه به نوعی از كارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است كه با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می‌داند كه چگونه انتخاب كند.

آموختن آكادمیك بازیگری چقدر در موفق بودن یك بازیگر مؤثراست؟

كشش به سوی این حرفه اگر در ذات فرد باشد با به بالفعل شدن منجر به موفقیت می‌شود. تكنیك بازیگری آموختن، به حتم به بهبود نقش آفرینی كمك می‌كند ولی لزوم كار نیست و بی‌آموزش نیز می‌توان بازیگر موفقی بود كه نمونه از این دست بسیار است.

 بین علاقه و توانایی تفاوت بسیاری است.داشتن قدرت بازیگری و توان آن ركن اصلی است كه باید به آن رسید، وقتی به این نقطه رسیدی آسوده نقش‌آفرینی می‌كنی و با مخاطب ارتباط برقرارخواهی كرد و به مرور این جنس از نقش‌آفرینی و ارتباط با مخاطب عمیق‌تر و سریع‌تر نیز می‌شود كه رسیدن به مرز دلچسب بودن از دید تماشاگر از آمال هر بازیگری است كه نشان از قدرت بازیگری وی دارد.

آرمان درحالی از تكنیك‌های آموزشی بازیگری می‌گوید كه معتقد است به خاطر فرد خاص یا دیده شدن بازیگر نشده است بلكه همیشه در وجودش حس خوبی نسبت به حرفه بازیگری داشت كه درنهایت آن را به هدف مبدل كرد و به آن رسید.رسیدنی كه درابتدای راه خوب گام برداشته است و اگر چنین ادامه دهد نام آشناتر از این كه اكنون است در سینما خواهد بود.

وقتی مقابل دوربین قرار می‌گیرید چگونه غرق نقشی می‌شوید كه شما نیست ولی چنان ساده برخورد می‌كنید كه گویی شما همانی هستید كه در فیلم است؟

باید نقش را شناخت واین شناخت با مطالعه شكل می‌گیرد. مطالعه مردم كه به اصل مردم شناسی برمی‌گردد. مطالعه توانایی‌ها كه به قدرت خود و شناخت ازخود دارید و باید خود را به دقت از توان جسمی و كلامی و… درآینه خوب نگاه كرد تا نقش خوب آفرید، نقشی كه ارتباط با مخاطب را راحت برقرار كند.

 مطالعه دیگر چگونه مواجه شدن با نقش است، این‌كه چگونه به نقش بنگری و ازچه زاویه‌ای به دنیای آن ورود داشته باشی كه طبیعی‌ترین بازیگری را شكل‌دهی كه به دل تماشاگر بنشیند در این فضا نحوه فیلمبرداری و كارگردانی نیز نقش مؤثری دارد و این سه ضلع مثلث كه از بازیگر شروع شده و با تأثیرات هدایت كارگردان و تجهیزات فیلمبرداری به هم متصل می‌شود ستون‌های یك هنرآفرینی موفق است.

آرمان این‌گونه از چگونگی نقش آفرینی‌های خود می‌گوید همان نقش‌هایی كه تاكنون تكراری درآنها دیده نشده است و حتی می‌گوید در دو فیلمی كه نقش سرباز را بازی كرده است و هنوز فرصتی برای اكران عمومی آنها ایجاد نشده است نیز تنها لباس سرباز برتن دارد و نقش دو انسان متفاوت را بازی كرده است كه به استدلال وی هر سربازی یك فرد جدا از سربازدیگری است كه كاراكتر خاص خود را دارد.

زمانی به جشنواره فجر نمانده است در این جشن بزرگ سینما شاهد چه بازی‌هایی از امیرحسین آرمان خواهیم بود؟

با بازی در فیلم «ساكن خانه چوبی» در جشنواره فیلم فجر خواهم بود.

جشنواره فجر جشن سینماگران ایران است دراین جشن بزرگ یك سال تلاش سینماگران ایران به نمایش درمی آید. دراین جشن بزرگ سینماگران دور هم جمع می‌شوند فیلم‌ها را نگاه می‌كنند و كمی در حال و هوای سینمای قدیم فرو می‌روند. سینمایی كه زیاد هم از تغییر شكل آن نمی‌گذرد، ازهمان روزهایی می‌گویم كه مقابل گیشه سینماها تماشاچیان در صف‌های طویل پشت سرهم می‌ایستادند تا بلیت خریده و راهی سالن‌هایی شوند كه فیلم‌های ایرانی بر پرده آن به نمایش درآمده بود سینمایی كه دراین چند سال اخیر از تب و تاب افتاده ولی بی‌رمق همچنان ادامه راه می‌دهد.

چرا گیشه‌ها كم فروش شدند و تماشاچیان مشتاق بی‌اشتیاق؟

باید ریشه‌ای نگاه كرد تا ریشه‌ای مشكل حل شود. كمبود سوژه‌های اثرگذار، تعداد كم سینماها، بی‌توجه‌ای به خواسته مردم و… باعث كم شدن صف كشیدن‌های مردم برای دیدن یك فیلم سینمایی است درحالی كه سابقه نشان داده است اگر فیلم خوب ساخته و اكران شود مردم با همان اشتیاق برای دیدن می‌آیند و ركود فروش گیشه‌ها از بین می‌رود. این‌كه فیلم‌های مناسب برای اكران با مانع مواجه می‌شوند یكی دیگر از مشكلات سینمای امروز است.

وی این‌گونه از فروش گیشه‌های سینماهای ایران می‌گوید و درادامه به اعتقاد امیرحسین آرمان این جوان بازیگر موفق سینمای كشور، اگر فیلم كلاه قرمزی و بچه ننه پرفروش‌ترین فیلم امسال محسوب می‌شود تنها به دلیل نوستالژیك بودن فیلم و وجود یك سوژه ناب نبود بلكه درهمه دنیا و در تمام سینماهای جهان فیلم كودك پرفروش است. آرمان می‌گوید اگر فیلمسازی كم شود ولی با كیفیت و خوب باشد و اكران‌ها دچار گره نشود روزگار خوش سینما باز خواهد گشت.

ازمیان سینما و تلویزیون كدام برای «آرمان» هدف است؟

برای تلویزیون تاكنون تنها یك كار انجام دادم و آن «كلاه پهلوی» بود كه آن نیز از جنس كار تلویزیونی نبود و كارگردان آن نیز سینمایی بود. تاكنون به صورت جدی به تلویزیون فكر نكرده‌ام ولی درهای ورود به این دنیا را نبسته و شاید روزی با حضوری بیشتر دراین فضا كاركردم.

نقطه اوج ازدیدگاه كنونی «آرمان» به عنوان یك بازیگر جوان كه با انتخاب‌های سنجیده تاكنون موفق جلوه كرده است چیست؟

هرفردی دردنیای حرفه‌ای خود ایده‌آلی دارد و مقصودی، وقتی كه پا دراین عرصه هنری گذاشتم هدفگذاری‌هایی كرده بودم كه به‌هم‌ریختگی دوسال اخیر سینما نقطه‌های تعیین شده‌ام را تغییرداد ولی این به‌هم ریختگی ریتم و كند شدن مسیر رشد باعث تغییر مسیرم نشد بلكه موجب شد مقاوم‌تر به سوی هدف حركت كنم و آن رسیدن به جایگاه خوب بازیگری در نگاه مردم والبته خودم است كه تا خود از خود راضی نباشی موفقیت به سوی تو حركت نمی‌كند.

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران مرد ایرانی the_views(); } ?>
اعلانات سایت
اناهیتا گفته :

وای من خیلی دوسش دارم

hadid گفته :

واقعا عالی هس و میتونم بگم خیلی جذاب و پر نشاط هستن

darya گفته :

Omidvaram hamishe movafagh bashe,kheili dosesh daram ham khodesho ham herfasho

dyana گفته :

kheili khub bood

dyana گفته :

ahange mesle yek khab ro kheili ehsasi khundyd motshakkerym ama man moteassefene ahange be sooye to ro natunestam donlowd konam mishe adresse emailetun ro begyd ke bishtar darbare tajrobehaye karytun betunam azatun beporsam

پری گفته :

پسر خوشگل سینمای ایران…………….بازیش هم خوبه..فیلم نازنین اکرااااااااااااااااااااااااااان شده

سوگل گفته :

خیای نازه و خوش استیله…………………دوستش دارم……………سوپراستاری حقشه

مهان گفته :

فیلم نازنین قشنگ بوووووووووووووووود پسرخوشگل سینمای ایران خیلی با کلاس هستی

گيتي گفته :

چي شد 4 قسمت بيشتر تو پيدا و پنهان نبودي اميرحسين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راست گفت مهان فيلم نازنين قشنگ بود..بشارت هم فيلم تازه و قشنگي بود ادم به خدا و توجه خدا نزديكتر ميشه…بي ايماني يعني پوچيه مطلق

يلدا گفته :

بچه ها بياين تو اين سايت هم براش شعرهاي قشنگ بنويسيم….همه بر سر زبانند…تو در ميان جاني….جه مكاني بهتر از جان…كه تو در ميان آني

مهتاب گفته :

بچه ها قرار شد تو این سایت هم شعر نوشته بشه که…..از بس خوابت را دیده ام دیگر نمی گویم خوابم می اید می گویم یارم می اید….پسر خوشگل سینمای ایراااااااااااااان شب یلدا تبریک

راحله گفته :

به تو عادت کردم به تو عادت کردم به تو و عشق تو عادت کردم…..بابا سوپراستار شو دیگه پسر خوشگل سینمای ایران…فیلم نازنین قشنگ بود

شيده گفته :

هزار ساله كه رفتي………………من هنوز پشت شيشه ام موهات و باد برده عطرش جا مونده پيشم…..با وجود اميرحسين ارمان در سينما با اين تيپ و چهره عالي به نظر من سينماي ايران در خاورميانه و حتي فراتر ميتونه حرفي براي گفتن داشته باشه بازيش هم خوبه…..چون بازيگراي زن كه اصلا در سينما چنگي به دل نميزنند جز شاكردوست و تينا آخوند تبار بازيگراي مرد ديگه هم ديگه دارن پا به سن ميگذارند

پردیس گفته :

عزیزم تو نظرتو برای خودت نگه داری سنگین تری…

شیده گفته :

شما هم حسادت و برای خودت نگه دار که ابروت حفظ بشه

علیرضا گفته :

از نظرت پردیس خانوم حسادت می باره احتمالا تو سیما کار می کنی

مریم گفته :

من نگرانتم شما دیگه چقدر حسودی

مرجان گفته :

امان از حسادت پردیس خانوم

آریانا گفته :

@پردیس, پردیس خانوم یه وقت نترکی از حسودی
بیچاره آنقدر زشتی که تحمل قبول کردن خوشگلی کسی رو نداری

alma arman گفته :

یه چیزی بگم !!! امیرحسین ارمان پسر عمو ی منه . مال خودمم هست

Helia گفته :

اصلا می فهمی خودت چی میگی

ریما امجد گفته :

آدمها خیلی زود همراه قدیمیاش را فراموش می کنند درست مثل زمانی که باران بند می اید و خیلی ها چترهایشان را جا میگذارند…………………پسرخوشگل سینمای ایران دوستت دارم

قاصدک گفته :

به تو باختم و بردی اونی که همه کسم بود….نمیخوام بازنده باشم تو بمون تا زنده باشم توی این بازیه آخر من میخوام برنده باشم تو بمون تا زنده باشم

ریما گفته :

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی نظرات در این سایت دیر ثبت میشه مدیر سایت…فکر نکنم ثبت کردنش این همه مشکل باشه…هفته به هفته شما نظرات و ثبت میکنید

admin گفته :

سلام

دوست عزیز تایید کردن نظرات سخت نیست روزانه هم بررسی و تایید میشه اما مسئله اینجاست که تعداد نظرات خیلی زیاده و امکان تایید همه نظرات نیست چون متاسفانه بعضی از دوستان از جملات و عباراتی استفاده میکنن که در شان هنرمندان نیست

بنابراین همه نظرات باید با دقت کامل خونده و بعد تایید بشه

ممنون از توجه و پیگیری شما

موفق باشید

بیوگرافی ها

ریما امجد گفته :

میکنم هر شب دعایی که از دلم بیرون رود مهرت ….ولی آهسته می گویم الهی بی اثر باشد…….ادمین خان مرسی که جوابم رو دادید ممنون بله حق با شماست

admin گفته :

خواهش میکنم

ممنون از درک و توجه شما و مرسی که همراه همیشگی بیوگرافی ها هستید

kati گفته :

من یک ماهی تو یک دریااااااااااااااا همه عشقم تویی تنها….خوش به حال امیرحسین که همه چی تمومه و مردم این همه بهش لطف دارند….

علی گفته :

ای آرزوی من…..تو آن بخت منی کزدیار دور پر زنان به کلبه ی من پرکشیده ای…..خوش آمدی ….در کلبه ام بمان….درود بر جانشین گلزار

ارش گفته :

یکروز دل به خودش گفت دیگه بسه این همه مصیبت دیگه بسه این همه فراق یار کشیدن….دیگه بسه این همه عاشق شدن و زخم عشق کشیدن….پس بهتره از این به بعد سنگ بشم و از اون روز به بعد دل ; سنگ شد و رفت بین سنگها نشست ولی بعد از چند روز… عاشق یک سنگ دیگه شد…..امیرحسین ارمان با خواننده ها زیاد معاشرت میکنه من اغلب با خواننده ها دیدمش تو رستوران ….باشگاه بیلیارد و ….چقدر هم ماشالله خوشتیپ و قد بلنده

شاندیز گفته :

من ندانم که کی ام…..من فقط می دانم که تویی شاه بیت غزل زندگیم

عطرین گفته :

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط……اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط به یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت نفطه سر خط…پسر خوشگل سینمای ایراااااااااااااااااااااااااااااااااااان عاشقتم

سپیده گفته :

درد دارد با نسیمی برود آنکه به خاطرش طوفان کردی……پسر خوشگل سینمای ایران نمونه ای والا

فرناز گفته :

بیا برگرد به خونه از عادتت دیر نشده….دلا دلگیر نشده تا نگام با یک نگاه تازه درگیر نشده..بیا برگرد به خونه تا هنوز فاصلمون جوون و پیر نشده…اخه شبها جای خواب تو نگام دریای آبه نامه ای گه گفته بودی من نخوندم هنوز هم لای کتابه….دوستت دارم امیرحسین امیدوارم در جشنواره باشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
از طرفدارای پرو پا قرصتم

ستاره گفته :

نه من هرگز نمی نالم ….قرن ها نالیدن بس است…..می خواهم فریاد کنم….اگر نتوانستم سکوت میکنم…..خاموش مردن بهتر از نالیدن است…ابرهای غم چه بارانی است در بیرون این اتاق…ابرهای همه ی غم های تاریخ یک باره بر سرم باریدن گرفته اند….کسی نمی داند در چه غمی و بتی میسوزم و می نویسم…عشق….عشق در اوج اخلاقش به ایثار رسیده است و در اوج ایثارش به قساوت…دوستت دارم سوپراستار جوان ایران..چشم تمام حسودات کور

آریانا گفته :

@ستاره, شما ها همتون یک پا شاعرین
فکر کنم مثله خودمه اوهم سوناتا سربی داره بابای منم سوناتا سربی داره

ریحانه گفته :

قرار بود بمونی کنار غرورم….نگو قسمت اینه از تو دورم…. قرار بود بیایی توی بی کسی هام….یک کاری بکنی واسه دلواپسی هام…..چقدر بغض کردم کنارم نبودی…..نبودی ببینی چقدر سوت و کورم….چقدر بی قرارم……چقدر بی عبورم….خودت نیستی اما غمت رو به رومه….می خندم به بغضی که توی گلومه…..من عاشق چشمای امیرحسینم….یک نگاه قشنگ و معصومی داره که نمیشه ساده ازش گذشت….

شادی گفته :

وای از دست این پسره ….بد جوری داره دل منو می بره…..وای از جادوی چشاش….اینکه منو کشت با نگاش

ماه منیر گفته :

یک نفر با مهربونی……میاد و شبها می خونه…..واسه قلب من که قهره…..آواز آشتی می خونه…..تو اونی ای عشق…..همونی ای عشق…..واسم از فردا خوب می خونی ای عشق….واقعا چشماش قشنگه و خوشتیپه انگاری تو اخبار هم تو جشنواره امیرحسین و دیدم

طلا گفته :

آخرین نفساست و بی تو……دارم حس میکنم که می میرم….لااقل بذار این دم آخر از چشات همه چیز و بگیرم…….توی این لحظه خسته ی دلخوشی که تو بی نفسی منو میکشی…..کاش بهم قلب خسته ام و پس بدی…..یا به این قلب یخی تو نفس بدی….یک قطعه از مازیار فلاحی تقدیم به پسر خوشگل و با اخلاق سینمای ایران امیرحسین ارمان

سبحان گفته :

میدونم تلاش یک روز…. یک جایی اثر میکنه….. ببین تا کجا…. چه حد….. یک عاشق خطر میکنه….نبودی ببینی زمان… چقدر بی تو دیر گذشت….. تو رویای من غم نبود اما تلخ و شیرین گذشت…..پسرخوشگل سینمای ایران برات آرزوی موفقیت دارم

آزاده شب خیز گفته :

منکه پژمرده و مهجور زمستانم…..
شاخه ام تشنه خورشید بهار
ریشه ام منتظر شیره خاک
باورم نیست ولی می گویم
منتظر باید بود
امیرحسین خوشگل و با شخصیته دوستش دارم…بازیش هم خوبه

ساحل گفته :

شعرت منو کشته
جدی میگم شعرت خیلی قشنگ بود آزاده جون.

farima گفته :

من عاشقتم پسر
تو عالی هستی

نارسیس گفته :

تو زندون خیال تو دلم پوسید یک فکری کن…….گلستون امید تو همه خشکید یک فکری کن…..جدا گشتن جدا ماندن برای تو چه آسونه….ولی من بی تو می میرم به حال من یک فکری کن …برای من یک فکری کن…..منم بیمار عشق تو پرستارم یک فکری کن……غریب و بی کس و تنهام به حال من یک فکری کن……شنیدم تو سریال سرزمین کهن هم امیرحسین بازی کرده اما تو تبلیغ ازش خبری نبود!!!!!!!!!!!!

kiana گفته :

بی تو دلم خون میشه اگه نیاییییییییییییییییییییییییییییییی تو سینه داغون میشه…بگو کجاییییییییییییییییییییی….داد از جدایییییییییییییییییییییی….من از امیرحسین خیلیییییییییییییی خوشم میاد

فرنوش گفته :

شنیدم امیرحسین ارمان خیلی خودش و میگیره….اما باز ابهت داره….مانند شیشه شکستنم آسان بود…..دست به من نزن…این بار زخمی ات خواهم کرد…اون عکس شاهرخ خان بالای سایت خیلیییییییییییییییییییییییی تیکه هستش

زهرا گفته :

چه شعرهاي قشنگييييييييييييييييييييييييييييييييي…..منم يك شعر مينويسم….غم زمانه خورم يا فراق يار كشم…..از طاقتي كه ندارم كدام بار را كشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اميرحسين خوشگله

دری گفته :

یکی بود یکی نبود….زیر گنبد کبود…تو شدی قصه عشق…وقتی عاشقی نبود…تو سر اغاز منی…از همیشه تا هنوز

بهجت گفته :

اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی…..به تلخی می دهد یادت فلک این پند را روزی………سایت خوب و پر مخاطبی هستش فقط چون سن و سالم از شعرهای عاشقانه گذشته این شعر و تقدیم میکنم به تمام جوانها

شقایق گفته :

سینه ام یک دفتر تا خورده است…..واژه هایش خیس و سرد و مرده است….من نمی گویم ولی انصاف نیست….دوری ات کامل دلم را برده است….بازیگر خوب و خوش استیلی هستش میگن کلاس کاریش مثل بهرام بیضایی هستش اما کاش یک کم بیشتر بین مردم بود ….در ضمن یک خونه خیلی خوشگل هم داره با یک باغچه پر از گلهای زیبا…دوستم همسایه امیرحسین ارمانه…جالب تو محل هم خیلی کم دیده میشه

parinaz گفته :

منم بازیشا خیلی دوست دارم.
از همون سالی که فیلم ازدواج به سبک ایرانیا دیدم میدونستم که یه بازیگر موفق سینما میشه.

دارا گفته :

خدایا اسمانت چه مزه ایست…..من فقط زمین خوردم….سلام بر جانشین رضا گلزااااااااااااااااار امیرحسین ارمان

یاسی جون گفته :

هنر دورغی هست که مارا در تشخیص حقیقت توانمند می کند……………
منم میدونستم یکروز امیرحسین سوپراستار میشه

moeen گفته :

ایشوووووووون هنوز ستاره هم نشده…حالا کووووووووووو تا سوپراستاری…اما یکروز یک مرد تصمیم گرفت تمام گرفتاریهاش و به دریا بسپاره…اما هر کاری کرد همسرش سوار قایق نشد که نشد

راضیه گفته :

کتاب زندگی چاپ دوم ندارد…………………پس عاشقانه زندگی کنید

فرخ گفته :

روزی پسری به دختری گفت با من ازدواج می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دختر گفت نه و پسر سالها با خوبی و خوشی زندگی کرد…تو سرزمین کهن بازی کرده

لیلا گفته :

خودش و میگیره چون حق داره توی ایران دختر بی جنبه خیلیییییییییییییییییییییییییییی زیاده… مگه اون دختره نبود با نواب صفوی عکس انداخت گذاشت توی اینترنت به عنوان همسرش بعد تو نظرات در حد مرگ به همسر واقعی حسام حسادت میکرده …خودش تو توهم همسر حسام میدونه بدبخت که کار به شکایت رسیده….علف هم نشدیم لااقل به دهن بزی شیرین بیایم…بچه ها من امیرحسین دوست دارم اما تیپ و موقعیتم بهش نمیخوره پس باید فقط به عنوان طرفدار براش باشم دیگه

ماگلونیا گفته :

هر کلمه ای که از دهان بیرون می اید……مرهمی است که به زخمی می رسد یا خنجری است که قلبی را می شکافد یا نسیمی است که دریای احساسات را به تلاطم وا می دارد…پیش از گفتن تامل کنیم…..امیرحسین اینا پسر و دختر خوشگل و خوشتیپ توشون زیاده……خودش چهره اش سینمایییییییییییییییییییی تره…در ضمن گفته اصلا دوست نداره زیاد تو دید باشه و مدام از زندگی خصوصیش مصاحبه کنه…..حفاظ کشیده بین زندگی کاریش و زندگی خصوصیش

نسترن گفته :

اگر انسان در زندگی فراموشی نداشت تا به حال صد بار دیوانه شده بود….تو سرزمین کهن بازی کرده که این سریال تا اطلاعثانوی پخش نمیشه….رهی کوچولو وقتی بزرگ میشه امیرحسین ارمان میشه تو این سریال

فانتا گفته :

غیرت خوب است و نگهبان عشق است…..اگر از حدود خود خارج شود تردیدهارا دامن میزند و انوقت بدگمانی و تردید به جای اعتماد و یقین می نشیند به همین راحتی میشود همه چیز را خراب کرد….پسر خوشگل سینماییییییییییییییییییییییییی ایران و سوپراستار اینده ایران امیرحسین ارمان

اخگر گفته :

من سکوت خویش را گم کرده ام……………..لا جرم در این هیایو گم شدم….من: که خود افسانه می پرداختم……عاقبت افسانه مردم شدم……ای سکوت ای مادر فریادها…..ساز جانم از تو پر آوازه بود…..امیرحسین خیلی برای مخاطب دیگه دور از دسترس شده بعد از این همه سال بازیگری

گلچهره گفته :

در بحر نگاهت غرقم و خود گم گشته رها…..رها از هر غمی…….جمله دوستت دارم را با زبان بی زبانی باور کن که دوستت دارم……امیرحسین پسر خوشگل و با اخلاق سینمای ایران

مجید گفته :

یارب این چشمه محبت دگر چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که من یک قطره از آن نوش کردم و دریا گریستم!!!!!!!!!!!!!….بابا امیرحسین ارمان ترکوندییییییییییییییییییییییییییییییییییی داداش

محدثه گفته :

نامه ای نوشتم باگل گندم فراموشش نکن باحرف مردم دوست دارم باتمام ملکول های بدنم

علیرضا گفته :

این بار اگه خدا کنه……اگه فقط نگاه کنه….من دیگه هیچ چیز نمی خوام…حرفام و باور بکنه…..بهش میگم اگه بخواد چشمام و فرشش می کنم….دل و به دریا می زنم می گم که عاشقش منم….می گم که از همه سری تویی فقط دل می بری…قلب من مال تو این تنها یادگاره….این منم که بی تو هر لحظه اش انتظاره……من میخواستم بگه این چه وضع سینماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر فیلمها ضعیف هستش بیشتر از لحاظ فیلمنامه…..اون دسته از عزیزانی که میان برنامه هفت و راجع به فیلماشون حرف میزنند با اون وضع فیلمنامه ببخشید اگه فیلم کس دیگه هم بود عمرا حتی میرفتی سینما….اون بازیگرایی مثل نیوشا ضیغمی که طرفدار انچنانی ندارند و نه بازی خوبی دارند سالها تو سینمای ایران چی کار می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر جوان با استعداد دارند تو کلاسهای بازیگری هدر میرند بدون انکه کسی اینهارو بشناسه….واقعآ که….مرسی ادمین جان که نظر من و چاپ می کنی….

سوده و ستوده گفته :

ز بس شبها با یاد تو به ماه می نگرم………………گمان برند که الفت گرفته با قمرم…..ایول امیرحسین

eli گفته :

اونی که عشق دیدی تو چشاش…..کاشکی تو خوب بودی باهاش…..دوستت دارم دوستت دارم یک ذره دوستم داشته باش…..آفرین علیرضا خان حرف دل خیلیا رو زدی…….سینما شده واسه یک عده بازیگر خاص که سالها تو سینما ماندگار شدند بی انکه دردی دوا بشه….باز صد رحمت به هنرپیشه های مرد…هنرپیشه های زن که فقط یکی دو نفرشون خوبند مثل شاکردوست و کرامتی……در ضمن مهناز اشار هم که با پسر معاون مطبوعاتی احمدی نزاد نامزد کرده…..مبارکه

نینا گفته :

یک دم گمان مبر که از خیال تو غافلم…..
بنشستم ار خموش خدا داند و دلم
امیرحسین واقعا خوش استیل هستش و جذاب و خوشتیپ این دیگه اگه یک کم جا افتاده تر بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون پسر که میگید با مهناز افشار نامزد کرده متولد سال 66 هستش…..واقعا که خجالت داره در صورت صحت داشتن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تن تن گفته :

از گلزار که نا امید بشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی میری با متولد 66 ازدواج میکنی….

شهباز گفته :

من واقعا متاسفم براي بازيگرايي كه خودشون تابلو ميكنند……واقعا مهناز افشار رفته با يكي 10 سال كوچكتر از خودش ازدواج كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون نواب صفوي هم اگه شايعه اي براش بوجود اومده كمي خودش مقصره…..دختراي تو كلوپش هم پاشون رو از گليم ديگه درازتر كردند…..بازيگر نبايد بي تفاوت باشه…يك دختر كم جنبه ذهنش به طرف بي تفاوتي بازيگر نميره به نفع خودش تفسير ميكنه……سال نوووووووووووووووووووووووو مبارك

چکامه گفته :

خودش اول نگاهم کرد خدایا……به صد خواهش صدایم کرد خدایا…..گناه این جدایی گردن اوست…..که او آخر رهایم کرد خدایا…..پسر خوشگله خوش به حالت که از هفت دولت ازادی

طناز گفته :

از پس این همه برف….که در دلم بارید
بوی تو می آید…..گل کاشتی بهار
سال نووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو به همه مبارک

میگ میگ گفته :

امیرحسین جاااااااااااان آهنگ شنیدیم آهنگ همین امشب فقط و…پیشنهاد میکنم دیگه خوانندگی …..گام صدای خواننده ها بعضیاشون خیلی خوبه…حالا یک شعر بگم…………..الهی به مردان در خانه ات….به ان زن ذلیل فرزانه ات …. که نشیند و سبزی کند پاک…..به انان که در بچه داری تکند… یلان عوض کردن پوشکند….به مادر زن خود بگوید مام…..به انان که دارند با افتخار….نشانه ایزونه ذی ذی هزار……الهی به آه دل زن ذلیل…به ان اشک کیوان سیبیل……به ذی ذی جماعت کند لطف خاص…..نفرما از این یوغ مارا خلاص…..به ان قرمه سبزی پزان قدر ….به آن مادران به ظاهر پدر

نگین گفته :

وقتی رسیدی که شکسته بودم…..از همه ی ادما خسته بودم……وقتی رسیدی که نبود و میدید….. اما توش مثل معجزه بود که رسیدی…..تو همونی که ارزوی من بود……همیشه هر جا رو به روی من بود…… خوب میدونم جای تو رو زمین نیست…… خیلیه فرق تو فقط همین نیست….ادمای گذشته به کسی مثل تو میگن فرشته……فرشته نجات فرشته نجات تو جون ازم بخواه اینم کمه برات….امیرحسین ارمان تو خیلی خوبیییییییییییییییییییی از چهره مهربونت معلومه

آرش گفته :

بگووووووووووو ترا كه نوشت كه سرنوشت مرا كاغذي سياه كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با اينكه نه فيلم خوب هست نه بازيگر آنچنان خوب موافقم بازيگراي تكراري كه جالبه تو نقشاشون هم تكراري شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا برنامه هفت تو چي كاره اي پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صبا گفته :

توی فیلم نازنین اون لحظه که با نادراز ادمای جهان کتک خوردن و نازنین براشون اب میارها ون لحظه که به نازنین میگه {تو خوبی} باید بهش جایزهی اسکار رو داد

زینب گفته :

ایشون سوپراستار اینده سینما هستند کسی هم که نمی تونه بهتر از خودش و ببینه و مهلت نده به بازیگرای دیگه محدود شدن حقشه…..ولی واقعا یکی به من بگه نیوشا ضیغمی تو سینما چی می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شب های رفتن تو…. شب های بی ستار هست……ببین که خاطراتم بی تو پاره پاره ست……بچه ها ایام فاطمیه ست ذکر روزی صد بار یا فاطمه زهرا (س) عجیب ممد و حاجت میده به خانم زهرا هر کی توسل کرده دست خالی برنگشته……

بتی گفته :

در انتظار گذر چند ثانیه
صبر کن
تنها برای بودن باش…..بمان
وضیعت سینمای ایران بیشتر از لحاظ بازیگر خانوم جالب نیست بازیگرای مرد هم همه تکراری شدند فیلمنامه هم اصلا خوب نیست…نگید چرا کسی نمیره سینما….باز صد رحمت به امیرحسین ارمان اونای دیگه که کارشون ول کردن مدام از زندگی و ماشیناشون عکس میگذارند….اون هم واسه مردم گرفتار

هموش گفته :

یک شب مجنون نمازش را شکست…بی وضو در کوچه لیلا نشست…..عشق انشب مست مستش کرده بود….فارغ از جام الستش کرده بود…..ادمین جام مرسی از سایتت …پسر خوشگل سینمای ایران از تو هم مرسی که کمی کلاس اوردی تو سینماااااااااااااااااااااا…..دوستت دارم دوستت دارم تو رو تنها نمی گذارم…..دلتنگم دلگیرم بی تو من میمیرم…..یک روز ساده دل میبری عزیزم….یکروز قهری یکروز اشتی عزیزم….اگه پای کس دیگه وسط باشه نمی گذارم نمی گذارم….

آناهیتا گفته :

تلخی صبر الحق که روزی به شیرینیه عسل تبدیل خواهد شد…..امیرحسین خان از فیلم جدید چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یلدا گفته :

یک راهی رو به روم بگذار…..فقط بهم فرصت بده…..برای عاشقتر شدن یک کم بهم جرات بده

سوسن گفته :

مرا به خانه ام ببر…..ستاره دلنواز نیست…سکوت نعره می زند که شب تراته ساز نیست….خیلی امیرحسین جدیدا ناز شده

شکوه گفته :

بچه هااااااااااااااااااااااااااا عکس زیباترین زن 2014 ونزویلا رو دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا زیباست…امیرحسین ارمان برو باهاش ازدواج کن…..من نه بدم نه بد ترین من نه همیشه خوب تو من نه بدم نه بدترین….

افروز سرمدی گفته :

چرا با من فقط با من نمیشه چلچراغ چشم تو روشن؟….چرا با تو فقط با تو نگاه من نمیشه لایق خواستن؟ شکوه جان اون خانوم که می گی واقعا زیباست اما امیرحسین با هر کس ازدواج کنه خوشبختش می کنه چون یکی از بهترین حسنهای امیرحسین اینه که به هر جا برسه تازه به دوران رسیده نیست و نمیشه و این واسه یک زن یعنی وفاداری و خوشبختی…

والا گفته :

زیباترین زن 2041 که قراره با من ازدواج کنه که بابا….دیریست که دلدار پیامی نفرستاد….ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد….صد نامه فرستادم و ان شاه سوران….پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد
خدایش امیرحسین ارمان اخره کلاسه…..

والا گفته :

منظورم زیباترین زن 2014 بووووووووووووووووووووود…کلی قرا و مدار گذاشتم باهاش اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رهام و رو‍‍ژين گفته :

دل بسته به سكه هاي قلك بوديم…..دنبال بها نه هاي كوچك بوديم
روياي بزرگ شدن هيچ خوب نبود…..اي كاش هميشه((((( كودك))))) بوديم و روز معلم مبارك
اميرحسين ارمان اون فيل جديدت پس كي اكران ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شیرین دخت گفته :

تشکر می کنم از اینکه غم روبی…..تشکر می کنم از صدق آن نیت…..
تشکر می کنم از لحن گفتارت…..تشکر می کنم از نوع رفتارت…….
تشکر می کنم از اینکه مدام باعث خوشحالیم هستی

رهام و روژین و غزل گفته :

روح پدرم شاد که می گفت به استاد که به فرزند من ((((( عشق)))) آموز و دگر هیچ…..عمر استاد بودن تمام استادهای خوب 120 ساله شود…..امیرحسین آرمان نگفتی فیلم جدیدت چه موقع اکران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

amir reza گفته :

والا خان داداش داری راجع به مادر بچه های من صحبت می کنی!!!!!!!!!!! نگفتیم که چشم نخوریم دوستان زیباترین زن 2014 مادره بچه های من هستش که ایشون میشن منزل بنده یا به قول امیروزیا زنم حالا با کلاسش همسره یا خانومم…قسم بر جامه ی پاکی که از عشقت به تن کردم….که تا جان در بدن دارم فراموشت نخواهم کرد….سایت با کلاس وخوبی بود امیرحسین ارمان

کیانوش گفته :

چیییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشم باشه زیباترین زن 2014 میشه مادر بزرگ نوه من….دوستان قدمت یک زندگی استوارو داشته باشید فقط……والا خان و اقای امیررضا از رویا دست بر دارید خواهشا…..خوبیت نداره…. کسانیکه در صلح و ارامش به سر می برند یک قدم از دیگران و کل دنیا بالاتر قدم بر می دارند (((از جان تینچر)))) مدتهاست سینما نمیرم به خاطر همون اوضاع بازیگر و فیلمش….

مارال گفته :

وای بر من که پس از این همه رنج باز به تو می اندیشم…..به تو ای مخمل ناز…..به تو ای غنچه باز به تو ای برده مرا از خاطر….به تو ای از دل زارم غافل……بر نگون بختی خود بر شب تار که به من گفتی دوستت دارم و این جمله زود هنگام فراومشت شد….به راستی وای بر من که پس از این همه رنج باز به تو می اندیشم….امیرحسین دوستت دارم

بنیامین گفته :

دارید راجع به زن زیبای 2014 حرف میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونکه من به راحتی اب خوردن سرش هوو اوردم که …..جمع کنید این بساط وووووووووووووووووووووووو.وضیعت سینما جالب نیست اصلا…..ار هر انکه به ان دلبسته ام از هر انچه که به ان وابسته ام با نگاه رو به دنیا بسته ام…..
خسته ام من خسته ام من خسته ام

صدف گفته :

مثل شمیم جنگلایی….مثل سکوت گریه هایی…..فحطیه گریه تو چشاته….شادی خنده رو لباته….رنگ قشنگی تو چشاته..بیا بیااااااااااااااا بیاااااااااااااااااااااا دوستت داریم عالی هستی ارمان

شخصیت مثبت گفته :

پسر خوفی

ویشگاه گفته :

میدونم نشنیدی از من یکبار بگم دوستت دارم
میدونم قدر یک دنیا به احساست بدهکارم
من از امیرحسین ارمان خیلیییییییییییییییییییییییی خوشم میاد فیلمهاش و کمابیش دیدم اما چرا تو برنامه های تی وی نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زینت گفته :

چقدر شعر کودک زیبا بود
فقط اون کودکی که تو ماهواره تبلیغ پریوم مای بیبی می کنه و برید ببینید عاشقش میشد همون که لباس مشکی و مچ بند مشکی داره با میکروفن تبلیغ می کنه
امیرحسین ارمان کمی قاطی مردم باااااااااااااااااااااااااااااش

ld' ld' گفته :

بچه ها براي سلامتي شهاب حسيني محجوب و مهربان دعا كنيد
دلمون براي بازيهاش تنگ ميشه دعا كنيد هر چه زودتر به سينما برگرده

هدی گفته :

من می خوام مثل گذشته عاشقم باشی و برگردی اینجا
قلب من از روزی که تو رفتی گرفته چشام و رو به دنیا بستم برگرد باز اینجا
اخر نفهمیدیم شهاب حسینی چه مشکلی داشته که رفته بیمارستان از بس هر کی رسید تو اینترنت یک چیز نوشت
خودش گفته 1 سال از نظر روحی و روانی اوضاع خوبی نداشتم و خستگی کاری هم بوده
امیرحسین ارمان هم که هنوز از خودش و فیلمهاش خبر تازه ای ندیدیم و نشنیدیم

شیما گفته :

عشقه عشقه خود عشقه که داره در میزنه
در و باز کن که دلم واسه تو پر میزنه
چقدر شعر کودک قشنگ بود…..پسر شیلا خداداد و دیدید 1 سالشه تو صورتش فقط دو تا چشماش معلومه ای جانم خیلی جیگره ماشالله
امیرحسین ارمان خیلییییییییییییییییییییییی کلاس داری که ابهت بهت داده

شیرین گفته :

رهام و روژین همه چیزشون قشنگه نه فقط اون شعرشون

فتانه گفته :

که عشق اسان نمود اول ولی افتاد مشکلهاااااااااااااااااااااا
امیرحسین جان دوستت داریم به خاطر همه چیزای خوبت
در ضمن عکس تولد دو سالگی امیر علی پسر شهاب حسینی هم سرچ کنید به خاطر شعر کودک و نظر شیما جان گفتم

tanaz گفته :

بهترین راز شاد زیستن رعایت اعتدال است
امیر علی که کپی برابر اصل خود شهاب حسینی هستش ماشالله خیلی نازه
نفس بازغی هم نازه
امیرحسین تو هم عکس کودکیت بگذار

مگى گفته :

دل مىرود ز دستم صاحبدلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد اشکارا پناه دختر شاهرخ استخرى هم ماشالله خيلى نازه و جالبه هنه حا همراهه شاهرخه چقدر شاهرخ استخرى مرد زندگى و يک پدر خوبه

نا شناس گفته :

بچه ها ازتون می خوام برای کسی که مبتلا به سرطان شده دعا کنید
ممنون

شیرین دخت گفته :

التماس دعا بچه های خوب

kamran گفته :

برای کسی که برایت نمی جنگد نجنگ و اشکهایت ر ا به خاطرش پاک نکن بلکه کسی که اشک تو را در آورده پاک کن از زندگیت….. زندگی زیباست چرا که ساختن دقایقش به دست ماست
نماز و روزه همگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی قبول حق

فرشته گفته :

بچه ها یک جایی خوندم وقتی از خدا یک چیزی می خوای و دستت رو به اسمون واسه دعا باز شده باید به خدا امید داشته باشی که دعات مستجاب میشه اینطوری خدا زودتر خدا صدات و می شنوه و دعات مستجاب میشه هیچ اداب و ترتیبی نجو هر چه می خواهد دل تنگت بگووووو
چون ادم ناامید دیر صداش به خدا می رسه

اراد گفته :

بخوان دعای فرج را اثر دارد
دعا کبوتر عشق است اثر دارد

رهام و روژین گفته :

خوبان را باید روی چشم گذاشت
چشمهایم بهانه ات را می گیرند کجایی؟؟؟؟؟
رسول اکرم فرمودند وقتی خواستی دعات زود مستجاب بشه اول گره از گرفتاری کسی باز کن
مایه اصل و نصب در گردش دوران زر است
مدام خون می خورد تیغی که صاحب جوهر است
برای اون مهربانی که مبتلا به سرطان شده هزران بار یا حی یا قیوم

مليكا گفته :

من از فيلم در امتداد سهر عاشقش شدم هيچ پسري تو سينماي ايران به اندازه امير حسين واسم جذاب نيست تو فيلم من مادر هستم هم عالي بودن!!!!!!!!!!!!111

شیرین دخت گفته :

ده ثانیه تا انتها…….پایانی بی سر و صدا
بی خبر از هر شب و روز…….من و یک شمع نیمه سوز
عالی بود مرسی

اعظم گفته :

این چیزی که می گم ربطی شاید به استجابت دعا نداشته باشه اما تو مجلسی بودم تو همین ایام ماه رمضان داشتند می گفتند گناه کردن و ادامه دادن اون باعث میشه حرف حق و درست دیگه رو انسان تاثیر نداشته باشه و انسان مدام اشتباهات خودش و بکنه جالبه بدون اینکه حواسش باشه حتی ممکن اون گناه یک دروغ کوچیک باشه داشت می گفت گناه حتی کوچک چقدر در درست زندگی نکردن تاثیر داره
کسی که مدام داره اشتباه می کنه به ضرر خودش و دیگران شاید داره گناهی و تکرار می کنه که حرف حق روش تاثیر نداره و سریع باید توبه کنه
امیرحسین جان دوستت دارم چون بازیگر خوبی هستی

نیایش گفته :

گاهی اوقات نفرین زودتر از دعا می گیره
یک دوست داشتم چند سال با یک پسری اشنا بود رو حساب ازدواج اما پسره رفت با کس دیگه ازدواج کرد و فقط اومده بود ذهن دوست من و درگیر کنه و احساسش و به بازی بگیره بعد از دو سه سال پسره به خاطر جهنم زندگیش مجبور شد زنش و طلاق بده و جالبه درمانده اومد سراغ دوستم که فقط باعث شد دوستم یاد نفرینش بیفته
امیرحسین خان کاش سایت به روز داشتی تا ازت خبر لحظه به لحظه داشتیم
به هر حال شبهای قدر شبهای حاجت و دعاست

شاندیز گفته :

هزاران نفر برای بارش باران دعا کردند
غافل ازاینکه خدا با کودکیست که چکمه هایش سوراخ است
به یاد کودکان بی پناه غزه

بهار گفته :

دلواپسم بودی…………..!!!!!!!!!!
مگه می شه باور کرد
شیرین خانوم یک دونه باشی چقدر مهربونی که میای این همه زیبا جواب می دی
معلومه دختره آداب دانی هستی موفق باشی خانوم
امیرحسین ارمان دریغ از یک برگه مصاحبه در مطبوعات بابا کلاس بالا بابا بهرام بیضایی

سوگل گفته :

نقاب از چهره بر دار
به وجدانت رجوع کن
ببین از صبح تا شام
چه کردی با دل خود؟؟؟؟؟
این آهنگ و که شعرش و نوشتم همون خواننده محمد رضا خونده که نو سایت قبلی امیرحسین حرفش بود با صدای دکلمه خواهرش این متن هم همون دکلمه ست
اهنگ قشنگیه واقعا من تقدیمش می کنم به همه شما عزیزان

مرجان ابطحی گفته :

سوگل جان اطلاعات غلط نده درسته محمد رضا اهنگ نقاب و خونده اما متن دکلمه اینه که خواهرش خونده
هنوز به دنبال خویش می گردم
به دور از محاصره ی هر نقاب
تا چهره در اینه خورشید
شوم من ماهتاب آسمان…..
اونکه شما می گی ماله سینا یساری هستش سوگل خانوم نه محمدرضا و دکلمه خواهرش من متن دکلمه رو نوشتم الان دیگه
امیرحسین جان دوستت داریم 10000 تا

شیرین دخت گفته :

متن شعر و دکلمه نقاب اون نیست
هنوز به دنبال خویش می گردم به دور از محاصره ی هر نقاب
تا چهره در آینه خورشید
شوم من ماهتاب آسمان….(اینه)

سوگل گفته :

عر و اهنگ نقاب همونی هستش که شیرین دخت جان نوشته بله من اشتباه متوجه شده بودم اما همکاری خواهر در سه آهنگ برادر دیگه جای تکذیب نداره در اولینآلبوم چون محمدرضا خوانند مورد علاقه و امیر حسین ارمان بازیگر مورد علاقه من هستش و من کارای این دو عزیز و با اینکه اونقدر ا رسانه ای نیست اما از گوشه و کنار دنبال می کنم و پیگیر هستم

کاوه گفته :

تو که تو فال منی مگه میشه از حال من بی خبر باشی
تو که جون منی مگه می شه از حالم بی خبر باشی
محمدرضا یک وبلاگ نمی زنه نمی دونم چرا آهنگ با بلوتوث می ده بیرون
خودش میگه بعد ار آلبوم اما خوب دوتا از آهنگاش الان با بلوتوث اومده بیرون
صد رحمت به امیرحسین ارمان

علی گفته :

تو کنسرت فرزاد فرزین محمدرضا رو دیدم اولین خواننده ای هست که نیومده معروف شده تا حدی و مخاطب جذب کرده اون هم تو این ولوشوی بازار موسیقی…
امیرحسین هم واقعا پسر خوب و با اخلاقی هستش من ایشون رو هم از نزدیک دیدم اصلا خودش و نمی گیره
چه سخته دل بدی و ندونی
بیراهه نرفته مسیر ه بی عبوره

سعید گفته :

اون از من گذشت و از من برید و رفت به خاطرش این خونه مثل غربت شده
دوستت دارم امیرحسین چون محجوبی
محمدرضا با حافظ ناظری پسر شهرام ناظری دوسته معلومه خواننده خوبی باید باشه از این در پیتها نیست

زهرا گفته :

سلام

برای امیر حسین آرمان آرزوی موفقیت دارم
درضمن رو صحبت من با تمام دختر خانوماس …بابا آدم به پسر نمیگه خوشگل…
اینقدر هم خودتو نو حقیر نکنید…
ببخشید جناب آرمان 😐

ناهید گفته :

@زهرا, چه ربطی داره زهرا جان خوب خوشگل برا پسرم میگن مگه توچی میگی

سپیده گفته :

خوب خوشگله زهرا خانوم چرا حقارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه به زور خواستند زنش بشن من کامنتها رو خوندم همه رو دارند شعر می نویسند شما لطف کن تعبییر دیگه نکن
دست خودم نیست که قلبم پیش تو گیره از خوبیاته که عشقت از یادم نمیره

لیلا گفته :

بازیگر خوبی هستن به خصوص بازیشون در کلاه پهلوی و فیلم نازنین

زیبا گفته :

خواهر اون خواننده محمدرضا که می گین انصراف داده از همکاری چون آهنگسازسون استاد گیتاره من هستش
چه شعرای قشنگی واسه امیرحسین می نویسند من همه رو تو سر رسیدم نوشتم
امیرحسین دوستت دارم

شیوا گفته :

به طور موقت از همکاری انصراف داده

نیلو گفته :

ای تو همراز اهورا چی می شد با من بسازی؟؟؟؟؟؟؟
به من شبزده شاعر…دلتو از نو ببازی
من عاشقتم امیرحسین جااااااااان

هومن گفته :

می روم از شهر تو آخر دگر عشقی نمانده
مرده کلاستم آقای آرمان….بهرام بیضایی دومی

طاهره گفته :

رنگین کمان من اگر می دانستی چقدر دوستت دارم
هرگز برای امدنت باران را بهانه نمی کردی
تقدیم به امیرحسین آرمان

عاطفه ه گفته :

یک روز ازآقای احسان علیخوانی بزرگترن..کارشون هم بیسته امیدوارم موفق باشن

عاطفه ه گفته :

دقیق یک روزازآقای احسان علیخوانی بزرگترن..بازیشون باصداشون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشن..

ماهسیما گفته :

اگه چشمات بگه اره هیچ چیزی کاری نداره
عاشقتممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

hana گفته :

امیرحسین ارمان ازدواج کرده خودم عکس خودش و زنش و تو جشنواره دیدم زنش خوشگله و به هم می اومدند اصلا فکر نمی کردم متاهل باشه اما بعید هم نیست که با این همه وقار کسی به عنوان همسر تو زندگیش باشه

خاطره گفته :

سلام.مثه بقیه ی ابان ماهی ها آسی.خاصی.
وچهره ی باکلاسی داری
فدات

گلی گفته :

امیرحسین جان عاشقتم چون واقعا همه چیز تموم هستی
در ضمن خبری شنیدم که اون محمدرضا خواننده ای که اینجا حرفشه و داره البوم می ده بیرون و دوتا اهنگ خوب هم با صدای خوبش داده بیرون قراره در مراسم تشعیع جنازه مرتضی پاشایی به همراه گروهش خضور داشته باشه تو فیس بوکش گفته
روحت شاد مرتضی جان

مریم گفته :

چه سرطان افتاده تو قشر هنرمندان و ورزشکارا دور از جونه سالماشون
من امیر حسین ارمان و خیلی دوست دارم با اینکه سنش از نواب صفوی و شهاب حسینی و گلزار کمتره اما خیلی ازشون بهتره از هر لحاظ
هنوز کسی نمی دونه چه ماشینی سوار می شه و کجا زندگی می کنه ایول به با کلاسیش

تهمینه گفته :

وقتی بیماریهای کوچیک و نادیده بگیری مشخصه که به سرطان تبدیل می شه
با اولین اثاره درد و سوزش باید به دکتر متخصص مراجعه کرد که با گذشت زمان به تومور یا سرطان تبدیل نشه…..هنرمندها چون گرفتارند زیاد به خودشون اهمیت نمی ده..
من عاشق امیرحسین ارمان هستم چون هیچی کم نداره

سوگل گفته :

من مریضم به تن خاطره ها…..من میان دل حسرت خوابم
حسرت لحظه ای پروانه شدن….. پر زدن در طمع ماه شدن….نور شدن
آهنگ زیبای دیگه از محمد رضا که حرفش اینجاست که تقدیمش می کنم به امیر حسین آرمان
دوستت دارم به خاطر بازیها و رفتار قشنگت

بتی گفته :

منم عاشق امیرحسین ارمان شدم

نگین گفته :

ازش یک مدتیه که به کل خبری نیست
حتی زمان اکران فیلماش
با این حال چه خوب معروف و محبوب شده
می گن سوپراستار اینده ست
دوستش دارم

روزبه گفته :

محمد رضا که دارید می گید از ایران رفته واسه چند ماه رفته …خودم تو اینسنا گرامش دیدم فیلم شیفت شب و چیز خاصی نیست تو جشنواره از امیر سین اکران شده
اگه خواستید دعاتون مستجاب بشه همیشه نماز اول وقت بخونید به ژدر و مادر احترام بگذارید و مردم ازاری نکنید

پریناز گفته :

اگه خواستی دعات مستجاب بشه فقط کافیه یکبار یک سه شنبه بری مسجد جمکران….من خالم مریض بود فلج شده بود مادر بزرگم رفت جمکران واسش دعا بکنه دم صبح بود از این طرف خالم صبح پاشد دید می تونه راه بره…به همین سادگی…..به همین قشنگی امام زمان شفاش داد
من عاشق امیرحسین ارماااااااااااااااانم
محمدرضا خواننده 29 اسفند اسایشگاه سالمندان ک اجرا داشته

نازنین گفته :

تو فامیلای امیرحسین ارمان اینا همشون خوشگل و خوشتیپ و خوشهیکلند تازه فهمیدم که یکی از افراد بسیار مهم و تحصیل کرده با امیرحسین نسبت فامیلی داره که خارج از کشوره اما در ایران ادم مهمی بود و بسیار معروفتر از امیرحسین ارمان….خودش که ماهتر و خوشتیپتر از همه بازیگراست

کیمیا گفته :

زمین به آسمون بیاد آسمونم بیاد زمین…عوض نمیشه حرف من خیلی دوست دارم همین
وای من خیلی امیر حسین آرمان رو دوست دارم بازیش حرف نداره
راستی کسی میدونه ازدواج کرده یانه؟ بعضی ها میگن ازدواج کرده ولی من هر چی تو اینترنت سرچ میکنم امیر حسین آرمان و همسرش به نتیجه ای نمیرسم لطفا اگه میدونید بگید چون خیلی کنجکاوم خانومش رو ببینم البته اگه ازدواج کرده باشه

رها گفته :

نه کیمیا جان ایشون هنوز ازدواج نکردن و قصد ازدواج هم ندارن…..فیلم شیفت شب فیلم جدید ایشون هست

دنیا گفته :

نمی دونستم کیه
اما ازش خوشم نمی آید

دلارام گفته :

تو خواهشا نظر ندی سنگین تری تو نه میشناسی نه خوشت میاد چرااا نظر میدی بعدشم محض اطلاع سلیقه نداری وخیلیم پیداست سلیقت مزخرفه

اردشیر گفته :

ایشون مجرد هستند و یکی از بهترین بازیگرای سینما هستند که از اونا که لنگه اش کم پیدا میشه…خیلی با کلاس و با جنبه ست

ندا گفته :

من عاشقتم

فاطمه گفته :

خیییییییلی زیباسست،کل خانمای بازیگررومیارزه.

فاطمه گفته :

یعنی مردم ایران فقط بلدن شایعه هاروباورکن،بابامهنازافشاربیچاره خودش میگه شایعس که همسرم ده سال ازم کوچیکتره،بعدشم گلزارمگه چیه که میگین مهنازافشارناامیدشده ازازدواج باهاش،بخداگلزاردرحدی نیست که بشه راجبشم نظرداد،درضمن گلزاروامیرحسین آرمان رودخترای بی جنبه وعقده ای ایران معروف میکنن،واقعاخاک توسردخترای عقده ای وپسرندیده ایران.

امید گفته :

شما خودت کی هستی که به نظر همه کار داری فاطمه …چقدر به گلزار و امیر حسین حسادت می کنی…یعنی چی؟؟؟؟؟..مهناز افشارو همه میشناسند و هرچی گفتند صحت داره

شیده گفته :

شما اونوقت چی کاره مهناز افشاری؟؟؟؟؟؟؟

e.a گفته :

سلام امیرحسین آرمان واقعا تو کیمیا خوش درخشیده همه چی این پسر خوبه بازیش قیافش صداش که محشره فوق العادس طراحی دکوراسیون ، مسلط به زبان انگلیسی ، خواننده و … کلی کارای دیگه و ویژگی های فوق العاده ای دیگه تازشم ورزشکاره یه شعار معروفم داره هرگز نشه فراموش ورزش نشه فراموش و کار جدید آقای سهیلی زاده برا شبکه 3 فک کنم به اسم پریا هم بازی میکنه . خلاصه این پسر بمب انرژیه امیدوارم تا آخر خوب بمونه – برید به چنلمون امیر آرمان یه سری بزنید ضرر نمیکنید مطمئن باشید . good by

فاطمه444444444 گفته :

فقط خوودم طرفدارتم

ghazal گفته :

چهره اش دوستداشتنی اما یه کم شبی پیمان در فیلم هندی قبول میکنم میمونه.

نازگل گفته :

تو چقدر حسودی و نظرت واسه امیرحسین مهم نیست عکس خودت و بزار ببینیم خودت چی هستی؟؟؟؟!!!!!

رقیه عجب کوته روی ملک زاده گفته :

سلام اقای ارمان اینجا سایته خودتون همه خودمونی هستن باشما میاید مدرسه مون ما عاشقتنویم به خدا پروین اعتصامی شهر ری فدائیان اسلام قربونت برم بای عشقم بوس بوس فدااااااات مدرسه مون بیایی کمیا بازی کنی. پریا پخش کنی بوس بوس خدافظ

gta گفته :

عجب کوته روی ملک زاده, من دکتر حسابی شهرری میرم

نازنین گفته :

من طرفدارپروپاقرصامیرحسین ارمان هستم تمام بازی هاشم نگاه کردم واقعا چهره مردانه ی ارام وصدای پرهیجانی داره من عاشقققققققققققققققق صداوچهره اش هستم

نازنین گفته :

امیرحسین عاشق چهره وصداتم

دلارام گفته :

عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم پسرررررررر خوشگل ایران

نازنین گفته :

تو رو خدا کجاش خوشگله

مهرسارادمهر گفته :

من در مورد قیافه پسرا نظر نمیدم اما زیادی خوشگل نیس فقط یکم

کوثر گفته :

عاااااااااااااااااااااااااااشقتم امیرحسین

gta گفته :

منم مثل توام

مهشید گفته :

اقای ارمان امیدوارم تو زندگیت همیشه خوش بخت باشی وبه ارزو های قشنگت برسی.

gta گفته :

سلام به اقای ارمان شما خیلی خوب بازی می کنید . در فیلم شیفت شب. خبر خاصی نیست.کیمیاودرامتدادشهر خیلی خوب بازی کردید.با تشکر

زهرا گفته :

خیلی توی سریال کیمیا جیگر تره

نازنین گفته :

من دانشجوی ترم آخر دندان پزشکی هستم خیلی از آقای امیر حسین آرمان خوشم اومده

ملی گفته :

چرا حسادت همه جا باید باشه یعنی چی از امیرحسین ارمان تعریف شده گفتید نظرت و واسه خودت نگه دار؟؟؟؟؟ یا خانم مهناز افشار مثلا کی هست حالا که خودش طوری رفتار کرده که مردم اونطوری می گن…هرگز کسی مثل گلزار نمیشه تو سینما و خودش و حق داره بگیره همینطور امیرحسین…امان از حسادت

آرمان گفته :

باهات موافقم

رها گفته :

خیلی بازیگر خوبی هستید من شما رو خیلی دوست دارم چشماتون خیلی ارومه چهره ی جذابی دارید

رها گفته :

امید وارم به ارزوهاتون برسید

سارا گفته :

با سلام وخداقوت خدمت شما زحمت کشان،من یکی ازطرفداران اقای امیرحسین ارمان هستم خیلی چهره وصدای ارامش بخش وزیبایی دارن.من ازبازیهای ایشون خیلی خوشم میاد وانشاءالله ایشون درصحنه خوانندگی خیلی خوش بدرخشندسلام خیلی مخصوص من رو به ایشون برسونین ولطفا به من بگین خودایشون پیاما رو میخونن اگه میخونین سلام اقای ارمان خیلی دوست داشتنی هستین خوش به حال اطرافیان سلام مرابه مادرتان برسانین راستی ادرس سایتتون رو میخواستم به امیددیدار.

reyhaneh گفته :

سلام آقای آرمان خسته نباشین من اهنگ جدید شما یعنی اهنگ هرشب رو دانلود کردم وهمش اونو گوش میدم مثل همیشه صداتون خیلی دلنشین، مردونه و پر از احساسه . خیلی خوشحال میشم یه روزی بتونم شما رو ببینم و باهاتون حرف بزنم تو تعطیلات قراره بخاطر عمل انگشتم بیام تهران امید وارم ببینمتون .

ساحل گفته :

سلام آقای آرمان.
امیدوارم ک در هر کجا ک هستید سالم و شاداب باشید

آرمان گفته :

سلام داداش . چطوری؟
بازم مثل همیشه توی سریال «کیمیا» مخصوصا قسمت آخرش ترکوندی.
امیدوارم ک بتونم واسه یکبار هم ک شده از نزدیک ببینمت.
عششششششششششششششششششششششششششششششششقی.

ی عاشق گفته :

خوشم میاد مثل خودم ورزشکارید.
فقط فرقی ک باهم داریم اینه که شما بدنسازی میرید ومن کاراته کار هستم.
تودل برو و خوش استایل

هدیه گفته :

من عاشق آقای آرمان هستمممممم.دوستت دارم آقای خاص

عسل گفته :

امیرحسین آرمان واقعا عالیههههه عاشقشم هم خوشگل هم جذاب

هدی حسین نژاد گفته :

بابا دمت گرم خیلی با مرامی

فاطمه گفته :

الهی من دورش بگردم خوشتیپ من ماله منه

پارمیدا گفته :

سلام من بازی ایشون رو خیلی دوست دارم یعنی عاشق بازیاشونم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمش اگه کسی میدونه چه طوری میتونم ببینمش بگه مرسی کوچیک همتون نرگس بای

نرگس گفته :

سلام امیرحسین جان من مطمئن نیستم که این نوشته های مارو میخونی یا نه ولی اگر میخونی میخواستم ازت خواهش کنم یه سری به مدرسه ما بزنی بابا به خدا هلاکتم تو رو ارواح خاک هرکی دوست داری بیا آدرسشم اینه جاده ورامین شهرری قلعه نو مدرسه الهام شریعت

ɳiʆѳѳ گفته :

خدایی راست گفتی نرگس جون
دوست دارم و عاشقتم امیررررر♡♡♡♡

مهسا گفته :

زیبایی ظاهر اصصلا قابل انکار نیست دکستان خوبم اما مسسعله اینجاست که آدما خودشون از خودشو چیزی ندارن اگه کسی زیبایی دارد اونو خدا بهش بخشیده و خودش به دست نیاورده کاش اونقد که به ظاهر نگاه میکردیم به باطنمون هم توجه میکردیم البته قابل دیدن نیست ولی تا حالا با خودتون فکر کردید که توی دنیا چیزای مهمتری هست که من و شماها ازش غافلیم تصور کنید خدایی که بندگان زیبا آفریده و چیزای قشنگ دیگه خودش چقد زیباست پس چرا عاشق خدا نباشیم برای خدای خودمون شعر نگیم از زیباییش تعریف نکنیم واقعا چرا؟من خودم هم چهره های چذاب را دوس دارم اما هیچ وقت نباید ازاونا توی دلم یه بت بسازم و..خدای خودمو فراموش کنم این نامردیه احساس میکنم وظیفه دارم نسبت به جامعم که اگه چیزی میدونم بگم ما باید هم دیگه رو آگاه کنیمبیایید به اون چیزی دل بدیم که ارزششو داره و با تعریف بی جا از آدمای به ظاهر خوشتیپ کاری نکنیم مغرور شن ….چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.واعظدرونی…….

raha گفته :

حرفیدنت خنده هات وای وقتی عصبی میشی جذابیتت بیشتر میشه دوردونه بازیگر جذاب دنیامی داداشی من فداییی داری لایکییییییییییییییییییییییییییییی رها دانشجو ارشد حقوق خصوصی از تبریز

فاطمه یاحب گفته :

واقعا بی نظیره خدا حفظش کنه

نازی گفته :

دوست دارم امیر…

مهرسارادمهر گفته :

با بازی شون تو سریال پریا گل کاشتن دمشون گرم.امیدوارم موفق باشن

سمیرا گفته :

من عاشقتم امیر حسین آرمانم خیلی دوستش دارم خیلی خیلی

zahra گفته :

توماهی و من ماهی این برکه کاشی …اندوبزگیست زمانی ک نباشی. صداشون قشنگه

ناهید گفته :

امیر حسین ارمان منم خیلی بازیتو دوست دارم مخصوصا در سریال پریا و وقتی عصبانی میشی بیشتر عاشقت میشم اما نمیدونم چرا این قدر بدتیپی حیفه به خدا

ترانه گفته :

خیلی خیلی عالیه…خوشتیپ و جذاب و خیلی همخوشگل…عاشقشم…

ɳiʆѳѳ گفته :

خیلیییییی عالیییییییییییییییییییییییی هستی امیر حسین جون

ɳiʆѳѳ گفته :

, خوش به حال همسرت

ɳiʆѳѳ گفته :

دیووونه شدم از بس عکساتو دیدم
با اون قیافه نازش ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

نرگسم گفته :

سلام من وقعا از امیر حسین خوشم میاد دوسش دارم ولی نمیدونم چرا ایشون تو حرف فیلمی که بازی می کنند نقشش عجولانه هست نه تنها در تلویزیونی در سینمایی هم همینطوره مثل پریا . کیمیا .نازنین……..
و خیلی خوش تیپه و امید وارم نظر منو ثبت کنین

Maeede گفته :

من که عاشقشم…خیییلی نازه

فاطمه گفته :

اقای ارمان من به شدت عاشق شماهستم امیدوارم که درخوانندگی وبازیگری خوش بدرخشی سپاس ازشما

alma arman گفته :

هی شما !!! پسر عموی خودمه مال خودمم هست

ساناز گفته :

بازیگر خوبی هستی امیدوارم همیشه همین طور موفق باشی …..همین طور خوشبخت بشی….

حمیده گفته :

عععاشقتم به خدا امیر جان به دختر خانومی که گفته اصلا خوش تیب نیستی از بی خوش تبپی چشماشه

نیلای گفته :

وای عجیجم اصلا پسر به این ماهی کی دیده چشم حسود بترکه امیر جون.

saba.b گفته :

امیر حسین جونم عکسات خیلی عالیه.عااااااشقتم

ناشناس گفته :

ایشون مادر بزرگشون در یک آسایشگاه سالمندان هست
دست مریزاد داری امیر خان
واسه مادرت میای وقع سا ل تحویل شعر می خونه واسه مادر بزرگت چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KAMRAN گفته :

خوشم نمیاد ازش خیلی از خود راضی و مغروره
بیچاره مادربزرگش جیگرم کباب شد
این همه واسه طرفدارهات متن پر از عشق می گذاری به اطرافیان خودت توجه کن یک دعا پشت سرت باشه امیر جون

hamideh گفته :

وای امیرجان خییییییلییی جگری ب خدا

apdi.ir گفته :

خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت
مفید

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تبلیغات

اندروید

کاروکاسبی موفق

موضوعات
دلنوشته شما
شبکه های اجتماعی ما
جستجو
Biographyha.com
آرشيو بزرگي از بيوگرافي در اختيارشماست جستجو کنيد ، بخوانيد ، لذت ببريد
تبلیغات متنی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )

اپلیکیشن