بیوگرافی‌ها‌دات‌کام
مرجع بیوگرافی ایرانیان

مجموعه پروفایل خاص ،دخترونه و خوشگل برای پروفایل های تلگرام و واتساپ

عکس پروفایل
مجموعه پروفایل خاص ،دخترونه و خوشگل برای پروفایل های تلگرام و واتساپ

مجموعه عکس پروفایل برای شما 

واژه پروفایل (به انگلیسی: Profile) به معنی نمایه می باشد و همچنین اطلاعاتی در مورد نویسنده وبلاگ ها یا صاحبان اکانت فضای مجازی از قبیل: تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک و …مشخص می کند. از مشخصات پروفایل می توان به نام و نام خانوادگی یا لقب، تصویر شاخص و … اشاره کرد.

معنی های دیگر پروفایل:

  • مقطع
  • مقطع عرضی
  • شناسه
  • نیمرخ
  • عکس نیمرخ
  • نیم نما
  • شرح حال
  • برش عمودی

عکس پروفایل چیست؟

روانشناسان معتقدند به صورت نسبی می توان بخشی از ویژگی های اخلاقی ، روحی و روانی افراد را از طریق عکس پروفایل شناخت. نزدیک به ۱۰۰درصد افراد جامعه در فضای مجازی حداقل یک حساب کاربری دارند و هر کس بنا به شخصیت و روحیات خود عکسی را برای این حساب کاربری انتخاب می کند.

روانشناسان معتقدند که از طریق عکس افراد می توان به ویژگی های اخلاقی و شخصیتی آنها پی برد اما این کار برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست هر چند که برخی افراد ادعاهایی در این خصوص دارند. شناخت افراد از طریق عکس پروفایل موضوع جذابی است که شاید بتواند کمی در نوع روابط با یکدیگر و حد و مرزها مفید واقع شود.

یک روانشناس در خصوص شناخت افراد از طریق عکس پروفایلشان می گوید: براساس هر عکس پروفایلی نمی توان در مورد شخصیت فرد قضاوت کرد و باید فاکتورهای متعددی را در نظر گرفت. او تاکید کرد: اگر فرد به اراده و انتخاب خود عکس پروفایل انتخاب کند می توان بر اساس آن و در صورت تکرار در خصوص ویژگی های فردی او قضاوت کرد.

این روزها کمتر کسی است که علاقه‌ای به عکس‌دار کردن پروفایلش در شبکه‌های مجازی نداشته باشد اما همچنان هستند افرادی که شما می‌بینید هیچ تصویری در صفحه‌شان نیست. خب نخستین احساسی که در مواجهه با این فرد پیدا می‌کنید چیست؟ ذهن‌تان درگیر او می‌شود؟ مدام با خود می‌گویید او چه شکلی است؟ چه جور آدمی است؟ چه جایگاه و موقعیتی دارد؟ و هیچ سرنخی در عکس طرف مقابل‌تان پیدا نمی‌کنید که بتوانید حدس‌هایی بزنید. شناختن آدمی که هیچ عکسی از خودش نگذاشته و حتی تصویر یک منظره یا طبیعت یا جمله فلسفی را هم مناسب ندیده است واقعا سخت است.

پیرو بازدید های زیاد شما از biographyha.com مجموعه ای از عکس پروفایل خاص برای شما جمع اوری کرده ایم ، اگر حمایت های شما ادامه داشته باشد عکس پروفایل های خاص سری دوم را در وب سایت مرجع بیوگرافی ایرانیان قرار میدهیم ، با امتیاز دهی به این مطلب در انتهای سایت از ما حمایت کنید تا بیشتر براتون عکس پروفایل خاص قرار بدهیم مجموعه پروفایل های خاص مجموعه عکس پروفایل هاییست که میتوانید در استوری های واتساپ و تلگرام خود از آنها استفاده کنید و لذت ببرید

هزینه یک لبخنـد

خیلی کمتر از هزینه برق اسـت

ولی خیلی بیشتر از

آن روشنی میبخشد

لبخند بزن دوست مـن

بین این همه ی شلوغی زندگی

بین این همه ی دلواپسی

بین این همه ی نگرانی

بین این همه ی روزمرگی

یادت نره زندگی کنی

‌‌گاهی آنلاینیم بی هیچ دلیلی

نه کسی هست کـه حرف بزنی

نه چیزی هست کـه بنویسی

گاهی توی دنیای حقیقی کـه کم میاری

میای توی دنیای مجازی کـه شاید حضورت حس بشه

شاید یکی بفهمه هستی

گاهی تنها جایی کـه میتونی باشی

همین دنیای مجازیه

همیشه آنلاین بودن

بـه این معنا نیست کـه سرت شلوغه و داری حرف می زني

گاهی آنلاین ترین ها تنها ترین هستن

همراهان عزیز بیوگرافی‌ها‌دات‌کام ، با توجه به استقبال شدید شما از عکس پروفایل های خوشگل ، برای دختر ها و بانوان عزیز سرزمینم بر آن شدیم تا مجموعه عکس پروفایل دخترانه شیک و جذاب برای شما قرار دهیم عکس پروفایل دخترانه را در پروفایل های واتساپ و تلگرام خود قرار دهید

عکس پروفایل برای بیشتر افرادی که با فضای مجازی ارتباط زیادی دارند امر مهمی است برخی از تصاویر خود برای این صفحات استفاده می کنند و برخی از عکس های آماده استفاده می کنند. ما در این نوشته عکس های زیبا برای پروفایل دخترونه شیک برای شما به نمایش گذاشته ایم. برخی از تصاویر با متن می باشند.

جدیدترین عکس دخترونه برای پروفایل همراه با متن برای بیو اینستا و تلگرام برای شما در تصاویر زیر به نمایش گذاشته شده است.

تو

هرچقدر هم که نیرومند باشی

زیر لمس نگاه مهربان من

زیر نوازشی عاشقانه از طرف من

کم خواهی آورد

تا می توانم….

به لبخند ها وشیطنت های دخترانه ام…..

ادامه میدم . . .!

هنوز…

هیچکس لیاقت خانوم شدنم را ندارد!

پروفایل دخترانه رو در تلگرام استفاده کنید

منبع : Biographyha.com

نظرات بسته شده است.