بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

مجموعه پروفایل سنگین و پروفایل شاد برای واتساپ و تلگرام

مجموعه عکس پروفایل برای شما 

واژه پروفایل (به انگلیسی: Profile) به معنی نمایه می باشد و همچنین اطلاعاتی در مورد نویسنده وبلاگ ها یا صاحبان اکانت فضای مجازی از قبیل: تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک و …مشخص می کند. از مشخصات پروفایل می توان به نام و نام خانوادگی یا لقب، تصویر شاخص و … اشاره کرد.

معنی های دیگر پروفایل:

  • مقطع
  • مقطع عرضی
  • شناسه
  • نیمرخ
  • عکس نیمرخ
  • نیم نما
  • شرح حال
  • برش عمودی

عکس پروفایل چیست؟

روانشناسان معتقدند به صورت نسبی می توان بخشی از ویژگی های اخلاقی ، روحی و روانی افراد را از طریق عکس پروفایل شناخت. نزدیک به ۱۰۰درصد افراد جامعه در فضای مجازی حداقل یک حساب کاربری دارند و هر کس بنا به شخصیت و روحیات خود عکسی را برای این حساب کاربری انتخاب می کند.

روانشناسان معتقدند که از طریق عکس افراد می توان به ویژگی های اخلاقی و شخصیتی آنها پی برد اما این کار برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست هر چند که برخی افراد ادعاهایی در این خصوص دارند. شناخت افراد از طریق عکس پروفایل موضوع جذابی است که شاید بتواند کمی در نوع روابط با یکدیگر و حد و مرزها مفید واقع شود.

یک روانشناس در خصوص شناخت افراد از طریق عکس پروفایلشان می گوید: براساس هر عکس پروفایلی نمی توان در مورد شخصیت فرد قضاوت کرد و باید فاکتورهای متعددی را در نظر گرفت. او تاکید کرد: اگر فرد به اراده و انتخاب خود عکس پروفایل انتخاب کند می توان بر اساس آن و در صورت تکرار در خصوص ویژگی های فردی او قضاوت کرد.

این روزها کمتر کسی است که علاقه‌ای به عکس‌دار کردن پروفایلش در شبکه‌های مجازی نداشته باشد اما همچنان هستند افرادی که شما می‌بینید هیچ تصویری در صفحه‌شان نیست. خب نخستین احساسی که در مواجهه با این فرد پیدا می‌کنید چیست؟ ذهن‌تان درگیر او می‌شود؟ مدام با خود می‌گویید او چه شکلی است؟ چه جور آدمی است؟ چه جایگاه و موقعیتی دارد؟ و هیچ سرنخی در عکس طرف مقابل‌تان پیدا نمی‌کنید که بتوانید حدس‌هایی بزنید. شناختن آدمی که هیچ عکسی از خودش نگذاشته و حتی تصویر یک منظره یا طبیعت یا جمله فلسفی را هم مناسب ندیده است واقعا سخت است.

مجموعه عکس پروفایل سنگین و تیکه دار 

همراهان عزیز بیوگرافیها ، با توجه به استقبال شدید شما در مجموعه عکس پروفایل جذاب و شیک بر آن شدیم تا آرشیوی گرانقدر از عکس پروفایل سنگین و تیکه دار را برای شما جمع اوری کرده ایم ، مجموعه عکس پروفایل های سنگین و تیکه دار رو میتونین توی پروفایل های تلگرام و اینستاگرامتون استفاده کنین و لذت ببرین و مخاطب خاصتون رو شوکه کنین ، و لذت ببرین ، توجه کنین که این عکس پروفایل های تیکه دار و سنگین رو میتونین برای دوستاتون هم ارسال کنین

عشق نبود ادا بود کاش اونی که میخواستم الان بود

این انسانها نیستند که ما را آزرده میکنند بلکه امیدی است که به آنها بسته ایم

مجموعه عکس پروفایل سنگین رو توی استوری هاتون هم میتونین استفاده کنین

به صبور میگن بی بخار

به بیبخار به مهربون میگن اسکل

همینجوری گوه زدیم به انسانیت

به او که نیست برسانید دلم تنگ است

عکس پروفایل سنگین رو توی پروفایل واتساپ خود استفاده کنید

گاه آرامم ولی در سینه ام آشوب هاست

بارها حس کرده ام دنیا به من بی اعتناست

در چنین دنیای شومی مرگ را حس میکنم

تنها بودن مانند مرگی در خفاست

بعضی آدم ها مثل عکس میمانند اگر بزرگترشان کنیم کیفیتشان پایین میاد

ما ز یاران چشم یاری داشتیم

خود غلط بود انچه میپنداشتیم

مجموعه عکس پروفایل شاد|مجموعه پروفایل های شاد برای تلگرام و اینستاگرام

مجموعه پروفایل شاد و جذاب برای شما

همراهان عزیز بیوگرافیها با توجه به استقبال شما در مطالب عکس پروفایل بر آن شدیم تا مجموعه پروفایل شاد را برای شما جمع اوری کنیم طوری که از انها در پروفایل های تلگرام و اینستاگرام از آنها استفاده کنین و لذت ببرید مجموعه پروفایل های شاد در حقیقت بیانگر حس شادی شما میباشد که به دیگران القا میکنید که چقدر شاد و شنگول هستید و در شادی خود نمیگنجید تقدیم به شما باد این همه عکس پروفایل شاد و جذاب …

اگر از پروفایل ها ی فاز سنگین فلسفی و غم انگیز که پر از دلتنگی و شکست و عشقی و  آه و نفرین به زمین و زمان است خسته شده اید وقتش است یک پروفایل شاد رنگی رنگی پر از امید و روحیه و با انرژی مثبت و انگیزشی را انتخاب کنید که هم به خودتان و هم به همه اطرافیان خود نشان دهید که این همه بهتر است به جای این همه غم و غصه و آه و ناله به خودشان وبقیه روحیه بدهند ، شاد باشند و بخندند و بخندانند . وقتی قرار است بهرحال زندگی کنیم چرا آن را فقط به غم و غصه بگذارنیم ؟

یا موفق میشی یا یاد میگیری پس شک نکن …

چرا بعضیا همیشه شاد هستن ؟

واقعا هم همینطوره ، حتما همه شما در طول زندگی با آدم هایی برخورد داشتین که مشکلاتشون هزار برابر مشکلات ما بوده ، غصه هاشون رو حتی نمیتونیم تصور کنیم .  مث ماها یک عالمه گرفتاری و بی پولی و مریضی دارن ، آدمای زندگی شون از خانواده و دوستان و همسر و … بدتر و بدرفتار تر از اطرافیان ما نباشن بهتر نیستن …

اماااااا ، اماااااا ، اما شادن !

خوشن ! به هم چیز میخندن ! از هر مساله ساده ای بهونه ای برای شادی و خنده و ساختن خاطره های خوب استفاده میکنند ! همه چیز رو راحت میگیرن ! همه چیز رو زود فراموش میکنن ! غر نمیزنن و سنگ صبور غر زدن های دیگران هم میشن ! بدی های زندگی رو زود فراموش میکنن و دو دستی خوبی های زندگی شون رو میچسبن ! خلاصه انقدر خوشحال و سرخوشن که اگه از دور نگاهشون کنی میگی این آدم هیییییچ غمی تو زندگیش نداره .

چرا ما نمیتونیم همیشه شاد باشیم؟

چرا ماها مثل اونا نیستیم ؟ چرا انقدر زندگی رو سخت میگیریم ؟ چرا از شادی و خوشحالی فرار میکنیم ؟ چرا یادمون میره داشته هامون حسرت و  آرزو برای خیلی های دیگه است و این که همه آدما قدر خودشون سختی و گرفتاری و غصه دارن و ما تنها آدمای روی زمین نیستیم که تو زندگیمون مشکل هست.

بد نیست گاهی یه تلنگر محکم به خودمون بزنیم ، خوبی ها و نعمت های زندگی رو به خودمون یاد آوری کنیم و به جای این همه غر و ناله و شکایت کمی شکر گذار باشیم . به قول حافظ جان جانان :

گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع ، سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش

منظور حافظ البته سخت کوش همون سخت گیری به خودتون و دیگران تو زندگیه .

خوب فکر کنم به اندازه کافی نصحیحت کردم ، خلاصه اول اینکه خودم و شما را به کمی صبر و کمی راحت گرفتن و کمی بیشتر شادی و خوشی بی بهانه دعوت میکنم. دوم این که شما را دعوت میکنم به تماشای این مجموعه عکس های پروفایل شاد که حتی دیدنش هم حال شما را خوب میکند چه برسد به این که از آنها برای پروفیل شبکه های اجتماعی که مدام چشماتان به آن میافتد استفاده کنید و حال خودتان و دیگران را حتی یک ذره کوچک بهتر کنید . موفق باشید و شاد. : )

زندگی کوتاه تر اونیه که بگردی لنگه جورابتو پیدا کنی

منبع:Biographyha.com

نظرات بسته شده است.