تبلیغات

موضوعات
تبلیغات

عینک آفتابی ری بن شیشه قهوه ای

جدیدترین بیوگرافی ها
تبلیغات

تبلیغات

بیوگرافی هری استایلز – Harry Styles

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

هری استایلز (متولد شده با اسم هرولد ادوارد استایلز، ۱ فوریه ۱۹۹۴ (۲۰ ساله ) یک خواننده بریتانیایی از گروه وان دایرکشن و سرپرست این گروه است. او در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد.

نام اصلی : هرولد ادوارد استایلز

نام مستعار : هازا

زادروز : ۱ فوریه ۱۹۹۴، ایوشام، انگلستان

اهل کشور : بریتانیا

سبک‌ها : پاپ پاپ راک راک

کار(ها) : خواننده

ساز(ها) : kazzo

مدت کار : ۲۰۱۰ – تاکنون

ناشر(ها) : سایکو، کلمبیا

نقش‌های مرتبط : وان دایرکشن ,وایت اسکیمو

وب‌گاه : www.OneDirectionMusic.Com

زندگی

استایلز در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد و در هولمز چپل، چشایر، انگلستان بزرگ شد. او در مدرسه Holmes Chapel Comprehensive تحصیل کرد. مادر وی آن کاکس (نی سیلی) و پدرش دس استایلز نام دارد. او یک خواهر بزرگتر از خود با نام جما استایلز دارد. والدین او هنگامی که او هفت سال داشت از یکدیگر جدا شدند و مادر استایلز مجدداً با فرد دیگری ازدواج کرد. او در سن شانزده سالگی در یک نانوایی کار کرد.

از زمانی که کودک بود علاقه زیادی به خوانندگی داشت. از آرتیست‌های مورد علاقه او الویز پرسلی و گروه های راک بیتلز و بان جووی را می‌توان نام برد. استایلز قبل از عضویت در گروه وان دایرکشن عضو گروه راک به اسم وایت اسکیمو بود که زمانی که در این گروه بود جایزه‌های زیادی در برنامه‌های مسابقه‌ای کوچک گرفتند.

کار

اکس فکتور

در سال ۲۰۱۰ استایلز در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا شرکت کرد و آهنگ Isn’t She Lovely را خواند. او از دو داور رضایت گرفت اما از لوئی والش نظرات خوبی را دریافت نکرد. اما به دلیل داشتن دو رای مثبت به مرحله بعد راه پیدا کرد. او در Bootcamp آهنگ Stop Crying Your Heart Out را خواند.

اما توسط داور مهمان، نیکل شرزینگر، استایلز و دیگر اعضای وان دایرکشن در استادیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند. نام گروه توسط استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند. آنها در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر انگلستان بدست آوردند.

آنها آهنگ Forever Young را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با با سایکو ریکوردز که برای کاول است قرار داد بستند. هری در دوران اکس فکتور با کارولاین فلک که از داوران مهمان برنامه بود رابطه داشت. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ کﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻧﺸﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﺮﺩﻭﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﺍﺯ ﻫﻢ ﯾﺎﺩ ﻣﯿﮑﺮﺩﻧﺪ، ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺧﺘﻼﻑ ۱۵ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺮﯼ ﻭ ﮐﺎﺭﻭﻻﯾﻦﺳﺮﻭﺻﺪﺍﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﭘﺎ ﮐﺮﺩ . ﺩﺭ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۲ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﯾﺎﻓﺖ. ﺩﺭ ﺍﻭﺍﯾﻞﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ۲۰۱۲ ﻫﺮﯼ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺳﻮﯾﻔﺖ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪ . ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺍﯾﻨﺪﻭ ﺑﻪ ﭼﻪﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮕﺮﺩﺩ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻟﻮﯾﯽ ﻫﺮﯼ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ . ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ : ﺩﺭﺑﺎﻍ ﻭﺣﺶ،ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ،ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ .ﻫﺮﯼ ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺗﻌﻄﯿﻼﺕ ﺍﻧﺪﮎ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﻪﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۳ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺑﺖ ﻭﻗﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﻫﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍﻧﺶ ﻭ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺮﯼ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻗﺒﻠﯽ ﺍﺵ، ﭘﺎﯾﺎﻥﯾﺎﻓﺖ . ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺎﻋﺚ ﺯﻭﺩﺭﻧﺠﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ.

وان دایرکشن

وان دایرکشن در مدیا به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با اسم Up All Night را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم Take Me Home در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها با اسم Midnight Memories در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. آنها رکوردهای بسیاری را شکستند. در سال ۲۰۱۳ موزیک ویدیو best song ever که از همین آلبوم بود جایزه مراسم Brits awards را از آن خود کرد . آنها در مراسم american music awardsسال ۲۰۱۳ نیز دو جایزه را از آن خود کردند.

این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون بدست آوردند از طریق موزیک‌های خود که این توسط منیجمنت آنها Modest اعلام شد.

استایلز و دیگر اعضای گروه در سال ۲۰۱۲ در قسمتی از سریال ICarly ظاهر شدند. آنها در سال ۲۰۱۳ در مستند this is us با بازی خودشان ظاهر شدند . که این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازار آمد و فروش آن توجه چشمگیری داشت.

عکس هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

عکسهای هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

عکس های جدید هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

آلبوم تصاویر هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

گالری عکس هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

عکس هری استایلز خواننده وان دایرکشن

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

عکس شخصی هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

عکس آتلیه ای هری استایلز

بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles

 

=========================================

تمامی محصولات زیر در حراج ویژه پاییز ۹۶ با تخفیف به فروش میرسد

گالری عکس همسر هنرمندان

دریافت بیوگرافی و عکس در ایمیل

کپی برداری و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به سایت مجاز است

کپی برداری توسط ربات یا بدون ذکر منبع از طریق پلیس فتا و ساماندهی پیگیری میشود

انتشار مطالب توسط جستجوگر هوشمند تنها با کسب اجازه از مدیر سایت امکانپذیر است

از بازدیدکنندگان محترم درخواست میشود سایت را با عنوان "بیوگرافی" لینک کنند

منبع اکثر بیوگرافی ها، دانشنامه آزاد ویکیپدیای انگلیسی و فارسی می باشد

-------------------------------------

 

 

 

برچسب ها :

دسته : خوانندگان مرد خارجی | تاريخ : اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۹۳ | نوشته : admin | تعداد بازديد : 5707 بازدید
اعلانات سایت

harry گفته :

خیلی نازه،کوچیکترین فرد گروهه ولی انگار بزرگه

پاسخ

ارسال نظر

۱) بیوگرافی ها، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) لطفا از بحث و جدل در نظرات و توهین به یکدیگر جداً خودداری کنید.
۳) به نظراتی که حاوی درخواست شماره تلفن ، ایمیل و استخدام در مشاغل بازیگری باشد پاسخ داده نمیشود.
۴) جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
٥) نظر خود را فقط در خصوص این مطلب اظهار کنید. نظرات بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشود.

توجه ==>> نظرات خود را فارسی تایپ کنید. نظرات لاتین ( فینگلیش ) تایید نمی شوند.


تمامی حقوق مادی و معنوی برای "بیوگرافی ها دات کام" محفوظ می باشد و انتشار مطالب فقط با ذکر نام و لینک مستقیم به سایت مجاز است

بیوگرافی ها وابسته به هیچ سازمان یا ارگانی نمی باشد و به صورت کاملا شخصی اداره میشود و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است

(  سئو  و  بهينه سازی سايت  :  بیوگرافی ها  )