تبلیغات

موضوعات
تبلیغات

جدیدترین بیوگرافی ها
تبلیغات

تبلیغات

بیوگرافی کامل امیر حسین آرمان + عکس

بیوگرافی کامل امیر حسین آرمان + عکس

 

 

امیرحسین آرمان بازیگر جوان سینمای ایران متولد ۱۴ آبان ۱۳۶۱ است که در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است.

او تا کنون با بازی در فیلم های “ازدواج به سبک ایرانی””هدف اصلی””صد سال به این سالها” “امشب شب مهتابه” “برف روی شیروانب داغ” “بیداری رویاها” “روز هفتم” وسریال “کلاه پهلوی”و”سرزمین کهن” استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

 

مصاحبه

امیرحسین آرمان بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده‌های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت‌های هنری وی به چشم می‌خورد، می‌گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می‌گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه‌ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره‌ای آرام بر پرده سینما‌ها می‌شناسیم.

 

چهره‌ای آرام برخلاف صدایش که پر از شور است وجوانی، شور و اشتیاقی که نوید روزهای روشن را می‌دهد، روزهای روشنی که نقش آفرینی‌های همین اولین‌های راهش خبر از موفقیت آینده را می‌دهد. صدایش از پس فاصله به گوش می‌رسد، فاصله‌ای دور از پایتخت، جایی حوالی شهر لاهیجان، همان جایی که برای بازی در فیلم «ساکن خانه چوبی» آخرین کار حسینعلی لیالستانی رفته است.

 

درپس صدایش صوت امواج دریا است… در فاصله مکانی دور به گفت‌و‌گو با امیرحسین آرمان نشستیم که می‌توان او را از جمله بازیگران خوب امروز و آینده دانست.

 

دختر بچه‌ای شش ساله است، علاقه زیادی به دایی‌اش دارد و دایی او به جبهه می‌رود‌… فیلم داستان تنهایی‌های دختر پس از عزیمت دایی‌اش به جبهه است.فیلمی که ژانر دفاع مقدس ندارد و حول‌وحوش جنگ نمی‌گذرد، دنیای خاص خود را دارد که باید دید.دراین فیلم نقش دایی دختر شش ساله را بازی می‌کنم.

 

این‌گونه از روایت آخرین کار خود می‌گوید؛ همان فیلمی که او را به شمال کشور کشانده است و می‌گوید که احتمال رسیدن فیلم به جشنواره فیلم فجر زیاد است. فیلمی که نقشی متفاوت از تمام نقش هایش را در آن بازی کرده است. آرمان بازیگر جوان خوش آینده سینمای ایران با گفتن از آخرین کار خود برمی‌گردد به روزهای نخست به همان روزی که تصمیم قاطع گرفت که گذشته از همه تخصص‌هایش بازیگر شود.

 

ازچه سالی وچه شد که نام امیرحسین آرمان میان نام بازیگران نام آشنای کشور قرار گرفت؟

سال۱۳۸۱ بود. با شرکت در کلاس‌های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال ۸۳ بود که به‌طور حرفه‌ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش‌آفرینی کردم.

 

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می‌گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می‌دهد سال ۸۵ «هدف اصلی » سال ۸۶ «صدسال به این سالها» سال ۸۷«امشب شب مهتابه» سال ۱۳۸۸ «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال ۱۳۸۹ در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال ۹۰ نیز در فیلم « دوباره باهم » نقش‌آفرینی کرده است ودر حال حاضر در فیلم «ساکن خانه چوبی» مشغول بازی است که همه به نوعی از کارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است که با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می‌داند که چگونه انتخاب کند.

 

آموختن آکادمیک بازیگری چقدر در موفق بودن یک بازیگر مؤثراست؟

کشش به سوی این حرفه اگر در ذات فرد باشد با به بالفعل شدن منجر به موفقیت می‌شود. تکنیک بازیگری آموختن، به حتم به بهبود نقش آفرینی کمک می‌کند ولی لزوم کار نیست و بی‌آموزش نیز می‌توان بازیگر موفقی بود که نمونه از این دست بسیار است.

 بین علاقه و توانایی تفاوت بسیاری است.داشتن قدرت بازیگری و توان آن رکن اصلی است که باید به آن رسید، وقتی به این نقطه رسیدی آسوده نقش‌آفرینی می‌کنی و با مخاطب ارتباط برقرارخواهی کرد و به مرور این جنس از نقش‌آفرینی و ارتباط با مخاطب عمیق‌تر و سریع‌تر نیز می‌شود که رسیدن به مرز دلچسب بودن از دید تماشاگر از آمال هر بازیگری است که نشان از قدرت بازیگری وی دارد.

آرمان درحالی از تکنیک‌های آموزشی بازیگری می‌گوید که معتقد است به خاطر فرد خاص یا دیده شدن بازیگر نشده است بلکه همیشه در وجودش حس خوبی نسبت به حرفه بازیگری داشت که درنهایت آن را به هدف مبدل کرد و به آن رسید.رسیدنی که درابتدای راه خوب گام برداشته است و اگر چنین ادامه دهد نام آشناتر از این که اکنون است در سینما خواهد بود.

 

وقتی مقابل دوربین قرار می‌گیرید چگونه غرق نقشی می‌شوید که شما نیست ولی چنان ساده برخورد می‌کنید که گویی شما همانی هستید که در فیلم است؟

باید نقش را شناخت واین شناخت با مطالعه شکل می‌گیرد. مطالعه مردم که به اصل مردم شناسی برمی‌گردد. مطالعه توانایی‌ها که به قدرت خود و شناخت ازخود دارید و باید خود را به دقت از توان جسمی و کلامی و… درآینه خوب نگاه کرد تا نقش خوب آفرید، نقشی که ارتباط با مخاطب را راحت برقرار کند.

 مطالعه دیگر چگونه مواجه شدن با نقش است، این‌که چگونه به نقش بنگری و ازچه زاویه‌ای به دنیای آن ورود داشته باشی که طبیعی‌ترین بازیگری را شکل‌دهی که به دل تماشاگر بنشیند در این فضا نحوه فیلمبرداری و کارگردانی نیز نقش مؤثری دارد و این سه ضلع مثلث که از بازیگر شروع شده و با تأثیرات هدایت کارگردان و تجهیزات فیلمبرداری به هم متصل می‌شود ستون‌های یک هنرآفرینی موفق است.

آرمان این‌گونه از چگونگی نقش آفرینی‌های خود می‌گوید همان نقش‌هایی که تاکنون تکراری درآنها دیده نشده است و حتی می‌گوید در دو فیلمی که نقش سرباز را بازی کرده است و هنوز فرصتی برای اکران عمومی آنها ایجاد نشده است نیز تنها لباس سرباز برتن دارد و نقش دو انسان متفاوت را بازی کرده است که به استدلال وی هر سربازی یک فرد جدا از سربازدیگری است که کاراکتر خاص خود را دارد.

 

زمانی به جشنواره فجر نمانده است در این جشن بزرگ سینما شاهد چه بازی‌هایی از امیرحسین آرمان خواهیم بود؟

با بازی در فیلم «ساکن خانه چوبی» در جشنواره فیلم فجر خواهم بود.

 

جشنواره فجر جشن سینماگران ایران است دراین جشن بزرگ یک سال تلاش سینماگران ایران به نمایش درمی آید. دراین جشن بزرگ سینماگران دور هم جمع می‌شوند فیلم‌ها را نگاه می‌کنند و کمی در حال و هوای سینمای قدیم فرو می‌روند. سینمایی که زیاد هم از تغییر شکل آن نمی‌گذرد، ازهمان روزهایی می‌گویم که مقابل گیشه سینماها تماشاچیان در صف‌های طویل پشت سرهم می‌ایستادند تا بلیت خریده و راهی سالن‌هایی شوند که فیلم‌های ایرانی بر پرده آن به نمایش درآمده بود سینمایی که دراین چند سال اخیر از تب و تاب افتاده ولی بی‌رمق همچنان ادامه راه می‌دهد.

 

چرا گیشه‌ها کم فروش شدند و تماشاچیان مشتاق بی‌اشتیاق؟

باید ریشه‌ای نگاه کرد تا ریشه‌ای مشکل حل شود. کمبود سوژه‌های اثرگذار، تعداد کم سینماها، بی‌توجه‌ای به خواسته مردم و… باعث کم شدن صف کشیدن‌های مردم برای دیدن یک فیلم سینمایی است درحالی که سابقه نشان داده است اگر فیلم خوب ساخته و اکران شود مردم با همان اشتیاق برای دیدن می‌آیند و رکود فروش گیشه‌ها از بین می‌رود. این‌که فیلم‌های مناسب برای اکران با مانع مواجه می‌شوند یکی دیگر از مشکلات سینمای امروز است.

وی این‌گونه از فروش گیشه‌های سینماهای ایران می‌گوید و درادامه به اعتقاد امیرحسین آرمان این جوان بازیگر موفق سینمای کشور، اگر فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه پرفروش‌ترین فیلم امسال محسوب می‌شود تنها به دلیل نوستالژیک بودن فیلم و وجود یک سوژه ناب نبود بلکه درهمه دنیا و در تمام سینماهای جهان فیلم کودک پرفروش است. آرمان می‌گوید اگر فیلمسازی کم شود ولی با کیفیت و خوب باشد و اکران‌ها دچار گره نشود روزگار خوش سینما باز خواهد گشت.

 

ازمیان سینما و تلویزیون کدام برای «آرمان» هدف است؟

برای تلویزیون تاکنون تنها یک کار انجام دادم و آن «کلاه پهلوی» بود که آن نیز از جنس کار تلویزیونی نبود و کارگردان آن نیز سینمایی بود. تاکنون به صورت جدی به تلویزیون فکر نکرده‌ام ولی درهای ورود به این دنیا را نبسته و شاید روزی با حضوری بیشتر دراین فضا کارکردم.

نقطه اوج ازدیدگاه کنونی «آرمان» به عنوان یک بازیگر جوان که با انتخاب‌های سنجیده تاکنون موفق جلوه کرده است چیست؟

هرفردی دردنیای حرفه‌ای خود ایده‌آلی دارد و مقصودی، وقتی که پا دراین عرصه هنری گذاشتم هدفگذاری‌هایی کرده بودم که به‌هم‌ریختگی دوسال اخیر سینما نقطه‌های تعیین شده‌ام را تغییرداد ولی این به‌هم ریختگی ریتم و کند شدن مسیر رشد باعث تغییر مسیرم نشد بلکه موجب شد مقاوم‌تر به سوی هدف حرکت کنم و آن رسیدن به جایگاه خوب بازیگری در نگاه مردم والبته خودم است که تا خود از خود راضی نباشی موفقیت به سوی تو حرکت نمی‌کند.

 

 

 

=========================================

تمامی محصولات زیر در حراج ویژه سال ۹۷ با تخفیف به فروش میرسد

گالری عکس همسر هنرمندان

دریافت بیوگرافی و عکس در ایمیل

کپی برداری و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به سایت مجاز است

کپی برداری توسط ربات یا بدون ذکر منبع از طریق پلیس فتا و ساماندهی پیگیری میشود

انتشار مطالب توسط جستجوگر هوشمند تنها با کسب اجازه از مدیر سایت امکانپذیر است

از بازدیدکنندگان محترم درخواست میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

منبع اکثر بیوگرافی ها، دانشنامه آزاد ویکیپدیای انگلیسی و فارسی می باشد

-------------------------------------

 

 

 

برچسب ها :

دسته : بازیگران مرد ایرانی | تاريخ : اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۲ | نوشته : admin | تعداد بازديد : 201154 بازدید
اعلانات سایت

اناهیتا گفته :

وای من خیلی دوسش دارم

پاسخ

hadid در تاريخ مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ:

واقعا عالی هس و میتونم بگم خیلی جذاب و پر نشاط هستن

پاسخ

darya گفته :

Omidvaram hamishe movafagh bashe,kheili dosesh daram ham khodesho ham herfasho

پاسخ

dyana گفته :

kheili khub bood

پاسخ

dyana گفته :

ahange mesle yek khab ro kheili ehsasi khundyd motshakkerym ama man moteassefene ahange be sooye to ro natunestam donlowd konam mishe adresse emailetun ro begyd ke bishtar darbare tajrobehaye karytun betunam azatun beporsam

پاسخ

پری گفته :

پسر خوشگل سینمای ایران…………….بازیش هم خوبه..فیلم نازنین اکرااااااااااااااااااااااااااان شده

پاسخ

سوگل گفته :

خیای نازه و خوش استیله…………………دوستش دارم……………سوپراستاری حقشه

پاسخ

مهان گفته :

فیلم نازنین قشنگ بوووووووووووووووود پسرخوشگل سینمای ایران خیلی با کلاس هستی

پاسخ

گيتي گفته :

چی شد ۴ قسمت بیشتر تو پیدا و پنهان نبودی امیرحسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راست گفت مهان فیلم نازنین قشنگ بود..بشارت هم فیلم تازه و قشنگی بود ادم به خدا و توجه خدا نزدیکتر میشه…بی ایمانی یعنی پوچیه مطلق

پاسخ

يلدا گفته :

بچه ها بیاین تو این سایت هم براش شعرهای قشنگ بنویسیم….همه بر سر زبانند…تو در میان جانی….جه مکانی بهتر از جان…که تو در میان آنی

پاسخ

مهتاب گفته :

بچه ها قرار شد تو این سایت هم شعر نوشته بشه که…..از بس خوابت را دیده ام دیگر نمی گویم خوابم می اید می گویم یارم می اید….پسر خوشگل سینمای ایراااااااااااااان شب یلدا تبریک

پاسخ

راحله گفته :

به تو عادت کردم به تو عادت کردم به تو و عشق تو عادت کردم…..بابا سوپراستار شو دیگه پسر خوشگل سینمای ایران…فیلم نازنین قشنگ بود

پاسخ

شيده گفته :

هزار ساله که رفتی………………من هنوز پشت شیشه ام موهات و باد برده عطرش جا مونده پیشم…..با وجود امیرحسین ارمان در سینما با این تیپ و چهره عالی به نظر من سینمای ایران در خاورمیانه و حتی فراتر میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه بازیش هم خوبه…..چون بازیگرای زن که اصلا در سینما چنگی به دل نمیزنند جز شاکردوست و تینا آخوند تبار بازیگرای مرد دیگه هم دیگه دارن پا به سن میگذارند

پاسخ

پردیس در تاريخ دی ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ:

عزیزم تو نظرتو برای خودت نگه داری سنگین تری…

پاسخ

شیده در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۰۸ ب.ظ:

شما هم حسادت و برای خودت نگه دار که ابروت حفظ بشه

پاسخ

علیرضا در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۲ ب.ظ:

از نظرت پردیس خانوم حسادت می باره احتمالا تو سیما کار می کنی

پاسخ

مریم در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ:

من نگرانتم شما دیگه چقدر حسودی

پاسخ

مرجان در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۵ ۷:۱۸ ب.ظ:

امان از حسادت پردیس خانوم

پاسخ

Helia در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ:

اصلا می فهمی خودت چی میگی

پاسخ

ریما امجد گفته :

آدمها خیلی زود همراه قدیمیاش را فراموش می کنند درست مثل زمانی که باران بند می اید و خیلی ها چترهایشان را جا میگذارند…………………پسرخوشگل سینمای ایران دوستت دارم

پاسخ

قاصدک گفته :

به تو باختم و بردی اونی که همه کسم بود….نمیخوام بازنده باشم تو بمون تا زنده باشم توی این بازیه آخر من میخوام برنده باشم تو بمون تا زنده باشم

پاسخ

ریما گفته :

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی نظرات در این سایت دیر ثبت میشه مدیر سایت…فکر نکنم ثبت کردنش این همه مشکل باشه…هفته به هفته شما نظرات و ثبت میکنید

پاسخ

admin در تاريخ دی ۹ام, ۱۳۹۲ ۵:۴۸ ب.ظ:

سلام

دوست عزیز تایید کردن نظرات سخت نیست روزانه هم بررسی و تایید میشه اما مسئله اینجاست که تعداد نظرات خیلی زیاده و امکان تایید همه نظرات نیست چون متاسفانه بعضی از دوستان از جملات و عباراتی استفاده میکنن که در شان هنرمندان نیست

بنابراین همه نظرات باید با دقت کامل خونده و بعد تایید بشه

ممنون از توجه و پیگیری شما

موفق باشید

بیوگرافی ها

پاسخ

ریما امجد گفته :

میکنم هر شب دعایی که از دلم بیرون رود مهرت ….ولی آهسته می گویم الهی بی اثر باشد…….ادمین خان مرسی که جوابم رو دادید ممنون بله حق با شماست

پاسخ

admin در تاريخ دی ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۶:۰۵ ب.ظ:

خواهش میکنم

ممنون از درک و توجه شما و مرسی که همراه همیشگی بیوگرافی ها هستید

پاسخ

kati گفته :

من یک ماهی تو یک دریااااااااااااااا همه عشقم تویی تنها….خوش به حال امیرحسین که همه چی تمومه و مردم این همه بهش لطف دارند….

پاسخ

علی گفته :

ای آرزوی من…..تو آن بخت منی کزدیار دور پر زنان به کلبه ی من پرکشیده ای…..خوش آمدی ….در کلبه ام بمان….درود بر جانشین گلزار

پاسخ

ارش گفته :

یکروز دل به خودش گفت دیگه بسه این همه مصیبت دیگه بسه این همه فراق یار کشیدن….دیگه بسه این همه عاشق شدن و زخم عشق کشیدن….پس بهتره از این به بعد سنگ بشم و از اون روز به بعد دل ; سنگ شد و رفت بین سنگها نشست ولی بعد از چند روز… عاشق یک سنگ دیگه شد…..امیرحسین ارمان با خواننده ها زیاد معاشرت میکنه من اغلب با خواننده ها دیدمش تو رستوران ….باشگاه بیلیارد و ….چقدر هم ماشالله خوشتیپ و قد بلنده

پاسخ

شاندیز گفته :

من ندانم که کی ام…..من فقط می دانم که تویی شاه بیت غزل زندگیم

پاسخ

عطرین گفته :

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط……اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط به یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت نفطه سر خط…پسر خوشگل سینمای ایراااااااااااااااااااااااااااااااااااان عاشقتم

پاسخ

سپیده گفته :

درد دارد با نسیمی برود آنکه به خاطرش طوفان کردی……پسر خوشگل سینمای ایران نمونه ای والا

پاسخ

فرناز گفته :

بیا برگرد به خونه از عادتت دیر نشده….دلا دلگیر نشده تا نگام با یک نگاه تازه درگیر نشده..بیا برگرد به خونه تا هنوز فاصلمون جوون و پیر نشده…اخه شبها جای خواب تو نگام دریای آبه نامه ای گه گفته بودی من نخوندم هنوز هم لای کتابه….دوستت دارم امیرحسین امیدوارم در جشنواره باشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
از طرفدارای پرو پا قرصتم

پاسخ

ستاره گفته :

نه من هرگز نمی نالم ….قرن ها نالیدن بس است…..می خواهم فریاد کنم….اگر نتوانستم سکوت میکنم…..خاموش مردن بهتر از نالیدن است…ابرهای غم چه بارانی است در بیرون این اتاق…ابرهای همه ی غم های تاریخ یک باره بر سرم باریدن گرفته اند….کسی نمی داند در چه غمی و بتی میسوزم و می نویسم…عشق….عشق در اوج اخلاقش به ایثار رسیده است و در اوج ایثارش به قساوت…دوستت دارم سوپراستار جوان ایران..چشم تمام حسودات کور

پاسخ

ریحانه گفته :

قرار بود بمونی کنار غرورم….نگو قسمت اینه از تو دورم…. قرار بود بیایی توی بی کسی هام….یک کاری بکنی واسه دلواپسی هام…..چقدر بغض کردم کنارم نبودی…..نبودی ببینی چقدر سوت و کورم….چقدر بی قرارم……چقدر بی عبورم….خودت نیستی اما غمت رو به رومه….می خندم به بغضی که توی گلومه…..من عاشق چشمای امیرحسینم….یک نگاه قشنگ و معصومی داره که نمیشه ساده ازش گذشت….

پاسخ

شادی گفته :

وای از دست این پسره ….بد جوری داره دل منو می بره…..وای از جادوی چشاش….اینکه منو کشت با نگاش

پاسخ

ماه منیر گفته :

یک نفر با مهربونی……میاد و شبها می خونه…..واسه قلب من که قهره…..آواز آشتی می خونه…..تو اونی ای عشق…..همونی ای عشق…..واسم از فردا خوب می خونی ای عشق….واقعا چشماش قشنگه و خوشتیپه انگاری تو اخبار هم تو جشنواره امیرحسین و دیدم

پاسخ

طلا گفته :

آخرین نفساست و بی تو……دارم حس میکنم که می میرم….لااقل بذار این دم آخر از چشات همه چیز و بگیرم…….توی این لحظه خسته ی دلخوشی که تو بی نفسی منو میکشی…..کاش بهم قلب خسته ام و پس بدی…..یا به این قلب یخی تو نفس بدی….یک قطعه از مازیار فلاحی تقدیم به پسر خوشگل و با اخلاق سینمای ایران امیرحسین ارمان

پاسخ

سبحان گفته :

میدونم تلاش یک روز…. یک جایی اثر میکنه….. ببین تا کجا…. چه حد….. یک عاشق خطر میکنه….نبودی ببینی زمان… چقدر بی تو دیر گذشت….. تو رویای من غم نبود اما تلخ و شیرین گذشت…..پسرخوشگل سینمای ایران برات آرزوی موفقیت دارم

پاسخ

آزاده شب خیز گفته :

منکه پژمرده و مهجور زمستانم…..
شاخه ام تشنه خورشید بهار
ریشه ام منتظر شیره خاک
باورم نیست ولی می گویم
منتظر باید بود
امیرحسین خوشگل و با شخصیته دوستش دارم…بازیش هم خوبه

پاسخ

ساحل در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۴ ب.ظ:

شعرت منو کشته
جدی میگم شعرت خیلی قشنگ بود آزاده جون.

پاسخ

farima گفته :

من عاشقتم پسر
تو عالی هستی

پاسخ

نارسیس گفته :

تو زندون خیال تو دلم پوسید یک فکری کن…….گلستون امید تو همه خشکید یک فکری کن…..جدا گشتن جدا ماندن برای تو چه آسونه….ولی من بی تو می میرم به حال من یک فکری کن …برای من یک فکری کن…..منم بیمار عشق تو پرستارم یک فکری کن……غریب و بی کس و تنهام به حال من یک فکری کن……شنیدم تو سریال سرزمین کهن هم امیرحسین بازی کرده اما تو تبلیغ ازش خبری نبود!!!!!!!!!!!!

پاسخ

kiana گفته :

بی تو دلم خون میشه اگه نیاییییییییییییییییییییییییییییییی تو سینه داغون میشه…بگو کجاییییییییییییییییییییی….داد از جدایییییییییییییییییییییی….من از امیرحسین خیلیییییییییییییی خوشم میاد

پاسخ

فرنوش گفته :

شنیدم امیرحسین ارمان خیلی خودش و میگیره….اما باز ابهت داره….مانند شیشه شکستنم آسان بود…..دست به من نزن…این بار زخمی ات خواهم کرد…اون عکس شاهرخ خان بالای سایت خیلیییییییییییییییییییییییی تیکه هستش

پاسخ

زهرا گفته :

چه شعرهای قشنگییییییییییییییییییییییییییییییییی…..منم یک شعر مینویسم….غم زمانه خورم یا فراق یار کشم…..از طاقتی که ندارم کدام بار را کشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیرحسین خوشگله

پاسخ

دری گفته :

یکی بود یکی نبود….زیر گنبد کبود…تو شدی قصه عشق…وقتی عاشقی نبود…تو سر اغاز منی…از همیشه تا هنوز

پاسخ

بهجت گفته :

اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی…..به تلخی می دهد یادت فلک این پند را روزی………سایت خوب و پر مخاطبی هستش فقط چون سن و سالم از شعرهای عاشقانه گذشته این شعر و تقدیم میکنم به تمام جوانها

پاسخ

شقایق گفته :

سینه ام یک دفتر تا خورده است…..واژه هایش خیس و سرد و مرده است….من نمی گویم ولی انصاف نیست….دوری ات کامل دلم را برده است….بازیگر خوب و خوش استیلی هستش میگن کلاس کاریش مثل بهرام بیضایی هستش اما کاش یک کم بیشتر بین مردم بود ….در ضمن یک خونه خیلی خوشگل هم داره با یک باغچه پر از گلهای زیبا…دوستم همسایه امیرحسین ارمانه…جالب تو محل هم خیلی کم دیده میشه

پاسخ

parinaz گفته :

منم بازیشا خیلی دوست دارم.
از همون سالی که فیلم ازدواج به سبک ایرانیا دیدم میدونستم که یه بازیگر موفق سینما میشه.

پاسخ

دارا گفته :

خدایا اسمانت چه مزه ایست…..من فقط زمین خوردم….سلام بر جانشین رضا گلزااااااااااااااااار امیرحسین ارمان

پاسخ

یاسی جون گفته :

هنر دورغی هست که مارا در تشخیص حقیقت توانمند می کند……………
منم میدونستم یکروز امیرحسین سوپراستار میشه

پاسخ

moeen گفته :

ایشوووووووون هنوز ستاره هم نشده…حالا کووووووووووو تا سوپراستاری…اما یکروز یک مرد تصمیم گرفت تمام گرفتاریهاش و به دریا بسپاره…اما هر کاری کرد همسرش سوار قایق نشد که نشد

پاسخ

راضیه گفته :

کتاب زندگی چاپ دوم ندارد…………………پس عاشقانه زندگی کنید

پاسخ

فرخ گفته :

روزی پسری به دختری گفت با من ازدواج می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دختر گفت نه و پسر سالها با خوبی و خوشی زندگی کرد…تو سرزمین کهن بازی کرده

پاسخ

لیلا گفته :

خودش و میگیره چون حق داره توی ایران دختر بی جنبه خیلیییییییییییییییییییییییییییی زیاده… مگه اون دختره نبود با نواب صفوی عکس انداخت گذاشت توی اینترنت به عنوان همسرش بعد تو نظرات در حد مرگ به همسر واقعی حسام حسادت میکرده …خودش تو توهم همسر حسام میدونه بدبخت که کار به شکایت رسیده….علف هم نشدیم لااقل به دهن بزی شیرین بیایم…بچه ها من امیرحسین دوست دارم اما تیپ و موقعیتم بهش نمیخوره پس باید فقط به عنوان طرفدار براش باشم دیگه

پاسخ

ماگلونیا گفته :

هر کلمه ای که از دهان بیرون می اید……مرهمی است که به زخمی می رسد یا خنجری است که قلبی را می شکافد یا نسیمی است که دریای احساسات را به تلاطم وا می دارد…پیش از گفتن تامل کنیم…..امیرحسین اینا پسر و دختر خوشگل و خوشتیپ توشون زیاده……خودش چهره اش سینمایییییییییییییییییییی تره…در ضمن گفته اصلا دوست نداره زیاد تو دید باشه و مدام از زندگی خصوصیش مصاحبه کنه…..حفاظ کشیده بین زندگی کاریش و زندگی خصوصیش

پاسخ

نسترن گفته :

اگر انسان در زندگی فراموشی نداشت تا به حال صد بار دیوانه شده بود….تو سرزمین کهن بازی کرده که این سریال تا اطلاعثانوی پخش نمیشه….رهی کوچولو وقتی بزرگ میشه امیرحسین ارمان میشه تو این سریال

پاسخ

فانتا گفته :

غیرت خوب است و نگهبان عشق است…..اگر از حدود خود خارج شود تردیدهارا دامن میزند و انوقت بدگمانی و تردید به جای اعتماد و یقین می نشیند به همین راحتی میشود همه چیز را خراب کرد….پسر خوشگل سینماییییییییییییییییییییییییی ایران و سوپراستار اینده ایران امیرحسین ارمان

پاسخ

اخگر گفته :

من سکوت خویش را گم کرده ام……………..لا جرم در این هیایو گم شدم….من: که خود افسانه می پرداختم……عاقبت افسانه مردم شدم……ای سکوت ای مادر فریادها…..ساز جانم از تو پر آوازه بود…..امیرحسین خیلی برای مخاطب دیگه دور از دسترس شده بعد از این همه سال بازیگری

پاسخ

گلچهره گفته :

در بحر نگاهت غرقم و خود گم گشته رها…..رها از هر غمی…….جمله دوستت دارم را با زبان بی زبانی باور کن که دوستت دارم……امیرحسین پسر خوشگل و با اخلاق سینمای ایران

پاسخ

مجید گفته :

یارب این چشمه محبت دگر چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که من یک قطره از آن نوش کردم و دریا گریستم!!!!!!!!!!!!!….بابا امیرحسین ارمان ترکوندییییییییییییییییییییییییییییییییییی داداش

پاسخ

محدثه گفته :

نامه ای نوشتم باگل گندم فراموشش نکن باحرف مردم دوست دارم باتمام ملکول های بدنم

پاسخ

علیرضا گفته :

این بار اگه خدا کنه……اگه فقط نگاه کنه….من دیگه هیچ چیز نمی خوام…حرفام و باور بکنه…..بهش میگم اگه بخواد چشمام و فرشش می کنم….دل و به دریا می زنم می گم که عاشقش منم….می گم که از همه سری تویی فقط دل می بری…قلب من مال تو این تنها یادگاره….این منم که بی تو هر لحظه اش انتظاره……من میخواستم بگه این چه وضع سینماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر فیلمها ضعیف هستش بیشتر از لحاظ فیلمنامه…..اون دسته از عزیزانی که میان برنامه هفت و راجع به فیلماشون حرف میزنند با اون وضع فیلمنامه ببخشید اگه فیلم کس دیگه هم بود عمرا حتی میرفتی سینما….اون بازیگرایی مثل نیوشا ضیغمی که طرفدار انچنانی ندارند و نه بازی خوبی دارند سالها تو سینمای ایران چی کار می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر جوان با استعداد دارند تو کلاسهای بازیگری هدر میرند بدون انکه کسی اینهارو بشناسه….واقعآ که….مرسی ادمین جان که نظر من و چاپ می کنی….

پاسخ

سوده و ستوده گفته :

ز بس شبها با یاد تو به ماه می نگرم………………گمان برند که الفت گرفته با قمرم…..ایول امیرحسین

پاسخ

eli گفته :

اونی که عشق دیدی تو چشاش…..کاشکی تو خوب بودی باهاش…..دوستت دارم دوستت دارم یک ذره دوستم داشته باش…..آفرین علیرضا خان حرف دل خیلیا رو زدی…….سینما شده واسه یک عده بازیگر خاص که سالها تو سینما ماندگار شدند بی انکه دردی دوا بشه….باز صد رحمت به هنرپیشه های مرد…هنرپیشه های زن که فقط یکی دو نفرشون خوبند مثل شاکردوست و کرامتی……در ضمن مهناز اشار هم که با پسر معاون مطبوعاتی احمدی نزاد نامزد کرده…..مبارکه

پاسخ

نینا گفته :

یک دم گمان مبر که از خیال تو غافلم…..
بنشستم ار خموش خدا داند و دلم
امیرحسین واقعا خوش استیل هستش و جذاب و خوشتیپ این دیگه اگه یک کم جا افتاده تر بشه چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون پسر که میگید با مهناز افشار نامزد کرده متولد سال ۶۶ هستش…..واقعا که خجالت داره در صورت صحت داشتن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

تن تن گفته :

از گلزار که نا امید بشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی میری با متولد ۶۶ ازدواج میکنی….

پاسخ

شهباز گفته :

من واقعا متاسفم برای بازیگرایی که خودشون تابلو میکنند……واقعا مهناز افشار رفته با یکی ۱۰ سال کوچکتر از خودش ازدواج کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون نواب صفوی هم اگه شایعه ای براش بوجود اومده کمی خودش مقصره…..دخترای تو کلوپش هم پاشون رو از گلیم دیگه درازتر کردند…..بازیگر نباید بی تفاوت باشه…یک دختر کم جنبه ذهنش به طرف بی تفاوتی بازیگر نمیره به نفع خودش تفسیر میکنه……سال نوووووووووووووووووووووووو مبارک

پاسخ

چکامه گفته :

خودش اول نگاهم کرد خدایا……به صد خواهش صدایم کرد خدایا…..گناه این جدایی گردن اوست…..که او آخر رهایم کرد خدایا…..پسر خوشگله خوش به حالت که از هفت دولت ازادی

پاسخ

طناز گفته :

از پس این همه برف….که در دلم بارید
بوی تو می آید…..گل کاشتی بهار
سال نووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو به همه مبارک

پاسخ

میگ میگ گفته :

امیرحسین جاااااااااااان آهنگ شنیدیم آهنگ همین امشب فقط و…پیشنهاد میکنم دیگه خوانندگی …..گام صدای خواننده ها بعضیاشون خیلی خوبه…حالا یک شعر بگم…………..الهی به مردان در خانه ات….به ان زن ذلیل فرزانه ات …. که نشیند و سبزی کند پاک…..به انان که در بچه داری تکند… یلان عوض کردن پوشکند….به مادر زن خود بگوید مام…..به انان که دارند با افتخار….نشانه ایزونه ذی ذی هزار……الهی به آه دل زن ذلیل…به ان اشک کیوان سیبیل……به ذی ذی جماعت کند لطف خاص…..نفرما از این یوغ مارا خلاص…..به ان قرمه سبزی پزان قدر ….به آن مادران به ظاهر پدر

پاسخ

نگین گفته :

وقتی رسیدی که شکسته بودم…..از همه ی ادما خسته بودم……وقتی رسیدی که نبود و میدید….. اما توش مثل معجزه بود که رسیدی…..تو همونی که ارزوی من بود……همیشه هر جا رو به روی من بود…… خوب میدونم جای تو رو زمین نیست…… خیلیه فرق تو فقط همین نیست….ادمای گذشته به کسی مثل تو میگن فرشته……فرشته نجات فرشته نجات تو جون ازم بخواه اینم کمه برات….امیرحسین ارمان تو خیلی خوبیییییییییییییییییییی از چهره مهربونت معلومه

پاسخ

آرش گفته :

بگووووووووووو ترا که نوشت که سرنوشت مرا کاغذی سیاه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با اینکه نه فیلم خوب هست نه بازیگر آنچنان خوب موافقم بازیگرای تکراری که جالبه تو نقشاشون هم تکراری شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا برنامه هفت تو چی کاره ای پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

صبا گفته :

توی فیلم نازنین اون لحظه که با نادراز ادمای جهان کتک خوردن و نازنین براشون اب میارها ون لحظه که به نازنین میگه {تو خوبی} باید بهش جایزهی اسکار رو داد

پاسخ

زینب گفته :

ایشون سوپراستار اینده سینما هستند کسی هم که نمی تونه بهتر از خودش و ببینه و مهلت نده به بازیگرای دیگه محدود شدن حقشه…..ولی واقعا یکی به من بگه نیوشا ضیغمی تو سینما چی می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شب های رفتن تو…. شب های بی ستار هست……ببین که خاطراتم بی تو پاره پاره ست……بچه ها ایام فاطمیه ست ذکر روزی صد بار یا فاطمه زهرا (س) عجیب ممد و حاجت میده به خانم زهرا هر کی توسل کرده دست خالی برنگشته……

پاسخ

بتی گفته :

در انتظار گذر چند ثانیه
صبر کن
تنها برای بودن باش…..بمان
وضیعت سینمای ایران بیشتر از لحاظ بازیگر خانوم جالب نیست بازیگرای مرد هم همه تکراری شدند فیلمنامه هم اصلا خوب نیست…نگید چرا کسی نمیره سینما….باز صد رحمت به امیرحسین ارمان اونای دیگه که کارشون ول کردن مدام از زندگی و ماشیناشون عکس میگذارند….اون هم واسه مردم گرفتار

پاسخ

هموش گفته :

یک شب مجنون نمازش را شکست…بی وضو در کوچه لیلا نشست…..عشق انشب مست مستش کرده بود….فارغ از جام الستش کرده بود…..ادمین جام مرسی از سایتت …پسر خوشگل سینمای ایران از تو هم مرسی که کمی کلاس اوردی تو سینماااااااااااااااااااااا…..دوستت دارم دوستت دارم تو رو تنها نمی گذارم…..دلتنگم دلگیرم بی تو من میمیرم…..یک روز ساده دل میبری عزیزم….یکروز قهری یکروز اشتی عزیزم….اگه پای کس دیگه وسط باشه نمی گذارم نمی گذارم….

پاسخ

آناهیتا گفته :

تلخی صبر الحق که روزی به شیرینیه عسل تبدیل خواهد شد…..امیرحسین خان از فیلم جدید چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

یلدا گفته :

یک راهی رو به روم بگذار…..فقط بهم فرصت بده…..برای عاشقتر شدن یک کم بهم جرات بده

پاسخ

سوسن گفته :

مرا به خانه ام ببر…..ستاره دلنواز نیست…سکوت نعره می زند که شب تراته ساز نیست….خیلی امیرحسین جدیدا ناز شده

پاسخ

شکوه گفته :

بچه هااااااااااااااااااااااااااا عکس زیباترین زن ۲۰۱۴ ونزویلا رو دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا زیباست…امیرحسین ارمان برو باهاش ازدواج کن…..من نه بدم نه بد ترین من نه همیشه خوب تو من نه بدم نه بدترین….

پاسخ

افروز سرمدی گفته :

چرا با من فقط با من نمیشه چلچراغ چشم تو روشن؟….چرا با تو فقط با تو نگاه من نمیشه لایق خواستن؟ شکوه جان اون خانوم که می گی واقعا زیباست اما امیرحسین با هر کس ازدواج کنه خوشبختش می کنه چون یکی از بهترین حسنهای امیرحسین اینه که به هر جا برسه تازه به دوران رسیده نیست و نمیشه و این واسه یک زن یعنی وفاداری و خوشبختی…

پاسخ

والا گفته :

زیباترین زن ۲۰۴۱ که قراره با من ازدواج کنه که بابا….دیریست که دلدار پیامی نفرستاد….ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد….صد نامه فرستادم و ان شاه سوران….پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد
خدایش امیرحسین ارمان اخره کلاسه…..

پاسخ

والا گفته :

منظورم زیباترین زن ۲۰۱۴ بووووووووووووووووووووود…کلی قرا و مدار گذاشتم باهاش اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

رهام و رو‍‍ژين گفته :

دل بسته به سکه های قلک بودیم…..دنبال بها نه های کوچک بودیم
رویای بزرگ شدن هیچ خوب نبود…..ای کاش همیشه((((( کودک))))) بودیم و روز معلم مبارک
امیرحسین ارمان اون فیل جدیدت پس کی اکران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

شیرین دخت گفته :

تشکر می کنم از اینکه غم روبی…..تشکر می کنم از صدق آن نیت…..
تشکر می کنم از لحن گفتارت…..تشکر می کنم از نوع رفتارت…….
تشکر می کنم از اینکه مدام باعث خوشحالیم هستی

پاسخ

رهام و روژین و غزل گفته :

روح پدرم شاد که می گفت به استاد که به فرزند من ((((( عشق)))) آموز و دگر هیچ…..عمر استاد بودن تمام استادهای خوب ۱۲۰ ساله شود…..امیرحسین آرمان نگفتی فیلم جدیدت چه موقع اکران میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

amir reza گفته :

والا خان داداش داری راجع به مادر بچه های من صحبت می کنی!!!!!!!!!!! نگفتیم که چشم نخوریم دوستان زیباترین زن ۲۰۱۴ مادره بچه های من هستش که ایشون میشن منزل بنده یا به قول امیروزیا زنم حالا با کلاسش همسره یا خانومم…قسم بر جامه ی پاکی که از عشقت به تن کردم….که تا جان در بدن دارم فراموشت نخواهم کرد….سایت با کلاس وخوبی بود امیرحسین ارمان

پاسخ

کیانوش گفته :

چیییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشم باشه زیباترین زن ۲۰۱۴ میشه مادر بزرگ نوه من….دوستان قدمت یک زندگی استوارو داشته باشید فقط……والا خان و اقای امیررضا از رویا دست بر دارید خواهشا…..خوبیت نداره…. کسانیکه در صلح و ارامش به سر می برند یک قدم از دیگران و کل دنیا بالاتر قدم بر می دارند (((از جان تینچر)))) مدتهاست سینما نمیرم به خاطر همون اوضاع بازیگر و فیلمش….

پاسخ

مارال گفته :

وای بر من که پس از این همه رنج باز به تو می اندیشم…..به تو ای مخمل ناز…..به تو ای غنچه باز به تو ای برده مرا از خاطر….به تو ای از دل زارم غافل……بر نگون بختی خود بر شب تار که به من گفتی دوستت دارم و این جمله زود هنگام فراومشت شد….به راستی وای بر من که پس از این همه رنج باز به تو می اندیشم….امیرحسین دوستت دارم

پاسخ

بنیامین گفته :

دارید راجع به زن زیبای ۲۰۱۴ حرف میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونکه من به راحتی اب خوردن سرش هوو اوردم که …..جمع کنید این بساط وووووووووووووووووووووووو.وضیعت سینما جالب نیست اصلا…..ار هر انکه به ان دلبسته ام از هر انچه که به ان وابسته ام با نگاه رو به دنیا بسته ام…..
خسته ام من خسته ام من خسته ام

پاسخ

صدف گفته :

مثل شمیم جنگلایی….مثل سکوت گریه هایی…..فحطیه گریه تو چشاته….شادی خنده رو لباته….رنگ قشنگی تو چشاته..بیا بیااااااااااااااا بیاااااااااااااااااااااا دوستت داریم عالی هستی ارمان

پاسخ

شخصیت مثبت گفته :

پسر خوفی

پاسخ

ویشگاه گفته :

میدونم نشنیدی از من یکبار بگم دوستت دارم
میدونم قدر یک دنیا به احساست بدهکارم
من از امیرحسین ارمان خیلیییییییییییییییییییییییی خوشم میاد فیلمهاش و کمابیش دیدم اما چرا تو برنامه های تی وی نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

زینت گفته :

چقدر شعر کودک زیبا بود
فقط اون کودکی که تو ماهواره تبلیغ پریوم مای بیبی می کنه و برید ببینید عاشقش میشد همون که لباس مشکی و مچ بند مشکی داره با میکروفن تبلیغ می کنه
امیرحسین ارمان کمی قاطی مردم باااااااااااااااااااااااااااااش

پاسخ

ld' ld' گفته :

بچه ها برای سلامتی شهاب حسینی محجوب و مهربان دعا کنید
دلمون برای بازیهاش تنگ میشه دعا کنید هر چه زودتر به سینما برگرده

پاسخ

هدی گفته :

من می خوام مثل گذشته عاشقم باشی و برگردی اینجا
قلب من از روزی که تو رفتی گرفته چشام و رو به دنیا بستم برگرد باز اینجا
اخر نفهمیدیم شهاب حسینی چه مشکلی داشته که رفته بیمارستان از بس هر کی رسید تو اینترنت یک چیز نوشت
خودش گفته ۱ سال از نظر روحی و روانی اوضاع خوبی نداشتم و خستگی کاری هم بوده
امیرحسین ارمان هم که هنوز از خودش و فیلمهاش خبر تازه ای ندیدیم و نشنیدیم

پاسخ

شیما گفته :

عشقه عشقه خود عشقه که داره در میزنه
در و باز کن که دلم واسه تو پر میزنه
چقدر شعر کودک قشنگ بود…..پسر شیلا خداداد و دیدید ۱ سالشه تو صورتش فقط دو تا چشماش معلومه ای جانم خیلی جیگره ماشالله
امیرحسین ارمان خیلییییییییییییییییییییییی کلاس داری که ابهت بهت داده

پاسخ

شیرین گفته :

رهام و روژین همه چیزشون قشنگه نه فقط اون شعرشون

پاسخ

فتانه گفته :

که عشق اسان نمود اول ولی افتاد مشکلهاااااااااااااااااااااا
امیرحسین جان دوستت داریم به خاطر همه چیزای خوبت
در ضمن عکس تولد دو سالگی امیر علی پسر شهاب حسینی هم سرچ کنید به خاطر شعر کودک و نظر شیما جان گفتم

پاسخ

tanaz گفته :

بهترین راز شاد زیستن رعایت اعتدال است
امیر علی که کپی برابر اصل خود شهاب حسینی هستش ماشالله خیلی نازه
نفس بازغی هم نازه
امیرحسین تو هم عکس کودکیت بگذار

پاسخ

مگى گفته :

دل مىرود ز دستم صاحبدلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد اشکارا پناه دختر شاهرخ استخرى هم ماشالله خیلى نازه و جالبه هنه حا همراهه شاهرخه چقدر شاهرخ استخرى مرد زندگى و یک پدر خوبه

پاسخ

نا شناس گفته :

بچه ها ازتون می خوام برای کسی که مبتلا به سرطان شده دعا کنید
ممنون

پاسخ

شیرین دخت گفته :

التماس دعا بچه های خوب

پاسخ

kamran گفته :

برای کسی که برایت نمی جنگد نجنگ و اشکهایت ر ا به خاطرش پاک نکن بلکه کسی که اشک تو را در آورده پاک کن از زندگیت….. زندگی زیباست چرا که ساختن دقایقش به دست ماست
نماز و روزه همگیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی قبول حق

پاسخ

فرشته گفته :

بچه ها یک جایی خوندم وقتی از خدا یک چیزی می خوای و دستت رو به اسمون واسه دعا باز شده باید به خدا امید داشته باشی که دعات مستجاب میشه اینطوری خدا زودتر خدا صدات و می شنوه و دعات مستجاب میشه هیچ اداب و ترتیبی نجو هر چه می خواهد دل تنگت بگووووو
چون ادم ناامید دیر صداش به خدا می رسه

پاسخ

اراد گفته :

بخوان دعای فرج را اثر دارد
دعا کبوتر عشق است اثر دارد

پاسخ

رهام و روژین گفته :

خوبان را باید روی چشم گذاشت
چشمهایم بهانه ات را می گیرند کجایی؟؟؟؟؟
رسول اکرم فرمودند وقتی خواستی دعات زود مستجاب بشه اول گره از گرفتاری کسی باز کن
مایه اصل و نصب در گردش دوران زر است
مدام خون می خورد تیغی که صاحب جوهر است
برای اون مهربانی که مبتلا به سرطان شده هزران بار یا حی یا قیوم

پاسخ

مليكا گفته :

من از فیلم در امتداد سهر عاشقش شدم هیچ پسری تو سینمای ایران به اندازه امیر حسین واسم جذاب نیست تو فیلم من مادر هستم هم عالی بودن!!!!!!!!!!!!۱۱۱

پاسخ

شیرین دخت گفته :

ده ثانیه تا انتها…….پایانی بی سر و صدا
بی خبر از هر شب و روز…….من و یک شمع نیمه سوز
عالی بود مرسی

پاسخ

اعظم گفته :

این چیزی که می گم ربطی شاید به استجابت دعا نداشته باشه اما تو مجلسی بودم تو همین ایام ماه رمضان داشتند می گفتند گناه کردن و ادامه دادن اون باعث میشه حرف حق و درست دیگه رو انسان تاثیر نداشته باشه و انسان مدام اشتباهات خودش و بکنه جالبه بدون اینکه حواسش باشه حتی ممکن اون گناه یک دروغ کوچیک باشه داشت می گفت گناه حتی کوچک چقدر در درست زندگی نکردن تاثیر داره
کسی که مدام داره اشتباه می کنه به ضرر خودش و دیگران شاید داره گناهی و تکرار می کنه که حرف حق روش تاثیر نداره و سریع باید توبه کنه
امیرحسین جان دوستت دارم چون بازیگر خوبی هستی

پاسخ

نیایش گفته :

گاهی اوقات نفرین زودتر از دعا می گیره
یک دوست داشتم چند سال با یک پسری اشنا بود رو حساب ازدواج اما پسره رفت با کس دیگه ازدواج کرد و فقط اومده بود ذهن دوست من و درگیر کنه و احساسش و به بازی بگیره بعد از دو سه سال پسره به خاطر جهنم زندگیش مجبور شد زنش و طلاق بده و جالبه درمانده اومد سراغ دوستم که فقط باعث شد دوستم یاد نفرینش بیفته
امیرحسین خان کاش سایت به روز داشتی تا ازت خبر لحظه به لحظه داشتیم
به هر حال شبهای قدر شبهای حاجت و دعاست

پاسخ

شاندیز گفته :

هزاران نفر برای بارش باران دعا کردند
غافل ازاینکه خدا با کودکیست که چکمه هایش سوراخ است
به یاد کودکان بی پناه غزه

پاسخ

بهار گفته :

دلواپسم بودی…………..!!!!!!!!!!
مگه می شه باور کرد
شیرین خانوم یک دونه باشی چقدر مهربونی که میای این همه زیبا جواب می دی
معلومه دختره آداب دانی هستی موفق باشی خانوم
امیرحسین ارمان دریغ از یک برگه مصاحبه در مطبوعات بابا کلاس بالا بابا بهرام بیضایی

پاسخ

سوگل گفته :

نقاب از چهره بر دار
به وجدانت رجوع کن
ببین از صبح تا شام
چه کردی با دل خود؟؟؟؟؟
این آهنگ و که شعرش و نوشتم همون خواننده محمد رضا خونده که نو سایت قبلی امیرحسین حرفش بود با صدای دکلمه خواهرش این متن هم همون دکلمه ست
اهنگ قشنگیه واقعا من تقدیمش می کنم به همه شما عزیزان

پاسخ

مرجان ابطحی گفته :

سوگل جان اطلاعات غلط نده درسته محمد رضا اهنگ نقاب و خونده اما متن دکلمه اینه که خواهرش خونده
هنوز به دنبال خویش می گردم
به دور از محاصره ی هر نقاب
تا چهره در اینه خورشید
شوم من ماهتاب آسمان…..
اونکه شما می گی ماله سینا یساری هستش سوگل خانوم نه محمدرضا و دکلمه خواهرش من متن دکلمه رو نوشتم الان دیگه
امیرحسین جان دوستت داریم ۱۰۰۰۰ تا

پاسخ

شیرین دخت گفته :

متن شعر و دکلمه نقاب اون نیست
هنوز به دنبال خویش می گردم به دور از محاصره ی هر نقاب
تا چهره در آینه خورشید
شوم من ماهتاب آسمان….(اینه)

پاسخ

سوگل گفته :

عر و اهنگ نقاب همونی هستش که شیرین دخت جان نوشته بله من اشتباه متوجه شده بودم اما همکاری خواهر در سه آهنگ برادر دیگه جای تکذیب نداره در اولینآلبوم چون محمدرضا خوانند مورد علاقه و امیر حسین ارمان بازیگر مورد علاقه من هستش و من کارای این دو عزیز و با اینکه اونقدر ا رسانه ای نیست اما از گوشه و کنار دنبال می کنم و پیگیر هستم

پاسخ

کاوه گفته :

تو که تو فال منی مگه میشه از حال من بی خبر باشی
تو که جون منی مگه می شه از حالم بی خبر باشی
محمدرضا یک وبلاگ نمی زنه نمی دونم چرا آهنگ با بلوتوث می ده بیرون
خودش میگه بعد ار آلبوم اما خوب دوتا از آهنگاش الان با بلوتوث اومده بیرون
صد رحمت به امیرحسین ارمان

پاسخ

علی گفته :

تو کنسرت فرزاد فرزین محمدرضا رو دیدم اولین خواننده ای هست که نیومده معروف شده تا حدی و مخاطب جذب کرده اون هم تو این ولوشوی بازار موسیقی…
امیرحسین هم واقعا پسر خوب و با اخلاقی هستش من ایشون رو هم از نزدیک دیدم اصلا خودش و نمی گیره
چه سخته دل بدی و ندونی
بیراهه نرفته مسیر ه بی عبوره

پاسخ

سعید گفته :

اون از من گذشت و از من برید و رفت به خاطرش این خونه مثل غربت شده
دوستت دارم امیرحسین چون محجوبی
محمدرضا با حافظ ناظری پسر شهرام ناظری دوسته معلومه خواننده خوبی باید باشه از این در پیتها نیست

پاسخ

زهرا گفته :

سلام

برای امیر حسین آرمان آرزوی موفقیت دارم
درضمن رو صحبت من با تمام دختر خانوماس …بابا آدم به پسر نمیگه خوشگل…
اینقدر هم خودتو نو حقیر نکنید…
ببخشید جناب آرمان :|

پاسخ

سپیده گفته :

خوب خوشگله زهرا خانوم چرا حقارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه به زور خواستند زنش بشن من کامنتها رو خوندم همه رو دارند شعر می نویسند شما لطف کن تعبییر دیگه نکن
دست خودم نیست که قلبم پیش تو گیره از خوبیاته که عشقت از یادم نمیره

پاسخ

لیلا گفته :

بازیگر خوبی هستن به خصوص بازیشون در کلاه پهلوی و فیلم نازنین

پاسخ

زیبا گفته :

خواهر اون خواننده محمدرضا که می گین انصراف داده از همکاری چون آهنگسازسون استاد گیتاره من هستش
چه شعرای قشنگی واسه امیرحسین می نویسند من همه رو تو سر رسیدم نوشتم
امیرحسین دوستت دارم

پاسخ

شیوا در تاريخ مهر ۳ام, ۱۳۹۳ ۹:۲۱ ق.ظ:

به طور موقت از همکاری انصراف داده

پاسخ

نیلو گفته :

ای تو همراز اهورا چی می شد با من بسازی؟؟؟؟؟؟؟
به من شبزده شاعر…دلتو از نو ببازی
من عاشقتم امیرحسین جااااااااان

پاسخ

هومن گفته :

می روم از شهر تو آخر دگر عشقی نمانده
مرده کلاستم آقای آرمان….بهرام بیضایی دومی

پاسخ

طاهره گفته :

رنگین کمان من اگر می دانستی چقدر دوستت دارم
هرگز برای امدنت باران را بهانه نمی کردی
تقدیم به امیرحسین آرمان

پاسخ

عاطفه ه گفته :

یک روز ازآقای احسان علیخوانی بزرگترن..کارشون هم بیسته امیدوارم موفق باشن

پاسخ

عاطفه ه گفته :

دقیق یک روزازآقای احسان علیخوانی بزرگترن..بازیشون باصداشون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشن..

پاسخ

ماهسیما گفته :

اگه چشمات بگه اره هیچ چیزی کاری نداره
عاشقتممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

پاسخ

hana گفته :

امیرحسین ارمان ازدواج کرده خودم عکس خودش و زنش و تو جشنواره دیدم زنش خوشگله و به هم می اومدند اصلا فکر نمی کردم متاهل باشه اما بعید هم نیست که با این همه وقار کسی به عنوان همسر تو زندگیش باشه

پاسخ

خاطره گفته :

سلام.مثه بقیه ی ابان ماهی ها آسی.خاصی.
وچهره ی باکلاسی داری
فدات

پاسخ

گلی گفته :

امیرحسین جان عاشقتم چون واقعا همه چیز تموم هستی
در ضمن خبری شنیدم که اون محمدرضا خواننده ای که اینجا حرفشه و داره البوم می ده بیرون و دوتا اهنگ خوب هم با صدای خوبش داده بیرون قراره در مراسم تشعیع جنازه مرتضی پاشایی به همراه گروهش خضور داشته باشه تو فیس بوکش گفته
روحت شاد مرتضی جان

پاسخ

مریم گفته :

چه سرطان افتاده تو قشر هنرمندان و ورزشکارا دور از جونه سالماشون
من امیر حسین ارمان و خیلی دوست دارم با اینکه سنش از نواب صفوی و شهاب حسینی و گلزار کمتره اما خیلی ازشون بهتره از هر لحاظ
هنوز کسی نمی دونه چه ماشینی سوار می شه و کجا زندگی می کنه ایول به با کلاسیش

پاسخ

تهمینه گفته :

وقتی بیماریهای کوچیک و نادیده بگیری مشخصه که به سرطان تبدیل می شه
با اولین اثاره درد و سوزش باید به دکتر متخصص مراجعه کرد که با گذشت زمان به تومور یا سرطان تبدیل نشه…..هنرمندها چون گرفتارند زیاد به خودشون اهمیت نمی ده..
من عاشق امیرحسین ارمان هستم چون هیچی کم نداره

پاسخ

سوگل گفته :

من مریضم به تن خاطره ها…..من میان دل حسرت خوابم
حسرت لحظه ای پروانه شدن….. پر زدن در طمع ماه شدن….نور شدن
آهنگ زیبای دیگه از محمد رضا که حرفش اینجاست که تقدیمش می کنم به امیر حسین آرمان
دوستت دارم به خاطر بازیها و رفتار قشنگت

پاسخ

بتی گفته :

منم عاشق امیرحسین ارمان شدم

پاسخ

نگین گفته :

ازش یک مدتیه که به کل خبری نیست
حتی زمان اکران فیلماش
با این حال چه خوب معروف و محبوب شده
می گن سوپراستار اینده ست
دوستش دارم

پاسخ

روزبه گفته :

محمد رضا که دارید می گید از ایران رفته واسه چند ماه رفته …خودم تو اینسنا گرامش دیدم فیلم شیفت شب و چیز خاصی نیست تو جشنواره از امیر سین اکران شده
اگه خواستید دعاتون مستجاب بشه همیشه نماز اول وقت بخونید به ژدر و مادر احترام بگذارید و مردم ازاری نکنید

پاسخ

پریناز گفته :

اگه خواستی دعات مستجاب بشه فقط کافیه یکبار یک سه شنبه بری مسجد جمکران….من خالم مریض بود فلج شده بود مادر بزرگم رفت جمکران واسش دعا بکنه دم صبح بود از این طرف خالم صبح پاشد دید می تونه راه بره…به همین سادگی…..به همین قشنگی امام زمان شفاش داد
من عاشق امیرحسین ارماااااااااااااااانم
محمدرضا خواننده ۲۹ اسفند اسایشگاه سالمندان ک اجرا داشته

پاسخ

نازنین گفته :

تو فامیلای امیرحسین ارمان اینا همشون خوشگل و خوشتیپ و خوشهیکلند تازه فهمیدم که یکی از افراد بسیار مهم و تحصیل کرده با امیرحسین نسبت فامیلی داره که خارج از کشوره اما در ایران ادم مهمی بود و بسیار معروفتر از امیرحسین ارمان….خودش که ماهتر و خوشتیپتر از همه بازیگراست

پاسخ

کیمیا گفته :

زمین به آسمون بیاد آسمونم بیاد زمین…عوض نمیشه حرف من خیلی دوست دارم همین
وای من خیلی امیر حسین آرمان رو دوست دارم بازیش حرف نداره
راستی کسی میدونه ازدواج کرده یانه؟ بعضی ها میگن ازدواج کرده ولی من هر چی تو اینترنت سرچ میکنم امیر حسین آرمان و همسرش به نتیجه ای نمیرسم لطفا اگه میدونید بگید چون خیلی کنجکاوم خانومش رو ببینم البته اگه ازدواج کرده باشه

پاسخ

رها گفته :

نه کیمیا جان ایشون هنوز ازدواج نکردن و قصد ازدواج هم ندارن…..فیلم شیفت شب فیلم جدید ایشون هست

پاسخ

دنیا گفته :

نمی دونستم کیه
اما ازش خوشم نمی آید

پاسخ

دلارام در تاريخ بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ:

تو خواهشا نظر ندی سنگین تری تو نه میشناسی نه خوشت میاد چرااا نظر میدی بعدشم محض اطلاع سلیقه نداری وخیلیم پیداست سلیقت مزخرفه

پاسخ

اردشیر گفته :

ایشون مجرد هستند و یکی از بهترین بازیگرای سینما هستند که از اونا که لنگه اش کم پیدا میشه…خیلی با کلاس و با جنبه ست

پاسخ

ندا گفته :

من عاشقتم

پاسخ

فاطمه گفته :

خیییییییلی زیباسست،کل خانمای بازیگررومیارزه.

پاسخ

فاطمه گفته :

یعنی مردم ایران فقط بلدن شایعه هاروباورکن،بابامهنازافشاربیچاره خودش میگه شایعس که همسرم ده سال ازم کوچیکتره،بعدشم گلزارمگه چیه که میگین مهنازافشارناامیدشده ازازدواج باهاش،بخداگلزاردرحدی نیست که بشه راجبشم نظرداد،درضمن گلزاروامیرحسین آرمان رودخترای بی جنبه وعقده ای ایران معروف میکنن،واقعاخاک توسردخترای عقده ای وپسرندیده ایران.

پاسخ

امید در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۵ ۵:۵۹ ب.ظ:

شما خودت کی هستی که به نظر همه کار داری فاطمه …چقدر به گلزار و امیر حسین حسادت می کنی…یعنی چی؟؟؟؟؟..مهناز افشارو همه میشناسند و هرچی گفتند صحت داره

پاسخ

شیده در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۰ ب.ظ:

شما اونوقت چی کاره مهناز افشاری؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

e.a گفته :

سلام امیرحسین آرمان واقعا تو کیمیا خوش درخشیده همه چی این پسر خوبه بازیش قیافش صداش که محشره فوق العادس طراحی دکوراسیون ، مسلط به زبان انگلیسی ، خواننده و … کلی کارای دیگه و ویژگی های فوق العاده ای دیگه تازشم ورزشکاره یه شعار معروفم داره هرگز نشه فراموش ورزش نشه فراموش و کار جدید آقای سهیلی زاده برا شبکه ۳ فک کنم به اسم پریا هم بازی میکنه . خلاصه این پسر بمب انرژیه امیدوارم تا آخر خوب بمونه – برید به چنلمون امیر آرمان یه سری بزنید ضرر نمیکنید مطمئن باشید . good by

پاسخ

فاطمه444444444 گفته :

فقط خوودم طرفدارتم

پاسخ

ghazal گفته :

چهره اش دوستداشتنی اما یه کم شبی پیمان در فیلم هندی قبول میکنم میمونه.

پاسخ

نازگل در تاريخ فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۳ ب.ظ:

تو چقدر حسودی و نظرت واسه امیرحسین مهم نیست عکس خودت و بزار ببینیم خودت چی هستی؟؟؟؟!!!!!

پاسخ

رقیه عجب کوته روی ملک زاده گفته :

سلام اقای ارمان اینجا سایته خودتون همه خودمونی هستن باشما میاید مدرسه مون ما عاشقتنویم به خدا پروین اعتصامی شهر ری فدائیان اسلام قربونت برم بای عشقم بوس بوس فدااااااات مدرسه مون بیایی کمیا بازی کنی. پریا پخش کنی بوس بوس خدافظ

پاسخ

gta در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۵ ب.ظ:

عجب کوته روی ملک زاده, من دکتر حسابی شهرری میرم

پاسخ

نازنین گفته :

من طرفدارپروپاقرصامیرحسین ارمان هستم تمام بازی هاشم نگاه کردم واقعا چهره مردانه ی ارام وصدای پرهیجانی داره من عاشقققققققققققققققق صداوچهره اش هستم

پاسخ

نازنین گفته :

امیرحسین عاشق چهره وصداتم

پاسخ

دلارام گفته :

عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم پسرررررررر خوشگل ایران

پاسخ

نازنین در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۲ ب.ظ:

تو رو خدا کجاش خوشگله

پاسخ

مهرسارادمهر در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ:

من در مورد قیافه پسرا نظر نمیدم اما زیادی خوشگل نیس فقط یکم

پاسخ

کوثر گفته :

عاااااااااااااااااااااااااااشقتم امیرحسین

پاسخ

gta در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۴ ب.ظ:

منم مثل توام

پاسخ

مهشید گفته :

اقای ارمان امیدوارم تو زندگیت همیشه خوش بخت باشی وبه ارزو های قشنگت برسی.

پاسخ

gta گفته :

سلام به اقای ارمان شما خیلی خوب بازی می کنید . در فیلم شیفت شب. خبر خاصی نیست.کیمیاودرامتدادشهر خیلی خوب بازی کردید.با تشکر

پاسخ

زهرا گفته :

خیلی توی سریال کیمیا جیگر تره

پاسخ

نازنین گفته :

من دانشجوی ترم آخر دندان پزشکی هستم خیلی از آقای امیر حسین آرمان خوشم اومده

پاسخ

ملی گفته :

چرا حسادت همه جا باید باشه یعنی چی از امیرحسین ارمان تعریف شده گفتید نظرت و واسه خودت نگه دار؟؟؟؟؟ یا خانم مهناز افشار مثلا کی هست حالا که خودش طوری رفتار کرده که مردم اونطوری می گن…هرگز کسی مثل گلزار نمیشه تو سینما و خودش و حق داره بگیره همینطور امیرحسین…امان از حسادت

پاسخ

آرمان در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ:

باهات موافقم

پاسخ

رها گفته :

خیلی بازیگر خوبی هستید من شما رو خیلی دوست دارم چشماتون خیلی ارومه چهره ی جذابی دارید

پاسخ

رها گفته :

امید وارم به ارزوهاتون برسید

پاسخ

سارا در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۵۶ ب.ظ:

با سلام وخداقوت خدمت شما زحمت کشان،من یکی ازطرفداران اقای امیرحسین ارمان هستم خیلی چهره وصدای ارامش بخش وزیبایی دارن.من ازبازیهای ایشون خیلی خوشم میاد وانشاءالله ایشون درصحنه خوانندگی خیلی خوش بدرخشندسلام خیلی مخصوص من رو به ایشون برسونین ولطفا به من بگین خودایشون پیاما رو میخونن اگه میخونین سلام اقای ارمان خیلی دوست داشتنی هستین خوش به حال اطرافیان سلام مرابه مادرتان برسانین راستی ادرس سایتتون رو میخواستم به امیددیدار.

پاسخ

reyhaneh گفته :

سلام آقای آرمان خسته نباشین من اهنگ جدید شما یعنی اهنگ هرشب رو دانلود کردم وهمش اونو گوش میدم مثل همیشه صداتون خیلی دلنشین، مردونه و پر از احساسه . خیلی خوشحال میشم یه روزی بتونم شما رو ببینم و باهاتون حرف بزنم تو تعطیلات قراره بخاطر عمل انگشتم بیام تهران امید وارم ببینمتون .

پاسخ

ساحل گفته :

سلام آقای آرمان.
امیدوارم ک در هر کجا ک هستید سالم و شاداب باشید

پاسخ

آرمان گفته :

سلام داداش . چطوری؟
بازم مثل همیشه توی سریال «کیمیا» مخصوصا قسمت آخرش ترکوندی.
امیدوارم ک بتونم واسه یکبار هم ک شده از نزدیک ببینمت.
عششششششششششششششششششششششششششششششششقی.

پاسخ

ی عاشق گفته :

خوشم میاد مثل خودم ورزشکارید.
فقط فرقی ک باهم داریم اینه که شما بدنسازی میرید ومن کاراته کار هستم.
تودل برو و خوش استایل

پاسخ

هدیه گفته :

من عاشق آقای آرمان هستمممممم.دوستت دارم آقای خاص

پاسخ

عسل گفته :

امیرحسین آرمان واقعا عالیههههه عاشقشم هم خوشگل هم جذاب

پاسخ

هدی حسین نژاد گفته :

بابا دمت گرم خیلی با مرامی

پاسخ

فاطمه گفته :

الهی من دورش بگردم خوشتیپ من ماله منه

پاسخ

پارمیدا گفته :

سلام من بازی ایشون رو خیلی دوست دارم یعنی عاشق بازیاشونم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمش اگه کسی میدونه چه طوری میتونم ببینمش بگه مرسی کوچیک همتون نرگس بای

پاسخ

نرگس گفته :

سلام امیرحسین جان من مطمئن نیستم که این نوشته های مارو میخونی یا نه ولی اگر میخونی میخواستم ازت خواهش کنم یه سری به مدرسه ما بزنی بابا به خدا هلاکتم تو رو ارواح خاک هرکی دوست داری بیا آدرسشم اینه جاده ورامین شهرری قلعه نو مدرسه الهام شریعت

پاسخ

مهسا گفته :

زیبایی ظاهر اصصلا قابل انکار نیست دکستان خوبم اما مسسعله اینجاست که آدما خودشون از خودشو چیزی ندارن اگه کسی زیبایی دارد اونو خدا بهش بخشیده و خودش به دست نیاورده کاش اونقد که به ظاهر نگاه میکردیم به باطنمون هم توجه میکردیم البته قابل دیدن نیست ولی تا حالا با خودتون فکر کردید که توی دنیا چیزای مهمتری هست که من و شماها ازش غافلیم تصور کنید خدایی که بندگان زیبا آفریده و چیزای قشنگ دیگه خودش چقد زیباست پس چرا عاشق خدا نباشیم برای خدای خودمون شعر نگیم از زیباییش تعریف نکنیم واقعا چرا؟من خودم هم چهره های چذاب را دوس دارم اما هیچ وقت نباید ازاونا توی دلم یه بت بسازم و..خدای خودمو فراموش کنم این نامردیه احساس میکنم وظیفه دارم نسبت به جامعم که اگه چیزی میدونم بگم ما باید هم دیگه رو آگاه کنیمبیایید به اون چیزی دل بدیم که ارزششو داره و با تعریف بی جا از آدمای به ظاهر خوشتیپ کاری نکنیم مغرور شن ….چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.واعظدرونی…….

پاسخ

raha گفته :

حرفیدنت خنده هات وای وقتی عصبی میشی جذابیتت بیشتر میشه دوردونه بازیگر جذاب دنیامی داداشی من فداییی داری لایکییییییییییییییییییییییییییییی رها دانشجو ارشد حقوق خصوصی از تبریز

پاسخ

فاطمه یاحب گفته :

واقعا بی نظیره خدا حفظش کنه

پاسخ

نازی گفته :

دوست دارم امیر…

پاسخ

مهرسارادمهر گفته :

با بازی شون تو سریال پریا گل کاشتن دمشون گرم.امیدوارم موفق باشن

پاسخ

zahra گفته :

توماهی و من ماهی این برکه کاشی …اندوبزگیست زمانی ک نباشی. صداشون قشنگه

پاسخ

ناهید گفته :

امیر حسین ارمان منم خیلی بازیتو دوست دارم مخصوصا در سریال پریا و وقتی عصبانی میشی بیشتر عاشقت میشم اما نمیدونم چرا این قدر بدتیپی حیفه به خدا

پاسخ

حمیده گفته :

عععاشقتم به خدا امیر جان به دختر خانومی که گفته اصلا خوش تیب نیستی از بی خوش تبپی چشماشه

پاسخ

نیلای گفته :

وای عجیجم اصلا پسر به این ماهی کی دیده چشم حسود بترکه امیر جون.

پاسخ

saba.b گفته :

امیر حسین جونم عکسات خیلی عالیه.عااااااشقتم

پاسخ

ناشناس گفته :

ایشون مادر بزرگشون در یک آسایشگاه سالمندان هست
دست مریزاد داری امیر خان
واسه مادرت میای وقع سا ل تحویل شعر می خونه واسه مادر بزرگت چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

hamideh گفته :

وای امیرجان خییییییلییی جگری ب خدا

پاسخ

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )